rss · Понеділок, 26.06.2017, 09:52

Опитування

Дендрологічний парк
1. Відреставрувати парк
2. Мені байдуже
3. Парк і так гарний
4. Допоможу з реставрацією
5. Замість парку будинки
Всього відповідей: 39
Сторінка 2 з 3«123»
Модератор форуму: DmitriyLEV, Shooler, el_Chupacabra 
Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Про Червоне » Книга скарг » Червоне "помирає від скуки!!!" (Що залишилось у нас? Для нас?)
Червоне "помирає від скуки!!!"
BACSДата: Четвер, 20.08.2009, 18:53 | Повідомлення № 16
ХОРУНЖИЙ ПОЧЕСНОЇ СОТНІ
Група: Модератори
х-статус:
рабуємо і не нудьгуємо!!!

Quote (DmitriyLEV)
Пропоную кому скучнооооооооооооо!!!!!!!!!!! організовуватись у маленькі компашки скууууууууучних людей і веселитись наводячи шмон у парку, на своїй вулиці тощо.. І не плакати що лавки скінчились від них з часом гемор можна підхапити

pid_stolom супер!

я б "поскучав" в селі пару неділь!!!! тільки виййшов з відпустки, а вже так запарився працювати, що спасу немає! Хоча Спас вчора був :)

Немає безсмертних на Землі. Кожен наш наступний крок, може бути останнім. Тому його потрібно робити, як останній, з повною відповідальністю і рішучістю, чітко бючи в ціль!

DmitriyLEVДата: Четвер, 20.08.2009, 19:02 | Повідомлення № 17
Авторитетний мешканець
х-статус:
Будуюся Я!!!!

Quote (mr_smith)
має селищна рада займатись, чи хто там главнюк по парку, наймати людей, платити їм відповідні гроші.

Діло в тому, що за те що всі гавняють в парку, чи де б то не було бабла ніхто не платить, то чого платить, щоб після себе прибрати (образно)

Перед тим як критикувати, зроби подібне, або повтори запропоноване!!!

mr_smithДата: Четвер, 20.08.2009, 19:58 | Повідомлення № 18
ADMIN
Група: Адміністратори
х-статус:
You know what I mean?

Тема поступово переросла в філію грінпісу. Ми тут теревенимо про піти прибрати, а людині там скуууучно. Запропонували б краще якесь побачення в кафе з юзерами сайту, зібрали б якусь компанію в 2-5 людей, потеревенили про щось веселе, або що.

[off]

Quote (DmitriyLEV)
чого платить, щоб після себе прибрати
я мав на увазі взагалі, якесь комунальне підприємство, так як в містах, є двірники, є комунальні працівники які прибирають в парках, площах, і т.д., хтось же відповідає за цей парк, чи він нічий? Сподіватися, що хтось проявить ініціативу і піде скукоту там вбивати, я б не радив. Про самоконтроль і самоокультурення в парках та припаркових зонах, можемо поговорити в іншій темі.[/off]

Жираф - це кінь, виконаний за всіма вимогами замовника.

DmitriyLEVДата: Середа, 26.08.2009, 11:10 | Повідомлення № 19
Авторитетний мешканець
х-статус:
Будуюся Я!!!!

Що тут скажеш... Юра ти може й правий, але скука теж відносне поняття. Можна ж піти в кабачок сісти біля келиха пива, то що, і також скучати... Тут треба самому щось знайти для розваг чи для роботи..

Перед тим як критикувати, зроби подібне, або повтори запропоноване!!!

СержДата: Середа, 02.09.2009, 17:46 | Повідомлення № 20
Поважний мешканець
х-статус:
Статус-повідомлення

Так проблаема як скука звичайно така е. Особливо для молоді.
Школа мало затримуе учнів після уроків на різні гуртки а які і е так вони в основному повязані так чи інакше з шкільною програмою, а це не всім учням подобаеться...
Згадую свої шкільні роки так я приходив додому з школи десь після 19 ї години. Однин день фотогурток ( який вів Юрин батько Петриченко Олександр Семенович ) другий день радіоспортивний
" полювання на лис " а ще мопед вірніше його безкінченний ремонт, та робота по допомозі батькам по господарству . Підготовка домашнього завдання . Так і тиждень проходив вірніше пролітав.
Чесно кажучи я і неміг подумати що можна " повесилитись " спиртним, про це і мови нівкого не було.
А той хто з дитинства начинав пиячити... так їх уже майже не лишилось. Або їхньому життю непозаздриш.
Одним словом - рятування від скуки справа самих скучаючих.
Все в їхніх руках, хто чим хоче тим і займаеться, хто з користью для себе та суспільства а хто просто спалюе дорогоцінний час, тобто скучаючи.

mr_smithДата: Четвер, 03.09.2009, 02:36 | Повідомлення № 21
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Ох, дядьки, ви всі чисту правду кажете. Цікаво, а хто ще чим розважається чи розважався?

el_ChupacabraДата: Четвер, 03.09.2009, 11:20 | Повідомлення № 22
Супермодератор
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Згоден. Ми, наприклад, свого часу намагалися вчитися грати на гітарах, складали аппаратуру (рєспєкт Мікону), також я займався фотографією під батьковим керівництвом. Збирав коллекцію комах (народ часто шугався, коли бачив в мене на шафі пришпиляне осяче кубло, по якому лазило з десяток ос і трійко шершнів), колекціонував пачки з-під цигарок. Хімічив потроху (хто був у моєму лігві - бачив на шкафу склянки та пробірки), з Кевіном (Дімкою Бакривим) збиралися по вечорам та малювали. Складав мотоцикла (Паннонія на Восходовській рамі - шкода, що якісь козли зпіонерили). Про компьютер тоді й мріяти не доводилось, про інтернет знали тільки те, що це слово з восьми літер.
За спиртне, як засіб дозвілля ніхто навіть не думав. Так, звичайно, вживали іноді - але ну дуже рідко. Так само і коноплі пробували курити - що поробиш, підлітки. Але це було в якості експеримента, ніхто не збирався спеціально для того щоб насвинячитись. Це вже як поїхав навчатися, почав регулярно вживати пивко, бо в місті набагато "скучніше" ніж в селі, тому що там для розваг потрібні гроші, а які гроші в бідного студента?
Та й зараз скучати не доводиться особливо. Пам"ятаю, коли працював на СТОВ "Дари Ланів" сисопом, часто був час, коли не було чим зайнятися. От тоді, щоб зробити робочий вигляд морди обличчя, став здуру вивчати ассеблер...

Недаром самая страшная книга Стивена Кинга называется "IT"
チョパカバラ

mr_smithДата: Четвер, 03.09.2009, 13:05 | Повідомлення № 23
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Quote (el_Chupacabra)
Так само і коноплі пробували курити - що поробиш, підлітки.
Дивись щоб органи на карандаш не взяли lulka smih

el_ChupacabraДата: Четвер, 03.09.2009, 14:06 | Повідомлення № 24
Супермодератор
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

[off]
Дивись щоб органи на карандаш не взяли

Давність справи вже прострочена )))[/off]

チョパカバラ

GabberДата: П'ятниця, 04.09.2009, 11:23 | Повідомлення № 25
WATCHER
Група: Користувачі
х-статус:
At last, I'm free)))

А я сушил стрикоз и бабочек(аля гербарий из насекомых),плотняком занимался рыбалкой,шпилил в футбол по 3-4 часа.....вообщем не знаю,если взять отрезок из детства,то проведённые 6 лет в Червоном самые яркие,скучать не приходилось.Возможно сейчас тинэйдж там места себе не находит....

mr_smithДата: П'ятниця, 04.09.2009, 11:50 | Повідомлення № 26
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Ну от якщо підвести таку собі уявну риску і підсумувати написане, то прослідковується явна послідовність в тому, що, хто колись знаходив собі цікаве заняття, не скучав і не жалівся, той знаходить час і на цей сайт. Цікаві люди не скучатимуть...

GabberДата: Середа, 09.09.2009, 15:12 | Повідомлення № 27
WATCHER
х-статус:
At last, I'm free)))

Что неоднозначно-автор темы пропал))Наверно тестит наши примеры для развеяния скуки)

el_ChupacabraДата: Середа, 09.09.2009, 15:34 | Повідомлення № 28
Супермодератор
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Quote (Gabber)
Что неоднозначно-автор темы пропал

У ней сей час учеба. Нетъ времени скучать.

チョパカバラ

GabberДата: Середа, 09.09.2009, 15:37 | Повідомлення № 29
WATCHER
х-статус:
At last, I'm free)))

[off]
У ней сей час учеба.

Ты следишь за ней?0_о)))[/off]

el_ChupacabraДата: Середа, 09.09.2009, 15:50 | Повідомлення № 30
Супермодератор
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

[off]
Quote (Габбер)
Ты следишь за ней?

Ѣсли она в симъ году закончила школу, то логично будетъ предположить, что сей часъ она набирается прѣмудростей в университете.[/off]

チョパカバラ

Повідомлення відредактовано el_Chupacabra - Середа, 09.09.2009, 15:51

Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Про Червоне » Книга скарг » Червоне "помирає від скуки!!!" (Що залишилось у нас? Для нас?)
Сторінка 2 з 3«123»
Пошук:

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 23.20.132.227
Браузер:

Cайт живе: