rss · Неділя, 23.07.2017, 03:45

Опитування

Дендрологічний парк
1. Відреставрувати парк
2. Мені байдуже
3. Парк і так гарний
4. Допоможу з реставрацією
5. Замість парку будинки
Всього відповідей: 39
Сторінка 1 з 3123»
Модератор форуму: DmitriyLEV, Shooler, el_Chupacabra 
Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Про Червоне » Книга скарг » Червоне "помирає від скуки!!!" (Що залишилось у нас? Для нас?)
Червоне "помирає від скуки!!!"
MIASДата: Неділя, 09.08.2009, 02:08 | Повідомлення № 1
Поважний мешканець
Група: Друзі
х-статус:
Статус-повідомлення

Всі тікають на літо кудись! Зазвичай люди рвуться в село на відпочинок, а зараз навпаки хочеться подалі звідси. Тут взагалі нічого робити, окрім посидіти дома в інтернеті, з друзями десь пройтись (бо лавок вціліло пару штук на все Червоне), або ж піти в Піраміду пожаритись. Комусь можливо цікаво подивитись на наші памятки, краєвиди. Але місцевим це все уже давно рідне та знайоме і звичне. Немає ні, гуртків, ні організації, ні елементарних розваг, справ....тут так скучноооооооо!!!!!!

GabberДата: Неділя, 09.08.2009, 02:17 | Повідомлення № 2
WATCHER
Група: Користувачі
х-статус:
At last, I'm free)))

Читай книги,медитируй-развивайся духовно.

MIASДата: Неділя, 09.08.2009, 02:21 | Повідомлення № 3
Поважний мешканець
х-статус:
Статус-повідомлення

Люди подуріють, якщо будуть робити це постійно! На це час є і ще залишається куча.

GabberДата: Неділя, 09.08.2009, 02:22 | Повідомлення № 4
WATCHER
Група: Користувачі
х-статус:
At last, I'm free)))

Quote (MIAS)
Люди подуріють, якщо будуть робити це постійно!

pid_stolom :D
Quote (MIAS)
На це час є і ще залишається куча.

Нет пределу совершенства.

mr_smithДата: Неділя, 09.08.2009, 02:41 | Повідомлення № 5
ADMIN
Група: Адміністратори
х-статус:
You know what I mean?

Quote (MIAS)
Зазвичай люди рвуться в село на відпочинок, а зараз навпаки хочеться подалі звідси.
Та не переживай, тепер ти студентка, скоро скучати не прийдеться.
Quote (MIAS)
або ж піти в Піраміду пожаритись.
хм... ми колись в це слово особливий сенс вкладали ;) , але не знаю що ти мала на увазі.
Quote (MIAS)
цікаво подивитись на наші памятки, краєвиди. місцевим уже давно рідне та знайоме і звичне.
в музеї цукрового заводу була?
Quote (MIAS)
Немає ні, гуртків, ні організації, ні елементарних розваг
є один гурток, організація, розвага - сайт Червоне і зустрічі його користувачів :D . Щось не звичне як для селища, але ж бар"єри у декого baby

Жираф - це кінь, виконаний за всіма вимогами замовника.

ShoolerДата: Неділя, 09.08.2009, 03:03 | Повідомлення № 6
Супермодератор
Група: Модератори
х-статус:
Veni! Vidi! Vici!

Я колись задавався питанням "А що ж таке, коли скучно?". Люди з міст казали, що там не так скучно. Я дійшов висновку для себе - скучно, це коли обмаль спілкування.
Тому висновок - якщо друзі не пороз"їжджалися, якщо працює інет, то вроді скучно не має бути. Хоча все з часом надоїдає і потрібно робити зміну роду занять своїх щоденних.

Сказати по-правді, мені аж зовсім нема коли скучати... навпаки, завжди часу не вистачає... щось знаходжу нове і цікаве, коли все інше надоїдає...
B)

Я - волк! И вожака хочу я трон.
Ведь жизнь имеет волчий нрав.
В ней справедливейший закон -
Кто всех сильнее тот и прав!

MIASДата: Неділя, 09.08.2009, 14:04 | Повідомлення № 7
Поважний мешканець
х-статус:
Статус-повідомлення

Quote (mr_smith)
хм... ми колись в це слово особливий сенс вкладали , але не знаю що ти мала на увазі.

Там більше 20хв танцювати не можна задихнутись можна.)
Quote (mr_smith)
є один гурток, організація, розвага - сайт Червоне і зустрічі його користувачів . Щось не звичне як для селища, але ж бар"єри у декого

Quote (MIAS)
Тут взагалі нічого робити, окрім посидіти дома в інтернеті

mr_smithДата: Неділя, 09.08.2009, 14:13 | Повідомлення № 8
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Quote (MIAS)
більше 20хв танцювати не можна задихнутись можна.)
Ясно. А чого ж так, приміщення не маленьке, має бути кисень? Чи про вентиляційні системи не подумали?
Quote (MIAS)
посидіти дома в інтернеті
я мав на увазі зустріч користувачів.

MIASДата: Понеділок, 10.08.2009, 23:23 | Повідомлення № 9
Поважний мешканець
х-статус:
Статус-повідомлення

Quote (mr_smith)
Ясно. А чого ж так, приміщення не маленьке, має бути кисень? Чи про вентиляційні системи не подумали?

В тому й справа, що приміщення велике, але ж і людей набивається туди повно. Все воно заповнене.
Quote (mr_smith)
я мав на увазі зустріч користувачів.

Я вже казала, що мене тормозить. Не ображайтесь!

mr_smithДата: Понеділок, 10.08.2009, 23:29 | Повідомлення № 10
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Quote (MIAS)
Не ображайтесь!
Без питань, ніхто не ображається.

СержДата: Середа, 12.08.2009, 13:42 | Повідомлення № 11
Поважний мешканець
х-статус:
Статус-повідомлення

Quote (Shooler)
Сказати по-правді, мені аж зовсім нема коли скучати...

Абсолютно підтримую. Скучати можна тільки із-за власної лінощі.

mr_smithДата: Середа, 12.08.2009, 14:43 | Повідомлення № 12
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Мабуть справа не в лінощах, а в тому що багатьом людям у віці MIAS здається що життя проходить мимо, якщо не часто розважаєшся з друзями як хотілося б, я от по собі пам"ятаю що таке коли літо закунчується, всі друзі та знайомі роз"їжджаються по містам, бо ж навчання на носі, і теж наступала якась депресуха, були такі самі відчуття, тому я розумію про що йдеться. Так історично склалося що саме літом в селищі сконцентровано розваги, бо приїжджає багато молоді з міст до бабусь та дідусів, а також з навчання. Звичайно , як ви всі кажете скучати не приходилось, бо ж домашні справи в селі займають дуже багато часу сільського жителя, але, як я писав вище депресія "закінчення літа" трудовими буднями не вгамуєш.
І все ж в силу своєї допитливості я собі знаходив заняття на той час який вивільнився, наприклад починаючи з дитинства я освоїв основи радіоелектроніки, основи чорнобілої фотографії, ще постійно, починаючи з років 6-ти займався східними бойовими мистецтвами брав участь у змаганнях, а пізніше уже бодибілдингом зайнявся. В дитинстві ще зовсім малим пробував малювати олівцем, від діда мені дісталися дві величезні книжки "Рисунок и Живопись" в двох томах, я їх зачитав до дирок, перемалював всі іллюстрації з тих книжок, пробував різні техніки малювання.
Це все, якісь такі заняття, хоббі чи що, знімало психологічну залежність від літніх розваг.

Ну і на останок буду гнути свою лінію, у нас тут на сайті є куча цікавих занятть, наприклад:
Цікава тема "Фото день" в якій було б цікаво бачити фотки з поточного життя селища, така собі онлайно фото-вебкамера. :)
Само собою розділ Фотоальбоми
Є тема "Фотошоп на будь-які теми від користувачів сайту" запускайте фотошоп у себе на компиках і погнали творити. Не вмієте? Є шанс навчитися.
Є ще Розділ "Творчість" пишіть, творіть, публікуйте.
А ще знімайте відео про село, про себе, про жителів, про побут, монтуйте і теж сюди розміщуйте.
Заняття для себе можна знайти, але в багатьох випадках хворий скептицизм деяких людей не дає їм тверезо зорієнтуватись.

el_ChupacabraДата: Середа, 12.08.2009, 23:29 | Повідомлення № 13
Супермодератор
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Взагалі, як казав один древній японський мудрець: "Розумна людина на знає, що таке скучати. Розумна людина завжди має про що подумати". Особисто мені в Червоному не скучно (хоча мене на містечку видно ну ду-у-у-у-уже рідко). Так, що тут проблема стоїть не в тому, що "порядочной дєвушкє кромє как замуж і вийті нєкуда", а що ми просто не вміємо себе зайняти...

Недаром самая страшная книга Стивена Кинга называется "IT"
チョパカバラ

DmitriyLEVДата: Середа, 19.08.2009, 12:57 | Повідомлення № 14
Авторитетний мешканець
х-статус:
Будуюся Я!!!!

Пропоную кому скучнооооооооооооо!!!!!!!!!!!
організовуватись у маленькі компашки скууууууууучних людей і веселитись наводячи шмон у парку, на своїй вулиці тощо.. І не плакати що лавки скінчились від них з часом гемор можна підхапити :D

Перед тим як критикувати, зроби подібне, або повтори запропоноване!!!

mr_smithДата: Середа, 19.08.2009, 13:38 | Повідомлення № 15
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Quote (DmitriyLEV)
не плакати що лавки скінчились від них з часом гемор можна підхапити
smih Наскільки я пам"ятаю, в себе на вулиці, біля свого дому, всі завжди наводили шмон, як ти кажеш. Подвір"я, та навколо люди прибирають, а от парк та інше ні, але цим по правильному має селищна рада займатись, чи хто там главнюк по парку, наймати людей, платити їм відповідні гроші. Закінчилась епоха коли гнали учнів зі школи бумажки збирати на суботниках. Звичайно якби по свому особистому бажанню всі зібрались та пройшлись, пошмонили, але так не буває.

Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Про Червоне » Книга скарг » Червоне "помирає від скуки!!!" (Що залишилось у нас? Для нас?)
Сторінка 1 з 3123»
Пошук:

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.167.245.235
Браузер:

Cайт живе: