rss · П'ятниця, 20.10.2017, 17:12

Опитування

Будинок Культури
1. Необхідний в Червоному
2. Мені це не цікаво
3. Замість БК - магазин
4. Є інші заклади, там краще
5. Надам фінансову допомогу
6. Не потрібен Червоному
7. Маю спонсора на ремонт
Всього відповідей: 41
Сторінка 2 з 3«123»
Модератор форуму: DmitriyLEV, Shooler, el_Chupacabra 
Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Про Червоне » Книга скарг » Місцеві загальнодоступні заклади, що не влаштовує? (бари, кафе, магазини, клуби, та інш.)
Місцеві загальнодоступні заклади, що не влаштовує?
mr_smithДата: Вівторок, 03.02.2009, 22:35 | Повідомлення № 1
ADMIN
Група: Адміністратори
х-статус:
You know what I mean?

Всі користуються в селищі магазинами, барами, відвідують місцеві клуби, а чи все вас там влаштовує?

Жираф - це кінь, виконаний за всіма вимогами замовника.

el_ChupacabraДата: Понеділок, 09.02.2009, 17:10 | Повідомлення № 16
Супермодератор
Група: Модератори
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Quote (mr_smith)
ввели комендантський час для підлітків

Quote (mr_smith)
Я звичайно проти такого радикального методу

Угу, згоден. Крім того це мало що дасть.
Quote (mr_smith)
але посилити контроль за реалізацією спиртних напоїв дітям дуже необхідно, особливо на периферії.

Підтримую. Хоча тут також іноді доходить до абсурду. Пам"ятаю, як один знайомий по пиво з паспортом ходив - ніхто не вірив, що йому 23 роки biggrin
Крім того, все вертає на круги своя: дайте молоді можливість цікаво провести час (згадати той же спортзал) і проблема з п"яними підлітками зникне. Згадайте як було років 10 - 15 тому - ніхто нічого не забороняв, але серед 13 -річних процент питущіх був такий як зараз непитущіх.
Замість того, щоб відкривати нічні клуби та бари. Краще б відкрили той же комп"ютерний клуб, спортзал чи хоча б якийсь гурток в тій же школі. Це ж майбутнє нації врешті-решт!

Недаром самая страшная книга Стивена Кинга называется "IT"
チョパカバラ

irina_grandДата: Понеділок, 09.02.2009, 17:30 | Повідомлення № 17
Мешканець
Група: Друзі
х-статус:
Статус-повідомлення

А хто знає, в чиєму відомстві зараз спортзал? Може хтось із нині живущих в селі взяв би на себе сміливість очолити його. Інвентар (можливо його частина) повинен був зберегтися, а ні - то давайте власними силами щось підкупимо. Розумію. що можливо це не вдячна справа, але хоча б попробувати. Нас здається не так мало вже, судячи з нашого сайту.

sirenaДата: Понеділок, 09.02.2009, 21:44 | Повідомлення № 18
Мешканець
х-статус:
Статус-повідомлення

Quote (el_Chupacabra)
Краще б відкрили той же комп"ютерний клуб, спортзал чи хоча б якийсь гурток в тій же школі. Це ж майбутнє нації врешті-решт!

А в тій же школі є хор, оркестр і волейбол + Ящук на громадських засадах грається з бажаючими в комп'ютерні ігри.

...Какая разница между модой и славой? Мода никогда не бывает посмертной. Посмертной бывает только слава...

el_ChupacabraДата: Понеділок, 09.02.2009, 21:52 | Повідомлення № 19
Супермодератор
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Quote (sirena)
А в тій же школі є хор, оркестр і волейбол + Ящук на громадських засадах грається з бажаючими в комп'ютерні ігри.

Про хор я вже давно не чув. Він взагалі є? Оркестр - скільки там дітей? А інструментів? Ну а Ящуку, звичайно, респект!

チョパカバラ

RoostamДата: Вівторок, 10.02.2009, 00:51 | Повідомлення № 20
Поважний мешканець
х-статус:
Roostam style

irina_grand, Хм.... Ми в спортзалі рішили організувати тренажерку... Правда все залізо звідти хтось повкрадав, но ми зносим своє... Думаю це уже початок.. Дальше я хочу там відкрити гурток по брейк-танцям... У мене друг знайомий є який не проти навчити...
Треба ж я кось розвиватись)))

irina_grandДата: Вівторок, 10.02.2009, 11:27 | Повідомлення № 21
Мешканець
х-статус:
Статус-повідомлення

Quote (Roostam)
Ми в спортзалі рішили організувати тренажерку...

невже це станеться?Круто

el_ChupacabraДата: Середа, 11.02.2009, 00:33 | Повідомлення № 22
Супермодератор
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Quote (M-i-k-o-n)
Хор - 1 година (було 6) Духовий 3 години (було 8)

Ну от і я про те саме. Крім того, що тобі заважає займатися тим же оркестром позаурочно?
Quote (sirena)
А в тій же школі є хор, оркестр і волейбол

Тепер питання: скільки дітей охоплюють ці гуртки?

チョパカバラ

Повідомлення відредактовано el_Chupacabra - Середа, 11.02.2009, 00:35

sirenaДата: Середа, 18.02.2009, 22:19 | Повідомлення № 23
Мешканець
х-статус:
Статус-повідомлення

Гурток - справа добровільна, принаймні з боку дітей. Не силою ж їх туди тягти. А з приводу позаурочних занять... ти саме так і чинив свого часу???

...Какая разница между модой и славой? Мода никогда не бывает посмертной. Посмертной бывает только слава...

DmitriyLEVДата: Четвер, 19.02.2009, 11:51 | Повідомлення № 24
Авторитетний мешканець
х-статус:
Будуюся Я!!!!

Не хочу образити вчителів, але в першу чергу хочу сказати про великий пофігізм самих вчителів до гуртків і позаурочного часу. Я розумію, що вони в цьому не винні, їх такими зробила наша рідна Батьківщина. Та і дітоньки у нас пішли пальця в рот не клади, бо прийдеться протез на всю руку замовляти. Часи такі настали, що одним інтузязізмом ситий не будеш. І знову ж таки все впирається в того ж самого директора школи.... Короче,як не крути, В ШКОЛУ ПОТРІБЕН ДИРЕКТОР МУЖИК, а не баба.
Я згадую свої часи в школі... Був радіо гурток, кролики були на шкільній кролефермі, особисто їх годував, і в літку і зимою. Волейбол, баскетбол, інколи під наглядом вчителі навіть танці в школі були. Все було якось по-домашньому.

Перед тим як критикувати, зроби подібне, або повтори запропоноване!!!

GabberДата: Четвер, 19.02.2009, 11:54 | Повідомлення № 25
WATCHER
Група: Користувачі
х-статус:
At last, I'm free)))

Quote (DmitriyLEV)
В ШКОЛУ ПОТРІБЕН ДИРЕКТОР МУЖИК

smile

el_ChupacabraДата: Четвер, 19.02.2009, 13:26 | Повідомлення № 26
Супермодератор
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Quote (sirena)
ти саме так і чинив свого часу???

В мене було троє нових учнів, при чому з них реально подавав надії лише один. Займався з ними по мірі ЇХ можливостей.
Тут Фото 9-го травня 2004 року, мій перший рік роботи в школі (я влаштувався з жовтня 2003) - оркестр в повному складі. З 10 чол. 4 - випускники цього року, 2 - випускники минулого року, які вирішили допомогти відіграти 9-травня. Один - Жорка з барабаном - взагалі приїхав з армії на два дні. Міша тоді вже третій рік працював у Києві ( M-i-k-o-n, поправ, якщо не правий) - також приїхав на допомогу.
Всі ці люди (включаючи мене) прийшли в оркестр в період 1994 - 1997 рр. І лише один (той хто фотографував) в 2000 (?) році.

Тепер питання: скільки людей грало в оркестрі на 1 вересня?

P.S.

Quote (sirena)
Гурток - справа добровільна, принаймні з боку дітей. Не силою ж їх туди тягти

チョパカバラ

sirenaДата: Неділя, 22.02.2009, 20:45 | Повідомлення № 27
Мешканець
х-статус:
Статус-повідомлення

Quote (el_Chupacabra)
Тепер питання: скільки людей грало в оркестрі на 1 вересня?

Це питання не до мене. Не я керую шкільним оркестром. В мене як мінімум немає навичок гри на музичних інструментах. Інша справа те, що спочатку ти критикуєш малу кількість учнів, які займаються в гуртках, а потім сам же погожуєшся з тим, що це справа добровільна. Я знаю, що зараз модно критикувати школу й вчителів, але не варившись в цьому казані важко скласти уявлення про роботу вчителя. (Це не стосується конкретно el Chupacabra). Всі гуртки і колишні, й теперішні затверджує районний відділ освіти. В цьому році години гурткової роботи набагато скоротили, в наступному буде ще менше, якщо взагалі буде. Фінансування шкіл з кожним роком зменшується (чи ж не батькам це знати, адже саме за їхній рахунок робиться ремот у школі). Можна багато розказувати про ентузіазм і тому подібні речі, але раніше школа і вчителі були більш захищені державою, ніж зараз. А на голому ентузіазмі, як не крути, далеко не заїдеш.

mr_smithДата: Понеділок, 23.02.2009, 01:12 | Повідомлення № 28
ADMIN
Група: Адміністратори
х-статус:
You know what I mean?

Quote (M-i-k-o-n)
А тепер скажіть воно мені нуна за три години???
Нуна, нуна! Це їм потрібно(дітям), вони зараз того не розуміють, або не зрвсім розуміють, а потім дякуватимуть.

Жираф - це кінь, виконаний за всіма вимогами замовника.

el_ChupacabraДата: Вівторок, 24.02.2009, 15:48 | Повідомлення № 29
Супермодератор
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Quote (sirena)
що спочатку ти критикуєш малу кількість учнів, які займаються в гуртках, а потім сам же погожуєшся з тим, що це справа добровільна

Quote (M-i-k-o-n)
А тепер скажіть воно мені нуна за три години???

щоб учитель зацікавив учнів - потрібно щоб спочатку це зацікавило його.

Quote (sirena)
Всі гуртки і колишні, й теперішні затверджує районний відділ освіти.

Quote (sirena)
але не варившись в цьому казані важко скласти уявлення про роботу вчителя

А в РайВО мають наближене, часто спотворене уявлення. Да і в міністерстві також.

Quote (sirena)
Це питання не до мене. Не я керую шкільним оркестром. В мене як мінімум немає навичок гри на музичних інструментах.

Але ти ж розумієш, що потрібнен час (близько року) для того щоб вивчити дитину трохи грати на інструменті. При допомозі старших товарищів.

チョパカバラ

DmitriyLEVДата: Середа, 25.02.2009, 10:17 | Повідомлення № 30
Авторитетний мешканець
х-статус:
Будуюся Я!!!!

Близко року Це коли дитина вундеркінд, а три не хочеш..
Щоб дитина грала на інструменті а не просто його носила

Перед тим як критикувати, зроби подібне, або повтори запропоноване!!!

Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Про Червоне » Книга скарг » Місцеві загальнодоступні заклади, що не влаштовує? (бари, кафе, магазини, клуби, та інш.)
Сторінка 2 з 3«123»
Пошук:

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 23.20.120.3
Браузер:

Cайт живе: