rss · Середа, 18.10.2017, 08:28

Опитування

Покращення в смт Червоне.
1. Дуже необхідні!
2. Байдуже
3. Ні. Все і так добре
4. Це не можливо
5. Покращення вже є
Всього відповідей: 35
Сторінка 1 з 3123»
Модератор форуму: DmitriyLEV, Shooler, el_Chupacabra 
Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Про Червоне » Книга скарг » Місцеві загальнодоступні заклади, що не влаштовує? (бари, кафе, магазини, клуби, та інш.)
Місцеві загальнодоступні заклади, що не влаштовує?
mr_smithДата: Вівторок, 03.02.2009, 22:35 | Повідомлення № 1
ADMIN
Група: Адміністратори
х-статус:
You know what I mean?

Всі користуються в селищі магазинами, барами, відвідують місцеві клуби, а чи все вас там влаштовує?

Жираф - це кінь, виконаний за всіма вимогами замовника.

RoostamДата: Четвер, 05.02.2009, 22:06 | Повідомлення № 2
Поважний мешканець
Група: Друзі
х-статус:
Roostam style

Меня не устраивает наш КЛУБ... Вопервых музыка "Г", 2. Стекла все побитые... 3. Ходят почти одни малолетки... Надо чтото с этим делать!!! cool

mr_smithДата: Четвер, 05.02.2009, 22:15 | Повідомлення № 3
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

А кто там сейчас диджей или джедай? А завклуб кто? А если повлиять на диджея как-то? Или это не реально? А малолетки всегда были, насколько я помню.

RoostamДата: Четвер, 05.02.2009, 22:32 | Повідомлення № 4
Поважний мешканець
х-статус:
Roostam style

Ухахах, какой диджей... Поставят один диск за всю дискатеку и играет... Завклуб ща Выставкин Саша.... И тода нечего соватся...

mr_smithДата: П'ятниця, 06.02.2009, 00:22 | Повідомлення № 5
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Я когда-то в 1991 году, учась в школе в 9 классе, тоже пошел на дискотеку и охерел, там крутили от пугачевой до групы мираж, пля, так я пошел к завклубу, тогда звклуб была некая Надежда, договорился, что я буду заниматься полностью дискотекой, мне даже в конторе сах. зд. деньги платили за эту работу, так вот, пришел, со своим музлом, на тот момент популярном мировом клабе, типа техно, евроденс, РЕП конечно же без него никак, ну и много чего еще, так первых две недели мне проходу не давали, типа: "Ты шо оце поставыв тута? мы такого нэ знаемо! постав типа аллегрову", на что я вежливо посылал нах или просто говорил что такого нету и не будет, через две недели, пошло поехало, пипл так захавал, что начали интересоваться, приносить свое и тоже неплохое, особенно приезжие пацаны с городов мне летом помогали с записями классными, так что не все так плохо, главное взятся кому-то. Мне еще мой друг помогал, дружим с первого класса Колесник Максим, даже можно сказать не то что помогал, а мі с ним вместе все єто и замучивали практически. И так было пока меня в армию не забрали в осенью 1995 года, правда я пацанов, своих друзей, оставил управлять дискарем, тоже воспитанных в духе рэпа, так что какое-то время там все ок было, потом пацаны спились, на план присели и их погнали, а на смену пришло отребье которое и загубило со временем славу о сахзаводской дискотеке...эх

irina_grandДата: П'ятниця, 06.02.2009, 11:09 | Повідомлення № 6
Мешканець
х-статус:
Статус-повідомлення

Погляди у всіх різні, і смаки відносно музики теж.
Ти так впевнений, що твоя музика всім подобалась?
Хоча згодна smile , ТАНЦІ були круті biggrin

el_ChupacabraДата: П'ятниця, 06.02.2009, 12:02 | Повідомлення № 7
Супермодератор
Група: Модератори
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Quote (irina_grand)
ТАНЦІ були крут

Ну так люди ходили туди саме ТАНЦЮВАТИ, все інше стояло на другому плані. А зараз навпаки - танці на другому, третьому, п"ятому, десятому плані (якщо взагалі в плані).
Quote (Roostam)
Ходят почти одни малолетки...

Я б додав "п"яні малолєтки"

Недаром самая страшная книга Стивена Кинга называется "IT"
チョパカバラ

mr_smithДата: П'ятниця, 06.02.2009, 12:19 | Повідомлення № 8
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Quote (irina_grand)
Ти так впевнений, що твоя музика всім подобалась?

Та я знаю що не всім, але з гуртами типу "комбінація на той час вже треба було зав'язувати, в світі вже інші музичні віяння були, а червоному з там-тамами ходили biggrin .

el_ChupacabraДата: П'ятниця, 06.02.2009, 17:07 | Повідомлення № 9
Супермодератор
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Quote (mr_smith)
тогда звклуб была некая Надежда, договорился, что я буду заниматься полностью дискотекой, мне даже в конторе сах. зд. деньги платили за эту работу

Да, от джедая (:D) многое зависит. И завклуб тут не при чем. Кроме того, я уже упоминал, что нынешним владельцам завода, глубоко побоку проблеммы культурного времяпровождения - клуб то сам по себе убыточный, его еще ремонтировать надо. Надежда тогда, помню приходила в 23:00 (когда дискотека была уже в полном разгаре), собирала деньги и это практически все, что она делала в жизни дискотеки. А если сейчас не то, что диджею, но и завклубу ничерта не платят, то про какие танцы может идти речь.
Quote (Roostam)
Ухахах, какой диджей... Поставят один диск за всю дискатеку и играет...

Договорись с Выставкиным - стань сам джедаем (да пребудет с тобой Сила!) - и запиши свою подборку дисков с современной танцевальной музыкой (главное быть беспристрастным т.к. одна и те же музыка приедается). В наше время быть постоянно в курсе мировых новинок не сложно (это не в 91-м кассеты искать). Помнится, лет 5 назад, тот же Выставкин практиически каждую неделю приходил ко мне переписывать какие-то новые диски для дискотеки, и у меня такое подозрение, что их еще до сих пор крутят.

チョパカバラ

mr_smithДата: П'ятниця, 06.02.2009, 17:26 | Повідомлення № 10
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Quote (el_Chupacabra)
лет 5 назад, тот же Выставкин практиически каждую неделю приходил ко мне переписывать какие-то новые диски для дискотеки, и у меня такое подозрение, что их еще до сих пор крутят.

biggrin Прикольно. Так єто ті ему столько рока записал? Говорят, что там теперь строго рок музыка! Все в косухах ходят, с длинными волосами пацаны, и трясутся там в пьяном угаре как на рок концертах.

el_ChupacabraДата: П'ятниця, 06.02.2009, 17:36 | Повідомлення № 11
Супермодератор
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Quote (mr_smith)
Так єто ті ему столько рока записал? Говорят, что там теперь строго рок музыка! Все в косухах ходят, с длинными волосами пацаны, и трясутся там в пьяном угаре как на рок концертах.

biggrin biggrin biggrin biggrin
Не, он свои диски приносил biggrin
Насчет косух ты, погорячился - не видел никого ни разу. Да и длинных волос в селе не много. biggrin biggrin biggrin

チョパカバラ

mr_smithДата: П'ятниця, 06.02.2009, 18:28 | Повідомлення № 12
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Quote (el_Chupacabra)
косух ты, погорячился

Прикол.
Ну вывод один, если не нравится, попробуйте что-то изменить в лучшую сторону.

el_ChupacabraДата: П'ятниця, 06.02.2009, 18:30 | Повідомлення № 13
Супермодератор
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Quote (mr_smith)
Ну вывод один, если не нравится, попробуйте что-то изменить в лучшую сторону.

Да. Скажи сначала: "А что я сделал для того, чтобы оно мне нравилось?"

チョパカバラ

DmitriyLEVДата: Субота, 07.02.2009, 13:20 | Повідомлення № 14
Авторитетний мешканець
х-статус:
Будуюся Я!!!!

ПРО КЛУБ

О.....Клуб..... То зараз зовсім не клуб, то якийсь гнидник...
1. Виставкін О. М. Там навіть не працює, його теперішнє керівництво ц/з відправило на біржу праці...
2. Тому ж керівництву легше клуб розвалити чим зробити. А селищна рада на свій баланс його брати не хоче, БО ТАМ РЕМОНТУ НЕМА. Хотять на все готовеньке...
3. Приходить 13-річний бичок, який з батьком перед дискотекою стаканюру всосав, і йому ПА-БА-РА-БА-НУ УСЬО! Із дітлашньою на дискотеці повинні боротися їхні ж батьки. Воно нижче велосипедного колеса, а смалить, як паровоз.
4. Бар на проти додає масла в вогонь... Якось у суботу довелось зайти в бар...... Картина: Всі столи зайняті, круто... Приверенда багатіє... Але серед присутніх всє кому до 18, пиво водочка винцо.... СУПЕР! ДЕ БАТЬКИ???

Перед тим як критикувати, зроби подібне, або повтори запропоноване!!!

mr_smithДата: Субота, 07.02.2009, 14:36 | Повідомлення № 15
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Так, батьки в першу чергу, але ж і суспільство, оточення, дуже впливає на виховання. Якщо дитина в селі кожен день бачить і чує як п'ють дорослі і при цому розповідають як це чудово, або постійно чути щось типу: "Ну шо, Василь, є шо? Є? Ну то чого стоїш наливай потрібно підлікуватись негайно!!" і тому подібне, то чого ця дитина буде прагнути в першу чергу - стати дорослим і користуватися всіма атрибутами дорослого життя стаканом, пляшкою, цигаркою. А чого ще їй хотіти в дорослому житті, коли інших цінностей дорослі не пропагандують? От і уявляють себе дорослими, а щоб уяву ще й підкріпити діями, беруть до рота цигарку, в руки пляшку та стакан з оковитою. Ну і звичайно потрібно щоб хтось те все їм продава....
От вчора дивився новини, так в Росії, в Москві, ввели комендантський час для підлітків, якщо після певної години правоохоронці спіймають такого підлітка то батьки платять штраф, а якщо підлітка спіймали в якомусь нічному закладі то ще й заклад платить штраф, а в тяжких випадках і до суду не довго, з обвинуваченням з боку держави. Я звичайно проти такого радикального методу, нам таке не потрібно,але посилити контроль за реалізацією спиртних напоїв дітям дуже необхідно, особливо на периферії.

Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Про Червоне » Книга скарг » Місцеві загальнодоступні заклади, що не влаштовує? (бари, кафе, магазини, клуби, та інш.)
Сторінка 1 з 3123»
Пошук:

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.167.202.184
Браузер:

Cайт живе: