rss · Середа, 16.04.2014, 15:18

RSK - Червоне

Опитування

Будинок Культури
Усього відповідей: 31
Сторінка 1 з 212»
Модератор форуму: Shooler, lusi 
Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим »  Школопедія (Школопедия) » Зустріч випускників » Зустріч випускників 1999 року випуску (10 років після школи) (Зустріч випускників 1999 року випуску (10 років після школи))
Зустріч випускників 1999 року випуску (10 років після школи)
ShoolerДата: Вівторок, 23.06.2009, 22:31 | Повідомлення № 1
Супермодератор
Група: Модератори
Статус: Offline
х-статус:
Veni! Vidi! Vici!

Зустріч випускників 1999 року випуску (10 років після школи).

20 червня 2009 року.

Я - волк! И вожака хочу я трон.
Ведь жизнь имеет волчий нрав.
В ней справедливейший закон -
Кто всех сильнее тот и прав!

ShoolerДата: Вівторок, 30.06.2009, 22:21 | Повідомлення № 2
Супермодератор
х-статус:
Veni! Vidi! Vici!

20 червня 2009 року відбулася зустріч випускників
Червоненської ЗОШ 1999 року випуску.

Наша школа радо зустрічала нас – її випускників, які 10 років назад залишили поріг рідної школи і мов пташенята випурхнули в доросле життя. Пройшло немало часу, але відчуття, що шкільні роки, екзамени, випускний вечір – все це відбувалося тільки вчора.
Школа завжди пам’ятає своїх випускників, а ми завжди раді повернутися до неї і згадати свої прекрасні і юні роки.

Маленька розповідь про те, як це відбувалося.

Ми всі, хто зумів вирватися із тенет буденності, зібралися біля порогу школи.

Ми раді були знову бачити наших класних керівників, які стільки з нами натерпілися, але все ж таки, зуміли нас вивчити і посіяти в наших душах зерна доброзичливості і поваги до інших.

Це Селезньова Ольга Миколаївна, класний керівник в 1-4 класах та Сич Ольга Алімовна, класний керівник в 5-11 класах.

Ось так ми зустрічали Ольгу Миколаївну.

А це вже наша Ольга Алімовна, розквітає біля гарних троянд, що зустрічають кожного, хто завітав в нашу школу.

ShoolerДата: Вівторок, 30.06.2009, 22:33 | Повідомлення № 3
Супермодератор
х-статус:
Veni! Vidi! Vici!

Нас зустріла Турська Юля Володимирівна та її юні помічниці, активісти і екскурсоводи шкільного музею. Це Кучинська Яна, Пасічник Наташа, Степанюк Вікторія, Сич Аня.

Юля Володимирівна зустріла нас такими словами:

Мов пташенята з рідного гнізда
Ви випурхнули зі своєї школи.
Життєвий плин вам затишку не дав
Бо ви пішли на зустріч щастю й долі.

Пішли у плетиво незвіданих доріг,
Щоб поміж них знайти свою стежину.
Щоб кожен з вас колись гордитись міг
За кожного рясний в житті обжинок.

Дороги ці – не вишитий рушник,
Не тиха заводь без вітрів і грому.
Стрічаються, крокуючи по них
Полин невдач, безвихідь, невідомість.

Школа – це дитинства радісна країна,
Тут вирує щастя і пісні та сміх.
Вчиться пізнавати світ складний дитина,
Тут відкриті двері для дітей усіх.

А потім юні помічниці стрічали нас з короваєм, квітами і такими словами:

В голубім надвечір’ї квітне зоряна вись
На святковий цей вечір ви знову зійшлись.
Шкільні роки не забудуться ніколи,
Вони, мов сонце, осявають світ.
Всім випускникам нашої рідної школи
Шлемо палкий привіт.

ShoolerДата: Вівторок, 30.06.2009, 22:46 | Повідомлення № 4
Супермодератор
х-статус:
Veni! Vidi! Vici!

Після цього ми, як на останньому дзвінку, попрямували, але вже не у невідомість і доросле життя, а назад, до рідної школи, доброзичливого настрою і приємних спогадів.

В шкільному музеї, куди ми згодом потрапили, ми хвилиною мовчання віддали шану вчителям, які назавжди залишаться в пам’яті сотень а то й тисяч учнів. Ми знову і знову роздивлялися різні експонати музею, який є, до речі, зразковим.

ShoolerДата: Вівторок, 30.06.2009, 23:19 | Повідомлення № 5
Супермодератор
х-статус:
Veni! Vidi! Vici!

В нашій школі склалася така традиція, коли випускники заповнюють журнал і залишають свої відгуки та подяки.

Ми також залишили свою подяку всім, без винятку, вчителям. Ось що написали ми:

Сьогодні відбувається зустріч випускників 1999 року випуску. Пройшло вже 10 років, а відчуття, що лише вчора ми залишали свою рідну школу, взявши атестати, як путівки в життя.

Ми щиро вдячні всім вчителям, які нас навчали, терпіли і сіяли в наших душах зерна добра і науки.

... Нехай у Вас в домі буде лиш добро,
Нехай не знають втоми Ваші руки, -
Ви ніби сонце, що несе до нас тепло,
Крізь всесвіт непізнаної науки.

20.06.2009 р.

Далі ми пішли на кладовище, віддати шану хвилиною мовчання нашій однокласниці, яка, нажаль, не дожила до нашої зустрічі. Ми всі пам’ятаємо Струтовську Іру, її світлу посмішку і доброзичливість. Вона для нас назавжди буде найкращою подругою та однокласницею.

ShoolerДата: Вівторок, 30.06.2009, 23:41 | Повідомлення № 6
Супермодератор
х-статус:
Veni! Vidi! Vici!

Потім всі ми попрямували до бару, що знаходиться біля цукрового заводу. Там у нас було пів-годинки, протягом яких ми спілкувалися, сміялися, розказували про своє життя та успіхи.

ShoolerДата: Вівторок, 30.06.2009, 23:46 | Повідомлення № 7
Супермодератор
х-статус:
Veni! Vidi! Vici!

Дуже цікавим виявився класний журнал 11-А класу 1999 року випуску. Ми всі із задоволенням згадали, як же ж ми вчилися, які оцінки отримували. Ще раз і ще раз, ми пережили ті приємні шкільні роки, години, хвилини…Згадували, заглядаючи в класний журнал, коли хто отримав двійку, коли хто прогуляв урок… А ще згадувалися і знову пережилися ті нелегкі для нас хвилини, коли ми хвилюючись здавали екзамени, коли, тремтячими руками шукали потрібну шпаргалку, коли хвилювалися і ще не знали, яку ж оцінку заробили на екзаменах…

ShoolerДата: Вівторок, 30.06.2009, 23:56 | Повідомлення № 8
Супермодератор
х-статус:
Veni! Vidi! Vici!

А ось і наш класний журнал 1999 року:

ShoolerДата: Середа, 01.07.2009, 00:01 | Повідомлення № 9
Супермодератор
х-статус:
Veni! Vidi! Vici!

ShoolerДата: Середа, 01.07.2009, 09:55 | Повідомлення № 10
Супермодератор
х-статус:
Veni! Vidi! Vici!

Стіл в кафе був накритий шикарний.

Ми спілкувалися, танцювали, дякували вчителям, за те, що вони нас навчали, вони ж вітали нас і дякували нам, що ми такі повиростали…

ShoolerДата: Середа, 01.07.2009, 10:18 | Повідомлення № 11
Супермодератор
х-статус:
Veni! Vidi! Vici!

Танці в розпалі:

ShoolerДата: Середа, 01.07.2009, 10:49 | Повідомлення № 12
Супермодератор
х-статус:
Veni! Vidi! Vici!

Ми коротко розказували про себе:

Шинкар Олександр
Після закінчення школи поступав, але не поступив до Житомирського державного університету ім. І.Франка. Навчався в Андрушівському ПТУ-32, отримав спеціальність "Бухгалтер". Працював бухгалтером на цукровому та спиртовому заводах в Червоному. Зараз працюе в Киеві начальником обліково-економічного відділу в будівельній компанії.

Прохневський Віктор
Після школи поступив в Житомирський автодорожний технікум. Служив в армії в артилерійських військах, приймав участь на військовому параді, присв'яченому 10 річниці незалежності України. Після армії 2 роки працював в Іспанії. Після повернення на Батьківщину закінчив Житомирський автодорожній технікум.

Моргалюк Леся
Після закінчення школи навчалася в Житомирському державному університеті ім. І.Франка. Отримала спеціальність "Практична психологія, вчитель початкових класів". Працює психологом в гімназії "Академія" в м. Київ.

Ковбасюк Ліля
Закінчила Житомирський державний агроекологічний університет, спеціальність "Правознавство". Працює в управлінні соціального захисту населення в м. Андрушівка.

Студзінський Валера
Закінчив Малинський лісотехнічний технікум. Заочно закінчив Житомирский державний агроекологічний університет. В даний час працює інженером охорони та захисту лісу ДП "Бердичівське лісове господарство".

Ступницька Люда
Закінчила Бердичівське педагогічне училище, спеціальність "Соціальний педагог". Потім поступила та успішно закінчила Житомирський державний університет ім. І.Франка. Працює старшим лаборантом на кафедрі ботаніки в цьому ж університеті.

Копаниця Наташа
Закінчила Житомирський державний університет ім. І.Франка, спеціальність "Українська мова та література". Працює вчителем в Крилівській ЗОШ.

Борисевич Ілона
Закінчила Житомирський державний університет ім. І.Франка, філологічний факультет. Працює в бутіку "Галерея мод" в м. Києві.

Польова Люда

Закінчила київський механіко-металургійний технікум. Виховує донечку.

Баліцький Сергій

Працює електриком-монтажником в будівельній компанії в м. Київ.

ShoolerДата: Середа, 01.07.2009, 21:52 | Повідомлення № 13
Супермодератор
х-статус:
Veni! Vidi! Vici!

Погорілий Андрій
Закінчив Андрушівське ПТУ-32, пішов в армію. Закінчив Бердичівську школу прапорщиків. Працює старшиною телефонного центру в м. Житомир. Виховуе сина та доньку.

Царенко Лена
Закінчила Житомирський базовий медичний коледж, спеціальність "Фельдшер". Працює в Червоненській дільничій лікарні по спеціальності.

Киричук Руслан
Закінчив Київський університет права НАН України, спеціалізація "Правознавство". Працював в Державній виконавчій службі, потім в Міністерство транспорту та зв'язку України. В 2008 році закінчив аспірантуру в Інституті держави і права ім. В.М.Корецького. Зараз працює провідним юристом в банку "Надра" в м. Київ.

Мельник Іра
Закінчила Житомирське ПТУ-20, здобула професію "Кравець-закрійник, демонстратор одягу". Дома займається пошиттям і моделюванням одягу, гардин, вечірніх суконь. Для випускниць 2009 року особисто пошила дві сукні. Виховує доньку.

Куліш Оксана
Закінчила Національний університет будівництва і архітектури (КНУБіА). Працює в АТХК "КИЇВМІСЬКБУД".

Луценко Віктор
Закінчив Національний університет біоресурсів і природокористування України. Працює головним менеджером продаж в компанії, яка займається продажем безалкогольних напоїв.

Романівський Рома
Закінчив Вінницький транспортний коледж, спціальність "Технік колійник". Потім Українська академія залізничного транспорту, спеціальність "Інженер-будівельник залізничного транспорту". Працює в Фастівському ДЕПО.

Мірецький Ярослав
Закінчив технікум та Житомирський національний агроекологічний університет. Працює держслужбовцем, виховує сина.

Стасюк Таня
Закінчила Житомирське ПТУ-18, здобула спеціальність "Кухар-кондитер". Працює в м. Київ, виховує сина.

ShoolerДата: Середа, 01.07.2009, 21:58 | Повідомлення № 14
Супермодератор
х-статус:
Veni! Vidi! Vici!

Наші вчителі також бажали нам всього тільки найкращого. Згадували шкільні роки, наш дружній клас та розказували про ті часи, коли нас навчали.

ShoolerДата: Середа, 01.07.2009, 22:09 | Повідомлення № 15
Супермодератор
х-статус:
Veni! Vidi! Vici!

Ну і назавершення нашого вечора, ми приютилися у нас на базарі. Ну хто ж не був на базарі... ввечері... після 12 ночі? Ні, ми не шукали товар там, ми просто відпочивали, саме так як колись. Ми немов повернулися до 11 класу. То була просто екзотика!

Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим »  Школопедія (Школопедия) » Зустріч випускників » Зустріч випускників 1999 року випуску (10 років після школи) (Зустріч випускників 1999 року випуску (10 років після школи))
Сторінка 1 з 212»
Пошук:

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.204.163.26
Браузер:

Cайт живе: