rss · П'ятниця, 20.10.2017, 09:52

Опитування

Дендрологічний парк
1. Відреставрувати парк
2. Мені байдуже
3. Парк і так гарний
4. Допоможу з реставрацією
5. Замість парку будинки
Всього відповідей: 39
Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Shooler, lusi 
Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим »  Школопедія (Школопедия) » Мистецтво » 5 клас - Тема 2: Мистецькі жанри (Візуальне мистецтво) (5 клас - Тема 2: Мистецькі жанри (Візуальне мистецтво))
5 клас - Тема 2: Мистецькі жанри (Візуальне мистецтво)
ShoolerДата: Понеділок, 16.02.2009, 01:52 | Повідомлення № 1
Супермодератор
Група: Модератори
х-статус:
Veni! Vidi! Vici!

5 клас - Тема 2: Мистецькі жанри (Візуальне мистецтво)

Образ людини в мистецтві. Природа у мистецтві. Мистецтво і культурне середовище.

Жанр: єдність змісту і форми.Основні жанри образотворчого мистецтва: пейзаж, портрет, натюрморт, історичний, побутовий, інтер’єр тощо. Лінійна та повітряна перспектива. Різновиди пейзажів і натюрмортів у графіці, живопису. Види портретів у графіці, живопису, скульптурі. Дизайн та його значення у створенні естетичного середовища.
Орієнтовні твори для сприймання:
І. Грабар. “Лютнева блакить”, I. Айвазовський. “Марини” (на вибір), К. Піссарро. “Бульвар Капуцинів”, К. Моне. “Руанський собор”, П. Рубенс. “Портрети й автопортрети”, А. Дюрер. “Автопортрет”, О. Мурашко. “Портрет дівчини в червоному капелюсі”, Скульптурний портрет С. Крушельницької, А. Ерделі, С. Шишко, А. Петрицький. “Натюрморти” (на вибір), О. Ренуар. “Сільський і міський танці”, П. Пiкассо. “Акробати”, “Дівчинка на кулі”, Ж. Сьора. “Цирк”. Зразки дизайнерських робіт.
Орієнтовні практичні завдання:
Виконання вправ і начерків; створення пейзажів, портретів, натюрмортів у різноманітних графічних та живописних техніках, з натури й за уявленням. Виконання дизайнерських робіт.

Я - волк! И вожака хочу я трон.
Ведь жизнь имеет волчий нрав.
В ней справедливейший закон -
Кто всех сильнее тот и прав!

Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим »  Школопедія (Школопедия) » Мистецтво » 5 клас - Тема 2: Мистецькі жанри (Візуальне мистецтво) (5 клас - Тема 2: Мистецькі жанри (Візуальне мистецтво))
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.196.72.162
Браузер:

Cайт живе: