rss · Понеділок, 18.12.2017, 21:27

Опитування

Будинок Культури
1. Необхідний в Червоному
2. Мені це не цікаво
3. Замість БК - магазин
4. Є інші заклади, там краще
5. Надам фінансову допомогу
6. Не потрібен Червоному
7. Маю спонсора на ремонт
Всього відповідей: 41
Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Shooler, lusi 
Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим »  Школопедія (Школопедия) » Мистецтво » 5 клас - Тема 1: Види мистецтва (Музичне мистецтво) (5 клас - Тема 1: Види мистецтва (Музичне мистецтво))
5 клас - Тема 1: Види мистецтва (Музичне мистецтво)
ShoolerДата: Понеділок, 16.02.2009, 01:12 | Повідомлення № 1
Супермодератор
Група: Модератори
х-статус:
Veni! Vidi! Vici!

5 клас - Тема 1: Види мистецтва (Музичне мистецтво)

Походження мистецтва. Народне і професійне мистецтво. Взаємодія і синтез мистецтв.

Музика як вид мистецтва. Єдність поетичного, музичного, хореографічного, драматичного, візуального мистецтв у фольклорі. Українські обряди, пісні, танці. Народні інструменти. Вокальна та інструментальна, хорова та симфонічна музика. Співацькі голоси. Музичні інструменти: духові, струнні, ударні. Музика в театрі та кіно. Опера, балет.
Орієнтовні твори для сприймання:
Зразки українських народних пісень, їх обробки для хору, оркестру народних інструментів (на вибір). Танці народів світу. М. Лисенко. “Думка-шумка” № 2, Л. Бетховен. “Тірольська пісня”, Лендлер, Е. Гріг. “Норвезька пісня”, Халлінг, К. Дебюссі. “Колискова слоника”, Дж. Гершвін. Колискова з опери “Поргі та Бесс”, Р. Глієр. Концерт для голосу з оркестром, “Херувимські” укр. композиторів (на вибір), М. Мусоргський. “Картинки з виставки” (оркестровка М. Равеля), Б. Бріттен. Путівник по оркестру, П. Чайковський. Балет “Лебедине озеро”, М. Мінков. Опера “Чарівна музика”.
Орієнтовні твори для виконання:
Українські народні пісні (за вибором), Т. Петриненко. “Господи, помилуй нас”, М. Ведмедеря. “Немає України без калини”, О. Янушкевич. “Веселкова”, В. А. Моцарт. “Колискова”, А. Мiгай “Сонко-Дрімко”, О. Антоняк. “Школа — весела сім’я”, “Новорічна”, Є. Карпенко. “Малюнок”, В. Лепешко. “Веселий співак”, “Кобзарська слава”, німецька народна пісня “Музиканти”, О. Суботіна. “Святий Миколай”.

Я - волк! И вожака хочу я трон.
Ведь жизнь имеет волчий нрав.
В ней справедливейший закон -
Кто всех сильнее тот и прав!

Повідомлення відредактовано Shooler - Понеділок, 16.02.2009, 01:16

Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим »  Школопедія (Школопедия) » Мистецтво » 5 клас - Тема 1: Види мистецтва (Музичне мистецтво) (5 клас - Тема 1: Види мистецтва (Музичне мистецтво))
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.92.201.232
Браузер:

Cайт живе: