rss · Понеділок, 18.10.2021, 11:08

Опитування

Маєток Терещенка
1. Відреставрувати
2. Музей і монастир
3. Мені байдуже
4. Тільки музей селища
5. Тільки монастир
6. Нехай розвалиться
Всього відповідей: 67
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Shooler, lusi  
Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим »  Школопедія (Школопедия) » Інформатика » 9 клас - Тема 5.2: Основи Інтернету. Пошук в Інтернеті. (9 клас - Тема 5.2: Основи Інтернету. Пошук в Інтернеті.)
9 клас - Тема 5.2: Основи Інтернету. Пошук в Інтернеті.
ShoolerДата: П'ятниця, 13.02.2009, 18:35 | Повідомлення № 1
Супермодератор
Група: Модератори
Повідомлень: 3529
х-статус:
Veni! Vidi! Vici!

9 клас - Тема 5.2: Основи Інтернету. Всесвітня павутина й пошук в Інтернеті

Призначення й структура мережі Інтернет. Протоколи Інтернету. Адресація в Інтернеті, поняття IP-адреси, доменного імені та URL-адреси. Способи підключення до Інтернету, функції провайдера. Служби Інтернету. Поняття гіпертекстового документа, гіперпосилання, веб-сторінки та веб-сайту. Поняття всесвітньої павутини та навігація нею.
Використання та настроювання браузера. Вибір системи кодування під час перегляду веб-сторінок. Збереження веб-сторінок та їх фрагментів на локальному комп’ютері. Використання списку сайтів, обраних для швидкого доступу.
Засоби пошуку інформації в Інтернеті. Принципи функціонування веб-каталогів та пошукових систем. Стратегії пошуку інформації.Я - волк! И вожака хочу я трон.
Ведь жизнь имеет волчий нрав.
В ней справедливейший закон -
Кто всех сильнее тот и прав!
 
lusiДата: Четвер, 28.10.2010, 14:32 | Повідомлення № 2
Шановний мешканець
Група: Друзі
Повідомлень: 458

Спочатку виникли локальні комп'ютерні мережі, а пізніше виникла об'єктивна потреба створення глобальної мережі на основі використання єдиних стандартів.
Система Інтернет була створена наприкінці 1960-х рр. американськими військовими для забезпечення надійного зв'язку на випадок ворожого нападу. Спочатку до мережі входило лише чотири комп'ютери. У 1972р. до мережі вже було під'єднано 50 університетів. У 1980р. для обслуговування телекомунікацій у мережі почали використовувати суперкомп'ютери. У 1991р. мережа Інтернет сформувалася як комп'ютерноорієнтоване комунікаційне середовище, що об'єднувало локальні та регіональні мережі з різних куточків світу. Нині вже налічується понад 35млн. користувачів Інтернету.
Глобальна мережа функціонує завдяки наявності певних стандартів взаємодій комп'ютерів та встановлених на них програм.
Мости та шлюзи виконують функції пристроїв - маршрутизаторів, необхідних для маршрутизації повідомлень, які відправляються від комп'ютера однієї мережі до комп'ютера другої мережі.Для визначення маршруту від одного місця зберігання повідомлень до другого за допомогою цих пристроїв автоматично визначаються найкоротші шляхи для передавання повідомлень між комп'ютерами, що перебувають у глобальній мережі Інтернет.
Щоб комп'ютери могли "розуміти" один одного, було розроблено угоди - протоколи, які визначають правила передавання даних.
До хребта Інтернету(BackBone- магістральні канали) під'єднуються організації, що забезпечують надання послуги Інтернету і називаються провайдерами ( від англійського to provide - забезпечувати). До BackBone провайдери підєднуються за допомогою каналів звязку (і є власниками цих каналів) та за допомогою компютерного вузла, до якого підходить канал.Кожен вузол - це один чи декілька потужних компютерів - серверів( від англ. to serve- обслуговувати), ресурси яких можуть використовуватись при роботі на інших компютерах. Останні називаються робочими станціями або компютерами клієнтів. До ресурсів компютерів-серверів належать також повідомлення, які зберігаються на серверах у файлах різних типів. Ресурси інтернету - це апаратне (компютери, засоби звязку, засоби передавання і приймання повідомлень) та інформаційне (програми і дані) забезпечення, що використовується в мережі.
Провайдери надають можливість користувачам використовувати не тільки канали звязку, а й різноманітні повідомлення, що зберігаються на серверах.
Для з'єднання комп'ютерів між собою застосовують електричні та оптоволоконні кабелі, безпровідний зв'язок за допомогою радіохвиль тощо.


Я - Ангел!.. Только крылья в стирке, нимб на подзарядке, а рожки и хвост - это у меня наследственное...))))

Повідомлення відредактовано lusi - Четвер, 28.10.2010, 14:49
 
Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим »  Школопедія (Школопедия) » Інформатика » 9 клас - Тема 5.2: Основи Інтернету. Пошук в Інтернеті. (9 клас - Тема 5.2: Основи Інтернету. Пошук в Інтернеті.)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 3.229.142.91
Браузер:

Cайт живе: