rss · Четвер, 27.04.2017, 23:34

Опитування

Будинок Культури
1. Необхідний в Червоному
2. Мені це не цікаво
3. Замість БК - магазин
4. Є інші заклади, там краще
5. Надам фінансову допомогу
6. Не потрібен Червоному
7. Маю спонсора на ремонт
Всього відповідей: 41
Сторінка 3 з 3«123
Модератор форуму: Shooler, el_Chupacabra 
Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Про Червоне » Культура » Цілюща криничка (цілюща криничка з 1840 рр. Історія нашого краю.)
Цілюща криничка
BACSДата: Понеділок, 18.06.2012, 02:28 | Повідомлення № 31
ХОРУНЖИЙ ПОЧЕСНОЇ СОТНІ
Група: Модератори
х-статус:
рабуємо і не нудьгуємо!!!

в першу чергу - форумчани... :0 односельчани, хулігани і інші 2- ногі і 2-х рукі хомосапієнси, Які можуть руками і ногами щось таке робити, щоб було б полєзно... bajan

Немає безсмертних на Землі. Кожен наш наступний крок, може бути останнім. Тому його потрібно робити, як останній, з повною відповідальністю і рішучістю, чітко бючи в ціль!

mr_smithДата: Понеділок, 18.06.2012, 02:44 | Повідомлення № 32
ADMIN
Група: Адміністратори
х-статус:
You know what I mean?

Дякую, що пояснив. На даний час не знаю хто там і як.
Я не приймав участь і не допомагав.

Жираф - це кінь, виконаний за всіма вимогами замовника.

DmitriyLEVДата: Вівторок, 19.06.2012, 10:23 | Повідомлення № 33
Авторитетний мешканець
х-статус:
Будуюся Я!!!!

Quote (BACS)
в першу чергу - форумчани... :0 односельчани, хулігани і інші 2- ногі і 2-х рукі хомосапієнси,

Що до цього, то там конкретно займається одна люда, у якої є якісь плани на майбутнє. І якщо туди хтось влізе (допомагати), то це вже не буде вчинком одного добродія і звісно славу на всіх ділити ніхто не хоче.. Сказали дядя Паша криничкою зайнявся. То і нема чого влазити та умнічать, бо і послать можуть. ІМХО

Перед тим як критикувати, зроби подібне, або повтори запропоноване!!!

mr_smithДата: Середа, 20.06.2012, 17:08 | Повідомлення № 34
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Фотки з близька з коментарями від DmitriyLEV

1 Кучі розгорнули, я б сказав поки що похабно, але пересуватись можна

2-7 ну і сама криничка з різних ракурсів

Водичку пив, трохи мутнувата але смачна.

Я думаю, що трохи пізніше вода очиститься.
Там, мабуть, треба щоб батюшка почитав молитви та посв'ятив...

фото зроблені 18 червня.

BACSДата: Середа, 20.06.2012, 23:09 | Повідомлення № 35
ХОРУНЖИЙ ПОЧЕСНОЇ СОТНІ
х-статус:

Quote (DmitriyLEV)
То і нема чого влазити та умнічать, бо і послать можуть. ІМХО

навпаки... він дуже бідкався, що ніхто не хтів допомогти...
яка краса!!! я навіть не думав, що так класно все зроблять! мені навіть соромно, що я нічого не приклав до цієї красоти! як приїду в село хоч навіть на 1 день, обовязково заїду подивлюся на красоту!
Павло Сабінович від усіх нас велике Вам спасибі! Дай Вам Бог здоровя на многії літа!!! ^_^

Немає безсмертних на Землі. Кожен наш наступний крок, може бути останнім. Тому його потрібно робити, як останній, з повною відповідальністю і рішучістю, чітко бючи в ціль!

BACSДата: Понеділок, 25.06.2012, 00:31 | Повідомлення № 36
ХОРУНЖИЙ ПОЧЕСНОЇ СОТНІ
х-статус:

всім привіт!
був сьогодні зранку біля кринички!!!
красота!!!!
фото
в пятницю був совмісний хресний хід з навколишніх сіл(Червоне, Крилівка, Котівка, інші...), потім совмісна молебінь, освячення кринички, святковий обід! було дуже багато людей!
статтю більш докладніше викладу пізніше.
дорогу вже розгорнули гарно, підсипали мучкою, тепер все рівненько і не "похабно". :) навколо кринички ще обгородили заборчиком і поставили лавочки! :)
короче поки я був в 9 00 біля кринички пів години до неї навідались 4 людей! всі пили водичку з кринички і дякували Павлу Сабіновичу і богу. доречі з сусідами приїжджала з Котівки і моя родичка племінниця. де б ми ще зустрілися? :)
але чув і погані новини, що коли робили криничку і насипали дорогу до неї то якісь "добродії" накапали, що хтось щось робить з газом, чи краде труби, чи хоче врізатись в трубу газову.... короче приїхала комісія, побачили, що роблть люди посміялись і поїхали назад... але осадок нехороший остався... людина за свій особистий кошт зробила таку красоту, а когось жаба задавила... ото люди є цікаві... hataskrayu
водичка в крничці стала дуже добра!!! ще трішки чути бетон, але це поки нові круги, скоро все буде чудово-різнокольорово! :)

Повідомлення відредактовано BACS - Понеділок, 25.06.2012, 01:05

mr_smithДата: Вівторок, 26.06.2012, 18:30 | Повідомлення № 37
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

BACSДата: Понеділок, 09.07.2012, 21:10 | Повідомлення № 38
ХОРУНЖИЙ ПОЧЕСНОЇ СОТНІ
х-статус:

у когось є фото самого Павла Сабіновича біля кринички? ато як мені не соромно, але в мене навіть простої фото немає, щоб розмістити на сайті її, щоб Страна знала своїх героїв!! :)
hataskrayu

Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Про Червоне » Культура » Цілюща криничка (цілюща криничка з 1840 рр. Історія нашого краю.)
Сторінка 3 з 3«123
Пошук:

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.198.190.185
Браузер:

Cайт живе: