rss · П'ятниця, 22.09.2017, 14:43

Опитування

Покращення в смт Червоне.
1. Дуже необхідні!
2. Байдуже
3. Ні. Все і так добре
4. Це не можливо
5. Покращення вже є
Всього відповідей: 35
Сторінка 1 з 3123»
Модератор форуму: Shooler, el_Chupacabra 
Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Про Червоне » Культура » Цілюща криничка (цілюща криничка з 1840 рр. Історія нашого краю.)
Цілюща криничка
BACSДата: Вівторок, 06.04.2010, 11:20 | Повідомлення № 1
ХОРУНЖИЙ ПОЧЕСНОЇ СОТНІ
Група: Модератори
х-статус:
рабуємо і не нудьгуємо!!!

В цьому році на Пасху ми мали можливість побувати біля цілющої колись кринички, яка має історію від 1840 рр. раніше я про неї тільки чув, а це і побував біля неї. прошу Вашої уваги.
Поблизу Середнього ставу в Червоному ближче до села Котівка знаходиться криничка до якої якихось 50-100 років тому були ціли поломнічества і біля неї стояла капличка, де проводились богослужіння.
По архівним даним (в Житомирському архіві є 90 акрушів рукописного тексту по даній справі, якщо потрібноми зможемо підняти всі подробиці) - Все почалося з того, що в 1840 роках в тому місці було явлення Богородиці (гарної жінки в білому, яка висіла в повітрі там деякий час). післятого вода в криниці набула цілющих якостей і в ній всі почали брати воду з навколишніх сіл і навіть дальше. навіть мій батько брав там воду в дитинстві. Раніше. коли не було греблі, що відгороджує Середній став біля кринички не було болотистої місцевості, таку яку ми маємо в наш час. не маю даних щодо каплички, але ще пару років тому біля кринички був столик і лавочка. зараз ми маємо такий стан, як на фото. диякон Ігор Кучерук і його дружина Леся Кучерук на протязі декількох років відвідували цю криничку і доглядали, як могли. якщо хтось має більше даних про дане місце прошу коментувати. Звичайно, ця криничка тереторіально ближе до котівки, але все одно таке не можна пропускати повз увагу.

Немає безсмертних на Землі. Кожен наш наступний крок, може бути останнім. Тому його потрібно робити, як останній, з повною відповідальністю і рішучістю, чітко бючи в ціль!

BACSДата: Вівторок, 06.04.2010, 11:26 | Повідомлення № 2
ХОРУНЖИЙ ПОЧЕСНОЇ СОТНІ
х-статус:

ось фото кринички:

диякон Ігор Кучерук і його дружина Леся.

Немає безсмертних на Землі. Кожен наш наступний крок, може бути останнім. Тому його потрібно робити, як останній, з повною відповідальністю і рішучістю, чітко бючи в ціль!

mr_smithДата: Вівторок, 06.04.2010, 12:52 | Повідомлення № 3
ADMIN
Група: Адміністратори
х-статус:
You know what I mean?

Quote (BACS)
якщо потрібноми зможемо підняти всі подробиці
було б надзвичайно цікаво почитати той архів та розмістити статтю на сайті з тими відомостями.
Таке місце дійсно достойне великої уваги, якщо є можливість, Сергій, то здобудь ці матеріали.
Дякую за цікаву тему, я доречі і не знав що є така криниченька.

Жираф - це кінь, виконаний за всіма вимогами замовника.

BACSДата: Вівторок, 06.04.2010, 16:46 | Повідомлення № 4
ХОРУНЖИЙ ПОЧЕСНОЇ СОТНІ
х-статус:

я їх точно не здобуду, але є така мегалюдина, яка вже написала 1 і закінчує другий том і побувалав багатьох куточках Росії і України в різних архівах. якій ця робота до душі і головне буде виконана професійно. звичайно в архіві такі речі видають не безкоштовно, але думаю ми щось придумаємо... :) ;)
я і сам тільки чув про цю криничку, а от в неділю побував біля неї! ех весна-краса! ^_^

valdekДата: Середа, 04.05.2011, 22:15 | Повідомлення № 5
Мешканець
Група: Перевірені
х-статус:
Статус-повідомлення

А как посмотреть фото места крынычкы ?

любитель индюшатины

mr_smithДата: Середа, 04.05.2011, 22:33 | Повідомлення № 6
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Ось тут в цьому повідомленні
+ скористатися браузером.

BACSДата: П'ятниця, 06.05.2011, 16:48 | Повідомлення № 7
ХОРУНЖИЙ ПОЧЕСНОЇ СОТНІ
х-статус:

в мене вже є копія з рукописів 18 століття завірені печатями житомирського архіву. і навіть більше вже є в електронному вигляді саме цікаве з опису чудодійних властивостей і чудоявлень біля кринички. залишилось тільки отримати його мені і залити на сайт! процес іде за планом! yahoo

Повідомлення відредактовано BACS - П'ятниця, 06.05.2011, 16:49

mr_smithДата: П'ятниця, 06.05.2011, 17:00 | Повідомлення № 8
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Quote (BACS)
залишилось тільки отримати його мені і залити на сайт!
я сподіваюсь ти не станеш це все грузити в цю тему на форум? Думаю, що цю інфу слід розмістити в іншому розділі цього сайту.

avatarДата: Субота, 07.05.2011, 12:51 | Повідомлення № 9
Шановний мешканець
Група: Друзі

:) Земля предков - святая земля! (как то я уже сказал)
Это действительно чудесно, что у нас в Червоном есть живительный источник, это говорит о многом... Одно расстраивает, грунтовые воды поднялись и смешиваются с водой источника в самой крынице.
На весеннем слёте обязательно посетите источник, проверьте вкус воды. Сегодня там красиво.
Думаю дерево, у корней которого крыня, тоже священно ;)

А если ты землю всем сердцем ле любишь, любви настоящей достоен не Ты!

Повідомлення відредактовано avatar - Субота, 07.05.2011, 12:54

mr_smithДата: Вівторок, 10.05.2011, 05:37 | Повідомлення № 10
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Quote (avatar)
Земля предков - святая земля!

Quote (avatar)
На весеннем слёте обязательно посетите источник, проверьте вкус воды. Сегодня там красиво. Думаю дерево, у корней которого крыня, тоже священно

Є історичний матеріал 1889 року про розслідування чудесного явлення ікони Божої Матері в цій криничці, та чудотворних зцілень.

Прошу ознайомитись Цілюща криничка «ДЕЛО о явлении иконы в д Котовке, Житомирскаго уезда»

Матеріал люб"язно надав Сергій Бачинський, а знайшов в архівах, підготував, передав - Диакон Игорь Кучерук.
Велика подяка за історичні матеріали!

BACSДата: Вівторок, 10.05.2011, 22:06 | Повідомлення № 11
ХОРУНЖИЙ ПОЧЕСНОЇ СОТНІ
х-статус:

Дякуючи Ігорю ми тепер маємо можливість почерпнути цікаві історичні факти про чудеса в наших краях. Дійсно вражає. auuuu

el_ChupacabraДата: Середа, 25.05.2011, 02:15 | Повідомлення № 12
Супермодератор
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Був в неділю на кар'єрі, але так і не зрозумів де шукати цю криничку. Шкода, хотів би подивитися чий там "лік" плаває...

Недаром самая страшная книга Стивена Кинга называется "IT"
チョパカバラ

СержДата: Середа, 25.05.2011, 23:00 | Повідомлення № 13
Поважний мешканець
х-статус:
Статус-повідомлення

Quote (el_Chupacabra)
де шукати цю криничку

Обїхав ту всю місцевість. Від греблі до карера, від греблі до села Котівка, внизу від греблі... порозпитував місцевих аборигенів. та все марно - незнайшов.... Оріентувавсь на ті дерева що на фото, але листва розпустилась і повірте що так знайти практично неможливо.

BACSДата: Середа, 25.05.2011, 23:24 | Повідомлення № 14
ХОРУНЖИЙ ПОЧЕСНОЇ СОТНІ
х-статус:

а я був на вихідних.. в селі... і думав зїхдити пофотографувати... але так і не спромігся... там же реально майже біля дороги... як би це його правилльно пояснити... hataskrayu

СержДата: Середа, 25.05.2011, 23:31 | Повідомлення № 15
Поважний мешканець
х-статус:
Статус-повідомлення

Так дуже просто. Начни від якогось місця і приблизно в яку сторону йти і скільки метрів. Хоть приблизно в якому місці.

Повідомлення відредактовано Серж - Середа, 25.05.2011, 23:32

Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Про Червоне » Культура » Цілюща криничка (цілюща криничка з 1840 рр. Історія нашого краю.)
Сторінка 1 з 3123»
Пошук:

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.81.8.73
Браузер:

Cайт живе: