rss · Вівторок, 21.11.2017, 20:33

Опитування

Дендрологічний парк
1. Відреставрувати парк
2. Мені байдуже
3. Парк і так гарний
4. Допоможу з реставрацією
5. Замість парку будинки
Всього відповідей: 39
Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Shooler, lusi 
Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим »  Школопедія (Школопедия) » Математика » 05 клас - Тема 02: Дробові числа. (05 клас - Тема 02: Дробові числа.)
05 клас - Тема 02: Дробові числа.
ShoolerДата: Четвер, 12.02.2009, 01:24 | Повідомлення № 1
Супермодератор
Група: Модератори
х-статус:
Veni! Vidi! Vici!

5 клас - Тема 2: Дробові числа.
Дробові числа. Звичайні дроби. Правильні та неправильні дроби. Мішані числа.
Порівняння звичайних дробів з однаковими знаменниками.
Додавання і віднімання звичайних дробів з однаковими знаменниками.
Десятковий дріб. Запис і читання десяткових дробів. Порівняння і округлення десяткових дробів.
Додавання, віднімання, множення і ділення десяткових дробів.
Відсотки. Знаходження відсотків від даного числа. Знаходження числа за його відсотками.
Масштаб.
Середнє арифметичне, його використання для розв’язування задач практичного змісту. Середнє значення величини.
Розв’язування текстових задач.

Я - волк! И вожака хочу я трон.
Ведь жизнь имеет волчий нрав.
В ней справедливейший закон -
Кто всех сильнее тот и прав!

Повідомлення відредактовано Shooler - Вівторок, 17.11.2009, 20:13

ShoolerДата: П'ятниця, 13.02.2009, 23:20 | Повідомлення № 2
Супермодератор
х-статус:
Veni! Vidi! Vici!

Дробові числа. Звичайні дроби. Правильні та неправильні дроби.

Дробовим числом ми називаємо таке, яке позначає якісь частини цілого, як, наприклад, половина, що означає половину цілого, чверть, тобто четверту частину, три чверті і т. д. Про дробові числа треба знати приблизно те саме, що ми вже зазначили щодо цілих і, звичайно, передусім, як і якими знаками позначаються дроби, або дробові числа.

Дробове число виражається відношенням двох цілих чисел m/n, де n — знаменник, він показуе, на скільки частин розділена одиниця, а m — чисельник, він показує, скільки таких частин є в дробовому числі.
Якщо чисельник дробу менше знаменника, то дріб називається правильним (наприклад 5/7), якщо більше або дорівнює, — неправильним (наприклад 7/4).
Дріб, знаменник якої є степінь 10 (наприклад 10, 100, 1000 и т. д.), називається десятковим; для його запису виписують зліва направо кількість цілих одиниць, а потім, після коми, — десятих, сотих и т. д. частин, (наприклад 245/100 = 2,45).

Особисто від себе.
Щоб заповнити де числівник, а де знаменник, в мене є така асоціація: знаменник значить "знизу", тому легко запам'ятати, що знаменник завжди пишеться знизу, а числівник - зверху.

Приклади дробів:
http://ostriv.in.ua/index.p....emid=-5

Стаття на тему історії десяткових та звичайних дробів:
http://bestreferat.com.ua/referat/detail-16799.html

Повідомлення відредактовано Shooler - Субота, 14.02.2009, 00:01

ShoolerДата: Субота, 14.02.2009, 00:27 | Повідомлення № 3
Супермодератор
х-статус:
Veni! Vidi! Vici!

Мішані числа.

Мішане число слід записувати так, щоб спочатку стояли цифри, що позначають цілі числа, а потім інші цифри, що позначають дробові числа, або дроби, як, наприклад, один і половина, або, як прийнято казати, півтора — 1½, один і одна третя — 1⅓, один і дві третіх — 1⅔, два і три четвертих — 2¾, п’ятнадцять і шість сьомих — 15 6/7 і т. д.

Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим »  Школопедія (Школопедия) » Математика » 05 клас - Тема 02: Дробові числа. (05 клас - Тема 02: Дробові числа.)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.198.246.116
Браузер:

Cайт живе: