rss · Четвер, 14.12.2017, 22:07

Опитування

Маєток Терещенка
1. Відреставрувати
2. Музей і монастир
3. Мені байдуже
4. Тільки музей селища
5. Тільки монастир
6. Нехай розвалиться
Всього відповідей: 67
Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Shooler, lusi 
Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим »  Школопедія (Школопедия) » Музичне та образотворче мистецтва » 8 клас - МузМис - Тема 1: Відлуння епох у музичном мистецтві (8 клас - МузМис - Тема 1: Відлуння епох у музичном мистецтві)
8 клас - МузМис - Тема 1: Відлуння епох у музичном мистецтві
ShoolerДата: П'ятниця, 13.02.2009, 19:45 | Повідомлення № 1
Супермодератор
Група: Модератори
х-статус:
Veni! Vidi! Vici!

8 клас - Музичне мистецтво - Тема 1: Відлуння епох у музичному мистецтві

Виявлення особливостей та відмінностей академічної та розважальної музики за їх життєвим змістом та призначенням, ролі музичного мистецтва в суспільстві в різні історичні епохи та в житті кожної людини. Порівняння стильових напрямів розважальної музики (джаз, рок, диско тощо) за сферами їх емоційного впливу. Визначення характерних рис творчості відомих композиторів минулого і сучасності. Характеристика музичної спадщини видатних представників різних національних культур. Виконання композиторських та народних пісень, які розкривають основні завдання теми. Розвиток вокально-хорових навичок. Інтерпретація змісту прослуханих та виконаних творів щодо особливостей втілення гуманістичних ідей та життєвого змісту. Засвоєння основних понять і термінів: академічна (серйозна), розважальна (легка) музика, стильові напрями — джаз, рок, диско тощо. Усвідомлення значення музичного мистецтва в житті сучасної людини та в різні епохи.

Я - волк! И вожака хочу я трон.
Ведь жизнь имеет волчий нрав.
В ней справедливейший закон -
Кто всех сильнее тот и прав!

Повідомлення відредактовано Shooler - П'ятниця, 13.02.2009, 20:43

Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим »  Школопедія (Школопедия) » Музичне та образотворче мистецтва » 8 клас - МузМис - Тема 1: Відлуння епох у музичном мистецтві (8 клас - МузМис - Тема 1: Відлуння епох у музичном мистецтві)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.226.227.175
Браузер:

Cайт живе: