rss · Неділя, 24.09.2017, 09:34

Опитування

Покращення в смт Червоне.
1. Дуже необхідні!
2. Байдуже
3. Ні. Все і так добре
4. Це не можливо
5. Покращення вже є
Всього відповідей: 35
Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Shooler, lusi 
Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим »  Школопедія (Школопедия) » Музичне та образотворче мистецтва » 7 клас - МузМис - Тема 1: Образний зміст музики (7 клас - МузМис - Тема 1: Образний зміст музики)
7 клас - МузМис - Тема 1: Образний зміст музики
ShoolerДата: П'ятниця, 13.02.2009, 19:44 | Повідомлення № 1
Супермодератор
Група: Модератори
х-статус:
Veni! Vidi! Vici!

7 клас - Музичне мистецтво - Тема 1: Образний зміст музики

Виявлення різноманітної палітри музичних образів (ліричних, драматичних, героїчних, пасторальних тощо) як проявів життя, інтонаційної та життєвої природи музики. Визначення особливостей музичних стилів (класичного, романтичного) та сфери їх емоційного впливу на людину. Виконання композиторських та народних пісень, які розкривають основні завдання теми. Розвиток вокально-хорових навичок. Інтерпретація, порівняння та характеристика музичних образів як відображення життєвих явищ у прослуханих та виконаних творах. Засвоєння основних музичних понять і термінів: музичний образ, музичний стиль (романтичний, класичний). Усвідомлення значення образу як змістової основи музичного твору.

Я - волк! И вожака хочу я трон.
Ведь жизнь имеет волчий нрав.
В ней справедливейший закон -
Кто всех сильнее тот и прав!

Повідомлення відредактовано Shooler - П'ятниця, 13.02.2009, 20:34

Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим »  Школопедія (Школопедия) » Музичне та образотворче мистецтва » 7 клас - МузМис - Тема 1: Образний зміст музики (7 клас - МузМис - Тема 1: Образний зміст музики)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.224.230.51
Браузер:

Cайт живе: