rss · Вівторок, 19.09.2017, 14:34

Опитування

Маєток Терещенка
1. Відреставрувати
2. Музей і монастир
3. Мені байдуже
4. Тільки музей селища
5. Тільки монастир
6. Нехай розвалиться
Всього відповідей: 67
Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Shooler, lusi 
Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим »  Школопедія (Школопедия) » Музичне та образотворче мистецтва » 5 клас - МузМис - Тема 1: Музика і мистецтво слова (5 клас - МузМис - Тема 1: Музика і мистецтво слова)
5 клас - МузМис - Тема 1: Музика і мистецтво слова
ShoolerДата: П'ятниця, 13.02.2009, 19:40 | Повідомлення № 1
Супермодератор
Група: Модератори
х-статус:
Veni! Vidi! Vici!

5 клас - Музичне мистецтво - Тема 1: Музика і мистецтво слова

Розкриття широкої палітри зв’язків музики з літературою через споріднені за характером образи. Порівняння музичних та літературних творів, які відображають різноманітні явища життя, зокрема, на прикладах вокальних (пісня, пісня-романс), хорових (кантата), та музично-сценічних (опера, балет, мюзикл) жанрів. Виконання народних та композиторських пiсень, які розкривають основні завдання теми. Розвиток вокально-хорових навичок. Імпровізація простих мелодичних зворотів та ритмічного супроводу до пiсень. Інтерпретація змісту прослуханих та виконаних музичних творів, вираження власного емоційно-естетичного ставлення до них. Виявлення специфіки образної мови музичного мистецтва у порівнянні з образною мовою літератури. Засвоєння основних музичних понять і термінів: вокаліз, кантата, мюзикл, лібрето, сценарій. Усвiдомлення явища синтезу музичного та літературного мистецтв у театрі та кінематографі.

Я - волк! И вожака хочу я трон.
Ведь жизнь имеет волчий нрав.
В ней справедливейший закон -
Кто всех сильнее тот и прав!

Повідомлення відредактовано Shooler - П'ятниця, 13.02.2009, 20:29

Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим »  Школопедія (Школопедия) » Музичне та образотворче мистецтва » 5 клас - МузМис - Тема 1: Музика і мистецтво слова (5 клас - МузМис - Тема 1: Музика і мистецтво слова)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.81.59.211
Браузер:

Cайт живе: