rss · Понеділок, 19.11.2018, 18:49

Опитування

Дендрологічний парк
1. Відреставрувати парк
2. Мені байдуже
3. Парк і так гарний
4. Допоможу з реставрацією
5. Замість парку будинки
Всього відповідей: 39
Модератор форуму: Shooler, el_Chupacabra  
Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Про Червоне » Креатив. Сказано зроблено! » Що б ви хотіли зробити корисного для селища? (ідеї, благоустрій, культурна чи сексуальна революція ;) і тп)
Що б ви хотіли зробити корисного для селища?
mr_smithДата: Четвер, 13.08.2009, 01:36 | Повідомлення № 121
ADMIN
Група: Адміністратори
х-статус:
You know what I mean?

Quote (el_Chupacabra)
Питання для кого буде цей інет?!?!
Знаєш, коли я випускався зі школи я навіть уявлення не мав що таке інтернет і як ним користуватися, тільки чув по телевізору, аналогічно з windows і всіма його офісними прогами, нас навчали на інформатиці основам програмування, а як користуватися тим, чим реально прийдеться користуватися в житті, тим, що реально потрібно вміти щоб отримати хоча б якусь більш-менш пристойну роботу, ніхто і не подумав. Так от не у всіх в селі зараз є комп, а тим більш інтернет, от якраз для таких дітей воно і буде, вони зможуть побачити, спробувати, пізнати, та навчитися цим всим користуватися.

Жираф - це кінь, виконаний за всіма вимогами замовника.

el_ChupacabraДата: Четвер, 13.08.2009, 02:00 | Повідомлення № 122
Супермодератор
Група: Модератори
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Quote (МістерСміт)
Так от не у всіх в селі зараз є комп, а тим більш інтернет, от якраз для таких дітей воно і буде, вони зможуть побачити, спробувати, пізнати, та навчитися цим всим користуватися.

Знаєш, коли я випускався зі школи, я трохи знав основи програмування і офісний пакет программ, вмів переставляти масдай і іже с нім (завдяки тому, що колись їздив до Андрушівки тіпа на курси). В школі, на той час було 13 машин типу "Електроніка УКНЦ", які толком нахто не міг запустити. і один целерон 333-й. Після першої сесії, я приїхав з кучею ідей, як можна покращити навчання і комп"ютерної грамотності взагалі і програмування в "частності". Але весь мій ентузазізм спотикнувся об таке пофігістічєскє "не треба"... Після того, за чотири роки роботи в школі, ти думаєш не піднімалося питання щодо інету? Щодо НОРМАЛЬНОГО налаштуваня мережі? Коли в 2003-му році подарували дві машини в школу (в честь 130-річчя) вони простояли близько року в "оружейці" і, коли потрібно було готувати матеріали на "Вчителя року" (до речі ця людина - Семеняк Віталій Андрійович тоді отримав перше місце по області і сьоме по Україні), то таємно одну машину звідти поцупили для роботи... Коли я за власний кошт купив та провів мережу до щойно встановленого комп"ютерного класу, я маючи інет запропонував зробити свій комп в кабінеті шлюзом. Знову ж таки "не треба"... І тепер... Вибачте, але мій скептицизм тут не порушиш... Навіть, якщо буде проведений до школи халявний АДСЛ, то я ду-у-у-у-у-у-уже сумніваюсь, що пересічний учень (що тим більше не має вдома комп - він дійсно не знає, що таке інет, але він таки і не хоче знати цього. І тут нічого не поробиш) матиме змогу десь полазити.
Це не ІМХО. Це гірка правда.

Недаром самая страшная книга Стивена Кинга называется "IT"
チョパカバラ

mr_smithДата: Четвер, 13.08.2009, 02:18 | Повідомлення № 123
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Скептицизм, песимізм... то таке.
Те що там хтось казав не треба, то теж таке, а ми просто передамо ці агрегати вчителю, який при бажанні учнів буде видавати їм у користування в комп. класі. Побачимо що з того буде.
Quote (el_Chupacabra)
коли я випускався зі школи, я трохи знав основи програмування і офісний пакет программ, вмів переставляти масдай і іже с нім (завдяки тому, що колись їздив до Андрушівки тіпа на курси).
93 рік випуску і попередні роки це не 2009, про тіпа курси можна було тільки мріяти.
Quote (el_Chupacabra)
що тим більше не має вдома комп - він дійсно не знає, що таке інет, але він таки і не хоче знати цього. І тут нічого не поробиш
я б не казав за всіх.

el_ChupacabraДата: Четвер, 13.08.2009, 02:39 | Повідомлення № 124
Супермодератор
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

93 рік випуску і попередні роки це не 2009

Ну я ж тоже не в 2009 випустився. Да і курси то були (рєспєкт Шуллеру) зібралося кілька чоловік, домовилося з директором Андрушівської 2-ї школи і вперьод....

А щодо бажання чи небажання вчитися... От скажи мені якого біса в 2004 році, на олімпіаді з інформатики, нашій команді було повністю зроблено всі завдання, але вони подивилися на них і пішли собі додому - здали пусті листки. І це були учні, які хоч шось "шарили", їх ледве зібрали... Разом з тим, в мене в группі десь близько 70% знали програмування і комп"ютер гірше чим я (спеціальність Програмне Забезпечення Автоматизованих Систем - тобто програмісти) - сільський хлопець, що бачив УКНЦ і майже всьо. Десь тут недалеко один із форумчан піднімав питання, що в нас тут скучно. Колись я вивчав ассемблер - тому, що в мене не було роботи і потрібн7о було чимось себе зайняти. Теперішнім учням це незрозуміло. Теперішні вчителі не будуть робити на ентузіазмі за шпашібо...
А тепер, скажіть: Як ви уявляєте цей жопорєз?

チョパカバラ

mr_smithДата: Четвер, 13.08.2009, 03:18 | Повідомлення № 125
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Ну от ти понаписував і підтвердив те що я кажу, що кому це потрібно той буде користуватись, кому цікаво той буде навчатись. У мене не було такої можливості як у вас з Сашою, але потрапивши до Києва я наскладав собі 150уе на комп, пішов на радіоринок, зайшов до першого ж павільону з компами і попрохав хлопців зібрати мені комп на 150 уе з б/ушних комплектуючих, з усіма примочками типу монік, клава, мишка і тд, вони мені зібрали: селерон 500МГц, відео 16мб, память 128мб, материнка допотопна, монітор трубка кольоровий 14 дюймів в якому мені ще довелося паяти шнур живлення бо відходив, клава, мишка, колонки :) , Вінда 98. Це було в 2001 році!!! За місяць я самостійно освоїв ОС, офіс, заюзав нет через нокію 7210 з класом жпрс = 6 hataskrayu , переставив самостійно ОС на віндовз ХР хоум ед. оптимізував через реєстр під допотопне залізо та багато іншого, а от зараз сижу тут пишу і паралельно скромно кодую в html :) . І це все практично з абсолютного нуля знань :p про подібну техніку.
Я це все написав до того, щоб було зрозумылыше, що хто захоче той використає і навчиться, так як ти в свій час зробив, Саня, та багато інших, у вас була можливість в Андрушівці цим оволодіти, тепер у кожного э можливість оволодіти будь-чим, було б бажання та голова на плечах і руки з плечей росли.

Трохи про смышне.
До покупки свого допотопного компика, коли мені хтось розказував про вінду, іконки, вікна, та інше начиння, у мене в голові малювалася картина як в тій сцені з "Камеді клаб"
коли Сталін викликав до себе Берію і каже:
- Товарисчь Берия, я хочу, что б у меня на рабочем столе были иконки, а окна я хочу открывать мышью... :o , сколько Вам надо времени, товарисчь Берия, что б выполнить мое задание?

dyakДата: Середа, 06.01.2010, 19:29 | Повідомлення № 126
Авторитетний мешканець

Дуже цікава тема. Жаль що закінчили. Сайт і компьтерний клас це дійно дуже добре. Знак вїзду закінчився хрестом. Асвальт по селі це великі гроші , чи є вони в бюджеті села важко сказати. В Червоні працює де-кілька підприємст по моїм попереднім розрахункам це більше ста тисяч грн прибуткового податку кожний місяц. Добавим податок за землю патенти ринковий збір і т д. Залишаючись поза політикою рахувати ці гроші не можливо.

Все буде добре

mr_smithДата: Середа, 06.01.2010, 19:38 | Повідомлення № 127
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Quote (dyak)
Жаль що закінчили
ні не закінчили, все в свою чергу, по мірі зайнятості і можливостям кожного з нас.

mr_smithДата: П'ятниця, 16.04.2010, 16:45 | Повідомлення № 128
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Для обговорення по палацу є окрема тема і щоб не втрачати хід думок, та іншого гаразду, краще все обговорювати саме там, а то обговорення цього питання є в різних темах і толку ніякого.
Надання палацу Терещенка статусу історичної пам'ятки
А в цій темі якісь нові свіжі думки, видумки, для користі селища.

mr_smithДата: Неділя, 25.04.2010, 04:24 | Повідомлення № 129
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Quote (mr_smith)
коли мені хтось розказував про вінду, іконки, вікна, та інше начиння, у мене в голові малювалася картина як в тій сцені з "Камеді клаб" коли Сталін викликав до себе Берію і каже: - Товарисчь Берия, я хочу, что б у меня на рабочем столе были иконки, а окна я хочу открывать мышью... , сколько Вам надо времени, товарисчь Берия, что б выполнить мое задание?

А ось і сам відеоролик:

:D

BACSДата: Понеділок, 26.04.2010, 18:25 | Повідомлення № 130
ХОРУНЖИЙ ПОЧЕСНОЇ СОТНІ
х-статус:
рабуємо і не нудьгуємо!!!

якщо в нашій школы досі немає інтернету, давайте купимо модем 3Ж МТС підключимо досервака їхнього і щоб усі в класі інформатики могли заходити в швидкісний інет... і на кожному компі установити за умовчуванням домашню сторінку - САЙТ Червоного :) тільки я сумніваюся, що в Червоному є покриття 3Ж. але КиИївстар ЖПРС є.... максимально поділок в антенці... :) сам на цих вихідних поюзав на вул. Леніна :)

Немає безсмертних на Землі. Кожен наш наступний крок, може бути останнім. Тому його потрібно робити, як останній, з повною відповідальністю і рішучістю, чітко бючи в ціль!

mr_smithДата: Понеділок, 26.04.2010, 19:36 | Повідомлення № 131
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Quote (BACS)
давайте купимо модем 3Ж МТС
модем у вигляді телефона Nokia6230i вже подаровано на зустрічі користувачів сайту №3 Вручення обладнання для інтернету в шкільний комп'ютерний клас.
Нажаль там не все так просто як здається, якісь проблеми з дозвільною сисетмою типу санстанції чи що там, тому новий комп. клас не задіяно до цих пір, а обладнання морально старіє.

el_ChupacabraДата: Понеділок, 26.04.2010, 20:33 | Повідомлення № 132
Супермодератор
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Так, тим більше покриття 3Джі в Червоному немає.

チョパカバラ

BACSДата: Вівторок, 27.04.2010, 10:45 | Повідомлення № 133
ХОРУНЖИЙ ПОЧЕСНОЇ СОТНІ
х-статус:
рабуємо і не нудьгуємо!!!

погана новина, що немає 3Ж.... добре що я собі не купив такий модем... бо він мені тількив селах і потрібен... атак би получилось аблом... :o

Немає безсмертних на Землі. Кожен наш наступний крок, може бути останнім. Тому його потрібно робити, як останній, з повною відповідальністю і рішучістю, чітко бючи в ціль!

el_ChupacabraДата: Вівторок, 27.04.2010, 11:52 | Повідомлення № 134
Супермодератор
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Quote (BACS)
атак би получилось аблом....

Ну не такий вже й великий - на рівні жопорєза ловить вполнє пристойно.

チョパカバラ

КrаsаДата: Середа, 19.05.2010, 21:47 | Повідомлення № 135
Група: Видалені

Quote (mr_smith)
Нажаль там не все так просто як здається, якісь проблеми з дозвільною сисетмою типу санстанції чи що там, тому новий комп. клас не задіяно до цих пір, а обладнання морально старіє.

Юрій Валентинович робить усе щоб діти бачили новий клас.

Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Про Червоне » Креатив. Сказано зроблено! » Що б ви хотіли зробити корисного для селища? (ідеї, благоустрій, культурна чи сексуальна революція ;) і тп)
Пошук:

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.82.79.137
Браузер:

Cайт живе: