rss · Субота, 17.11.2018, 01:30

Опитування

Маєток Терещенка
1. Відреставрувати
2. Музей і монастир
3. Мені байдуже
4. Тільки музей селища
5. Тільки монастир
6. Нехай розвалиться
Всього відповідей: 67
Модератор форуму: Shooler, el_Chupacabra  
Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Про Червоне » Креатив. Сказано зроблено! » Що б ви хотіли зробити корисного для селища? (ідеї, благоустрій, культурна чи сексуальна революція ;) і тп)
Що б ви хотіли зробити корисного для селища?
ShoolerДата: П'ятниця, 05.06.2009, 12:03 | Повідомлення № 61
Супермодератор
Група: Модератори
х-статус:
Veni! Vidi! Vici!

А як на рахунок художньої ковки металів. Якийсь невеличкий літачок.
Правда можуть дуже швидко таке забрати на брухт, спилявши його.

Я - волк! И вожака хочу я трон.
Ведь жизнь имеет волчий нрав.
В ней справедливейший закон -
Кто всех сильнее тот и прав!

el_ChupacabraДата: П'ятниця, 05.06.2009, 12:20 | Повідомлення № 62
Супермодератор
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Quote (Shooler)
Правда можуть дуже швидко таке забрати на брухт, спилявши його.

На жаль, так воно і буде. Якщо тільки не зробити йо побільше або присобачити повище. А взагалі класс! Якщо ще літак зробити тіпа "Ньюпора" або "Формана" (етажерки ВВІ. Їх тут робили) - взагалі буде супер
Ньюпор:
[spoiler][/spoiler]

Недаром самая страшная книга Стивена Кинга называется "IT"
チョパカバラ

Повідомлення відредактовано el_Chupacabra - П'ятниця, 05.06.2009, 12:30

mr_smithДата: П'ятниця, 05.06.2009, 13:19 | Повідомлення № 63
ADMIN
Група: Адміністратори
х-статус:
You know what I mean?

Quote (BACS)
найти короче якогось депутата, який погодиться нашу ідею втілити в життя...

Quote (el_Chupacabra)
Дивлячись на останні події в телевізорі, пошук депутата буде мати кровожерний характер.
BACS мабуть мав на увазі нашого депутата - депутата в нашій селищній раді, їх там багато, а судячи з документів які там в сільраді зберігаються, то ці депутати приймають рішення які задовольняють тільки працівників сільради, або задовольняють особисті інтереси деяких... наприклад депутати по швидкій виписують справочку про стан здоровья, яка абсолютно не відповідає дійсності, тобто фіктивна і є прямим порушенням этики медика та закону, або голосують про передачу землі у користування працівникам селищної ради при цьому у землі є і був користувач.
От вам і депутати знайшлися(взагалі то вони там завжди були, просто люди не в курсі для чого вони потрібні там і що вони не для галочки, а для покращення життя в селищі вже сьогодні), а тепер знайдіть серед них зацікавлену особу у втіленні вашої ідеї.

Жираф - це кінь, виконаний за всіма вимогами замовника.

el_ChupacabraДата: П'ятниця, 05.06.2009, 13:42 | Повідомлення № 64
Супермодератор
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Quote (mr_smith)
BACS мабуть мав на увазі нашого депутата - депутата в нашій селищній раді, їх там багато

В нас є селищна рада!?!?!?! І там є хтось!?!?!?!? І вона ще й працює!?!?!?! Нічого собі!!!!! Я все життя прожив у Червоному і не чув про таке!

チョパカバラ

ShoolerДата: П'ятниця, 05.06.2009, 14:21 | Повідомлення № 65
Супермодератор
х-статус:
Veni! Vidi! Vici!

Quote (el_Chupacabra)
Я все життя прожив у Червоному і не чув про таке!

Я тоже!!! :o

pid_stolom

Я - волк! И вожака хочу я трон.
Ведь жизнь имеет волчий нрав.
В ней справедливейший закон -
Кто всех сильнее тот и прав!

el_ChupacabraДата: П'ятниця, 05.06.2009, 14:42 | Повідомлення № 66
Супермодератор
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

До речі, цікава тенденція була в радянські часи - ставити де не попадя списані МіГи та Т-34. Шкода, що зараз то все здається на "цвєтмєт"

チョパカバラ

mr_smithДата: П'ятниця, 05.06.2009, 15:50 | Повідомлення № 67
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Quote (el_Chupacabra)
В нас є селищна рада!?!?!?! І там є хтось!?!?!?!?
Quote (Shooler)
Я тоже!!!
щось я не зрозумів вас хлопці, це іронія чи сарказм? Чи що?

el_ChupacabraДата: П'ятниця, 05.06.2009, 17:14 | Повідомлення № 68
Супермодератор
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Quote (mr_smith)
щось я не зрозумів вас хлопці, це іронія чи сарказм? Чи що?

Скоріше за все і те і інше. Бо позитивного ефекту від діяльності "сільсовєта" я ніколи не бачив і не відчував...

チョパカバラ

mr_smithДата: П'ятниця, 05.06.2009, 17:38 | Повідомлення № 69
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

А, то ви в цьому сенсі... Дійсно.

mr_smithДата: Понеділок, 08.06.2009, 02:48 | Повідомлення № 70
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Стільки необхідно було б зробити, та нема за що, а от якщо якусь культурну революцію зробити, тут тільки час, знання, харизма, якості лідера, необхідні. Там багатьом дорослим мешканцям необхідні така революція, не те що дітям.
(ідея ця для того щоб поляскати язиком тут)

СержДата: Понеділок, 08.06.2009, 17:45 | Повідомлення № 71
Поважний мешканець
Група: Друзі
х-статус:
Статус-повідомлення

Quote (el_Chupacabra)
От тільки не потрібно ставити (як це зараз модно) хрести, обвішані стрічками та квітками, немов революційні матроси кулеметними стрічками. А ще якщо якийсь ХУДОжник там намалює Ісуса, такого, що діти вночі бояться...

Нетреба богохульствовать.... Кожен ввіруе вто що він вірить. А сміятися над вірою людей неетично.
По поводу монумента чи стелли , скульптури обома руками ЗА. Маючи таку славну історію свого села - просто обязані це зробити.
Пропоную вже на цьому етапі підключити селищну раду. Це і виділення землі, архітектурні дозволи, якщо близько дороги встановити то і дорожників Знаючи нашу рідню бурократію так на неї піде левова частина коштів та саме головне часу цього проекту. А про особистий час я вже мовчу... Без усіх дозволів зразуж будуть проблеми. І тому якщо з цим проектом все получиться , то лаври все одно перетяне на себе селищна рада. Тому хай і вони трохи піднапряжуться.
Також пропоную обговорити детально форму ціеї скульптури, хто її як вбачае, та місце встановлення.

mr_smithДата: Понеділок, 08.06.2009, 17:57 | Повідомлення № 72
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Quote (Серж)
Пропоную вже на цьому етапі підключити селищну раду
B)
утопія.

el_ChupacabraДата: Середа, 10.06.2009, 10:32 | Повідомлення № 73
Супермодератор
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

[off]
Quote (Серж)
Нетреба богохульствовать.... Кожен ввіруе вто що він вірить. А сміятися над вірою людей неетично.

Дик я і не богохульствував і не сміявся над вірою. Але не потрібно цією вірою світити всім в очі. Релігія в нас відокремлена від держави і суто особиста справа кожного із нас. Все таки ми живемо не в середньовіччя і інквізиції в нас нема. А символіці будь-якої релігії місце в храмі або вдома у її послідовника, а не на кожному перехресті.
Крім того, хрест - символ смерті, Стрічки - то взагалі з дохристиянської епохи, ну а про відсутність навичок малювання у деяких художників-богомазів я взагалі мовчу.

ЗІ. Звичайно я не проти певних релігійних пам"яток, але я хочу щоб вони були витвором мистецтва, а не чорт зна чим.

ЗЗІ. Соррі за оффтоп, але на звинувачення в богохульстві потрібно було відповісти.[/off]

チョパカバラ

mr_smithДата: Середа, 10.06.2009, 11:11 | Повідомлення № 74
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Для справки:
[off]Хрест — геометрична фігура що складається з двох ліній, пересічних одиа з одною під кутом в 90°, причому хоч би одна з цих ліній повинна ділитися навпіл. Лінії звичайно розташовуються вертикально або горизонтально.
Хрест — символ життя, походить від солярного знаку, символізуючого рух Сонця по небесній сфері. Коло символізує річний шлях Землі навколо Сонця. Крапка в самій верхній частині кола символізує день зимового сонцестояння, в нижній — день літнього сонцестояння. Права і ліва крапки — дні весняного і осіннього рівнодення, відповідно.
Хрест також символізує стародавні уявлення людини про навколишній простір, мир, де відлік йде від людини, зовні, в «всі чотири сторони», навколишньої людини з усіх чотирьох сторін. На користь цього говорять вирази: «навколо» (навколо), «на всі чотири сторони» (тобто в простір взагалі), «околиці» (місцевість навколо) і т.д. Дуже багато повірь пов'язано з перехрестями шляхів. Хрест — символ вибору шляху, дороги; символ перетину двох протилежностей, злиття їх в місці перетину.
Хрест — один з найстародавніших символів людства, використовуються в безлічі релігій, але найчастіше його пов'язують з христианством.
Часто хрест означає розділення миру на чотири елементи (воду, вогонь, повітря і землю), або як ділення на божественне (вертикальна лінія) і земне (горизонтальна лінія). Існують і інші варіанти хреста, як, скандінавський, коптський, хрест св. Петра (перевернутий).

Православный крест, который чаще всего используется Русской и Сербской православными церквями, содержит, кроме большой горизонтальной перекладины, ещё две. Верхняя символизирует табличку на кресте Христа с надписью «Иисус назарянин, царь иудейский» (ИНЦИ, или INRI на латыни). Нижняя косая перекладина - подпорка для ног Иисуса Христа символизирует "мерило праведное", взвешивающее грехи и добродетели всех людей. Считается, что она наклонена в левую сторону, символизируя то, что покаявшийся разбойник, распятый по правую сторону от Христа, (первым) попал в рай, а разбойник, распятый по левую сторону, своим хулением Христа, ещё более усугубил свою посмертную участь и попал в ад. Буквы ІС ХС являются христограммой, символизирующей имя Иисуса Христа.[/off]

el_ChupacabraДата: Середа, 10.06.2009, 11:58 | Повідомлення № 75
Супермодератор
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

[off]
Quote (mr_smith)
Хрест — символ життя, походить від солярного знаку, символізуючого рух Сонця по небесній сфері.

Християнство (яке взагалі то базується на іудаїзмі, що не мав і не має хрестоподібної символіки) взяло за основний символ хрест саме як знаряддя страти на якому загинув Ісус, незважаючи на всі інші символічні значення цього символу. Цікаво було б, якщо наші нащадки розміщали у своїх храмах напр. електричні стільці...

ЗІ. Питання в тему. Що ви зробите, якщо побачите як якийсь шкєт малює свастику на стіні? Правильно - руки відірвати. Але ж свастика ще давніша за християнський хрест, просто фашисти її спаплюжили, вибравши символом своєї держави. А пентаграмма, перевернуту модель якої вибрали за символ сатаністи? А той самий Хрест Петра - звичайний але перевернутий?

ЗЗІ. І зовсім не в тему. На днях бачив якусь документалку про Індію. Так от, там показана стародавня стіна, на якій вибита свастика і зовсім поруч - зірка Давида...

ЗЗЗІ. Давай на цьому питання вважати закритим. Чомусь докладній тверезий розбір християнської релігії самі християни вважають богохульством. Да і не по темі трохи.[/off]

チョパカバラ

Повідомлення відредактовано el_Chupacabra - Середа, 10.06.2009, 12:01

Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Про Червоне » Креатив. Сказано зроблено! » Що б ви хотіли зробити корисного для селища? (ідеї, благоустрій, культурна чи сексуальна революція ;) і тп)
Пошук:

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.221.75.115
Браузер:

Cайт живе: