rss · Вівторок, 21.11.2017, 20:33

Опитування

Покращення в смт Червоне.
1. Дуже необхідні!
2. Байдуже
3. Ні. Все і так добре
4. Це не можливо
5. Покращення вже є
Всього відповідей: 35
Сторінка 4 з 10«123456910»
Модератор форуму: Shooler, el_Chupacabra 
Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Про Червоне » Креатив. Сказано зроблено! » Що б ви хотіли зробити корисного для селища? (ідеї, благоустрій, культурна чи сексуальна революція ;) і тп)
Що б ви хотіли зробити корисного для селища?
MIASДата: Субота, 28.03.2009, 02:14 | Повідомлення № 46
Поважний мешканець
Група: Друзі
х-статус:
Статус-повідомлення

Я чула, що в Андр. наші вулиці записані як асфальтовані, а самі....Уже на сусідній вулиці скандалили.

mr_smithДата: Субота, 28.03.2009, 02:32 | Повідомлення № 47
ADMIN
Група: Адміністратори
х-статус:
You know what I mean?

Quote (MIAS)
наші вулиці записані як асфальтовані, а самі
якби цьму якесь підтвердження було...
bomb

Жираф - це кінь, виконаний за всіма вимогами замовника.

MIASДата: Субота, 28.03.2009, 02:40 | Повідомлення № 48
Поважний мешканець
х-статус:
Статус-повідомлення

Quote (mr_smith)
якби цьму якесь підтвердження було...

Так це в Андр., я точно не знаю хтось розкопав ці документи і понеслось...

mr_smithДата: Субота, 28.03.2009, 02:47 | Повідомлення № 49
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

документи... :o ...це вже цікаво...
DmitriyLEV, ти про це чув?

MIASДата: Субота, 28.03.2009, 02:49 | Повідомлення № 50
Поважний мешканець
х-статус:
Статус-повідомлення

Quote (mr_smith)
документи... ...це вже цікаво...

Ну, виділяються кошти. Мабуть, там і написано на що і яка вул. асфальтована. Моя Франка, наступна Лисенка, а та після неї !

mr_smithДата: Субота, 28.03.2009, 02:54 | Повідомлення № 51
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Це зрозуміло, схема не мудра.

mr_smithДата: П'ятниця, 24.04.2009, 05:06 | Повідомлення № 52
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Quote (M-i-k-o-n)
В школі негативна атмосфера, і є люди, які читають те що я тут пишу, і на мене верещать свинячим криком, а зареєструватись певно слабо.
Замість цього краще б допомагали розвивати сайт, особливо "Школопедію".

Quote (M-i-k-o-n)
Інет в школу повинні провести безкоштовно, причому він уже проведений на словах, десь у 2008р указ виходив, а кому це в кайф?
Навіть не знаю що казати... стидоба...

Так було завжди, тому що мабуть не ті люди біля руля, голови в них повернуті в іншу сторону, в протилежний бік від необхідного напрямку, а ноги взагалі не знають куди йти, а руки мацають що і де погано лежить. А в мізках кишить інтригами.
З Ящуком мабуть погарячкували.

DmitriyLEVДата: П'ятниця, 24.04.2009, 08:36 | Повідомлення № 53
Авторитетний мешканець
Група: Модератори
х-статус:
Будуюся Я!!!!

Знаю точно, що вулиця Щорса (Друга від Крилівки) на папері висипана вимочкою із цукрового заводу, але коли її висипали то чогось тільки кусочок біля Копаниці висипаний вийшов, а все решта то булька мильна.. Приблизно тага фігня з вул. Матросова.
ЇЇ навіть в народі перейменували на науменка, бо болота по-вуха.. Короче красота тай годі...
Про школу.....
Школа - це чудово... Таке відчуття, що там керівництво думає, що в селі не видно що робиться в школі.. Бардак повнющий...
Згадайте Сторожука, та вчителів які з ним робили, Фаїна Михайлівна, Алла Петрівна, Тетяна Михайлівна та інші, що вже не працюють. Так колектив не дозволив би творитися такому бардаку.
Я пропоную вчителям, яким не байдужа доля нашої школи, протестувати і добитись порядку.
Це робиться не по-одинці, бо з'їдять зразу, треба об'єднатися і боротись. Якщо треба підтримка батьків давайте зустрінемося і організуємо партію "За порядок!!!".
Знаю багатьох батьків, які погодяться довести школу до толку. Тільки не відомо кому це із вчителів потрібно...
Престиж школи дуже різко впав.. Колись ЧЕРВІНСЬКА ШКОЛА це була сильна організація, а тепер..........

Пропоную адміну створити тему і висловлюватись конкретно про школу і як зробити краще... (пишу і знаю що всі забояться... Шкода!!!)

Бачив новини там показували, що в якійсь школі вчителі протестували проти деректора, бо вона грубіятить та погрожує вчителям розправою... А тут бездіяльність... ПОСТІЙНА...

Хіба вчителям самим не бридко так працювати??? >(

І про Ящука...
З ним не мабудь погарячкували..... Це один із нормально мислячих у школі людей... Це раз...
А два повторююся...
Директором в школі повинен бути Мужик, бо толку не буде...
Баба бабами керувати не зможе, а тим більше мужиками...
Якщо тільки вона не власник школи..... ;)

Перед тим як критикувати, зроби подібне, або повтори запропоноване!!!

Повідомлення відредактовано DmitriyLEV - П'ятниця, 24.04.2009, 08:41

СержДата: Субота, 02.05.2009, 18:45 | Повідомлення № 54
Поважний мешканець
х-статус:
Статус-повідомлення

Quote (DmitriyLEV)
Знаю точно, що вулиця Щорса (Друга від Крилівки) на папері висипана вимочкою із цукрового заводу, але коли її висипали то чогось тільки кусочок біля Копаниці висипаний вийшов, а все решта то булька мильна

Скоро тама мае будти першокласна дорога!!! :D
Справа в тому, що хотять вивезти туди останки свиноферми " ім. Рози Л." Тоїсть бита цегла, камінь, та все сміття що там е.
Та засипати ним всі канави що зараз е на дарогах.
Тільки як потім по тих дорогах ходити чи їздити це вже інше питання. Тай "пахне" ця затія якимось душком.

Так наше село я підкреслюю село... дае в районний бюджет набагато більше коштів а ніж всенький район так це точно так. Але заспокойтесь, цього року ситуація зовсім поміняеться... Спиртовий завод почті непрацюе. А цукровий завод... так його можуть зробити якоюсь філіеею сусідньої області. Ітд.ітп.

mr_smithДата: Середа, 03.06.2009, 03:40 | Повідомлення № 55
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

В нашому селі, так як і всюди в світі, риба гниє з голови, потрібно звільнити селище від гнилої брехливої риби яка краде, дуже вже дорого вона обходиться односельчанам.
От така от ідея.

BACSДата: Четвер, 04.06.2009, 09:58 | Повідомлення № 56
ХОРУНЖИЙ ПОЧЕСНОЇ СОТНІ
х-статус:
рабуємо і не нудьгуємо!!!

як вам ідея замінити нашу ржаву табличку на білому фоні з Написом Червоне на вїзді в наше село на пристойниу!!! я вже мовчу, щоб зробити красивий монумент літаком який злітає, нестерову петлю, і золотими буквами: в селищі Червоне вперше на Україні збирались і конструювали літаки, дякуючи Терещенку Ф.Ф.... чи щось подібне! як Вам? якщо ми всі згуртуємось, ми все зможемо!!! :D Cherv chervone

Немає безсмертних на Землі. Кожен наш наступний крок, може бути останнім. Тому його потрібно робити, як останній, з повною відповідальністю і рішучістю, чітко бючи в ціль!

ShoolerДата: Четвер, 04.06.2009, 13:18 | Повідомлення № 57
Супермодератор
х-статус:
Veni! Vidi! Vici!

Я пітримую.
Але табличку навряд чи можна буде викинути, вона вказуе на межі селища і зроблена згідно вимог чинного законодавства.
А от щось поруч зробити то можна, але це буде коштувати певну суму. Якщо хтось береться за втілення цієї ідеї - я підтримаю.
Також врахуйте, що під"їздів до Червоного декілька.
Тож давайте ідеї і калькуляцію.

Я - волк! И вожака хочу я трон.
Ведь жизнь имеет волчий нрав.
В ней справедливейший закон -
Кто всех сильнее тот и прав!

mr_smithДата: Четвер, 04.06.2009, 22:24 | Повідомлення № 58
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

BACS, ух ти, яка чудова ідея, можеш генерувати класні ідеї, якщо захочеш!!!

BACSДата: П'ятниця, 05.06.2009, 10:59 | Повідомлення № 59
ХОРУНЖИЙ ПОЧЕСНОЇ СОТНІ
х-статус:
рабуємо і не нудьгуємо!!!

я думая, що основний підїзд до нас все таки зі сторони спирт заводу. а без дозволу нашої "Влади" і можливо матеріальної підтримки, ми нічого не зробимо. тобто спочатку тут нада "почву" "прощупати" :):):) найти короче якогось депутата, який погодиться нашу ідею втілити в життя... а ми що буде в наших силах зробимо!!! ^_^

Немає безсмертних на Землі. Кожен наш наступний крок, може бути останнім. Тому його потрібно робити, як останній, з повною відповідальністю і рішучістю, чітко бючи в ціль!

el_ChupacabraДата: П'ятниця, 05.06.2009, 11:53 | Повідомлення № 60
Супермодератор
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Quote (BACS)
найти короче якогось депутата

Дивлячись на останні події в телевізорі, пошук депутата буде мати кровожерний характер. Незважаючи на те, що я запеклий пацифіст - я згоден поступитися своїми принципами, хай но тільки один з цих [censored] потрапить до моїх рук!

А ідею з монументом підтримую. От тільки не потрібно ставити (як це зараз модно) хрести, обвішані стрічками та квітками, немов революційні матроси кулеметними стрічками. А ще якщо якийсь ХУДОжник там намалює Ісуса, такого, що діти вночі бояться...

Недаром самая страшная книга Стивена Кинга называется "IT"
チョパカバラ

Повідомлення відредактовано el_Chupacabra - П'ятниця, 05.06.2009, 12:02

Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Про Червоне » Креатив. Сказано зроблено! » Що б ви хотіли зробити корисного для селища? (ідеї, благоустрій, культурна чи сексуальна революція ;) і тп)
Сторінка 4 з 10«123456910»
Пошук:

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.198.246.116
Браузер:

Cайт живе: