rss · Субота, 18.11.2017, 04:03

Опитування

Маєток Терещенка
1. Відреставрувати
2. Музей і монастир
3. Мені байдуже
4. Тільки музей селища
5. Тільки монастир
6. Нехай розвалиться
Всього відповідей: 67
Сторінка 3 з 10«12345910»
Модератор форуму: Shooler, el_Chupacabra 
Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Про Червоне » Креатив. Сказано зроблено! » Що б ви хотіли зробити корисного для селища? (ідеї, благоустрій, культурна чи сексуальна революція ;) і тп)
Що б ви хотіли зробити корисного для селища?
el_ChupacabraДата: Четвер, 19.02.2009, 12:27 | Повідомлення № 31
Супермодератор
Група: Модератори
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Quote (DmitriyLEV)
не правильно, що послати все під три чорти і все зробити самотужки. Чому???

Ну хоча б якісь дії. А не так як там зараз - сидять і чекають від моря погоди. Крім того (виправте, якщо я не правий), договір заключено не на школу а на РайВО, а їм ці проблеми якось по барабану. Компьютерний клас дали - дали, от і добре! А працює, чи не працює він - проблеми індєйця... В школі (я так підозрюю) також схожі погляди: "в нас є один комп"ютерний клас - нам вистачить, всі інше від лукавого". А фірму ту потрібно дійсно послати під три чорти... Зв"язатися з ними напряму - і послати. Я думаю після цього мережа буде протягнута через 2-3 дні.

Недаром самая страшная книга Стивена Кинга называется "IT"
チョパカバラ

mr_smithДата: Середа, 04.03.2009, 02:32 | Повідомлення № 32
ADMIN
Група: Адміністратори
х-статус:
You know what I mean?

Ну що там, як справи по комп.класу? Там Shooler щось придумав, але він сам має написати. Саша, то що там, як справи йдуть?

Жираф - це кінь, виконаний за всіма вимогами замовника.

ShoolerДата: Вівторок, 24.03.2009, 23:19 | Повідомлення № 33
Супермодератор
х-статус:
Veni! Vidi! Vici!

Ітак, що я хотів би зробити корисного і зробив. Можна і в цю рубрику, можна і в іншу, але суть від цього не змінюється.
20.03.2009 року нарешті хлопці із Інкома (Житомир) добралися до Червоненської середньої школи і привезли вроді як переходніки до клавіатур і мишок. Всі компи підключені і працюють.
Хочу зазначити, що вроді один із них після того, як хлопці поїхали, якось вийожуеться, але це вже деталі.
Ітак в школі вже є і працює ще один новий комп"ютерний клас. Стоять 9 компів учнівських із ХР. Також є 3 учительських компа (мабуть трошечки покруче) із встановленою віндою сервер 2003 здається. І є настоящий сервер в правильному розумінні цьго слова - це мощний комп із 4 Гб пам"яті і встановленим лінуксом. На сервері, як і має бути, зав"язана вся сітка.
Також потрібно поперебивати жорсткі диски, бо полінувалися і стоять по 250 Гб і одним диском, що не дуже зручно.

Далі мають бути кроки директора школи по передачу компів в експлуатацію (то біш хто за них буде відповідати). Коли це зроблять, тоді можна думати і над варіантом організації інету і таке інше.

Отож я з гордістю можу сказати: сказано, що компи будуть працбвати, зроблено - компи в школі працюють!

Я - волк! И вожака хочу я трон.
Ведь жизнь имеет волчий нрав.
В ней справедливейший закон -
Кто всех сильнее тот и прав!

mr_smithДата: Вівторок, 24.03.2009, 23:34 | Повідомлення № 34
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Quote (Shooler)
Отож я з гордістю можу сказати: сказано, що компи будуть працбвати, зроблено - компи в школі працюють!
Не працює репутація, тому не можу підняти, але потім з мене +++
Якби всі так переймалися подібними проблемами як ти, то й жили б ми всі набагато краще. Дякую.

Quote (Shooler)
І є настоящий сервер в правильному розумінні цьго слова - це мощний комп із 4 Гб пам"яті і встановленим лінуксом.
для школи потягне, 16 Гб оце об"єм, тоді весело на сервері працює все.
А взагалі приємно...приємно. :D

Доречі, сьогодні юбілей - сайту рівно 2 місяці, ну і подарунок від Shooler, якраз вчасно ^_^

el_ChupacabraДата: Середа, 25.03.2009, 11:25 | Повідомлення № 35
Супермодератор
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Quote (Shooler)
На сервері, як і має бути, зав"язана вся сітка.

Не зрозумів, в якому плані зав"язана?

チョパカバラ

MIASДата: Середа, 25.03.2009, 20:15 | Повідомлення № 36
Поважний мешканець
Група: Друзі
х-статус:
Статус-повідомлення

Асфальт! :D

ShoolerДата: Середа, 25.03.2009, 21:25 | Повідомлення № 37
Супермодератор
х-статус:
Veni! Vidi! Vici!

Quote (el_Chupacabra)

Да я і сам ніфіга не зрозумів. Але коли б я все намагався зрозуміти, то мені потрібно ще з букварем було б сидіти, а то в школі попрогулював багато.

Трошки закрутив ;)

Дивіться, я сам не так сильно шурупаю, бо займаюся іншою роботою. Сказав те, що почув. Вроді як сервер роздає айпішки. Хоча я не шару, потрібно було б когось спитати, хто краще мене в цьому розбирається.
Для мене важливий результат. Результат є. Отож далі справа техніки - трошки підрепітірувати і працювати!
Надіюся після канікул діти будуть мати доступ в новий комп"ютерний клас. Ну, звичайно, при умові, що в школі там заминок не буде. lulka

Я - волк! И вожака хочу я трон.
Ведь жизнь имеет волчий нрав.
В ней справедливейший закон -
Кто всех сильнее тот и прав!

mr_smithДата: Середа, 25.03.2009, 22:15 | Повідомлення № 38
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Quote (el_Chupacabra)

Тю, що тут незрозумілого? Сітка там зав"язана, щоб комарі не залітали, скотчем зав"язана. smih
А якщо серйозно то хто буде тим сервером займатися? Хто там в школі лінуксоїд?
А якщо сервер впаде? Але кнопку ребут ще ніхто не відміняв... ;)

GabberДата: Середа, 25.03.2009, 22:27 | Повідомлення № 39
WATCHER
Група: Користувачі
х-статус:
At last, I'm free)))

Накатили б виндовс сервер и не парились.

mr_smithДата: Середа, 25.03.2009, 22:40 | Повідомлення № 40
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Quote (MIAS)
Асфальт!
Блєск! А до чого тут "Андрушівкаавтодорбудшляхміст"?
Еллочка, ми так не розуміємо, любий парніша тобі підтвердить. ;)
opa

el_ChupacabraДата: Четвер, 26.03.2009, 11:52 | Повідомлення № 41
Супермодератор
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Так. Вчора заходив у школу. Дивився що там...
Летс Гоу
Quote (Shooler)
один із них після того, як хлопці поїхали, якось вийожуеться

Вийожується не один. При чому, всі по черзі. Через ці самі переходніки (клава, миша, монітор все через них іде).
Quote (Shooler)
але це вже деталі.

ІМХО цих деталей достатньо, щоб ними не можна було нехтувати (хоча сама мережа встановлена та налаштована на 5+). Наприклад, на кожній машині стоїть УПС 1000-ник, але якогось лєвого виробника (в себе на офіс нещодавно брав УПС такої ж потужності. Вартість його - 1500 грн.), при чому один із них уже вийожується (пищить скотина, як не ввімкнутий комп). А головний прикол в тому, що на світчах-то УПСів не є...
Quote (Shooler)
вже є і працює

Ну, до роботи ще далеко, не забуваєм, що відповідального-то ще немає.
Quote (Shooler)
мабуть трошечки покруче

Так, покруче. Але не сильно.
Quote (Shooler)
встановленою віндою сервер 2003

Серверна вінда не ліцензійна. Якщо на учнівських компах наклеєна ліцензійна бумажка (Ги, прикольно звучить), на вчительських же - ФріДОС. Юра Ящук, питав чому саме Сервер - сказали, щоб відмити гроші. Та й взагалі, при погляді на залізо складається таке саме враження - мінімально при максимальних.
Quote (Shooler)
настоящий сервер в правильному розумінні цьго слова - це мощний комп із 4 Гб пам"яті і встановленим лінуксом. На сервері, як і має бути, зав"язана вся сітка.

Сервант (Ксеон, до речі) дійсно стоїть на свому місці і виконує роль DHCP- та файл-серверів. З появою АДСЛу ролей йому можна буде додати. Так, що тут все гаразд.
Quote (mr_smith)
А якщо серйозно то хто буде тим сервером займатися? Хто там в школі лінуксоїд?

На серваку стоїть Едубунту (судячи з назви - "школізована" убунту) яка з лінів найбільш проста в освоєнні (не тільки ІМХО). А адмінити його не складно можна вивчитись.
Quote (Gabber)
Накатили б виндовс сервер и не парились.

Не, линь лучше (ИМХО, конечно). А вот ХР на машинах преподов поставить надо (вместо ВинСер03)...

Ітогі падвєдьом:
+
Комп"ютерний клас - доволі сучасний та нормально налаштований.
Лінуксовий сервант - дуже гарне рішення.
Є можливість розширення мережі та під"єднання до інету.
Твіки та апдейти мережі, при грамотному налаштуванні, можна проводити швидко та безболісно.

-
Хард - галіме відмивання грошей. Клави, миші, монітори УПСи (на кожній машині - нонсенс).
Софт - нема ліцензії на серверну вінду. Да і нахрена вона там (вінда в смислі а не ліцензія)?
Лан - єдиний мінус - нема УПСів на світчах (це взагалі не смертельно, але дивно виглядає при кучі УПСів на учнівських...)

Результат
Таку сєтку адмінить сплошноє удовольствійо :D

ЗІ. 2MIAS, а до чого тут асфальт? :o

チョパカバラ

GabberДата: Четвер, 26.03.2009, 12:15 | Повідомлення № 42
WATCHER
Група: Користувачі
х-статус:
At last, I'm free)))

Quote (el_Chupacabra)
Не, линь лучше (ИМХО, конечно).

Линуксоиды дороже обходятся.
Если надо один раз настроить чтоб работало на длительный период то лучше Линукс, а если надо брать человека чтоб сидел по причине частых изменений конфигурации, то лучше вынь.Тут ещё важен тип сервера. Есть такие задачи на которые Линукс привязать то ещё мучение, а для винды раз плюнуть и наоборот.
Например в линуксе есть бесплатный класный почтовый сервер, а для винды надо покупать или искать каие-то бесплатные недопрограммы.
ИМХО

Эт так,мысли в слух,но никак не спор.

el_ChupacabraДата: Четвер, 26.03.2009, 13:07 | Повідомлення № 43
Супермодератор
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Quote (Gabber)
Если надо один раз настроить чтоб работало на длительный период то лучше Линукс, а если надо брать человека чтоб сидел по причине частых изменений конфигурации, то лучше вынь.

Ну так с этим, как раз, никто не спорит. Линь уже настроен (если че надо - мне до школы 5 мин пешком - подойти не проблемма), А с вындовым сервантом никто игратся не будет, и одмина не наймет. Школа все таки...

チョパカバラ

MIASДата: П'ятниця, 27.03.2009, 00:14 | Повідомлення № 44
Поважний мешканець
Група: Друзі
х-статус:
Статус-повідомлення

Quote (el_Chupacabra)
ЗІ. 2MIAS, а до чого тут асфальт?

Це перший пункт корисої справи в майбутньому для Червоного!!!!!))))

mr_smithДата: П'ятниця, 27.03.2009, 00:22 | Повідомлення № 45
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Quote (MIAS)
Це перший пункт корисої справи в майбутньому для Червоного!!!!!))))
:D То так би і написала, а то таку паузу витримала театральну.
...
Ну добре, Gabber, наїхав на мене гад.
По суті скажу: з асфальтом так не получиться як з компами в школі наприклад, хоча якщо зробити так як десь писав DmitriyLEV - зібратись вулицею і поїздити повибивати в відповідних інстанціях, а чому не вийде як з компами - а тому що інші умови задачки, компи ставила комерційна компанія по умовам договору, який вони зобов"язані виконувати, а асфаль кладе(собака) гос структура, з совковими поняттями, вони нічого нікому не зобовязані, крім того бюджет у села має бути відповідний(а може він буває, але ми про це не здогадуємося, бо счезає десь як у Копперфільда), якби був бюджет, то можна було б говорити про наймання якоїсь комерційної структури за кошти селища.

Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Про Червоне » Креатив. Сказано зроблено! » Що б ви хотіли зробити корисного для селища? (ідеї, благоустрій, культурна чи сексуальна революція ;) і тп)
Сторінка 3 з 10«12345910»
Пошук:

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.198.108.19
Браузер:

Cайт живе: