rss · Четвер, 21.09.2017, 04:23

Опитування

Маєток Терещенка
1. Відреставрувати
2. Музей і монастир
3. Мені байдуже
4. Тільки музей селища
5. Тільки монастир
6. Нехай розвалиться
Всього відповідей: 67
Сторінка 2 з 10«1234910»
Модератор форуму: Shooler, el_Chupacabra 
Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Про Червоне » Креатив. Сказано зроблено! » Що б ви хотіли зробити корисного для селища? (ідеї, благоустрій, культурна чи сексуальна революція ;) і тп)
Що б ви хотіли зробити корисного для селища?
mr_smithДата: Вівторок, 10.02.2009, 12:37 | Повідомлення № 16
ADMIN
Група: Адміністратори
х-статус:
You know what I mean?

Quote (DmitriyLEV)
Я б першу чергу змінив би голову селищної ради, на молодого перспективного не старшого за 35 років. Може був би толк.!!!

Підтримую! Все правильно кажеш. +1

Жираф - це кінь, виконаний за всіма вимогами замовника.

el_ChupacabraДата: Вівторок, 10.02.2009, 13:47 | Повідомлення № 17
Супермодератор
Група: Модератори
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Quote (M-i-k-o-n)
Діма, задіюй школу в уборці парку, я за. І думаю вам буде легше...

Щоб задіяти школу, завод повинен їй щось пообіцяти )

Недаром самая страшная книга Стивена Кинга называется "IT"
チョパカバラ

sirenaДата: Вівторок, 10.02.2009, 19:40 | Повідомлення № 18
Мешканець
Група: Друзі
х-статус:
Статус-повідомлення

Quote (M-i-k-o-n)
А ще потрібні таблички з розміром штрафу, за викид сміття.

Так, за розкидання сміття дійсно потрібно карати не словами, а штрафами. Скільки вже такого було, що, скажімо, ті ж учні одного дня позбирали сміття на території школи, а наступного знову самі ж накидали.

...Какая разница между модой и славой? Мода никогда не бывает посмертной. Посмертной бывает только слава...

el_ChupacabraДата: Середа, 11.02.2009, 00:31 | Повідомлення № 19
Супермодератор
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Quote (M-i-k-o-n)
Завод постійно отримує від школи якісь прохання (листи) про допомогу

Наведи приклад

チョパカバラ

DmitriyLEVДата: Середа, 11.02.2009, 01:37 | Повідомлення № 20
Авторитетний мешканець
х-статус:
Будуюся Я!!!!

еl_Chupacabra: Наведи приклад

Тут не приклади треба наводити, а знайти людину в лиці директора школи чи завуча, хто міг би проводити організаційні питання. Невже Ви думаєте, що сам директор заводу прийде в школу і в учнів буде питати що їм треба? У нас село без голови і школа без директора. Оце саме протівно. Згадайте покійного Сторожука! Та ми при ньому в школу апаратуру купляли! Ото був справжній директор. І він би не дозволив довести котельню школи разом з системою опалення до абсурду. Людина яка хоч трішечки в цьому розбирається, зрозуміє, що це нахабне відмивання грошей. А Ви кажете що завод про школу не думає. Сюди просто ніхто не приходить, а коли щось треба вирішити, то все проходить в нахабному приказному порядку... Треба спілкуватись і тоді буде все ОК!

Перед тим як критикувати, зроби подібне, або повтори запропоноване!!!

el_ChupacabraДата: Середа, 11.02.2009, 17:00 | Повідомлення № 21
Супермодератор
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Quote (DmitriyLEV)
довести котельню школи разом з системою опалення до абсурду

Згоден. Навіть в самі скрутні часи в котельні палили вугілля а не ДРОВА (!). Це було б смішно, якби не було так страшно. Куди ми котимося врешті-решт.

Quote (DmitriyLEV)
Сюди просто ніхто не приходить

Quote (el_Chupacabra)
Завод постійно отримує від школи якісь прохання (листи) про допомогу

Це я і мав на увазі. Листи про допомогу - це: "Дирекція Червоненської ЗОШ просить виділити автобус на військомат"... Щось я не пам"ятаю коли просили щось конкретне. Взяти ту саму аппаратуру, 2M-i-k-o-n, ти зараз можеш повністю організувати якесь свято? В тебе є пульт? Мікрофони? Динаміки? Підсилювач, я пам"ятаю, купляли за батьківський кошт, через те, що мені остогидло користуватися усілком сталінських часів і я оголосив його згорівшим... У скількох кабінетах працює радіовузол? Скільки в школі є працюючих телевізорів? Програвачів? З комп"ютерами вродє все гаразд. Дякуючи міністерству освіти в 2005 (якщо не правий поправте) році привезли комп"ютерний клас. В 2008 - другий (правда він ще не підключений через сміхотворну причину - немає перехідників ps/2 -> USB). В 1980-х яка сільська школа в радіусі кількасот кілометрів могла похвалитися таким же комп"ютерним класом який був у нас? Що таке для заводу 10 тис. грн? А що таке ці гроші для школи?
Після революції ми втратили інститут меценатства, після розвалу СРСР - втратили інститут шефства. І зараз, щось я не чув, щоб хтось із бізнесменів - героїв нашого часу - займався реальною (а не показушною) допомогою населенню (яке вони і за людей врешті-решт не вважають). А населення на них і не розраховує, бере все, що погано лежить і лається на життя, в якому частково вони і винуваті, завдяки своїй байдужості...

チョパカバラ

ShoolerДата: Вівторок, 17.02.2009, 23:52 | Повідомлення № 22
Супермодератор
х-статус:
Veni! Vidi! Vici!

Quote (el_Chupacabra)
В 2008 - другий (правда він ще не підключений через сміхотворну причину - немає перехідників ps/2 -> USB)

Ось конкретно, що я хотів би зробити і допомогти.
По перше, причина дійсно сміхотворна. Компи вісять на балансі школи, морально старіють, і ні в кого нема до них доступу. Як мінімум жалко.
Я готовий купити переходніків на 10 компів (може ще знайдуться однодумці).
Але, від ексклюзивного кореспондента із Червоного, узнав таке. Підключити мишки і клавіатури через переходніки, може і получиться, але не розведена сітка, це раз, друге, там стоїть оригінальна вінда і потрібно її трохи підлаштувати. Ну з віндою можна справитися. А сітку мають робити люди, яким за це заплочені кошти. І ще, ці самі люди, самі лоханулися з поставкою не тих мишей і клавіатур на цілий клас, і мають виправити цю ситуацію. Принаймі обіцяють.
З того самого джерела, я взнав, що на сьогоднішній день, ці ділки мали б уже все зробити і ліквідувати свої недоліки. Вони кормлять завтраками. Надіюся, що до весни, все таки, ця проблема вирішиться.
І не встигли закрити одну проблему (припустимо прийшла весна) одразу виникає інша: хто буде відповідальний за цей новий клас? Ящук Юрій Валентинович вже має один комп"ютерний клас. Завдяки Ящуку Ю.В. комп"ютери в порядку і доступ учнів до них є, що не менш важливо (а то толку від тих компів, коли до них не можна добратися, а уроки - то лише для того, щоб пилюку з них здути).
Так от, компи зараз на балансі школи, їх в експлуатацію ще не ввели (я так підозрюю, як бухгалтер). Коли введуть в експлуатацію, обов"язково має бути матеріально-відповідальна особа за них, яка по суті і буде "рулити" класом.
Я переживаю за те, що компи може і заведуться, але питання доступу більшості людей до них - це ще відкрита тема.

P.S. Надіюся що з доступом буде все гаразд. Можливо відповідальні люди почитають цю статтю і будуть лояльно ставитися до всіх учнів і не тільки, які будуть мати бажання попрацювати на компах не тільки під час навчання.
З повагою Shooler.

Я - волк! И вожака хочу я трон.
Ведь жизнь имеет волчий нрав.
В ней справедливейший закон -
Кто всех сильнее тот и прав!

Повідомлення відредактовано Shooler - Середа, 18.02.2009, 02:16

el_ChupacabraДата: Середа, 18.02.2009, 12:53 | Повідомлення № 23
Супермодератор
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Quote (Shooler)
але не розведена сітка, це раз, друге, там стоїть оригінальна вінда і потрібно її трохи підлаштувати

Quote (Shooler)
ь виправити цю ситуацію. Принаймі обіцяють. З того самого джерела, я взнав, що на сьогоднішній день, ці ділки мали б уже все зробити і ліквідувати свої недоліки. Вони кормлять завтраками.

А не легше просто послати під три чорти цих людей. Щоб налаштувати мережу не потрібно дві вищих освіти.

Пам"ятаю як школі подарували два комп"ютери (коли їх там взагалі майже не було) так вони стояли РІК (!) закритими в оружейці.

チョパカバラ

ShoolerДата: Середа, 18.02.2009, 13:05 | Повідомлення № 24
Супермодератор
х-статус:
Veni! Vidi! Vici!

Quote (el_Chupacabra)
А не легше просто послати під три чорти цих людей.

Пропоную таке: почекати до 01.03.2009 року. Якщо ніяких змін не буде, то потрібно з керівництвом школи розмовляти про те, щоб їх передавали в експлуатацію комусь (пам"ятаете про матеріально-відповідальну особу), а далі можна вже з кимось тим говорити і робити.
Я готовий забезпечити переходніками 10 компів.

mr_smithДата: Середа, 18.02.2009, 13:10 | Повідомлення № 25
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Тут мабуть все ж не в тих людях проблема, людей які налаштують комп та сітку зараз хоч греблю гати, а от тим хто б мав те все зорганізувати(риба з гнилою головою) все до одного місця.

el_ChupacabraДата: Середа, 18.02.2009, 13:12 | Повідомлення № 26
Супермодератор
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Quote (Shooler)
Я готовий забезпечити переходніками 10 компів.

Готов протягнути і налаштувати мережу

チョパカバラ

ShoolerДата: Середа, 18.02.2009, 13:22 | Повідомлення № 27
Супермодератор
х-статус:
Veni! Vidi! Vici!

Quote (mr_smith)
людей які налаштують комп та сітку зараз хоч греблю гати

Це саме так, але діло в тому, що за це все заплочено і є договірні домовленості. Якщо не хочуть, давайте загальними силами це зробимо. Нам це посилі.
Також одне з головних питань - приміщення, де це все добро має стояти. А тут без керівництва школи ну ніяк.
"Что хромает - то идет". Дойдемо до логічного завершення в цьому питанні і надіюся скоро smile

ShoolerДата: Середа, 18.02.2009, 13:33 | Повідомлення № 28
Супермодератор
х-статус:
Veni! Vidi! Vici!

Ще мені мій адмін підказав, як варіант, переговорити з компютерною фірмою, і замінити клави і миші на такі ж юесбішні. При необхідності заплатити різницю чи винагороду. Але конкретні дії давайте предпрінімати зі згодою з керівництвом школи (або з тим, хто буде відповідальний).
Буде чітке розуміння ситуації - можна буде робити чіткі кроки. І прорахувати що дешевше: купувати переходніки чи замінити. Обидва варіанти реальні.

mr_smithДата: Четвер, 19.02.2009, 05:20 | Повідомлення № 29
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Потрібно діяти через людину яка там безпосередньо знаходиться, давайте звернемось до Mikona. Або може ще хтось із відвідувачів сайту в школі працює? Або Ящука сюди направити, чи там нема інтернету в школі?
Коротше, Mikon, допоможи з'ясувати стан справ по компам в школі.

DmitriyLEVДата: Четвер, 19.02.2009, 10:57 | Повідомлення № 30
Авторитетний мешканець
х-статус:
Будуюся Я!!!!

Привіт мене трохо не було!
Що до школи разом з комп'ютерами...
Правильно підмічено про людину, яка повинна мати матеріальну відповідальність за комп клас, але не правильно, що послати все під три чорти і все зробити самотужки. Чому???
Да тому що...
По перше треба розірвати договір із тими дурнями, які взялися все зробити і не зробили. Хто знає, що таке договір двох сторін той мене зрозуміє. Там всілякі форс мажори, просто жори і т д.
Короче хто влізе без просу тому ще й надавати можуть. Виж розумієте, що проплочені гроші (а може не всі, через те і простой) за мережевий кабель з конекторами, або конектори окремо, а також свічі., за роботу, яка має виконатися...т д . Тут треба директора школи, як людину яка складала договір з однієї із сторін. Зв'язатися із фірмою виконавцем і вирішити, як діяти далі...
Це не так і тяжко зробити, АЛЕ Ви не забувайте хто у нас директор школи (її просто немає)... От і всі прості діла перетворюються у проблему № 1...
Що до допомоги, то можу допомогти навіть мережевим кабельом. безвоздмездно т є даром

Перед тим як критикувати, зроби подібне, або повтори запропоноване!!!

Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Про Червоне » Креатив. Сказано зроблено! » Що б ви хотіли зробити корисного для селища? (ідеї, благоустрій, культурна чи сексуальна революція ;) і тп)
Сторінка 2 з 10«1234910»
Пошук:

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 107.22.118.242
Браузер:

Cайт живе: