rss · Вівторок, 21.11.2017, 20:29

Опитування

Покращення в смт Червоне.
1. Дуже необхідні!
2. Байдуже
3. Ні. Все і так добре
4. Це не можливо
5. Покращення вже є
Всього відповідей: 35
Сторінка 1 з 212»
Модератор форуму: Shooler, el_Chupacabra 
Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Про Червоне » Креатив. Сказано зроблено! » Що ви зробили для Червоного? (корисного або не дуже)
Що ви зробили для Червоного?
mr_smithДата: Вівторок, 03.02.2009, 18:02 | Повідомлення № 1
ADMIN
Група: Адміністратори
х-статус:
You know what I mean?

Ваші зроблені справи, які на вашу думку, були корисні для Червоного.
От я сайт зробив і маю надію що він буде дійсно корисний людям, хоч трішечки tomato

Жираф - це кінь, виконаний за всіма вимогами замовника.

irina_grandДата: Середа, 04.02.2009, 11:24 | Повідомлення № 2
Мешканець
Група: Друзі
х-статус:
Статус-повідомлення

Дуже скромно smile
Але насправді - це похвально!!!

mr_smithДата: Середа, 04.02.2009, 15:56 | Повідомлення № 3
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Може й не скромно, але ж треба якось розмову розпочати, от і за прикладом далеко не ходив.

DmitriyLEVДата: Четвер, 19.02.2009, 23:38 | Повідомлення № 4
Авторитетний мешканець
Група: Модератори
х-статус:
Будуюся Я!!!!

Скажу так...
Одним реченям, чи маленькою книжечкою не можна описати тієї праці, яку конкретно я проробив за роки своєї діяльності, для нашого маленького раю... Алеж діло не в ділах, а у відношені до цього райського куточку, з якого для всіх тут проживаючих прокладено дорогу до Житомира, Києва, та інших екзотичних нашому слухові місць.
Хочу просто подякувати Богові, що моя лінія життя пересіклася з цим чудовим містечком, а не десь там у Лос-Анжелесі чи Нью-Йорку... Що б я там робив????????????????
Я навіть англійської не знаю!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Перед тим як критикувати, зроби подібне, або повтори запропоноване!!!

BACSДата: Вівторок, 24.02.2009, 17:30 | Повідомлення № 5
ХОРУНЖИЙ ПОЧЕСНОЇ СОТНІ
х-статус:
рабуємо і не нудьгуємо!!!

я коли вчився в університеті на 1 курсі написав історичний твір про Червоне "Літаки буду валися ва Червоному", де розповів про Терещенків, про 2 озера(історію кохання панича до кріпачки), про те, що у нас в перше в Україні і в Росії почали збирати літаки і випробовувати їх... зайняв 1 місце, і його надрукували в віснику мого університету.
наш "Барвінок" (ансамбль художньої самодіяльності) обїздив всю область, ми були лауреатами навіть міжнародних конкурсів... доречі завдяки цьому я в 1995 році побував в "Артеці" на 75 річчя! було цікаво. і т.і. і планую зробити ще багато!

Немає безсмертних на Землі. Кожен наш наступний крок, може бути останнім. Тому його потрібно робити, як останній, з повною відповідальністю і рішучістю, чітко бючи в ціль!

mr_smithДата: Вівторок, 24.02.2009, 19:21 | Повідомлення № 6
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

BACS, велике прохання до тебе, а чи не зміг би и опублікувати свою роботу в розділі "Архів статтей" нашого сайту? Було б дуже приємно. Може ще щось маєш подібне публікуй, там навіть категорія є - "Авторські статті". Ок?

BACSДата: Середа, 25.02.2009, 21:49 | Повідомлення № 7
ХОРУНЖИЙ ПОЧЕСНОЇ СОТНІ
х-статус:
рабуємо і не нудьгуємо!!!

нажаль в електронному вгляді даний твір не зберігся... cry

Немає безсмертних на Землі. Кожен наш наступний крок, може бути останнім. Тому його потрібно робити, як останній, з повною відповідальністю і рішучістю, чітко бючи в ціль!

mr_smithДата: Середа, 25.02.2009, 21:54 | Повідомлення № 8
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

А в паперовому? Може, якщо знайдеться час, набереш на компику? smile

ShoolerДата: Середа, 25.02.2009, 22:45 | Повідомлення № 9
Супермодератор
х-статус:
Veni! Vidi! Vici!

BACS,

Слухай но, давай підключайся до такої теми, раз маеш досвід. В нас на першій сторінці сайту е інформація. Але видно, що вона зібрана із різних істочніків. Я просто невстигаю більш-менш нормально проаналізувати. Може в тебе буде час. Нам потрібно до 1.03.09 року вдкоректувати інформацію про Червоне на першій сторінці.
Давай підключайся. Якщо буде декілька варіантів - то то ж добре. Оберемо найкращий.
А потім це все мае ще раз перевестися на англійську (даний текст, що на першій сторінці вже е переведений, займався я за допомогою мешканців з Червоного, які живуть в Ірландії) і зробитися ще і англійський варіант сторінки з описом Червоного.

Я - волк! И вожака хочу я трон.
Ведь жизнь имеет волчий нрав.
В ней справедливейший закон -
Кто всех сильнее тот и прав!

mr_smithДата: Середа, 04.03.2009, 02:29 | Повідомлення № 10
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Quote (BACS)
я коли вчився в університеті на 1 курсі написав історичний твір про Червоне "Літаки буду валися ва Червоному", де розповів про Терещенків, про 2 озера(історію кохання панича до кріпачки), про те, що у нас в перше в Україні і в Росії почали збирати літаки і випробовувати їх... зайняв 1 місце, і його надрукували в віснику мого університету. наш "Барвінок" (ансамбль художньої самодіяльності) обїздив всю область, ми були лауреатами навіть міжнародних конкурсів... доречі завдяки цьому я в 1995 році побував в "Артеці" на 75 річчя! було цікаво. і т.і. і планую зробити ще багато!

BACS, ну ти роздразнив і мовчиш, то що може всетаки опублікуєш роботу свою, ще якусь статтю? Добра ж справа. smile

mr_smithДата: Неділя, 27.09.2009, 00:07 | Повідомлення № 11
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Як там телефон з кабелем, який був переданий в комп"ютерний клас в школу? Чи вже став у пригоді? Мабуть це питання до Shoolerа. Цікаво.

GabberДата: Неділя, 27.09.2009, 11:57 | Повідомлення № 12
WATCHER
Група: Користувачі
х-статус:
At last, I'm free)))

Да на карах он)

ShoolerДата: Понеділок, 28.09.2009, 23:31 | Повідомлення № 13
Супермодератор
х-статус:
Veni! Vidi! Vici!

Зкавтра зізвонюся з Юрою Валентиновичем і все розповім як тама справи в селі.

ShoolerДата: Вівторок, 29.09.2009, 22:46 | Повідомлення № 14
Супермодератор
х-статус:
Veni! Vidi! Vici!

Ітого, справи в селі, а конкретніше в школі відносно інформатики, слідуючі.

1. Не працює той же ЖОПРС, тому що в "старому" комп"ютерному класі скрізь стоїть вінда із сервіс-паком №1, а це не дає можливість просто підключити мобілку, яку я передав, і працювати. Тому питання до Тараса, допоможи і налагодь. Там потрібні дрова, скоріше за все, або ПСісюшка більш-менш нова.
(М"ячик в сторону Тараса передав ;) )

2. Другий комп"ютерний клас так і не працює. Я так розумію немає бажання. Тому факт: компи нормальні були куплені по програмі кредитування сільських шкіл, ще у червні 2008 року!!! але до цього часу нічого не працює.
Причини: дирекцією школи не організовано відповідного класу, немає матеріально-відповідальної особи (брак кадрів я так собі розумію). Вже в клас навіть привезли нові столи для компів, а от діти так і не сиділи ще за тими столами і не працювали за компами.
Ще пару років і будуть ходити в той клас дивитися на раритетні компи мабуть.
Якщо не буде запущений клас до зими!!! прийдеться маляви писати у відповідні органи. Душа ж плаче, все в школі є, але ж, як завжди, не працює, бо... то лі комусь воно не потрібно, то лі шо...

3. Перевіряють школи санепідемстанція. Робили виміри освітлення в класах - вроді все Ок. Виміри на електромагнітне опромінення також вроді пройшли. А от жалюзів!!! в класах немає. Тому компосують мОзги вчителям, що невідповідає клас певним нормам.
Що робити: ціна питання по жалюзям (і це тільки в "старий клас") 1500 грн. Відповідно в РАЙНО коштів нема (які там кошти - вибори на носі), а от без жалюзів компи працювати не будуть (вірніше діти на них). Тому збирають гроші, як завжди, хто скільки зможе, назбирають, мо щось і повісять. Повісять, будуть діти мати доступ до компів, і це лише (наголошую) в "старому" класі. На жалюзі в новий клас прийдеться ще збирати ну, мабуть, з пів року, не менше.

Отакі от справи на сьогоднішній день.

mr_smithДата: Середа, 30.09.2009, 00:12 | Повідомлення № 15
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Не весело. Я не заню чому на 1СП вони не можуть законектити інтернет, в PCSuite від нокії є все і вже дуже давно, я ще на старому компі конектив з Win HE SP1 телефон нокія 7210, котрий теперішнім дешевим моделям давно не конкурент. Коротше дійсно, Тарас, туди тобі й дорога.
Щодо інших негараздів не знаю що казати... лише дивуюся.

Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Про Червоне » Креатив. Сказано зроблено! » Що ви зробили для Червоного? (корисного або не дуже)
Сторінка 1 з 212»
Пошук:

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.198.246.116
Браузер:

Cайт живе: