rss · Субота, 19.08.2017, 21:28

Опитування

Маєток Терещенка
1. Відреставрувати
2. Музей і монастир
3. Мені байдуже
4. Тільки музей селища
5. Тільки монастир
6. Нехай розвалиться
Всього відповідей: 67
Сторінка 3 з 4«1234»
Модератор форуму: Shooler, el_Chupacabra 
Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Про Червоне » Креатив. Сказано зроблено! » Надання палацу Терещенка статусу історичної пам'ятки (історична справедливість)
Надання палацу Терещенка статусу історичної пам'ятки
mr_smithДата: Понеділок, 05.04.2010, 03:21 | Повідомлення № 31
ADMIN
Група: Адміністратори
х-статус:
You know what I mean?

Чув теж такі плітки, на правду мало схоже. А "дим без вогню" може виникати ще й як! :) Знаєш, як буває, по принципу дитячої гри у "зламаний телефон", коли говориш одне, а сусіду переказують трошки інше, а в кінці шеренги, на вихлопі, чудова плітка народжується. ;)
Хто зна...

Жираф - це кінь, виконаний за всіма вимогами замовника.

sonnenmadchenДата: Понеділок, 05.04.2010, 03:21 | Повідомлення № 32
Не байдужий мешканець
Група: Друзі
х-статус:
на старт....

Я хочу реставрації (художньої, а не просто щоб не завалився, хоча і це можливо) замку Терещенка, створення в ньому музею, також благоустрою парку.
Кому належить замок? сільській комуні? У монахів у оренді? хто знає? десь на сайті бачила таку інформацію, на жаль зараз не можу знайти.

mr_smithДата: Понеділок, 05.04.2010, 03:21 | Повідомлення № 33
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Церкві належить, московського патріархату, на яких умовах передано не знаю чи не пам"ятаю.

sonnenmadchenДата: Понеділок, 05.04.2010, 03:21 | Повідомлення № 34
Не байдужий мешканець
х-статус:
на старт....

я мала на увазі право власності

mr_smithДата: Понеділок, 05.04.2010, 03:21 | Повідомлення № 35
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Я паперів не бачив, тому не знаю. Кажуть що будівля передана церкві повністю. І це все, що поки відомо.

sonnenmadchenДата: Понеділок, 05.04.2010, 03:21 | Повідомлення № 36
Не байдужий мешканець
х-статус:
на старт....

хто з форумчан має доступ до паперів у сільраді або близьких знайомих, які мають доступ до паперів? можете дізнатись на яких умовах передано приміщення замку?

фішка у тому, що якщо у договорі немає якихось істотних умов, чи повноваження осіб, що підписують договір, на момент підписання не підтверджені, чи ще там щось не так, - договір може бути визнано судом недійсним (або взагалі нікчемним).

треба знайти "дирку", щоб повернути замок у комунальну власність. тобто нам Cherv

mr_smithДата: Понеділок, 05.04.2010, 03:22 | Повідомлення № 37
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Сільський голова, депутати селищної ради, працівники ради. Я не впевнений що саме сільська рада передавала цю будівлю, але не відкидаю цього як основну версію. Думаю що ставити питання як повне повернення будівлі селу, тобто на баланс ради, буде трохи некоректно на даний момент, потрібно шукати компроміс з нинішніми господарями.
У нас є тема якраз по цьому питанню Надання палацу Терещенка статусу історичної пам'ятки .

ShoolerДата: Понеділок, 05.04.2010, 03:22 | Повідомлення № 38
Супермодератор
Група: Модератори
х-статус:
Veni! Vidi! Vici!

Папери бачили тільки люди, які їх підписували. Навряд чи можна щось таке знайти. Теперішні "хазяї" дуже не раді таким вчинкам і розмовам, тому негатив зі сторони власників і зі сторони жителів, які відвідують монастир - гарантовано!

Я - волк! И вожака хочу я трон.
Ведь жизнь имеет волчий нрав.
В ней справедливейший закон -
Кто всех сильнее тот и прав!

el_ChupacabraДата: Понеділок, 05.04.2010, 03:22 | Повідомлення № 39
Супермодератор
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Quote (Shooler)
тому негатив зі сторони власників і зі сторони жителів

Як мінімум сотоністом кликати почнуть.

Недаром самая страшная книга Стивена Кинга называется "IT"
チョパカバラ

mr_smithДата: Понеділок, 05.04.2010, 03:22 | Повідомлення № 40
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Щоб так радикально ополчитись проти активістів селища, то потрібно бути взагалі неосвіченою людиною. Я наприклад пропоную зайнятися питанням надання статусу історичної та архітектурної пам"ятки, але не відбирати.

el_ChupacabraДата: Понеділок, 05.04.2010, 03:22 | Повідомлення № 41
Супермодератор
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Quote (mr_smith)
але не відбирати.

Так з цим навіть я погоджуся - нехай живуть. Нехай, хоч якось доглядають і ремонтують. Але в рамках реставрації.
Знаєте, нещодавно їхав по Андрушівці, так от там стоїть якась школа (не впевнений чи початкова чи яка?). Виглядає як і все в нашій країні. Якби не діти в подвір"ї, вирішив би, що то якийсь сарай. Ну таким в наш час уже не здивуєш - євроремонт роблять лише в "крутих" закладах освіти. Так що все гаразд, - головне працює, і так вродє все нормально, але...
Через дорогу, стоїть церква - новобудова. Блін, як лялечка! Житомирський храм місцями гірше виглядає! От я і подумав, чому люди вважають релігію потрібнішою за майбутнє своїх дітей? Чому наші "меценати" за свій кешт роблять ремонти в храмах, купляють колокола за скажені гроші, платять художникам за розпис стін і п.х, але ніхто, ні не так, НІХТО НІКОЛИ не купить галімий компьютерний клас в сільську школу, чи проведе інтернет? Як з тих батьків вибивають, в буквальному сенсі гроші на щорічний ремонт! Чому після того, як кинув полтінніка до церковної копілки відчувають себе на сьомому небі від щастя, а нещасну двадцятку на ремонт класу зібрати не можуть?!! От таке от, наболівше...

Недаром самая страшная книга Стивена Кинга называется "IT"
チョパカバラ

sonnenmadchenДата: Понеділок, 05.04.2010, 03:22 | Повідомлення № 42
Не байдужий мешканець
х-статус:
на старт....

мабуть тому що "меценати" хочуть відкупитися від бога і таким чином викупити собі прощення і індульгенцію за свої гріхи B) та і для піару це дуже корисно, зараз це в моді

DmitriyLEVДата: Понеділок, 05.04.2010, 03:23 | Повідомлення № 43
Авторитетний мешканець
х-статус:
Будуюся Я!!!!

Quote (sonnenmadchen)
треба знайти "дирку", щоб повернути замок

Якби там була так звана дирка, то Тетяна Володимирівна уже б той замок давно мала, як свою власність, а юристи в неї не дурні знайдуть що хочеш...

Перед тим як критикувати, зроби подібне, або повтори запропоноване!!!

sonnenmadchenДата: Понеділок, 05.04.2010, 03:23 | Повідомлення № 44
Не байдужий мешканець
х-статус:
на старт....

може та "дирка" просто чекає свого часу?:))

mr_smithДата: Понеділок, 05.04.2010, 03:23 | Повідомлення № 45
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Яка саме дірка? Уточнюйте.

Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Про Червоне » Креатив. Сказано зроблено! » Надання палацу Терещенка статусу історичної пам'ятки (історична справедливість)
Сторінка 3 з 4«1234»
Пошук:

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.198.185.195
Браузер:

Cайт живе: