rss · Неділя, 16.01.2022, 13:13

Опитування

Дендрологічний парк
1. Відреставрувати парк
2. Мені байдуже
3. Парк і так гарний
4. Допоможу з реставрацією
5. Замість парку будинки
Всього відповідей: 39
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Shooler, el_Chupacabra  
Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Тематичні форуми » Моє хоббі » Люлька (мінздрав попереджає)
Люлька
el_ChupacabraДата: П'ятниця, 17.02.2012, 03:35 | Повідомлення № 1
Супермодератор
Група: Модератори
Повідомлень: 2933
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

УВАГА!
Даний матеріал не є пропагандою тютюнопаління. Жоден вид вживання нікотину не є абсолютно безпечним для здоров'я. Куріння може викликати серцево-судинні захворювання та рак легенів, призводить до імпотенції а також шкодить оточуючим. Не починайте курити.
Колумб Америку открыл - великий был моряк
Р.Л. Стивенсон


Люлька - один із найдавніших курильних приладів людства. Найдавніші знахідки належать до античної епохи, щоправда курили там зовсім не тютюн, а різноманітні трави Cannabis sativa. Куріння ж тютюну в Європу було завезено з Американського континенту Христофором Колумбом. Саме тоді і почалась тотальна епідемія куріння. Але, оскільки в ті дремучі часи і своїх епідемій вистачало, то шкоду від куріння тютюну довгий час не помічали, врешті-решт що значить примарний рак легень, якщо тут навколо чума і сіфіліс? Одначе Свята і Нєпогрєшима Церква завжди стояла на сторожі, і швидко наклала заборону на бісове зілля, щоправда запізно - нікотинова залежність сильніше за автодафе...Назва: Marlboru
Виробник: ПрАТ Пилип Горись Гетьманщина
Лікарська форма: Капсули
Форма випуску: Капсули по 200 мг № 4, № 10
Діючі речовини: 1 капсула містить нікотину 0,7 мг; смол 9 мг.
Допоміжні речовини: Поліетиленгліколь 600, вітамін Е TPGS, повідон К 17;желатин 150, мальтитол рідкий, сорбітол рідкий, вода очищена, понсо 4R (E 124), Опакод S-1-7020
Фармакотерапевтична група: Нестероїдні протизапальні препарати
Показання: Симптоматичне лікування головного, зубного та менструального болю. Лихоманка
Термін придатності: 2р.
Номер реєстраційного посвідчення: GA/661 3/01/1508
Термін дії посвідчення: з 23.06.1510 по 23.06.1515
АТ код: M06AE06
Наказ МОЗ: 563 від 23-06-1510
Так виглядав напис на упаковці тютюнових виробів у XVI столітті.


Крім того поширенню тютюну сприяли і британські вчені (вони вічні!), які стверджували, що куріння заморського зілля - то ж натурпродукт, там не є жодного ГМО і так само як урінотерапія виліковує від більшості болячок. Тютін жували, нюхали, навіть (пробачте) клізми робили, але все таки найбільшого поширення таки здобула люлька.

У ХХ столітті рівень життя значно поліпшився, і до куріння почали звертати увагу уже серйозніше. Тоді і вияснили, що треба було перебити індіанців ДО того як у них запозичили тютюн, а не після. Але на той час уже більшість прогресивного людства смалило цигарки, а люльками пихкали всілякі тоталітарні лідери та засновники толкінізму.

На даний час, люлька перестала бути ширпотребом зазвичай це виріб мистецтва, і куріння її має свою певну традицію і ритуал.
Мета даної статті, допомогти курцям хоч якось зменшити шкоду (якщо кидати зовсім не хочеться, або не виходить), що вони собі завдають смалячи папіроси, перейшовши на люльку.

P.S. Я ще раз наголошую, тут не реклама тютюну та способу його куріння. Некурящі люди можуть не читати і не сприймати цю інформацію - вона їм не потрібна. Гасла "Будемо боротися за здорову націю", "Геть ходячі попільниці" тощо я вже давно чув і в цій темі вони будуть недоречні.


Недаром самая страшная книга Стивена Кинга называется "IT"
チョパカバラ


Повідомлення відредактовано el_Chupacabra - П'ятниця, 17.02.2012, 05:45
 
el_ChupacabraДата: П'ятниця, 17.02.2012, 04:34 | Повідомлення № 2
Супермодератор
Група: Модератори
Повідомлень: 2933
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Взагалі, нікотин як наркотичний засіб доволі унікальний - він в залежності від дози може викликати різні ефекти. Якщо доза мала - діє як стимулятор нервової системи (швидко викуриш сигарету - думки легше в голову лізуть), якщо ж збільшити дозу, то навпаки заспокоюєшся і розслабляєшся. Саме з цим і пов'язана психологічна залежність курців - дуже часто, вже кинувши курити, при стресах люди зриваються і звертаються до випробуваного засобу втихомиритись.

Нікотин токсичний, і здатен вбити коняку і розірвати хом'ячка на безліч малих волохатих шматків, але для курця основну шкоду завдає якраз не він, навпаки як показують дослідження (пруфлінки самі шукайте) нікотин сприяє профілактиці хвороб Альцгеймера і Паркінсона, у курців рідко виникає сепсис, герпетична інфекція. Нікотин також полегшує біль при хворобах шлунково-кишкового тракту, прискорює передачу міжклітинних сигналів мозку, покращує пам'ять. Зупиняє алергічні реакції тощо. Але...

Смоли. Тютюн їх має дуже багато. Це дуже просто перевіряється - просто викуріть сигарету через мундштук, і прочистіть його. Ота гидота, яку навіть в руки взяти гидко й осідає на ваших легенях викликаючи "кашель курця" та інші вкусні болячки. Крім того, дим тютюну містить в собі практично всю таблицю Менделєєва (людська кров її теж всю містить, але що занадто, то нездраво) яка також любить полазити по ваших альвеолах. В диму, що вдихає курець близько 4 000 різних сполук і оцю радість організм переносить дуже важко...

Ну да ладно, курці у нас і так лякані-перелякані. Щоденно з білбордів, зомбоящику, інтернету навіть з пачок цигарок всі ми чуємо про шкоду паління. Всі ми чудово знаємо її. Курця зі стажем ця інформація не змусить покинути курити, але мозок винесе капітально. І навіть людина з пристойним стажем куріння, яка сходить в морг та помилується легенями курця все одно на виході дістане/стрельне цигарку і заспокоїть собі нерви.

Так от, щось я поліз не в ті дєбрі. Люлька.

По перше. Люлька (як і сигара) куриться і завжди курилася не в тягу тобто дим не потрапляє у легені (ті хто курить цигарки часто не ймуть віри цьому факту, але так і є), до речі в 2005 році в докладі головного хірурга США, курців люльок та сигар було прирівнено до некурящих.

Сам підход до куріння люльки, не такий як куріння цигарки. Зазвичай тютюн, що використовується в цигарках невисокої якості, та містить багато добавок, люльку ж курять для отримання насолоди з самого процесу куріння та аромату тютюну. Різниця між впливом на організм величезна. Зазвичай на день викурюється 2 - 4 люльки, між тим як курець цигарок зі стажем смалить 1 - 2 пачки. Та й запах трубочного тютюну більш приємний і подобається навіть некурящим.

Да іще нюанс. Вартість тютюну для люльки при помірному споживанні (2 - 3 люльки в день) трохи менша ніж вартість цигарок, що ви викурите за цей же період.


Недаром самая страшная книга Стивена Кинга называется "IT"
チョパカバラ


Повідомлення відредактовано el_Chupacabra - П'ятниця, 17.02.2012, 05:49
 
el_ChupacabraДата: П'ятниця, 17.02.2012, 05:05 | Повідомлення № 3
Супермодератор
Група: Модератори
Повідомлень: 2933
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!


Давня козацька глиняна люлька. З особистої колекції el_Chupacabra

Люльки бувають різними: дерев'яні, глиняні, пінкові, гарбузові, металеві тощо. Найпоширеніші - з дерева. Якість люльки не завжди пропорційна ціні. Можна і за 50 гривень знайти собі цілком пристойний дєвайс, хоча є люльки і за кілька тисяч убитих єнотів. На перших порах достатньо взяти собі простеньку хоча й не сильно - з поганою люлькою ви так і не відчуєте кайфу і швидко повернетесь до звичайних цигарок, а дорогу можна легко спалити через брак досвіду. Часто, у нових люльок, середину чаші обробляють певним чином для більшої простоти обкурювання (так звана карбонізація), це стосується дерев'яних агрегатів. Пінкові, глиняні та інші зазвичай вже готові до використання.

Обкурювання.

Ні, це не процес насичення канабіолом. Для того, щоб дерево не прогоряло, люлька має бути правильно обкурена. Тобто всередині чашки повинен бути тонкий шар вугілля, яке не допускатиме жар тютюну до дерева. Взагалі це питання спірне, дехто знімає цей шар до основи після кожної набивки, у декого він стає настільки товстим, що навіть тютюн забити проблематично, але більшість зазвичай тримають його товщиною 0,5 - 1.5 мм. рівномірно підрізаючи спеціальною ложечкою.

Тютюн
Тютюн (а точніше суміш) потрібно зберігати в спеціальній коробці. Головне, щоб коробка нічим не смерділа і була герметичною. Тютюн повинен бути трохи вологим - не таким вологим як кальянний (той взагалі як варення), але й не настільки сухий як звичайна махорка. Часто до суміші докладають шматок яблука (його треба щоденно міняти), або апельсинові шкурки - це додає аромату. Можна звісно зробити собі якийсь похідний кисет, але запас туди брати невеликий, на дві-три забивки.


Недаром самая страшная книга Стивена Кинга называется "IT"
チョパカバラ
 
el_ChupacabraДата: П'ятниця, 17.02.2012, 05:26 | Повідомлення № 4
Супермодератор
Група: Модератори
Повідомлень: 2933
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!


Мої люльки


Забивка
Забивати тютін можна як завгодно. Єдине щоб він не утруднював тягу. Зазвичай засипають повну чашку тютюну, приминають до половини, засипають ще, приминають до двох третіх і так далі...


Трійник. Темпер, Шило, Ложечка


Власне куріння
Люльку розкурюють або звичайною газовою запальничкою (бензинову краще не використовувати), або просто сірником. Злегка попихкуючи люлькою, досягають рівномірного розгоряння суміші (вона при цьому злегка розпушується) потім приминають її темпером (така штука на фото. В принципі можна й перевернутим гвіздком-соткою). Затягують дим, полоскають його в носоглотці і випускають. Зазвичай одну-дві затяжки за хвилину. Взагалі повна набивка люльки куриться десь хвилин 35 - 50, так що бажано в цей час нікуди не бігати - люлька любить спокій, це ж не цигарка яку можна не виймати з рота навіть під час сексу.

Головне - не перегрівати чашу. Для перевірки температури, достатньо торкнутися до люльки тильною стороною долоні. Якщо пече, то краще люльку відкласти на кілька хвилин, і докурити пізніше.

Тютюн поступово приминаємо темпером. На перших порах люлька буде часто гаснути а ви ще й можете язик попекти (я попік), але за день-два легко призвичаїтись.


Недаром самая страшная книга Стивена Кинга называется "IT"
チョパカバラ


Повідомлення відредактовано el_Chupacabra - П'ятниця, 17.02.2012, 05:27
 
el_ChupacabraДата: П'ятниця, 17.02.2012, 05:44 | Повідомлення № 5
Супермодератор
Група: Модератори
Повідомлень: 2933
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!


Моя патріотична люлька. Подарунок на день народження


Чистка
Після куріння, з люльки ложечкою видобувають попіл, та чистять нагар (він має бути рівномірний). Далі залишають її на 10 - 15 хвилин щоб трохи охолола. Після цього розбирають і спеціальними йоржиками прочищають мундштук та чашу від смол та залишають на добу відпочивати. Якщо люлькою часто користуватися, то вона починає доволі неприємно смердіти. Отже якщо ви хочете курити кілька раз на день, потрібно завести собі кілька дєвайсів.


Йоржики для чистки люльки


Раз в місяць, можна робити вологу чистку з допомогою спирту або коньяку (що додасть нового аромату люльці, от тільки "Грінвіч" не беріть - лайно рідкісне), після пологої чистки люльку краще не чіпати кілька днів.

Всім вдалого врємяпрєпровождєнія!
Удачі!

el_Chupacabra, спеціально для chervone.com


Недаром самая страшная книга Стивена Кинга называется "IT"
チョパカバラ
 
mr_smithДата: П'ятниця, 17.02.2012, 14:24 | Повідомлення № 6
ADMIN
Група: Адміністратори
Повідомлень: 5112
х-статус:
You know what I mean?

Quote (el_Chupacabra)
це ж не цигарка яку можна не виймати з рота навіть під час сексу.
в меморіз!!!
agagaga


Жираф - це кінь, виконаний за всіма вимогами замовника.
 
el_ChupacabraДата: Неділя, 19.02.2012, 01:55 | Повідомлення № 7
Супермодератор
Група: Модератори
Повідомлень: 2933
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Quote (mr_smith)
в меморіз!!!

Ну а дійсно, навіщо виймати? Можна й сємачкі полузгати в процессі pid_stolom


Недаром самая страшная книга Стивена Кинга называется "IT"
チョパカバラ
 
Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Тематичні форуми » Моє хоббі » Люлька (мінздрав попереджає)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.83.119.159
Браузер:

Cайт живе: