rss · Неділя, 24.09.2017, 20:39

Опитування

Маєток Терещенка
1. Відреставрувати
2. Музей і монастир
3. Мені байдуже
4. Тільки музей селища
5. Тільки монастир
6. Нехай розвалиться
Всього відповідей: 67
Сторінка 2 з 18«12341718»
Модератор форуму: Shooler, el_Chupacabra 
Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Про Червоне » Новини та плітки ;) » Червоненський універмаг-нічний клуб? (це не плітка) (Це вже правда не плітки.)
Червоненський універмаг-нічний клуб? (це не плітка)
mr_smithДата: Вівторок, 03.02.2009, 17:24 | Повідомлення № 1
ADMIN
Група: Адміністратори
х-статус:
You know what I mean?

Чув таку плітку, що червоненський універмаг мають переобладнати на нічний клуб, цікаво чи це правла? Кажуть що директор спиртзаводу ініціатор? Хто знає?
А воно там треба wink і що це дасть селу? Ваші думки...

Жираф - це кінь, виконаний за всіма вимогами замовника.

RoostamДата: Четвер, 05.02.2009, 18:13 | Повідомлення № 16
Поважний мешканець
Група: Модератори
х-статус:
Roostam style

R.S.K. это абривиатура наших прозвищь... R - Roostam, S - Sima, К - Креведка))))) Вот тако вот)) А ты как думал?

irina_grandДата: Четвер, 05.02.2009, 18:20 | Повідомлення № 17
Мешканець
Група: Друзі
х-статус:
Статус-повідомлення

Quote (Roostam)
И ждать человека который придет все это зделает тупо.. Надо своими усилиями все возварщать

Тут ти абсолютно правий,
А що за ідея була з комп'ютерним клубом і чого не вийшло?

RoostamДата: Четвер, 05.02.2009, 18:35 | Повідомлення № 18
Поважний мешканець
х-статус:
Roostam style

Просто в компюторный поставили дешовую робочую силу... Мишу Галиброда)) Ухахах... И они с него зделали тупо бардель.... Что стоило и ожидать....

irina_grandДата: Четвер, 05.02.2009, 18:43 | Повідомлення № 19
Мешканець
х-статус:
Статус-повідомлення

Quote (Roostam)
Просто в компюторный поставили дешовую робочую силу... Мишу Галиброда)) Ухахах... И они с него зделали тупо бардель.... Что стоило и ожидать....

Хто такий Міша, поняття немаю.
А те, що таку ідею запороли - жаль sad

el_ChupacabraДата: Четвер, 05.02.2009, 18:44 | Повідомлення № 20
Супермодератор
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Quote (Roostam)

И кроме того, наше местное руководство было категорически против (типа, дети уроки прогуливают), а организаторы действительно халатно отнеслись к этой идее, хотя в то время она была очень актуальна.

Недаром самая страшная книга Стивена Кинга называется "IT"
チョパカバラ

irina_grandДата: Четвер, 05.02.2009, 18:46 | Повідомлення № 21
Мешканець
х-статус:
Статус-повідомлення

Ага, а то так діти школу не прогулюють smile

el_ChupacabraДата: Четвер, 05.02.2009, 18:54 | Повідомлення № 22
Супермодератор
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Quote (irina_grand)
Ага, а то так діти школу не прогулюють

От і я про це ж саме. Хай вони краще прогулюють в комп"ютерному клубі, чим в тірі з цигаркою та горілкою

チョパカバラ

mr_smithДата: Четвер, 05.02.2009, 19:05 | Повідомлення № 23
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Quote (Roostam)

Quote (irina_grand)
Хто такий Міша, поняття немаю. А те, що таку ідею запороли - жаль

Quote (el_Chupacabra)
И кроме того, наше местное руководство было категорически против (типа, дети уроки прогуливают), а организаторы действительно халатно отнеслись к этой идее, хотя в то время она была очень актуальна.

Я просто в шоці м'яко кажучи, як таке добре діло можна було завалити? а як з відвідувачами там було?
Quote (Roostam)
R.S.K. это абривиатура наших прозвищь... R - Roostam, S - Sima, К - Креведка))))) Вот тако вот)) А ты как думал?

Создай отдельную тему по этому поводу в разделе "Музыка".

DmitriyLEVДата: Неділя, 08.02.2009, 00:19 | Повідомлення № 24
Авторитетний мешканець
х-статус:
Будуюся Я!!!!

Тепер закопаємося глибше...
Отож!
Директор не останього підприємства в районі, вкладає гроші в якесь серьозне діло в нашому селі. Пані Засуха нібито купила в Нехворощі якийсь хутір і хоче будувати там собі маленьке село... Гроші вкладаються в поля, що навкруги, чи не грозить нам з Вами через не довгий час опинитися в центрі капіталістичної країни ЧЕРВОНЕ. Все не так погано, Якщо такі люди вкладають гроші в щось (ніч. клуб, або що інше), значить в планах на майбутнє не громити а обживати. Я чув таку легенду про Червоне: Що колись давно тут жило три жінки, які вміли ворожити та приговорювати, от в один скрутний час вони зібралися разом, щось там порішали, і пішли у трьох кругом села з наговорами. Всім вони сказало, що того часу Червоне бкудуть обминати всілякі негаразди та великі біди. Я не забобонний але.....

Перед тим як критикувати, зроби подібне, або повтори запропоноване!!!

mr_smithДата: Неділя, 08.02.2009, 00:51 | Повідомлення № 25
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

blink ого. Мегаполіс Червоне! З'являться робочі місця для всіх, з надлишком, і тоді населення почне зростати, а не зменшуватись.

el_ChupacabraДата: Неділя, 08.02.2009, 15:23 | Повідомлення № 26
Супермодератор
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Quote (mr_smith)
Мегаполіс Червоне! З'являться робочі місця для всіх, з надлишком, і тоді населення почне зростати, а не зменшуватись.

Хочеться сподіваться.

チョパカバラ

RoostamДата: Понеділок, 09.02.2009, 18:32 | Повідомлення № 27
Поважний мешканець
х-статус:
Roostam style

Мда, канешно ниче не понял с вышесказаного... Но могу обрадовать, слышал что клуб открывают 14 числа, на день св. Валентина smile

RoostamДата: Понеділок, 09.02.2009, 20:30 | Повідомлення № 28
Поважний мешканець
х-статус:
Roostam style

Quote (M-i-k-o-n)
Рост, можу розтлумачити

Ну ростлумач, тільки попроще) happy

Повідомлення відредактовано Roostam - Понеділок, 09.02.2009, 20:38

el_ChupacabraДата: Понеділок, 09.02.2009, 23:48 | Повідомлення № 29
Супермодератор
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Quote (M-i-k-o-n)
Quote (M-i-k-o-n)
Я вражений темою обговорення але: ми повинні розуміти що це нова викачка всього розумного з молоді а головне часу, якого у них мало для отримання тих знань які їм потрібні в цьому житті (інакше в нас змінились цінності і коли ми були "тупими рабами" і нам подобався клуб, нам його давали, а ми варили цукор, гнали спирт). Тепер ми розумніші і нам панам в Магнолії місця не вистачає, наша "культура" в кабаках типу Магнолія. Тепер тут сидітимуть батьки (дешевше),а на проти стоятимуть їхні діти(дорожче), бо що таке танці нікому тлумачити (не та освіта), (хоть це теж мистецтво), (на засраних чистота напала). А в школі ще потрібно зробити дівочий танцювальний гурток для VIP персон, а нащо робити, там є гурток танцювальниць любительниць (Думаю так і називається). Надалі рядом з крейдою, учениця 7го класу, визвана до дошки, може з легкістю, БЕЗКОШТОВНО (за рахунок закладу) запастись презервативами!!! А спід у школі, стане нормальним явищем!!!
Ти як ніхто повинен розуміти що існує клубне життя зі своєю чумовою культурою, як галузь змішаного виду мистецтва, (в основному цим життям живе молодь) В цьому еротичному мистецтві, найбільше страждатиме школа, (Всі походи на ліво будуть направлені туди). А молодь, не пускатимуть в середину, вона танцюватиме зовні (і якщо треба і не холодно, то навіть ніч) Що не зрозуміло кажи
<br /> Щось я не зрозумів, ти самому собі пояснюєш?

チョパカバラ

Повідомлення відредактовано el_Chupacabra - Вівторок, 10.02.2009, 00:11

el_ChupacabraДата: Вівторок, 10.02.2009, 00:01 | Повідомлення № 30
Супермодератор
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Михайле, я тебе не зрозумів - ти вважаєш, що краще закрити дитину в чотирьох стінах, і не відпускати нікуди?!?
Я трохи розвію твої думки. Потрібно ДАТИ молоді самовиразитись!!! Я не кажу, що нічний клуб - це ідеальний вихід, можна і щось інше придумати. Просто якщо ти обмежиш права людині (для підлітків це найбільш актуально), то зробиш набагато гірше чим дозволиш все. Тобі навести приклади "пай-дєвочєк" яких батьки в дитинстві боялися випустити на вулицю після 20:00, і які поїхавши навчатися в місто досить швидко надолужили згаяні роки; і зараз, переживши кількадесят абортів, шукають собі якогось дурня, щоб одружився. Про "пай-мальчіков" можна сказати те саме. Багато системних наркоманів - це діти з блігополучних сімей, яких занадто контролювали в дитинстві. Я не кажу, що не потрібно контролювати поведінку своєї дитини, але завдання вихователя (батька, вчителя тощо) спрямувати цю дитину на вірний шлях. Часто для цього потрібно лише дати трохи свободи...

チョパカバラ

Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Про Червоне » Новини та плітки ;) » Червоненський універмаг-нічний клуб? (це не плітка) (Це вже правда не плітки.)
Сторінка 2 з 18«12341718»
Пошук:

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.224.214.93
Браузер:

Cайт живе: