rss · Понеділок, 20.11.2017, 08:54

Опитування

Дендрологічний парк
1. Відреставрувати парк
2. Мені байдуже
3. Парк і так гарний
4. Допоможу з реставрацією
5. Замість парку будинки
Всього відповідей: 39
Сторінка 6 з 6«123456
Модератор форуму: Shooler, el_Chupacabra 
Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Про Червоне » Новини та плітки ;) » Не перевірені новини (Новини про які говорять , але немає впевненості що це правда)
Не перевірені новини
dyakДата: Четвер, 13.01.2011, 22:02 | Повідомлення № 1
Авторитетний мешканець
Група: Модератори

Дуже часто буває, ще не бачив документів , щоб бути впевненим в достовірності новин , але майже впевненй що це правда. Для розміщення таких новин села ця тема.

Все буде добре

Повідомлення відредактовано el_Chupacabra - П'ятниця, 14.01.2011, 11:26

dyakДата: Понеділок, 22.08.2011, 11:20 | Повідомлення № 76
Авторитетний мешканець

Quote (mr_smith)
Працівникам спиртокомбінату виплатять борги за 10 років У місті Червонозаводське Лохвицького району після дворічного простою почне працювати місцевий спиртокомбінат.

Наш жирував в порівняні з Лохвицьким. В інформацію не дуже віриться бо не зрозуміло де найшли рабів які готові були працювати 10 років без оплати і запуск після 2 років простою без коллективу це із області фантастики.

Все буде добре

mr_smithДата: Понеділок, 22.08.2011, 13:43 | Повідомлення № 77
ADMIN
Група: Адміністратори
х-статус:
You know what I mean?

Там написано, що:
Останні 10 років близько 300 працівників зарплати майже не одержували. Працювала лише адміністрація, робітники приходили на кілька годин, але платня їм нараховувалася. Зараз числяться близько 185, решта знайшли іншу роботу або стали на облік до центру зайнятості.
тобто люди просто 10 років сподівалися. І таке буває.
А потім:
2008 року робітники, вимагаючи виплати, перекривали трасу. Нині добилися повернення боргів через суд.

привернули до проблеми увагу таким радикальним способом, мабуть 10 років все ж таки це забагато.

Жираф - це кінь, виконаний за всіма вимогами замовника.

dyakДата: Понеділок, 22.08.2011, 15:10 | Повідомлення № 78
Авторитетний мешканець

Quote (mr_smith)
тобто люди просто 10 років сподівалися

Сподіватись можна і 20 років але їсти хочеться кожний день. Залишитись на заводі могли лише пенсіонери і люди яким потрібно було десь тримати трудову. Це були не 90-ті тому роботу можна було найти.

Все буде добре

mr_smithДата: Понеділок, 22.08.2011, 15:29 | Повідомлення № 79
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Я цю статтю побачив випадково і скопіював сюди, щоб показати, що навіть в таких запущених випадках згуртованість людей та більш рішучі дії дають результати.
Думаю, що там люди дійсно тримали трудові, а на життя заробляли деінде. Не думаю що стаття неправдива, тому що зараз в Україні реальна вседозволеність, і, як ти сам казав, кожна "порядна" людина коли потрапляє до влади (навіть вахтером, типу - пропущу, якщо захочу, тут моя влада) стає зовсім не порядною і це сумно.

Щодо тексту, я не перевіряв достовірність тієї статті, але і тема ж така - не перевірені новини.

dyakДата: Вівторок, 23.08.2011, 11:32 | Повідомлення № 80
Авторитетний мешканець

Quote (mr_smith)
копіював сюди, щоб показати, що навіть в таких запущених випадках згуртованість людей та більш рішучі дії дають результати.
Я проти цього не заперечую. На прикладі навіть нашого спиртового заводу після того , як люди написали заяви на звільнення запропонували 2/3 оклада. При цьому де кілька заяв задовольнили і в слідуючий раз люди будуть думати перш чим писати заяви на звільнення. В межах країни приклад податкового майдана. Податковий кодекс було змінено але відкриті кримінальні справи проти де-кількох активістів.
Quote (mr_smith)
кожна "порядна" людина коли потрапляє до влади (навіть вахтером, типу - пропущу, якщо захочу, тут моя влада) стає зовсім не порядною і це сумно
Я говорив про те, що безконтрольна влада портить людину. Владу в державі повинна обмежувати опозиція, владу на підприємстві провсоюз. а люди повинні відповідально відноситись до будьяких виборів. Позиція "Всі керівники не порядні і я не буду брати участь в їх виборах" на руку не порядним. Потрібно брати участь поки в мирних акциях протесту, щоб потім не довелось брати зброю. Завтра потрібно вийти на 11 до памятника Шевченка не в підримку Тимошенко, а проти дії суду який сьогодні любого може посадити за грати без пояснень, проти дії влади яка ігнорує права людини.

Все буде добре

stem_ua_doktorДата: Середа, 07.09.2011, 01:20 | Повідомлення № 81
Поважний мешканець

Кажуть у Великомошковецькій школі новий директор - п. Науменко Анатолій Григорович!

Ми, українці, на СВОїй - БОгом ДАній землі!

mr_smithДата: Середа, 07.09.2011, 01:39 | Повідомлення № 82
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Є неперевірена новина, що новий директор мабуть навчатиме дітей, як красти землю у пенсіонерів вчителів, як підробляти документи, рішення. Гарний директор, нічого не скажеш.

stem_ua_doktorДата: Середа, 07.09.2011, 01:48 | Повідомлення № 83
Поважний мешканець

А шо я, шо я, я сам ...

Ми, українці, на СВОїй - БОгом ДАній землі!

СержДата: Середа, 07.09.2011, 08:23 | Повідомлення № 84
Поважний мешканець
Група: Друзі
х-статус:
Статус-повідомлення

Будти скільки років головою селищної ради, бадяжити так як він бадяжив і накінець вийти сухим з води - це талант і непогана підтримка зверху ...
Не кожен голова села зможе так "добросовісно" працювати на своеж благо...

el_ChupacabraДата: Середа, 07.09.2011, 14:35 | Повідомлення № 85
Супермодератор
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Поживем - побачим. В школах всі кошти зазвичай уже розпиляли на рівні РайВО

Недаром самая страшная книга Стивена Кинга называется "IT"
チョパカバラ

dyakДата: Середа, 07.09.2011, 14:44 | Повідомлення № 86
Авторитетний мешканець

Quote (mr_smith)
новий директор мабуть навчатиме дітей, як красти землю у пенсіонерів вчителів, як підробляти документи, рішення

Цийьому вчить посада і система. Буду здивований якщо новий голова не оволодіє цією наукою. Що стосується нового призначення то можливо це врятує В.Мошківецьку школу

Все буде добре

СержДата: Середа, 07.09.2011, 14:50 | Повідомлення № 87
Поважний мешканець
Група: Друзі
х-статус:
Статус-повідомлення

З радянськийх часів е одне яб сказав уже класичне і дуже погане побажання - щоб жив на одну зарплату... І тоді можливо це точно врятуе В.Мошківецьку школу.

valdekДата: П'ятниця, 14.10.2011, 17:22 | Повідомлення № 88
Мешканець
Група: Перевірені
х-статус:
Статус-повідомлення

Да кругом у всьому повинна стояти своя провіренна людина яка забезпечить правильний вибір на виборах 2012 року, а на рахунок коштів то ви понапрасну, єх мажна тільки чуть напружити законсервовані страрі звязки і дивись уже якийсь гаражик побудуєш, сумніваетєсь.

любитель индюшатины

Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Про Червоне » Новини та плітки ;) » Не перевірені новини (Новини про які говорять , але немає впевненості що це правда)
Сторінка 6 з 6«123456
Пошук:

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.81.139.56
Браузер:

Cайт живе: