rss · Вівторок, 27.06.2017, 18:41

Опитування

Дендрологічний парк
1. Відреставрувати парк
2. Мені байдуже
3. Парк і так гарний
4. Допоможу з реставрацією
5. Замість парку будинки
Всього відповідей: 39
Сторінка 4 з 6«123456»
Модератор форуму: Shooler, el_Chupacabra 
Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Про Червоне » Новини та плітки ;) » Не перевірені новини (Новини про які говорять , але немає впевненості що це правда)
Не перевірені новини
dyakДата: Четвер, 13.01.2011, 22:02 | Повідомлення № 1
Авторитетний мешканець
Група: Модератори

Дуже часто буває, ще не бачив документів , щоб бути впевненим в достовірності новин , але майже впевненй що це правда. Для розміщення таких новин села ця тема.

Все буде добре

Повідомлення відредактовано el_Chupacabra - П'ятниця, 14.01.2011, 11:26

dyakДата: Вівторок, 29.03.2011, 15:44 | Повідомлення № 46
Авторитетний мешканець

Quote (Серж)
Та ні в якому зазі за цю чи іншу владу не варто воювати, тому що ситуація зновуж таки не поміняеться. !

Частина людей не розділяє цю думку. Всі цивілізовані країни пережили і революції контреволюції. Навіть зараз в забезпеченій Англії і Франції бувають акції протесту проти дій які не подобаються.
Quote (Серж)
Так обманути народ, його надії, його сподівання на краще життя може тільки моральний УРОД - Ющенко!!!!

Для того , щоб не дати працювати Ющенку змінили Конституцію , а його "соратники" вже через місяць після інагурації почали сваритись між собою. Більшості в парламенті він не мав ніколи. Його вина в тому, що в команду брав не порядних і за це він не має шансів стати президентом другий раз, хоч досвід Грузії показав що другий срок президенства самий продуктивний.

Все буде добре

СержДата: Вівторок, 29.03.2011, 16:07 | Повідомлення № 47
Поважний мешканець
х-статус:
Статус-повідомлення

Ще 1845 року в "Заповiтi" Шевченко закликав кайдани порвати i "вражою злою кров'ю
волю окропити", а 1859 року одразу пiсля повернення iз заслання вiн пише:

...громадою обух сталить,
Та добре вигострить сокиру,
Та й заходиться вже будить
Хиренну волю.
І шо помінялось з того часу? Протягом історії України чужі, або своїж пани нами кирують як самі хотять...
Я нівякому разі не пацифіст, просто небачу за ким ідти. Правильно ідея е, народ замучений обіцянками про краще майбутне також е, тільки я небачу на цьому олімпі лідера якийби бувби фанатом ціеї думки.
А стихійні випади в сторону влади це ніщо, це різновид демагогії.

dyakДата: Вівторок, 29.03.2011, 22:27 | Повідомлення № 48
Авторитетний мешканець

Quote (Серж)
І шо помінялось з того часу?

Украінці мають власну державу. Ми обираємо депктатів всіх рівнів, Президента, голів селишних рад і мерів міст залишилось заставити всіх осіб яких ми обираємо думати про нас в період між виборами.

Все буде добре

dyakДата: Вівторок, 29.03.2011, 22:29 | Повідомлення № 49
Авторитетний мешканець

Людина яка хоче бути рабом буде ним не залежно від державного устрою вірне і навпаки.

Все буде добре

СержДата: Вівторок, 29.03.2011, 23:05 | Повідомлення № 50
Поважний мешканець
х-статус:
Статус-повідомлення

До чого тут хтіти чи не хтіти будти рабом ?
Мова зовсім про інше.
Так нам дали можливість обирати собі чиновників майже всіх рангів... Ну і шо, всі вони, даже самі чесні через місяць стають казнокрадами і живуть не нашими проблемами а вирішують свої власні.
Чому кожен наш депутат якого саме ми вибрали мае імунітет перед законом. Получаеться що ми самі плодимо злодіїв в законі!!!
Чому вони наші любі делегати бояться прийняти закон про щоб зняти з себе свою власну недорканість передь заклоном???
Покажіть мені людину чи партію яка чиста перед законом, совістю, богом за якою можна піти даже на барикади. Яка зможе знову відродити надію в людей на краще після майдану. Яка зможе обеднати країну біля вирішення проблем країни і так далі.. І більш як впевнений що за цею людиною чи партіею підніметься вся країна.

avatarДата: Вівторок, 29.03.2011, 23:36 | Повідомлення № 51
Шановний мешканець
Група: Друзі

Quote (dyak)
Людина яка хоче бути рабом буде ним

Ни кто особо , думаю, не хоче бути рабом. рабство - холопство вбивалось в нас веками. С социалистической революцией особо не чого не сменилось( Булгаков в "Собачьем сердце" не плохо об этом сказал). С приходом новых западников и демокрадов, старые люди не могут жить по нововому, а молодёж совсем башню от разврата потеряла... С кем тут идти :o :o :o ???!!!!!!!!!!!! baby

А если ты землю всем сердцем ле любишь, любви настоящей достоен не Ты!

Повідомлення відредактовано avatar - Вівторок, 29.03.2011, 23:37

DmitriyLEVДата: Середа, 30.03.2011, 01:52 | Повідомлення № 52
Авторитетний мешканець
х-статус:
Будуюся Я!!!!

Про депутатів... Візьміть не дуже давні події про кнопку в парламенті (це навіть не недоторканність), у польщі 10 років назад, за те, що один депутат проголосував за іншого в парламенті їх обох конституційний суд лишив мандатів.

Ось Вам люди кажуть...

Перед тим як критикувати, зроби подібне, або повтори запропоноване!!!

Повідомлення відредактовано DmitriyLEV - Середа, 30.03.2011, 01:53

СержДата: Середа, 30.03.2011, 10:51 | Повідомлення № 53
Поважний мешканець
х-статус:
Статус-повідомлення

Quote (DmitriyLEV)
події про кнопку

Просто так вони свої позиції, сувої інтереси нездадуть ніколи. До доброго життя людина дуже швидко звикае.
Якшо згадати наших класиків то можна провести чітку паралель із словами в книжці і нашою дійсністю. - Низи не можуть жити по старому , а верхи не можуть жити по новому.
Ой і прийдетьсяж громадою обух сталить.

sonnenmadchenДата: Понеділок, 25.04.2011, 01:32 | Повідомлення № 54
Не байдужий мешканець
Група: Друзі
х-статус:
на старт....

Quote (Серж)
Покажіть мені людину чи партію яка чиста перед законом, совістю, богом за якою можна піти даже на барикади.

Я думаю на барикади ідуть не за людиною, а за ідею. Тому подайте ідею, за яку підуть люди - і вони підуть за будь-ким, хто більше всіх вміє переконувати. На сьогодні не лишилось жодної ідеї, яку б підтримала абсолютна більшість - ніхто вже не вірить в ідеї)

СержДата: Понеділок, 25.04.2011, 12:04 | Повідомлення № 55
Поважний мешканець
х-статус:
Статус-повідомлення

Quote (sonnenmadchen)
ідуть не за людиною, а за ідею

Це так. В любому випадку людина е носіем ідеї. І це все е нероздільне, одне без одного просто не може існувати. А якшо людина хоть якоїсь думки немае то це не людина а скоріш всього рослина.
Quote (sonnenmadchen)
На сьогодні не лишилось жодної ідеї, яку б підтримала абсолютна більшість

Так, розказнями про краще майбутне крім іронічного сміху у людей уже не визивае, і людей цим гаслом не обеднати.
......А якшо зробити шось чи когось ворогом і переконати в іцьому якусь частину людей... От і чергова ідея за якою підуть люди.

ShoolerДата: Вівторок, 03.05.2011, 12:18 | Повідомлення № 56
Супермодератор
х-статус:
Veni! Vidi! Vici!

Quote (Серж)
.А якшо зробити шось чи когось ворогом і переконати в іцьому якусь частину людей...От і чергова ідея за якою підуть люди.

Самий яскравий приклад - Бен-Ладен. Створено міф про супер шкідливість і бомби і розділяй нафтові родовища.

Я - волк! И вожака хочу я трон.
Ведь жизнь имеет волчий нрав.
В ней справедливейший закон -
Кто всех сильнее тот и прав!

valdekДата: Середа, 04.05.2011, 20:27 | Повідомлення № 57
Мешканець
Група: Перевірені
х-статус:
Статус-повідомлення

Ну о Бен Ладене Вы то зря так, ибо начинаем тут нести всякую виртуальную гигимонию, забывая о тех, на крови которых доказывалось чьёто превосходство. Собаке собачья смерть. Но не будем об этом, вот не знаю верить или нет- в Польше говорят снег выпал. tantci

любитель индюшатины

mr_smithДата: Середа, 04.05.2011, 20:36 | Повідомлення № 58
ADMIN
Група: Адміністратори
х-статус:
You know what I mean?

Quote (Форум)
Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Про Червоне » Новини та плітки ;) » Не перевірені новини (Новини про які говорять , але немає впевненості що це правда)
впевнений, що ця тема про неперевірені новини Червоного.
А сніг в Польші міг випасти так само як і в Африці.

Жираф - це кінь, виконаний за всіма вимогами замовника.

valdekДата: Середа, 04.05.2011, 20:49 | Повідомлення № 59
Мешканець
Група: Перевірені
х-статус:
Статус-повідомлення

Сады цветут, а пчёл нет - одні Джмiлі гудуть.

любитель индюшатины

mr_smithДата: Середа, 04.05.2011, 21:02 | Повідомлення № 60
ADMIN
Група: Адміністратори
х-статус:
You know what I mean?

Я вас розумію. З трутнями важко працювати. Тим не менш мед є і всім вистачить.

Жираф - це кінь, виконаний за всіма вимогами замовника.

Сторінка 4 з 6«123456»
Пошук:

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.158.250.39
Браузер:

Cайт живе: