rss · Неділя, 17.12.2017, 01:32

Опитування

Покращення в смт Червоне.
1. Дуже необхідні!
2. Байдуже
3. Ні. Все і так добре
4. Це не можливо
5. Покращення вже є
Всього відповідей: 35
Сторінка 1 з 6123456»
Модератор форуму: Shooler, el_Chupacabra 
Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Про Червоне » Новини та плітки ;) » Не перевірені новини (Новини про які говорять , але немає впевненості що це правда)
Не перевірені новини
dyakДата: Четвер, 13.01.2011, 22:02 | Повідомлення № 1
Авторитетний мешканець
Група: Модератори

Дуже часто буває, ще не бачив документів , щоб бути впевненим в достовірності новин , але майже впевненй що це правда. Для розміщення таких новин села ця тема.

Все буде добре

Повідомлення відредактовано el_Chupacabra - П'ятниця, 14.01.2011, 11:26

dyakДата: Четвер, 13.01.2011, 22:11 | Повідомлення № 2
Авторитетний мешканець

До Червоного докотилась адмінреформа. Ліквідовується "Завод продтоварів" він стає філією підприємства "Укрспирт". Створення підприємства "Укрспирт" дає можливість трудовлаштувати звільнених чиновників концерну "Укрспирт" і відкрити додаткові робочі місця в Києві для чиновників. Крім того частину місцевих податків буде платитись в Києві. Прибуток буде іти повністю в Київ і в разі приватизації легшебуде приватизувати одне підприємство, а не 50 по Україні.

Все буде добре

ShoolerДата: Четвер, 13.01.2011, 23:18 | Повідомлення № 3
Супермодератор
х-статус:
Veni! Vidi! Vici!

З неперевірених даних також можу сказати, що наша бібліотека виграла конкурс на комп'ютеризацію. Тобто нашій сільській бібліотеці мають виділити пару комп'ютерів.
Надіюся в найближчий час саме так і буде.

До речі, є робочий комп, не самий крутий, але в робочому стані. Якщо його потрібно на будь-які обгрунтовано соціальні цілі, готовий поділитися. З самого початку мова йшла скласти комп для бібліотеки. Саме така робоча машина підійде, але раціональніше зачекати трішки і попробувати отримати на бібліотеку якусь більш-менш нормальну техніку. А так комп поки що безхозний.

Хто має якісь думки - підказуйте, обговормо.

Я - волк! И вожака хочу я трон.
Ведь жизнь имеет волчий нрав.
В ней справедливейший закон -
Кто всех сильнее тот и прав!

ShoolerДата: Четвер, 13.01.2011, 23:19 | Повідомлення № 4
Супермодератор
х-статус:
Veni! Vidi! Vici!

Відносно Укриспирту, то сам чув, що ліквідовується і на його базі робиться нова структура. Саме в цей час можна де-що придумати. Скажу по-секрету, що кое-хто вже кое-що і думає. B)

dyakДата: П'ятниця, 14.01.2011, 08:29 | Повідомлення № 5
Авторитетний мешканець

Quote (Shooler)
Скажу по-секрету, що кое-хто вже кое-що і думає.

Це значить , що в новій структурі мість вистачить не лише старим співпрацівникам

Все буде добре

el_ChupacabraДата: П'ятниця, 14.01.2011, 11:37 | Повідомлення № 6
Супермодератор
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Quote (dyak)
До Червоного докотилась адмінреформа. Ліквідовується "Завод продтоварів" він стає філією підприємства "Укрспирт".

Що в принципі і очікувалось - середній бізнес випадає з Українського ринку. Або малий (від ПП не відмовляться - обналічка грошей, як же!) або величезний (всіх заганяють в концерни). З одної сторони то добре, але не в нашій країні де ціноутворення регулюється хабарями відповідним чиновникам. Середній бізнес, що є рушієм економіки багатьох розвинених країн в нас просто придушується на законодавчому рівні.
Quote (Shooler)
З неперевірених даних також можу сказати, що наша бібліотека виграла конкурс на комп'ютеризацію. Тобто нашій сільській бібліотеці мають виділити пару комп'ютерів. Надіюся в найближчий час саме так і буде. До речі, є робочий комп, не самий крутий, але в робочому стані. Якщо його потрібно на будь-які обгрунтовано соціальні цілі, готовий поділитися. З самого початку мова йшла скласти комп для бібліотеки. Саме така робоча машина підійде, але раціональніше зачекати трішки і попробувати отримати на бібліотеку якусь більш-менш нормальну техніку. А так комп поки що безхозний.

Звідки данні?
А про компютер ми вже з тобою говорили, якщо треба, можу зібрати доволі непогану машину.

Недаром самая страшная книга Стивена Кинга называется "IT"
チョパカバラ

ShoolerДата: П'ятниця, 14.01.2011, 19:26 | Повідомлення № 7
Супермодератор
х-статус:
Veni! Vidi! Vici!

Quote (el_Chupacabra)
ожу зібрати доволі непогану машину.

Зробити можна, плюс в мене щось є. Але поики що я не знаю де можна на користь суспільству техніку задіяти. Якщо в бібліотеку дадуть компи, то можливо варто зачекати місяць. Якщо не дадуть - то якраз для бібліотеки техніка буде якраз не зайва.

Якщо в когось є інші думки - пропонуйте.

el_ChupacabraДата: Понеділок, 17.01.2011, 13:35 | Повідомлення № 8
Супермодератор
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Quote (Shooler)
Якщо в бібліотеку дадуть компи, то можливо варто зачекати місяць

Тому й питаю, звідки данні?

チョパカバラ

stem_ua_doktorДата: Субота, 22.01.2011, 12:15 | Повідомлення № 9
Поважний мешканець

Новина з розділу "Одна бабка сказала":
В один з останніх днів (вірніше ночей) троє невідомих погрожуючи холодною зброєю відібрали у підлітка гроші та мобільний телефон. Подія сталася в районі вулиці Свердлова. За тими ж слухами зловмисники невдовзі були затримані працівниками міліції - ними виявились раніше засуджений житель Червоного та двоє мешканців сусіднього Бердичівського району.

Ми, українці, на СВОїй - БОгом ДАній землі!

Повідомлення відредактовано stem_ua_doktor - Субота, 22.01.2011, 12:16

el_ChupacabraДата: Субота, 22.01.2011, 15:44 | Повідомлення № 10
Супермодератор
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Quote (stem_ua_doktor)
ними виявились раніше засуджений житель Червоного та двоє мешканців сусіднього Бердичівського району.

Я щось таке чув, хоча нині в Червоному рідко...
Е-ех, вже й до нас докотилося отаке... А кого гоп-стопнули не в курсі?

チョパカバラ

dyakДата: Субота, 22.01.2011, 19:43 | Повідомлення № 11
Авторитетний мешканець

Quote (stem_ua_doktor)
невдовзі були затримані працівниками міліції

Радий, що мыліція їсть хліб заслужено

Все буде добре

ShoolerДата: Вівторок, 25.01.2011, 20:36 | Повідомлення № 12
Супермодератор
х-статус:
Veni! Vidi! Vici!

Повертаючись до теми шкільного автобуса.

Вроді кажуть люди що декілька раз бачили того автобуса в роботі. Цікаво, хто із школярів-щасливчиків може похвалитися поїздками на цьому чудо-автобусі?

Автобус призначений для того, щоб підвозити дітей із Забари, Котівки та Крилівки. Автобус де-юре Червоненської ЗОШ (саме так і говорять офіційні видання та газети). Де-факто знаходиться в Андрушівці - мабуть так спокійніше районному відділу освіти. Все має бути під контролем.

Кажуть, що автобус просто не може знаходитися в Червоному, тому що водій кожного дня має проходити медогляд і медик має надати дозвіл на виїзд автобуса. Таке враження, що в Червоному зовсім нікого не лишилося - ні фельдшера на цукровому заводі, ні жодного лікаря в лікарні, хто міг би поставити підпис в документі.

Ще під питанням, як будуть штампуватися дорожні листи і як буде зводитися звітність по цій техніці. Відносно цього, напевно, мають бути важливі і цінні вказівки від РАЙВо.

[off] Мені чомусь цей автобус нагадує "Летючого голландця"

Дані з Вікіпедії:
«Летючий голландець» — це не що інше, як міраж, фата-моргана на морі, зображення якогось справжнього судна, котре перебувало від цього місця, можливо, за декілька десятків кілометрів.[/off]

Повідомлення відредактовано Shooler - Вівторок, 25.01.2011, 20:42

dyakДата: Вівторок, 25.01.2011, 21:15 | Повідомлення № 13
Авторитетний мешканець

Сьогодні бачив шкільний автобус який їхав в 9:10 з Червоного на Андрушівку

Все буде добре

stem_ua_doktorДата: Вівторок, 25.01.2011, 21:40 | Повідомлення № 14
Поважний мешканець

Востаннє їхав з Андрушівки в Червоне в понеділок (буквально вчора), жодного натяку на шкільний автобус не було! Можливо за сьогодні щось і змінилось - інформацією не володію.
Quote (Shooler)
Таке враження, що в Червоному зовсім нікого не лишилося - ні фельдшера на цукровому заводі, ні жодного лікаря в лікарні, хто міг би поставити підпис в документі.

Наша лікарня проводить щоденний огляд перед роботою водіїв пожежної частини та ПП "Сидоренко", так що в питанні медогляду в Червоному проблем не має бути жодних.

Ми, українці, на СВОїй - БОгом ДАній землі!

ShoolerДата: Вівторок, 25.01.2011, 22:29 | Повідомлення № 15
Супермодератор
х-статус:
Veni! Vidi! Vici!

Quote (stem_ua_doktor)
так що в питанні медогляду

Це зрозуміло, що якби захотіти, то все можна на місці вирішити. Але ж такий транспортний засіб "на шару" в районі не хочуть відпускати в "жахливі лапи" червоненців... бояться напевно що щось не те трапиться - все ж краще має бути в районі області, Києві - потрібне підчеркнути. :)

Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Про Червоне » Новини та плітки ;) » Не перевірені новини (Новини про які говорять , але немає впевненості що це правда)
Сторінка 1 з 6123456»
Пошук:

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.82.56.95
Браузер:

Cайт живе: