rss · Вівторок, 25.04.2017, 07:35

Опитування

Маєток Терещенка
1. Відреставрувати
2. Музей і монастир
3. Мені байдуже
4. Тільки музей селища
5. Тільки монастир
6. Нехай розвалиться
Всього відповідей: 67
Сторінка 3 з 6«123456»
Модератор форуму: Shooler, el_Chupacabra 
Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Про Червоне » Новини та плітки ;) » А правда , що один із штабів затвердив план фальсифікаціі (Збираєм плітки як будит фальсифікуватись вибори в районі)
А правда , що один із штабів затвердив план фальсифікаціі
DmitriyLEVДата: Понеділок, 01.02.2010, 23:17 | Повідомлення № 31
Авторитетний мешканець
Група: Модератори
х-статус:
Будуюся Я!!!!

Так!!!
Quote (dyak)
але дуже багато залежних українців

І саме найстрашніше те, що залежні заблудившись у своїх міркуваннях не хотять признати свою не правоту, а ще й доказують зворотнє >(

Перед тим як критикувати, зроби подібне, або повтори запропоноване!!!

mr_smithДата: Вівторок, 02.02.2010, 01:26 | Повідомлення № 32
ADMIN
Група: Адміністратори
х-статус:
You know what I mean?

Quote (DmitriyLEV)
найстрашніше те, що залежні заблудившись у своїх міркуваннях не хотять признати свою не правоту
тут дуже важко судити хто правий хто ні, час розсудить. По усім признакам яник має всі шанси з часом бути освистаним.

Жираф - це кінь, виконаний за всіма вимогами замовника.

ShoolerДата: Четвер, 04.02.2010, 14:27 | Повідомлення № 33
Супермодератор
х-статус:
Veni! Vidi! Vici!

Пам'ятка виборцю від СБУ: як не допустити фальсифікацій

СБУ поінформувала громадян про необхідні дії для недопущення втягування їх у фальсифікації під час другого туру виборів.

На виборчому бюлетені та контрольному талоні має бути прізвище і підпис члена дільничної виборчого комісії.

Без підпису члена ДВК бюлетень вважається не дійсним, попереджає СБУ.

Після пред'явлення паспорту вимагайте наявності на виборчому бюлетені печатки і відповідних підписів.

Кожному виборцю може бути виданий тільки один виборчий бюлетень.

Якщо ви побачите, що хтось видає або бере кілька бюлетенів, негайно повідомляйте про це за телефоном довіри СБУ ((044) 235 - 63 - 67, (0412) 37-21-52) та/або звертайтесь до правоохоронних органів, які чергуватимуть на дільниці, та до спостерігачів.

Кожний громадянин має голосувати лише за себе. Не користуйтесь паспортами родичів чи друзів. Голосування відбувається за власним паспортом, дійсним на момент голосування.

Винос виборчого бюлетеня за межі дільниці, у тому числі на прохання сторонніх осіб, є порушенням закону про вибори президента і підставою для притягнення до кримінальної відповідальності обох сторін.

Якщо ви стали свідками цього незаконного діяння, просимо негайно повідомити про це оперативній групі СБУ, яка вестиме спостереження біля дільниці, або зателефонувати в СБУ.

Агітація за будь-якого кандидата в день голосування заборонена законом.

Якщо ви побачите, що хтось агітує за того чи іншого кандидата, зверніть на це увагу членів комісії та спостерігачів і зателефонуйте в СБУ.

Друк, розповсюдження та використання наклепницьких матеріалів, які принижують честь і гідність кандидатів у президенти, є правопорушенням.

Особи, які це здійснюють, будуть притягнуті до відповідальності, передбаченою законом.

СБУ застерігає, що особи, які перешкоджають здійсненню виборцем свого конституційного виборчого права, притягуються до кримінальної відповідальності.

"Українська правда"

Я - волк! И вожака хочу я трон.
Ведь жизнь имеет волчий нрав.
В ней справедливейший закон -
Кто всех сильнее тот и прав!

ShoolerДата: Четвер, 04.02.2010, 14:28 | Повідомлення № 34
Супермодератор
х-статус:
Veni! Vidi! Vici!

До речі станом на 04 лютого 2010 року о 13:30 годині офіційний сайт СБУ за адресою http://www.sbu.gov.ua/ не працює!!!

Я - волк! И вожака хочу я трон.
Ведь жизнь имеет волчий нрав.
В ней справедливейший закон -
Кто всех сильнее тот и прав!

Mr_HYDEДата: Четвер, 04.02.2010, 14:53 | Повідомлення № 35
ПОЧЕСНИЙ ГІСТЬ
Група: Перевірені
х-статус:
ОЛОЛО

А як вам внесені вчора зміни до закону про вибори? Що це по вашому? Це протидія саботажу виборам чи насправді дірка для фальсифікацій?
Моя думка що це реальна дірка в законі тепер, тепер донбас проголосує в 199.99% голосів :) .

Dr. Jekyll

dyakДата: Четвер, 04.02.2010, 15:08 | Повідомлення № 36
Авторитетний мешканець

Quote (Mr_HYDE)
А як вам внесені вчора зміни до закону про вибори?

Дурість. Якщо програє Тимошенко , то в неї є право заявити про фальсифікації. Якщо дійсно Вона вірить , що нпісля змін немає в неї шансів, то знімає свою кандидатуру і після того як 50 % Янукович не набирає від списку ідем на повторні вибори .

Все буде добре

Mr_HYDEДата: Четвер, 04.02.2010, 15:31 | Повідомлення № 37
ПОЧЕСНИЙ ГІСТЬ
х-статус:
ОЛОЛО

Quote (dyak)
знімає свою кандидатуру і після того як 50 % Янукович не набирає від списку ідем на повторні вибори .
цікавий варіант, але вона на те не піде.

Dr. Jekyll

DmitriyLEVДата: Четвер, 04.02.2010, 15:40 | Повідомлення № 38
Авторитетний мешканець
х-статус:
Будуюся Я!!!!

Дивився вчора, як Тіглюля в оточені журналістів давала всілякі там відповіді...
Ну жо тут скажеш.. Води вона понабалакувала багато, але якщо хоч частина того, про що вона говорила, буде зроблено, то у нас є шанс почати жити краще..
Багато залежатиме від команди,яку вона збере...

dyakДата: Четвер, 04.02.2010, 16:26 | Повідомлення № 39
Авторитетний мешканець

Quote (Mr_HYDE)
цікавий варіант, але вона на те не піде.

Я теж так думаю. Вона не боїться Президента Януковича. Страхи це звичайна передвиборча агітація. Разом з тим буду голосувати за неї тому що другий кандидат набагато гірший

Додано (04.02.2010, 15:26)
---------------------------------------------

Quote (DmitriyLEV)
Води вона понабалакувала багато, але якщо хоч частина того, про що вона говорила, буде зроблено, то у нас є шанс почати жити краще

В мене теж надія, що вона трішки буде працювати. В спину дихає Тигібко і Яценюк їх простим залякуваннянням не переможеш. Янукович, якщо не пройде то серьзним конкурентом не буде.

Все буде добре

el_ChupacabraДата: Четвер, 04.02.2010, 17:07 | Повідомлення № 40
Супермодератор
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Quote (dyak)
Янукович, якщо не пройде то серьзним конкурентом не буде.

А якщо ще й його бригада (читай куратори) ПР на парламентських виборах не шибко пройдуть, то буде взагалі непогано...

Недаром самая страшная книга Стивена Кинга называется "IT"
チョパカバラ

dyakДата: Четвер, 04.02.2010, 17:33 | Повідомлення № 41
Авторитетний мешканець

Quote (el_Chupacabra)
А якщо ще й його бригада (читай куратори) ПР на парламентських виборах не шибко пройдуть

Безумовно так але вони пройдуть бо мають гроші, які потрібні практично всім політсилам. Для країни великого значення не має який шарфік на шиїї в цьому велика проблема для нас

Все буде добре

Mr_HYDEДата: Четвер, 04.02.2010, 18:49 | Повідомлення № 42
ПОЧЕСНИЙ ГІСТЬ
х-статус:
ОЛОЛО

Quote (el_Chupacabra)
ПР на парламентських виборах не шибко пройдуть
ой, боюся що може бути як в 2006 році, якщо до парламентських виборів голубі скомпроментують тюльку якимось чином, або вона сама облажається, то вони точно пройдуть добрим куском.
Ну а якщо яник виграє перегони у тюлі, то тоді вже точно оцей закон про вибори з діркою під донбас буде тільки квіточками.

Dr. Jekyll

dyakДата: Четвер, 04.02.2010, 19:10 | Повідомлення № 43
Авторитетний мешканець

Quote (Mr_HYDE)
тоді вже точно оцей закон про вибори з діркою під донбас буде тільки квіточками.

Не думаю, що це так страшно поки в парламенті одна із сил немає більшість. Самий страшний випадок обєднання БЮТ і ПР саме воно змінило закон про вибори перший раз, і тільки це обєднання спасає парламент від перевиборів в травні.

Все буде добре

DmitriyLEVДата: П'ятниця, 05.02.2010, 00:24 | Повідомлення № 44
Авторитетний мешканець
х-статус:
Будуюся Я!!!!

Щановні!!!!! Хто дивився дядю Яну по 1+1...Як враження. Я просто на роботі не маю змого побачити... Суфлер в кадр не попав? :D Чи може там уже сурдо підказка???

mr_smithДата: П'ятниця, 05.02.2010, 00:31 | Повідомлення № 45
ADMIN
Група: Адміністратори
х-статус:
You know what I mean?

Я дивився краєм ока, як завжди на прямі конкретні запитання загальні відповіді. Типу:
- Якщо ви станете президентом що ви зробите щоб вивести країну з кризи?
- Я зроблю все, для того щоб вивести країну з кризи, прикладу всі зусилля, можете мені... як то кажуть... повірити.

І ось так 90% розмови. Нічого конкретного, видресирували його добре, але на незнайомі питання відповісти не в змозі.

Жираф - це кінь, виконаний за всіма вимогами замовника.

Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Про Червоне » Новини та плітки ;) » А правда , що один із штабів затвердив план фальсифікаціі (Збираєм плітки як будит фальсифікуватись вибори в районі)
Сторінка 3 з 6«123456»
Пошук:

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.80.18.223
Браузер:

Cайт живе: