rss · Понеділок, 20.11.2017, 08:54

Опитування

Будинок Культури
1. Необхідний в Червоному
2. Мені це не цікаво
3. Замість БК - магазин
4. Є інші заклади, там краще
5. Надам фінансову допомогу
6. Не потрібен Червоному
7. Маю спонсора на ремонт
Всього відповідей: 41
Сторінка 1 з 6123456»
Модератор форуму: Shooler, el_Chupacabra 
Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Про Червоне » Новини та плітки ;) » А правда , що один із штабів затвердив план фальсифікаціі (Збираєм плітки як будит фальсифікуватись вибори в районі)
А правда , що один із штабів затвердив план фальсифікаціі
dyakДата: Вівторок, 12.01.2010, 17:18 | Повідомлення № 1
Авторитетний мешканець
Група: Модератори

По селу ходять слухи з конкретними фаміліями людей які будуть збирати телефонні фотографії бюлетнів. Хто крім мене про це чув

Все буде добре

Mr_HYDEДата: Вівторок, 12.01.2010, 17:37 | Повідомлення № 2
ПОЧЕСНИЙ ГІСТЬ
Група: Перевірені
х-статус:
ОЛОЛО

В сусідній темі давали телефони, туди і зливайте з фаміліями.
Я теж чув, одні пишуть в новинах що Янукович буде фальсифікувати інші пишуть, що Тимошонко, отакі от слухи.

Dr. Jekyll

dyakДата: Вівторок, 12.01.2010, 17:52 | Повідомлення № 3
Авторитетний мешканець

Quote (Mr_HYDE)
В сусідній темі давали телефони, туди і зливайте з фаміліями.

Позвонивши по телефону береш на себе ношу, що ти здав людину, якщо це правда .Хочу щоб саме обговоре зупинило людей, ті хто не схаменцтся туди їм і дорога. Та і затримати людину можна лише в день виборів, час є.

Все буде добре

ShoolerДата: Вівторок, 12.01.2010, 18:34 | Повідомлення № 4
Супермодератор
х-статус:
Veni! Vidi! Vici!

Цікаво, слухи слухами, але можна і нерви попсувати, попробувавши зафіксувати на фото того, хто буде з телефона зливати інформацію. Щодо мене - це не так важливо. Я вже казав, що пару голосів - це пару голосів, і головняка куча. На мій погляд фальсифікація проходить не на конкретній дільниці, а десь в дорозі між дільницями... Принаймі я саме так думаю.

На сьогодні діє така схема: половина авансу від кандидата получають куратори дільниць, які мають забезпечити якусь кількість голосів. Потім після підрахунку голосів зрозуміло, чи заробив куратор чи ні, чи виплачувати йому другу обіцяну половину чи ні. Тому фотографувати, когось напрягати і підставляти себе - це безглуздо. Треба проводити агітаційну роботу, щось обіцяти і пояснювати, що получать, коли проголосують. Або краще декому пару пляшок презента, і сказати, що ще стільки ж нашару можна получити, але після підрахунку голосів - спосіб діє такий і не тільки в Червоному.

І ще до цього питання. Якщо потрібні фото бюлетнів, щоб відчитатися, то достатньо штук 5 зробити і в фотошопі потім пошаманити. Це знають всі і кількість копій збільшується в десятки а то й сотні рази. Тому такий спосіб контролю неефективний і я б такому способу не довіряв. Реальний результат - конкретна кількість голосів в реєстрі виборів. Всі ж члени комісії під таким документом підпишуться.

Я - волк! И вожака хочу я трон.
Ведь жизнь имеет волчий нрав.
В ней справедливейший закон -
Кто всех сильнее тот и прав!

dyakДата: Вівторок, 12.01.2010, 19:07 | Повідомлення № 5
Авторитетний мешканець

Quote (Shooler)
І ще до цього питання. Якщо потрібні фото бюлетнів, щоб відчитатися, то достатньо штук 5 зробити і в фотошопі потім пошаманити

Відповідальний за участок повинен дати не більше , фоток чим голосів. Це легко провірити.

Додано (12.01.2010, 18:04)
---------------------------------------------

Quote (Shooler)
Цікаво, слухи слухами, але можна і нерви попсувати, попробувавши зафіксувати на фото того, хто буде з телефона зливати інформацію

Думаю краще скористатись телефонами які ти дав
Quote (Shooler)
На мій погляд фальсифікація проходить не на конкретній дільниці, а десь в дорозі між дільницями... Принаймі я саме так думаю

Напевно ти не був ніколи в комісії. Після складання протоколів важко фальсифікувати. Потрібні протоколи перераховувати бюлетні ніхто не буде всі фальсифікаціі можуть бути тільки на рівні комісій

Додано (12.01.2010, 18:07)
Сьогодні бояться уже в дільницях фальсифікувати, бо достатньо 1-2 якісних наблюдателя і нічого не получиш
Тому іде мова про телефони і каруселі

Все буде добре

ShoolerДата: Вівторок, 12.01.2010, 22:24 | Повідомлення № 6
Супермодератор
х-статус:
Veni! Vidi! Vici!

Quote (dyak)
Напевно ти не був ніколи в комісії.

Був в 2004 перший тур і на попередніх парламентських.

Схема така була:
6-00 - підйом
7-00 - вже на дільниці
9-00 - відкриття дільниці і власне цілий день робота
22-00 - закінчення голосування і початок підрахунку голосів.
5-00 - вроді так-сяк сходиться кількість голосів з виданими б"юлетнями, якщо не сходиться, то по пару голосів порозкидал на кандидатів чи забрали з них. О 5 ранку, коли ти майже добу вже на ногах, взагалі погано якось соображається, підписуєш що небудь, аби скоріше ці списки передати вже. Також з пів-години а то й годину витрачається на те, щоб знайти всіх "підрахуїв", аби ті поставили підписи.

Не думаю, що цього разу буде кардинально інакше.

А, забув сказати, що ще їздили на хати. Так як деякі жителі виявили бажання обирати свого кандидата на дому. Результат - 3-5 лишніх записів за свого кандидата. Залежить від того, представники кого ідуть на хати. Якщо представники 2 сил, то практично всі голоса діляться на двох. Бо в хатах, як правило, старенькі люди, а якщо маєш трошки нахабності, то вже тим людям підказуєш за кого голосувати, бо їм вже все одно, аби молоді було добре.
Пару бюлетнів, із тих, кого дома не знайшли, можна записати на будь-кого, підпис - це не паспорт підробити, це практично не провіриться.
Одним словом куча головняка, переживань і до 10 лишніх голосів на дільниці можна за рахунок виїзду на хату набрати.

Ну а в кабінках вроді все тіп-топ, тобто по чесному було. Правда перед самими виборами, в суботу (а всі знають, що останнього дня агітувати по закону вже не можна) приїздило начальство з району (таке собі сафарі було в начальства по всьому району), збирали всіх ІТРовців (я тоді працював на спиртзаводі) і розказували як хреново буде жити ,якщо не проголосуємо за Януковича.

От і всі вибори. А далі всі пам"ятають каруселі з головним сервером ЦВК і таке інше. Притягнути до відповідальності за якісь махінації практично неможливо, тому що в найгіршому випадку це можна класифікувати як недбалість або некомпетентність, але до такого висновку ой як важко дійти.

dyakДата: Середа, 13.01.2010, 07:58 | Повідомлення № 7
Авторитетний мешканець

Quote (Shooler)
Був в 2004 перший тур і на попередніх парламентських.

Вибач. Я також працював так як ти лише в 2 і 3 турі 2004 і 2006 тільки ще відвозив протоколи. В мене склалось враження, що після складання протоколів зробити , щось не можливо без спец техніки типу проміжного сервера. Я впевнений , що в цьому році його не буде

Додано (13.01.2010, 06:58)
Тема не знайшла продовження значить брехня. На Гринь Валю розповсюджують не правдиву інформацію, простимо бабське радіо , як прощаєм центральні канали. Дійсно технологія з телефонами, як і карусель складна , щоб залишитись не заміченою в селі де немає єдиного кандидата. Люди в селі достатньо розумні , щоб зрозуміти, що прихід любого кандидата не звільнить їх від кримінальної відповідальності

Все буде добре

Mr_HYDEДата: Середа, 13.01.2010, 16:35 | Повідомлення № 8
ПОЧЕСНИЙ ГІСТЬ
х-статус:
ОЛОЛО

dyak, Хитро :) . Я так розумію це спростування для того щоб дехто зробив висновки?
Quote (dyak)
Люди в селі достатньо розумні , щоб зрозуміти, що прихід любого кандидата не звільнить їх від кримінальної відповідальності
додам, що після виборів в 2004 році засудили саме членів виборчих дільниць за фальсифікації, або підготовку до фальсифікації, або допомогу в реалізації фальсифікацій, а також тих уого спіймали на гарячому. Тих хто це організовував і працює безпосередньо на кандидата ніхто не чіпає по цей день. Робіть висновки у кого полетять голови....

Dr. Jekyll

СержДата: Середа, 13.01.2010, 16:42 | Повідомлення № 9
Поважний мешканець
Група: Друзі
х-статус:
Статус-повідомлення

Можу з вас шановні запевнити, що голосувати з телефоном ( тобто голосувати , фотографувати свій "волевияв" а потім комусь звітуватися про свої діяння ) у нашому селі наскільки я знаю ніхто небуде.

dyakДата: Середа, 13.01.2010, 18:18 | Повідомлення № 10
Авторитетний мешканець

Quote (Серж)
Можу з вас шановні запевнити, що голосувати з телефоном ( тобто голосувати , фотографувати свій "волевияв" а потім комусь звітуватися про свої діяння ) у нашому селі наскільки я знаю ніхто небуде.

Дуже добре, я за те щоб люди просто прийшли і спокійно віддали свій голос, і ніяка сила не лякала і не проплачувала за певні дії. Не важливо хто стане президентом важливо як.

Все буде добре

ShoolerДата: Середа, 13.01.2010, 21:47 | Повідомлення № 11
Супермодератор
х-статус:
Veni! Vidi! Vici!

Quote (dyak)
Дійсно технологія з телефонами, як і карусель складна

Тут сьогодні прочитав дуже цікаву статтю про фіксування голосу на телефон. Ідея така, фото на телефон вже зробили за вас в різних варіантах. Ви сьогодні скачуєте на телефон свій голос за того кандидата, хто платить гроші, і звітуєте. А голосуєте як вам підказує ваше сумління. Принаймі з точки зору правдивості ви зробите все що від вас вимагають за ваші ж гроші, а саме: фото з вашого телефону як підтвердження факту голосування.

Тобто - це ще одне підтвердження того, що такий спосіб старомодний і неефективний - виборець нині розумніший пішов і винахідливіший :)

В нормальній країні такі сайти вже стали б цікавим матеріалом для дослідів МВД та СБУ - тоді було б видно, що це правова держава і влада на місці. А в нас - так собі посміємося і нікому нема діла то цього...

Хм, одразу ж анекдот надумав.

- О, Микола, це коли ти встиг зі своєї старої конячки на Майбах пересісти? Гроші де взяв?
(гордо так обертається і з акцентом)
- да зайшов на сайт www.chervone.com, почитав форум, продав свій голос, який і вирішив долю цих виборів в нас в селі!
Микола розвертається, замахується ботогом і каже:
- Но, Майбах, поїхали, нас чекає велика робота...

:D :D :D

Mr_HYDEДата: П'ятниця, 15.01.2010, 14:21 | Повідомлення № 12
ПОЧЕСНИЙ ГІСТЬ
х-статус:
ОЛОЛО

Ось по темі додав новину, для роздумів надто гарячим головам:
За фальсифікацію виборів, зокрема підкуп виборців, можна отримати до п'яти років позбавлення волі

Додано (15.01.2010, 13:21)

Quote (Shooler)
В нормальній країні такі сайти вже стали б цікавим матеріалом для дослідів МВД та СБУ - тоді було б видно, що це правова держава і влада на місці. А в нас - так собі посміємося і нікому нема діла то цього...
ну от уже хакери-патріоти дісталися і тих сайтів:

Сайт для продажу голосів на президентських виборах зламали

Кілька днів тому в українському сегменті інтернету з'явився сайт «Продай голос».

На його сторінках бажаючі могли розмістити свої оголошення про продаж голосів на майбутніх виборах Президента.

Користувачі продавали свої голоси за різні суми - від 100-200 грн до 52 млн. СБУ пообіцяла розслідувати історію з сайтом, зокрема, знайти його власників. Хоча, на думку правоохоронних органів, сайт є провокацією.

Сьогодні сайт піддався хакерській атаці. При перегляді головної сторінки сайту кілька хвилин відображається його оригінал вміст, після чого виникає спливаюче вікно, а на сайті повільно проявляється напис «Народ Украины! Подобные сайты - это ложь, пи***ж и провокация! Но если все же ОХОТА брякните по телефону горячей линии 0 800 50 4040».

Вказаний номер телефону належить Виборчим комітету і призначений для скарг громадян.
:)

Dr. Jekyll

dyakДата: Четвер, 28.01.2010, 10:12 | Повідомлення № 13
Авторитетний мешканець

У кого є гіпотизи , чому 65 округ(куди входить і Червоне) єдиний округ в Житомирській області де в першому турі виборів переміг Янукович. Чому показники по Червоному відрізняються від показників по округу.

Все буде добре

Mr_HYDEДата: Четвер, 28.01.2010, 10:43 | Повідомлення № 14
ПОЧЕСНИЙ ГІСТЬ
х-статус:
ОЛОЛО

Quote (dyak)
чому 65 округ
які села чи хутори входять в той округ?
Може у вас там більш освічені люди, яким просто нестерпно боляче було б вибрати оту стидобу неграмотну.

Dr. Jekyll

dyakДата: Четвер, 28.01.2010, 11:06 | Повідомлення № 15
Авторитетний мешканець

Quote (Mr_HYDE)
які села чи хутори входять в той округ?

Вибачаюсь наш 68, а 65 це хутор Коростень

Все буде добре

Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Про Червоне » Новини та плітки ;) » А правда , що один із штабів затвердив план фальсифікаціі (Збираєм плітки як будит фальсифікуватись вибори в районі)
Сторінка 1 з 6123456»
Пошук:

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.81.139.56
Браузер:

Cайт живе: