rss · Субота, 23.09.2017, 17:37

Опитування

Будинок Культури
1. Необхідний в Червоному
2. Мені це не цікаво
3. Замість БК - магазин
4. Є інші заклади, там краще
5. Надам фінансову допомогу
6. Не потрібен Червоному
7. Маю спонсора на ремонт
Всього відповідей: 41
Сторінка 16 з 21«1214151617182021»
Модератор форуму: DmitriyLEV, Roostam, Shooler, el_Chupacabra 
Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Про Червоне » Тусовка » "Слёт" юзеров сайта
"Слёт" юзеров сайта
Ваше мнение по этому поводу?
1.Да,обязательно![ 13 ][100.00%]
2.Хотелось бы,но не могу-далеко.[ 0 ][0.00%]
3.Могу,но не хочу.[ 0 ][0.00%]
4.Бред,никому это не нужно.[ 0 ][0.00%]
Опитування завершено - П'ятниця, 10.04.2009, 22:30
Усього відповідей: 13
GabberДата: П'ятниця, 13.02.2009, 16:31 | Повідомлення № 1
WATCHER
Група: Користувачі
х-статус:
At last, I'm free)))

Собственно возникла следующая затея(мысля).Да,нас пока не сотня и не тысяча,но 27-это уже не малая толпа Предлагаю проголосовать относительно целесообразности данного действия(встреча посетителей сайта).Так же приветствуется варианты мест встречи.Если будет достойный выбор,создам опрос уже по "выбор места..."

П.С.
Естественно как локация рассматривается Червоное

• mr_smith 100%
  • Shooler 100%
  • Gabber 100%
  • DmitriyLev 100%
  • Roostam 100%
  • ElChupacabra 100%
  • Mias здаэться, її наш вік засмучує
  • M-i-k-o-n буде здається
  • dizel буде точно 100%
  • Kamaz можливо прийде
  • BACS самовідвід - не буде
  • Серж мабуть буде
  • sonnenmadchen

хто ще буде пишіть, я соди запишу....
Вугілля, Риба,колего,риба© - el_Chupacabra,
Домовитись за м"со - Roostam
Технічні питання на місці, пляшка розпалювача - mr_smith (допомога в приготуванні шашлика, багаття, альфа, бета, та реліз тестування шашлика :) )
Банківська картка -
Пиво(в день зборів) -
Сумма для переведення на картку =
Час зустрічі (опитування)

DmitriyLEVДата: Середа, 08.04.2009, 10:30 | Повідомлення № 226
Авторитетний мешканець
Група: Модератори
х-статус:
Будуюся Я!!!!

Я так розумію, що в суботу 25-го у декого проводи на кладбищі...
Це дійство зазвичай не пізніше 14-00 закінцується...
От я і думаю на 14-00 Зустрінемося всі хто має бути в центрі на ринку, а там докупимо, що потрібно повіддаємо один одному борги... Наберемо пива, вина, коньяку і якраз до 17-00 будемо на місці...
Розпалимо багаття іііііііі........ПЄСТНЯ!!!

Перед тим як критикувати, зроби подібне, або повтори запропоноване!!!

GabberДата: Середа, 08.04.2009, 10:48 | Повідомлення № 227
WATCHER
х-статус:
At last, I'm free)))

Quote (DmitriyLEV)
якраз до 17-00 будемо на місці...

Ничего себе у тебя временной промежуток для отдавания долгов,и покупки выпивона)))))

el_ChupacabraДата: Середа, 08.04.2009, 11:03 | Повідомлення № 228
Супермодератор
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Quote (Shooler)
Думаю на 17:00. До 19:00 достатньо часу для

Це було б актуально, якщо збір влітку. А зараз іще достатньо холодно по ночам.

Quote (mr_smith)
А може раніше трошки? Чи ні? Які ще пропозиції?

Quote (Gabber)
.А так собравшись в часиков 12

Quote (DmitriyLEV)
От я і думаю на 14-00

Думаю собратся надо как можно раньше. Затаримся, подождем тех, у кого не получается раньше прийти, и в часиков 14 - 15:ОО можна стартовать.

Недаром самая страшная книга Стивена Кинга называется "IT"
チョパカバラ

GabberДата: Середа, 08.04.2009, 11:36 | Повідомлення № 229
WATCHER
х-статус:
At last, I'm free)))

Ща мини опрос забадяжу)
------
!Опрос!

Повідомлення відредактовано Gabber - Середа, 08.04.2009, 11:42

DmitriyLEVДата: Середа, 08.04.2009, 13:34 | Повідомлення № 230
Авторитетний мешканець
х-статус:
Будуюся Я!!!!

Quote (Gabber)
Ничего себе у тебя временной промежуток для отдавания долгов,и покупки выпивона)))))

Ну блин, и додалбываешся ты до слов...
Как компилятор до кода!!! ^_^
Это ж примерно, главное раньше собраться...
С учетом того что проводы, там и всякие факторы мешающие своевременной встрече...ВОТ!

Перед тим як критикувати, зроби подібне, або повтори запропоноване!!!

GabberДата: Середа, 08.04.2009, 14:11 | Повідомлення № 231
WATCHER
х-статус:
At last, I'm free)))

Quote (DmitriyLEV)
додалбываешся

Додалбываются работники с отбойным молотком до конца асфальта,а я акцентировал временной промежуток в 3 часа,посчитав уж слишком длинным для затарки % и расчётом по деньгам.Да и на вечернее время тоже акцент был не положительный.+мы,люди городские,таким здоровьем не блещем как вы,поболеем нафиг вечером у воды)))

mr_smithДата: Середа, 08.04.2009, 21:14 | Повідомлення № 232
ADMIN
Група: Адміністратори
х-статус:
You know what I mean?

Quote (Gabber)
Да и на вечернее время тоже акцент был не положительный.+мы,люди городские,таким здоровьем не блещем как вы,поболеем нафиг вечером у воды)))
юморист, городские не такие... :D
Я ось теж не розраховую на пізнє засідання, тому проголосував за 15:00, але це час збору в парку, а до цього потрібно зібратись на базарі, десь в 14:00, думаю якщо довго не розкачуватись на місці, а швиденько зорієнтуватись що докупити, то однієї години на все хватить. А щоб там все швиденько докупити то маємо тут на сайті обговорити що докупим, хоча крім пива та якихось горішків\рибок\т.інш. на мою думку нічого не потрібно. Я за те щоб гарно посидіти за розмовами потягуючи пивко та насолоджуватись процесом приготування шашлика, а от коли шашличок приготується....
Коротше гарно поспілкуватися моя ціль.

Жираф - це кінь, виконаний за всіма вимогами замовника.

el_ChupacabraДата: Четвер, 09.04.2009, 16:02 | Повідомлення № 233
Супермодератор
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Протокол засідання червоненської філії організаторів зльоту юзерів сайту.
від 08.04.09р.

місце збору: Червоненський парк. Озеро. Острів.
час: 20:00
присутні: DmitriyLEV, el_Chupacabra, а також риби, жаби, і прочая водяная живність.

Для початку, ніхто не прийшов. Ми там сиділи до 20:30 для очистки совісті. Або вони не читали форум, або просто заб[у|и]ли. Хотілося б бачити Roostamа та Марчука, щоб вирішити питання з м"ясом. (Roostam, якщо ти випадково читаеш це - подзвони, або напиши - люди хвилюються. Наша адреса 252001, Київ 1, Хрещатик 26, програма "Жди меня"). Оскільки без цих людей точно вирішити м"ясну проблему не було можливості, був вибраний запасний варіант - затарити 8 кг. м"яса на базарі за тиждень до зльоту власним коштом (підрахували - бл. 400 грн.).
Щодо транспорту: потрібно зв"язатися з Shoolerом або іншим авомобілістом, для того, щоб він забезпечив транспорт. Ібо DmitriyLEV задовбеться тягнути мангал, котел, шашлик, і ПХ з Мошківець.
Далі. Щодо місця. Островок відпадає однозначно, і залишається як запасний варіант у випадку непогоди. Занадто тісно, та й реально там смітник (находка для майбутніх археологів, які будуть розкопувати шари четвертинного періоду, кайнозойської ери та вивчати Червоненську Цивілізацію за ритуальними статуетками зі скла з незрозумілими рунами "НЕМІРОФФ" орієнтовно релігіозного призначення). Прибирати його звичайно можна, але немає сенсу - мало що зміниться. Так що, або шукаємо місце в парку, або йдемо на кар"єр.
Результат. Хотілося б більшої активності учасників, з тих хто проживає в Червоному. А так, поки, що організацією займаються тільки я та DmitriyLEV.

ЗІ. Вчора зв"язувався BACS, казав, що його, скоріше за все, в селі не буде - від"їзжає на проводи в інше місце.

Недаром самая страшная книга Стивена Кинга называется "IT"
チョパカバラ

GabberДата: Четвер, 09.04.2009, 16:36 | Повідомлення № 234
WATCHER
х-статус:
At last, I'm free)))

Мда,коллега,не радужно.Радует наличие юмора в отчёте(хотя если так всё пойдёт и дальше,то будет всё в спешке и навыворот).

mr_smithДата: Четвер, 09.04.2009, 22:25 | Повідомлення № 235
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Quote (Gabber)
Мда,коллега,не радужно.
Не треба так категорично, видно що в людей не склалося прийти вчора, хоча можна було й попередити.
І все ж таке легковажне відношення говорить про те, що ця зустріч не особливо цікава деяким потенційним учасникам. Але і тут нічого страшного немає, ми ж не якась там релігійна секта щоб фанатично вірити в гарний пікнік.
Тепер зробимо деякі висновки: основна група, яка точно буде на зустрічі, це 5 людей mr_smith, Shooler, Gabber, DmitriyLev, ElChupacabra, тому мабуть і розраховувати будемо саме на цих людей. Чому виділив саме цих людей, тому що в темі конкретно саме вони переймаються цим питанням, тому що в темі конкретно і безапеляційно написали що будуть на зустрічі, по іншим не зрозуміло.
Просто так придбати м"яса на 400грн з розрахунку на 10 чоловік, а потім розділяти це на 5, розділяти кількість готового продукту "шашлик" на 5 персон і на рівні частини грошей = 80грн на персону, та + ще гроші на пиво... багато і дорогувато буде(не той зараз час щоб випендрюватись які ми багаті).
ТОМУ: опитування припиняю, час зустрічі 14 година, закупка з розрахунку на 5 персон,
Quote (el_Chupacabra)
Щодо транспорту: потрібно зв"язатися з Shoolerом або іншим авомобілістом, для того, щоб він забезпечив транспорт. Ібо DmitriyLEV задовбеться тягнути мангал, котел, шашлик, і ПХ з Мошківець
по цьому питанню Shooler чітко написав що допоможе, а от назад він вже буде навєсєлє russ тому якось маємо організувати зберігання в найближчому дворі учасника, бо тягнути все в Мошківці не вийде по закінченню пікніка(пропонуйте ще варіанти).
Щодо персон які все ж будуть, то мабуть приходьте зі своїм замоченим мясом ;) , або любою іншою закуссю, крім того якось скинутись на пиво на всіх... щось таке(пропонуйте)...
Набір в учасники для тих хто виявив бажання, але надалі не проявляє ніяких ознак зацікавленості та конструктивних пропозицій, до понеділка, а далі організовуємо все чітко та злагоджено для чітко виражених персон. Крім того вирішуйте на вибір, або знаходите DmitriyLEV та даєте йому гроші на шашлик, або заявляєте про те що ваша матеріальна участь буде виражена в іншому.
Дякую el_Chupacabra, DmitriyLEV за все, жив би ближче був би з вами в середу.

ShoolerДата: Четвер, 09.04.2009, 22:46 | Повідомлення № 236
Супермодератор
х-статус:
Veni! Vidi! Vici!

Shooler тута.

З машиною броблем не мае бути. В руках тянути нічого непотрібно. Да і пішки топати - то по бажанню. Хто далі живе від місця зустрічі, то мені не впадло і підвезти. Назад дійсно не порулю, але побачимо. Можна і в найближчому місці снасті залишити. На слідуючий день я порозвожу все за призначенням.

По деньгах. Я маю бути на Пасху, в кармані має там щось шелестіти, то можу трошки допомогти в міру можливостей.

Далі потрібно з місцем оприділятися. Якщо островок не підходить - то на грибку місця всім вистачить :D

Я - волк! И вожака хочу я трон.
Ведь жизнь имеет волчий нрав.
В ней справедливейший закон -
Кто всех сильнее тот и прав!

mr_smithДата: Четвер, 09.04.2009, 22:57 | Повідомлення № 237
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Quote (Shooler)
Далі потрібно з місцем оприділятися. Якщо островок не підходить - то на грибку місця всім вистачить
та там стільки гарних полян, що за день не обійдеш, на кар"єрі теж круто, навіть крутіше, але це дуже далеко, ще не час туди йти. Так що з місцем там розберемся, є островок(здається відпав варіант), є грибок, є там поляни навіть вже з випаленими місцями під кастрик, я вам покажу таку.

GabberДата: П'ятниця, 10.04.2009, 10:19 | Повідомлення № 238
WATCHER
х-статус:
At last, I'm free)))

Согласен с админом.К такому на первый взгляд простому вопросу,как организация встречи даже не большого колличества людей,нельзя халатно относиться.Первые плоды уже пожали.Как я и предполагал,отсеялись все "не тру"и остались действительно люди,отвечающие за свои слова.Поэтому,поддерживаю каждую запятую поста 245 этой темы.

ShoolerДата: П'ятниця, 10.04.2009, 19:18 | Повідомлення № 239
Супермодератор
х-статус:
Veni! Vidi! Vici!

Quote (M-i-k-o-n)
Е, а я не приший кобилі хвіст?

:D

Ти просто не був замічений в порочащих повідомленях (тобто в цій темі не з"являвся), от і не назвали. Будеш - то добре, думаю всі тільки за.
Частіше на сайті шарся. B)

Я - волк! И вожака хочу я трон.
Ведь жизнь имеет волчий нрав.
В ней справедливейший закон -
Кто всех сильнее тот и прав!

mr_smithДата: П'ятниця, 10.04.2009, 21:17 | Повідомлення № 240
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Quote (M-i-k-o-n)
Е, а я? ---Буду в любому випадку!!!
будеш звичайно, я перерахував людей які будуть однозначно, а не тих людей крім яких нікого не буде. З ними все зрозуміло, тому й розрахунки на 5 людей, а якщо ще хтось знає що точно буде не дивлячись ні на що(вік, релігія, скромність, відносна зайнятість і т.д.), то дуже запрошую! Але ж проявляйте активність, а це не значить що потрібно тут крутитись на сайті постійно, я маю на увазі активно приймайте участь у організації. Хоча б знайдіть Діму DmitriyLev і дайте йому свою частину фінансового вкладу. Ну дивіться як вам краще, пропонуйте.

Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Про Червоне » Тусовка » "Слёт" юзеров сайта
Сторінка 16 з 21«1214151617182021»
Пошук:

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.198.165.74
Браузер:

Cайт живе: