rss · Вівторок, 21.11.2017, 21:58

Опитування

Дендрологічний парк
1. Відреставрувати парк
2. Мені байдуже
3. Парк і так гарний
4. Допоможу з реставрацією
5. Замість парку будинки
Всього відповідей: 39
Сторінка 8 з 9«126789»
Модератор форуму: Shooler, el_Chupacabra 
Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Про Червоне » Спорт » Футбол (Всё о нём,любимом.)
Футбол
vanoДата: Понеділок, 21.12.2009, 19:41 | Повідомлення № 106
Мешканець
Група: Друзі
х-статус:
Выйдешь в люди — заходи.

Повідомлення відредактовано Shooler - Середа, 24.11.2010, 00:46

ShoolerДата: Середа, 24.11.2010, 00:55 | Повідомлення № 107
Супермодератор
Група: Модератори
х-статус:
Veni! Vidi! Vici!

Лига чемпионов: "Шахтер" разгромил "Партизан" и вышел на первое место

Донецкий "Шахтер" крупно выиграл в гостях у "Партизана", однако не смог досрочно завоевать путевку в плей-офф Лиги чемпионов. Победу команде Луческу принесли Степаненко, Жадсон и Эдуардо.

Первый тайм активнее начали хозяева, однако самый убойный момент создала все же команда Луческу - отменный удар Гая потащил вратарь "Партизана" Стойкович. Ближе к середине тайма атакующий порыв "гробарей" остыл, и "Шахтер" прибрал инициативу к своим рукам. Впрочем, и "горняки" шли вперед не слишком агрессивно. 0:0 - закономерный итог скучноватого тайма.

Получив в перерыве порцию наставлений от Луческу, "Шахтер" взялся за дело. А сербы начали откровенно хамить, не успевая за юркими бразильцами.

Гол пришел со стандарта - навес с углового породил панику в защите "гробарей", чем сполна воспользовался Степаненко. От Крстаича мяч отскочил к Тарасу и тот что есть силы вколотил под перекладину свой первый в карьере лигочемпионский гол.

Не успел "Партизан" опомниться, как его тут же добил Жадсон, которому ассистировал Срна. У хозяев совсем опустились руки, и вышедший на замену Эдуардо воплотил в гол пас Виллиана.

Лишь на последней минуте у "Партизана" был момент, чтобы забить гол престижа, но хорошо сыграл Пятов.

В другой встрече "Арсенал" неожиданно уступил в гостях "Браге". "Шахтер" вышел на первое место в группе и для того, чтобы выйти в плей-офф, "горнякам" будет достаточно не проиграть крупно в домашней встрече с португальцами. В случае же победы донецкий клуб выйдет в 1/8 финала с первого места.

Группа H

Партизан - ШАХТЕР - 0:3

Голы: Степаненко, 52, Жадсон, 59, Эдуардо, 68

Партизан: Стойкович, Стеванович, Йованович, Крстаич, Лазевски, Петрович (Камара, 64), Смилянич, Бабович, Морейра (Давидов, 73), Илич (Илиев, 84), Клео

Шахтер: Пятов, Срна, Чигринский, Ракицкий, Рац, Гай (Виценец, 74), Степаненко, Дуглас Коста (Эдуардо, 61), Жадсон (Тейшейра, 75), Виллиан, Луис Адриано

Предупреждены: Смилянич, Бабович - Гай, Степаненко, Чигринский

podrobnosti.ua

Відео:
0:1 - Степаненко, 52-я минута

0:2 - Жадсон, 59-я минута

0:3 - Эдуардо, 68-я минута

Я - волк! И вожака хочу я трон.
Ведь жизнь имеет волчий нрав.
В ней справедливейший закон -
Кто всех сильнее тот и прав!

stem_ua_doktorДата: Четвер, 02.12.2010, 00:21 | Повідомлення № 108
Поважний мешканець

Вітаємо харківський "Металіст" з черговою звитягою в Лізі Європи - перемогою над угорським "Дебреценом" і виходом до 1/16 розіграшу кубку! ^_^ prapor auuuu

Ми, українці, на СВОїй - БОгом ДАній землі!

ShoolerДата: Середа, 30.03.2011, 02:41 | Повідомлення № 109
Супермодератор
х-статус:
Veni! Vidi! Vici!

Контрольный матч. Украина - Италия 0:2.
Finita la Commedia

Украина. Киев. Стадион "Динамо" им. Валерия Лобановского

Главный арбитр: Алексей Николаев (Россия)

Украина - Италия 0:2

Голы: Росси 28, Матри 81

Украина: Шовковский, Ракицкий, Степаненко, Ощипко, Ярмоленко, Ротань (Олейник 76), Селезнев, Гусев, Алиев (Девич 53), Тимощук, Федецкий

Италия: Вивиано, Ночерино, Росси (Матри 62), Монтоливо, Гастальделло, Аквилани (Джовинко 46), Джилардино (Бонуччи 76), Маркизио (Пароло 88), Кришито, Кьеллини (Астори 17), Маджо (Сантон 46)

Предупреждения: Ощипко 13 - Астори 18, Гастальделло 64, Астори 74

Удаления: Астори 74, повторное предупреждение

ShoolerДата: Вівторок, 03.05.2011, 14:21 | Повідомлення № 110
Супермодератор
х-статус:
Veni! Vidi! Vici!

Тем, кто пропустил данное шоу.

"Динамо" - "Шахтер"

1 мая 2011 года. 17:30. Киев. Стадион «Динамо» им. Лобановского
Матч 27-го тура Эпицентр Чемпионата Украины

«Динамо» (Киев) - «Шахтер» (Донецк)

Телетрансляция: «1+1»

Главный арбитр: Юрий Можаровский (Львов)
Ассистенты: Сергей Возняк(Николаев), Владимир Володин (Херсон)
Четвертый арбитр: Андрей Шандор (Львов)
Делегат ФФУ: Николай Курилко (Харьков)
Инспектор ФФУ: Владимир Петров (Харьков)

Голы: Гусев 24 (пен.), 90, Шевченко 62

"Динамо": Шовковский, Юссуф (Бетао 80), Хачериди, Еременко, Гусев, Милевский (Алиев 90+2), Ярмоленко (Зозуля 86), Шевченко, Попов, Вукоевич, Силва

"Шахтер": Пятов, Ракицкий, Срна, Ищенко, Тейшейра, Рац, Мхитарян, Степаненко, Эдуардо (Коста 84), Виллиан, Фернандиньо (Морено 73)

Предупреждения: Ярмоленко 42 - Фернандиньо 23, Ищенко 27, Срна 28

Удаление: Луческу 75

valdekДата: Середа, 04.05.2011, 19:18 | Повідомлення № 111
Мешканець
Група: Перевірені
х-статус:
Статус-повідомлення

Надо добавить, шо вчера Барселона таки не смогла :D дать Реалу забить достаточное количество мячей, шоб пройти в финал Лиги Чемпионов. Сегодня смотрим как Манчестер Юнайтед (Мистєр Ю) положит на поле Шальке 04 ^_^

любитель индюшатины

ShoolerДата: П'ятниця, 10.06.2011, 22:18 | Повідомлення № 112
Супермодератор
х-статус:
Veni! Vidi! Vici!

Ось і настала тепла пора, а разом із теплом розпочався чемпіонат Андрушівського району з футболу.

Команда ФК Червоне також приймає участь у цих змаганнях.

Про результати ігор буде відомо згодом. Бажаємо успіхів нашій команді.

Календар ігор (перше коло).

Повідомлення відредактовано Shooler - П'ятниця, 10.06.2011, 22:20

mr_smithДата: П'ятниця, 10.06.2011, 22:28 | Повідомлення № 113
ADMIN
Група: Адміністратори
х-статус:
You know what I mean?

Чудово було б окремою темою і репортажики по матчам. Це якщо буде що публікувати.

Жираф - це кінь, виконаний за всіма вимогами замовника.

ShoolerДата: П'ятниця, 10.06.2011, 22:32 | Повідомлення № 114
Супермодератор
х-статус:
Veni! Vidi! Vici!

21.05.11р розпочався новий футбольний сезон! За підсумками двох матчів у "Червоного" 6 очок.

Перша гра була на виїзді в Новоівницькому і закінчилась з рахунком Новоівницьке 1:2 Червоне.

Другий матч ми провели 28 травня, це була домашня гра з Андрушівським "Буревісником" в якому Червоне перемогло з рахунком 4:3.

Минулого тижня 4.06.11 у нас був пропуск гри через те, що у чемпіонаті 13 команд і нам не було пари. Отже ми вирішили провести дружню гру між Червоне "Молодь" проти Червоне "Ветеран" - це ті кому за тридцять. Одразу на початку матчу, під час привітання, "Ветерани" обізвали команду "Молодь" "ножиками" і це нас розізлило. На протязі першого тайму перевага була у ветеранів "ну ви розумієте, досвід багато що значить", але "Молодь" забила перша (Рома Мельник) і після першого тайму 1:0. В другому таймі була рівна гра до 25хвилини,потім кутовий і ветерани зрівнюють рахунок (Юра Колісник). Далі були піляматчеві пенальті "Молодь" програла. В середині літа у нас знову буде пропуск і ми проведем матч відповідь! Наступна гра на виїзді "Волиця"-"Червоне" прогнозуйте!

Автор Женя Лисюк

ShoolerДата: Субота, 11.06.2011, 23:15 | Повідомлення № 115
Супермодератор
х-статус:
Veni! Vidi! Vici!

Результат матчу ФК Червоне - Волиця.
Гра в с. Волиця 11.06.2011 р.
Результат 4:1 на користь Волиці.

ShoolerДата: Четвер, 23.06.2011, 22:17 | Повідомлення № 116
Супермодератор
х-статус:
Veni! Vidi! Vici!

ФК Червоне (1) - Волиця (4).
Гра відбулася 11.06.2011 р.

Це було пі......! Перший тайм було страшно дивитись. Наші "легіонери" не могли зачипитись за м'яч, а Волиця просто відбивалась. Звичайно не останню роль зіграло поле, яке було в дуже поганому стані, м'яч після відскоку летів куди йому захочеться. Та як каже Анатолій Білоус "Всі в рівних умовах!".
Отже 4-1! Перший гол нам забили з середини поля, наш воротар не розрахував траекторію польоту м'яча і вийшов з воріт на метрів 10-12, м'яч вдарився перед ним і перескочив у ворота. через декілька хвилин нам забили ще один гол. Потім ще один. Короче за 20 хвилин 3-голи!

Перший тайм закінчився з рахунком 3-0. Другий тайм був цікавіший наші гравці частіше атакували, але постійно рятувала штанга, перекладина, воротар!

В середині другого тайму ми один забили - результат став 3-1. Далі знову не йшла гра в нашої команди. На останніх хвилинах гри наші знову пропустили 4-1.

Хочу відмітити індевідуальні дії таких гравців "Білоус А.,Мошківський О., Невзгляденко В.".

Автор Женя Лисюк.

ShoolerДата: Четвер, 23.06.2011, 22:20 | Повідомлення № 117
Супермодератор
х-статус:
Veni! Vidi! Vici!

В грі, яка відбулася 18.06.2011 року між командами ФК Червоне та ФК Іванків, перемогли з рахунком 5:2 наші земляки.
Вітаємо ФК Червоне з перемогою! chervone

Це був фурор нашої команди! Червоне після початку гри постійно атакувало! Перший гол забили з кутового . Не пройшло і пя'ти хвилин і ми забили ще один. Потім Іванків відіграв один гол, через помилку нашого захисника. В середині першого тайму гравець Іванкова зіграв рукою у штрафному майданчику, але суддя не зреагував почалась штовханина, наш гравець (Білоус А.) показав непристойний жест і отримав червону картку. Ми пробили штрафний і 3-1. Так закінчився перший тайм. В другому таймі наша команда в десятьох забила ще два голи, а Іваків відповів одним. МИ виграли з рахунком 5-2. Вибачте що так коротко, спішу відсвяткувати)))))))))))))))))))))

Автор Женя Лисюк

Повідомлення відредактовано Shooler - Четвер, 23.06.2011, 22:22

el_ChupacabraДата: П'ятниця, 24.06.2011, 13:33 | Повідомлення № 118
Супермодератор
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Мда, Волиці продули (блін було б кому продувати), а з Іванковом - молодці.
Quote (Shooler)
наш гравець (Білоус А.) показав непристойний жест і отримав червону картку. Ми пробили штрафний і 3-1

Так я не зрозумів - наш гравець отримав червону картку і ми ще й штрафний пробивали?!

Недаром самая страшная книга Стивена Кинга называется "IT"
チョパカバラ

ShoolerДата: П'ятниця, 01.07.2011, 00:05 | Повідомлення № 119
Супермодератор
х-статус:
Veni! Vidi! Vici!

24.06.11р відбувся матч Крилівка-Червоне. Грати довелося під постійним дощем, але це не завадило ні гравцям ні вболівальникам. В першому таймі команди показували рівну гру.

Вікрив рахунок Мельник Р. після його удару з 20 метрів відрекошетив від захисника Крилівки і цим дезорієнтував воротаря, він стрибнув у правий кут воріт, а м'яч полетів у лівий. Потім у нашої команди було ще декілька моментів, але воротар Крилівки був на висоті. На 35-ій хвилині після помилки нашого захисника, нападник Крилівки перехопив м'яч і вийшов один на один з воротарем, рахунок стає 1:1. Потім наш правий захисник (Мошківський О.) отримав травму плеча відбулась вимушена вимушена заміна. Перший тайм так і закінчився з рахунком 1:1.

В другому таймі гра була набагато активніша, у обох команд було багато моментів, в одному з них наш нападник вдурив точно в лівий кут воріт і ми вийшли вперед Крилівка1:2Червоне.

Було багато сварок та петензій до судді (Сусол Ю.), але він був незворушним. В середині другого тайму (Білоус А.)з 25-ти метрів чудово вдарив у правий кут воріт, але воротар дотягнувся та переправив м'яч на кутовий. Потім (Ящук Ю.) пробив по воротах Крилівки воротар не впорався з м'ячем і наш нападник ( Перин О.) забиває третій гол. Після цього моментів майже не було і ми перемогли з рахунком Крилівка1:3Червоне.

Автор Женя Лисюк

ShoolerДата: Неділя, 13.11.2011, 22:46 | Повідомлення № 120
Супермодератор
х-статус:
Veni! Vidi! Vici!

11.11.2011 р. НСК "Олімпійський"

Украина - Германия - 3:3 (Ярмоленко, 28, Коноплянка, 35, Назаренко, 45 - Кроc, 38, Рольфес, 65, Мюллер, 77).

Украина: Рыбка, Кучер, Коноплянка (Федецкий, 93), Бутко, Селин, Ракицкий, Ярмоленко, (Алиев, 82), Милеский (Гай, 68),Тимощук, Шевченко (Девич, 68), Безус (Назаренко, 39)

Германия: Цилер, Аого, Боатенг, Хуммельс, Бадштубер, Кроc (Бендер, 87), Хедира (Рольфес, 46), Треш (Шюррле, 46), Гомес, (Какау, 83), Озил (Подольски, 67), Гетце, (Мюллер, 67)

Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Про Червоне » Спорт » Футбол (Всё о нём,любимом.)
Сторінка 8 з 9«126789»
Пошук:

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.80.60.91
Браузер:

Cайт живе: