rss · Понеділок, 18.12.2017, 21:19

Опитування

Будинок Культури
1. Необхідний в Червоному
2. Мені це не цікаво
3. Замість БК - магазин
4. Є інші заклади, там краще
5. Надам фінансову допомогу
6. Не потрібен Червоному
7. Маю спонсора на ремонт
Всього відповідей: 41
Сторінка 2 з 4«1234»
Модератор форуму: Shooler, el_Chupacabra 
Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Про Червоне » Відпочинок » Відпочинок в компанії з друзями. Поняття дружби, колективу. (людські відносини - дружба)
Відпочинок в компанії з друзями. Поняття дружби, колективу.
mr_smithДата: Середа, 04.03.2009, 03:10 | Повідомлення № 1
ADMIN
Група: Адміністратори
х-статус:
You know what I mean?

Як вам краще відпочивати в компанії з друзями?
Що таке дружба? Лідер та душа компанії - це тотожні поняття чи є різниця?
Людські ПОЗИТИВНІ, дружні відносини є темою данного топу.

Жираф - це кінь, виконаний за всіма вимогами замовника.

BACSДата: П'ятниця, 06.03.2009, 16:01 | Повідомлення № 16
ХОРУНЖИЙ ПОЧЕСНОЇ СОТНІ
Група: Модератори
х-статус:
рабуємо і не нудьгуємо!!!

Quote (Gabber)
Оффтоп
Цитую (MIAS)
Я передаю свої емоції ! В один смайл не вкладаюся!=)

Постарайся в следующий раз вкладываться)

Антон! не перегинай палку!!! чесно, проганяэш! ми тут тількивсімох активних форумчан а ти нас всюди приструнюєш!
даЙош свободу слову!!!! cool ми ж не матюгаємось! і не критикуємо!!! smile без образ!
[admin]Причина редактування: Ти не правий! явзагалі дивуюсь, чого це декому так кортить похуліганити. От мене наприклад нервує безтолкова кількість смайлів, вони просто тоді гублять свій сенс. От беріть приклад з Shoolera, людина спілкується, активно наповнює форум, видає кучу нових ідей, приносить користь всім, при цьому він ще й працює і має своє власне життя. Скоріше за все, люди такі як Shooler, приходять сюди цивілізовано спілкуватись і не тільки. Цей ресурс не предназначений для того щоб гидити тут в повідомленнях та коментарях смайлами та ще чимось, а для того щоб спілкуватись з людьми, яких ти добре знаєш, але довго не бачиш через те що далеко живеш, або знайомишся з новими людьми.
Щоб передати свій емоційний стан достатньо вставити один відповідний смайл. Я не вірю в те, що тобі, крім гидження смайлами, тут більше нічого не потрібно. Є інші ресурси для подібного самовираження, ті ж чати, спецфоруми, навіть тут є "Флудодром".

Quote (BACS)
даЙош свободу слову!!!!

Свобода слову, це саме свобода слову, а не смайлу! Виражай думки словом, дуже хочу читати тут твої думки виражені саме словами, а не дивитися на смайли!
І взагалі це не стосується даного топу/теми.
Дякую.
[/admin]

Немає безсмертних на Землі. Кожен наш наступний крок, може бути останнім. Тому його потрібно робити, як останній, з повною відповідальністю і рішучістю, чітко бючи в ціль!

Повідомлення відредактовано mr_smith - П'ятниця, 06.03.2009, 21:19

DmitriyLEVДата: П'ятниця, 06.03.2009, 22:23 | Повідомлення № 17
Авторитетний мешканець
х-статус:
Будуюся Я!!!!

Я щось зовсім не зрозумів, куди це все закотилось. Давайте будемо активними користувачами і кожен нехай приносить користь, а не флуд. Це У ФЛУДОДРОМ, і майте совість... ТЕМА "Відпочинок в компанії з друзями." От і пропоную її розвивати... angry

Перед тим як критикувати, зроби подібне, або повтори запропоноване!!!

MIASДата: П'ятниця, 06.03.2009, 22:37 | Повідомлення № 18
Поважний мешканець
Група: Друзі
х-статус:
Статус-повідомлення

Quote (BACS)
Ти не правий! явзагалі дивуюсь, чого це декому так кортить похуліганити. От мене наприклад нервує безтолкова кількість смайлів, вони просто тоді гублять свій сенс. От беріть приклад з Shoolera, людина спілкується, активно наповнює форум, видає кучу нових ідей, приносить користь всім, при цьому він ще й працює і має своє власне життя. Скоріше за все, люди такі як Shooler, приходять сюди цивілізовано спілкуватись і не тільки. Цей ресурс не предназначений для того щоб гидити тут в повідомленнях та коментарях смайлами та ще чимось, а для того щоб спілкуватись з людьми, яких ти добре знаєш, але довго не бачиш через те що далеко живеш, або знайомишся з новими людьми.

Ви знаєте, я буду спілкуватись і писати так ЯК МЕНІ ПОДОБАЄТЬСЯ!!!!!!!!!! Бу скорочувати слова, ставити кучу смайлів!!! Це віртуальне спілкування, а не літературні дебати! Якщо я так сильно"гижу" ваш сайт, будь ласка, видяляйте мене звідси. Дякую!

mr_smithДата: П'ятниця, 06.03.2009, 22:47 | Повідомлення № 19
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Видаляти ніхто тебе не збирається, в усьому має бути здоровий глузд от і все.
Спробуй поспілкуватися ось тут udaff.com , впевнений що ти там і однієї хвилини не протримаєшся, тому меніб не хотілося щоб цей сайт скотився до того рівня.
Дякую.

MIASДата: П'ятниця, 06.03.2009, 23:06 | Повідомлення № 20
Поважний мешканець
х-статус:
Статус-повідомлення

Quote (mr_smith)
Спробуй поспілкуватися ось тут TYT.BCE.HACPEM и Ru.punk.rock, а також udaff.com

Ой, велике дякую! але якось обійдусь... І ще одне питання! Якщо поставити не один, а більше смайлів і скорочувати слова, то це злочин і повна деградація????

Повідомлення відредактовано MIAS - П'ятниця, 06.03.2009, 23:08

DmitriyLEVДата: П'ятниця, 06.03.2009, 23:10 | Повідомлення № 21
Авторитетний мешканець
х-статус:
Будуюся Я!!!!

MIAS, Якщо я так сильно"гижу" ваш сайт, будь ласка, видяляйте мене звідси.

Ля-ля-ля!!! sad Що за дитячі образи... А може хтось приклад із когось бере, і навіщо... Оце, Як хочу, так і буду,... Типу... Не подобається не їж ... ...Просто є правила мовлення і не треба з нашої мови, яка є і так суржиком, робити незрозумілий суржик...
А якщо не подобається, то в тему АЛБАНСЬКОЇ і все буде ОК!

Не судіть!!!
Просто повинен бути хоч якийсь порядок!!! angry

MIASДата: П'ятниця, 06.03.2009, 23:13 | Повідомлення № 22
Поважний мешканець
х-статус:
Статус-повідомлення

Скорочення слів - це не суржик!!!!!!!!! Тоді після скорочень я буду крапки ставити!!!!

mr_smithДата: П'ятниця, 06.03.2009, 23:18 | Повідомлення № 23
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

О тоді все по правопису буде, ніяких питань. smile
прочитайте ще ось тут http://chervone.at.ua/faq/0-0-2

DmitriyLEVДата: Четвер, 12.03.2009, 10:53 | Повідомлення № 24
Авторитетний мешканець
х-статус:
Будуюся Я!!!!

Почитав про моду, про компанії, про свої і чужі помилки, до речі дуже сподобалось...
Скажу так, про тих, хто чужі нібито аналізує (помилки)..
Як би акуратно не жував, а колись таки язика та прикусиш..
Чомусь у нашій країні не заведено чужі помилки аналізувати, бо кожен думає, що з ним такого не може бути. Аж поки не клюне, як кажуть...
Що до душі компанії...
Є людина, яка нормально ставиться до всіх, і адекватно реагує на оточуючі обставини, і весела і поспілкуватись може про все, а є такі, яких треба постійно тягнути, от для них і треба душа компанії...
А є ще треті, це ті, що люблять повипендрюватись, от вони і шукають тих, кого треба постійно тягнути і стають у них душою компанії...
Я в душу компанії не вірю, люба людина яка може поговорити, допомогти вирішити якісь елементарні проблеми то що, підтримати в легкій і не легкій ситуації, от тобі і душа компанії...

el_ChupacabraДата: Четвер, 12.03.2009, 11:03 | Повідомлення № 25
Супермодератор
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Quote (DmitriyLEV)
Чомусь у нашій країні не заведено чужі помилки аналізувати, бо кожен думає, що з ним такого не може бути. Аж поки не клюне, як кажуть...

Умный учится на своих ошибках, а мудрый на чужих. Дураки вообще не учатся... ©

Quote (DmitriyLEV)
Є людина, яка нормально ставиться до всіх, і адекватно реагує на оточуючі обставини, і весела і поспілкуватись може про все, а є такі, яких треба постійно тягнути, от для них і треба душа компанії...

yes

Недаром самая страшная книга Стивена Кинга называется "IT"
チョパカバラ

lusiДата: Неділя, 22.03.2009, 02:07 | Повідомлення № 26
Шановний мешканець

Якщо вже мова зайшла про справжніх друзів, то скажу одне, вони точно є.....наприклад, власне у мене є досить багато друзів, з яким я можу поспілкуватися на різні теми, при цьому ми не обов'язково однолітки, але в певні періоди життя нас об'єднували якісь спільні інтереси і коли ми разом, то ніякий лідер і душа компанії не потрібен, просто приємно спілкуємося...На жаль, з нашим темпом життя не завжди вдається зустрітися, але із задоволенням спілкуємося по телефону та інтернету....

Я - Ангел!.. Только крылья в стирке, нимб на подзарядке, а рожки и хвост - это у меня наследственное...))))

mr_smithДата: Неділя, 22.03.2009, 02:15 | Повідомлення № 27
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Quote (lusi)
На жаль, з нашим темпом життя не завжди вдається зустрітися, але із задоволенням спілкуємося по телефону та інтернету....
В яблучко!!!! Саме для цього цей сайт! Темп життя - навіть нема коли жити.

lusiДата: Неділя, 22.03.2009, 02:40 | Повідомлення № 28
Шановний мешканець

Quote (mr_smith)
Темп життя - навіть нема коли жити.

Це точно

Додано (22.03.2009, 01:40)
---------------------------------------------
Сьогодні зустрічалася з друзями, з якими разом виросли і щось таке нахлинуло
[spoiler][/spoiler]

Я - Ангел!.. Только крылья в стирке, нимб на подзарядке, а рожки и хвост - это у меня наследственное...))))

Повідомлення відредактовано lusi - Неділя, 22.03.2009, 20:41

MIASДата: Понеділок, 23.03.2009, 01:27 | Повідомлення № 29
Поважний мешканець
х-статус:
Статус-повідомлення

Quote (mr_smith)
На жаль, з нашим темпом життя не завжди вдається зустрітися, але із задоволенням спілкуємося по телефону та інтернету.... В яблучко!!!! Саме для цього цей сайт! Темп життя - навіть нема коли жити.

Я не хочу такого темпу!!!((( А чому вам не вести традицію збиратися, наприклад, раз у місяць!)))

lusiДата: Понеділок, 23.03.2009, 10:01 | Повідомлення № 30
Шановний мешканець

А хто хоче, просто так виходить і нікуди від цього не дінешся :)

Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Про Червоне » Відпочинок » Відпочинок в компанії з друзями. Поняття дружби, колективу. (людські відносини - дружба)
Сторінка 2 з 4«1234»
Пошук:

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.92.201.232
Браузер:

Cайт живе: