rss · Вівторок, 21.11.2017, 22:03

Опитування

Будинок Культури
1. Необхідний в Червоному
2. Мені це не цікаво
3. Замість БК - магазин
4. Є інші заклади, там краще
5. Надам фінансову допомогу
6. Не потрібен Червоному
7. Маю спонсора на ремонт
Всього відповідей: 41
Сторінка 1 з 41234»
Модератор форуму: Shooler, el_Chupacabra 
Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Про Червоне » Відпочинок » Відпочинок в компанії з друзями. Поняття дружби, колективу. (людські відносини - дружба)
Відпочинок в компанії з друзями. Поняття дружби, колективу.
mr_smithДата: Середа, 04.03.2009, 03:10 | Повідомлення № 1
ADMIN
Група: Адміністратори
х-статус:
You know what I mean?

Як вам краще відпочивати в компанії з друзями?
Що таке дружба? Лідер та душа компанії - це тотожні поняття чи є різниця?
Людські ПОЗИТИВНІ, дружні відносини є темою данного топу.

Жираф - це кінь, виконаний за всіма вимогами замовника.

irina_grandДата: Середа, 04.03.2009, 03:10 | Повідомлення № 2
Мешканець
Група: Друзі
х-статус:
Статус-повідомлення

Я якраз мала на увазі законодавця хорошої моди в компанії...Краще так ніж ніяк.А свою самобутність потрібно розвивати і не боятися заявляти про свої погляди, захоплення та інтереси. головне, щоб це було направлене на щось добре

el_ChupacabraДата: Середа, 04.03.2009, 03:10 | Повідомлення № 3
Супермодератор
Група: Модератори
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Quote (MIAS)
Доля зводить багато з ким, а вибираєш ти!

Добре, будемо далі підтримувати іллюзію...

Quote (MIAS)
Можна подати все так, що людина не образиться, а буде вдячна за допомогу і пораду!

А можна не вміти подати все так, і підсвідомо зробити боляче дорогій тобі людині навіть цього не помітиивши.

Quote (MIAS)
Всі ми навчаємося на помилках!

Тільки одні вчаться на своїх, а інші аналізують чужі.

Недаром самая страшная книга Стивена Кинга называется "IT"
チョパカバラ

el_ChupacabraДата: Середа, 04.03.2009, 03:10 | Повідомлення № 4
Супермодератор
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Quote (irina_grand)
Я якраз мала на увазі законодавця хорошої моди

Я зрозумів ))).
Quote (irina_grand)
А свою самобутність потрібно розвивати і не боятися заявляти про свої погляди, захоплення та інтереси. головне, щоб це було направлене на щось добре

Найчастіше серед підлітків 14 - 19 років, погляди (і саме погляди, спрямовані на щось добре) які суперечать поглядам більшості приховуються або взагалі "душаться". Мало хто наважується бути "білою вороною". Так, на жаль, було в усі часи. В Червоному це найбільш актуально - тут ти або з однолітками, у яких уже є якийсь лідер-законодавець, або ти предмет насмішок. Виключення звичайно є, але вони лише підтверджують загальне правило - "біла ворона", яка не відмовила своїм поглядам - стає лідером у своїй групі.

チョパカバラ

MIASДата: Середа, 04.03.2009, 03:11 | Повідомлення № 5
Поважний мешканець
х-статус:
Статус-повідомлення

el_Chupacabra

"Так, на жаль, було в усі часи. В Червоному це найбільш актуально - тут ти або з однолітками, у яких уже є якийсь лідер-законодавець, або ти предмет насмішок. Виключення звичайно є, але вони лише підтверджують загальне правило - "біла ворона".....

А я не згодна!!!!!!!!!!!!! Ми самі обираємо собі друзів, ми ті - ким хочемо бути. Білими воронами є той, хто йде проти загальних правил (однакових для всіх). В кожній компанії є не те щоб лідер, а "душа компанії" (організатор з устрічей, вода, що тушить вогонь конфліктів), якщо це нормальні люди і в них минув вік дитячого садка, то вони ніколи не будуть вказувати, що робити! Отже, якщо хочеш жити за правилами і ,як ви сказали, слухатись лідера-законодавця, щоб не бути білою вороною ТО У ВАС ЗЯВИТЬСЯ НОВЕ ІМЯ - ШЕСТІРКА ! зараз так! tongue

MIASДата: Середа, 04.03.2009, 03:11 | Повідомлення № 6
Поважний мешканець
х-статус:
Статус-повідомлення

Це не мої слова читай вище! Так я ж про те, що зараз майже немає такого!

el_ChupacabraДата: Середа, 04.03.2009, 03:11 | Повідомлення № 7
Супермодератор
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Quote (MIAS)
хто йде проти загальних правил (однакових для всіх)

Хто встановлює ці правила? Мода? Батьки? Школа? Церква? Держава врешті-решт? Покажи свою думку щодо, наприклад, музики яку слухають твої друзі, а тебе від неї верне. Вдягнись не так як всі, а так як тобі подобається. Скільки раз ти чула фрази типу "хочу зачіску як у Дженіфер Лопес", "Вася покрасилася в зелений колір - треба собі так зробити". "Ща мода на пірсінг у носі" (Приклади взяті для прикладу smile і не потрібно до них прискіпуватися biggrin )

Quote (MIAS)
Ми самі обираємо собі друзів, ми ті - ким хочемо бути.

Ну ти сама в це віриш? Я, наприклад, хочу дружити з Біллом Гейтсом (шютка, не хочу я з ним дружити), а в дитинстві хотів (да і зараз хочу) стати льотчиком (на Су-27 biggrin ) і що?

Quote (MIAS)
не те щоб лідер, а "душа компанії" (організатор з устрічей, вода, що тушить вогонь конфліктів)

Душа компанії - це евфемізм.

Quote (MIAS)
нормальні люди і в них минув вік дитячого садка

У нормальних людей, ІМХО, вік дитсадка якраз не минув. Вони керуються передусім своїми бажаннями, а уже по друге своїми потребами. Не потрібно дорослішати. Дитинство не повернеш.

Quote (MIAS)
то вони ніколи не будуть вказувати, що робити!

Людину можна спонукати іншими способами, при цьому найчастіше підсвідомо. А якщо я втомленний з роботи попрошу товарища "Саня, брат, зганяй за пивом. Мені так впадло", то це не буде вказівкою і він не стане шісткою

В решті-решт не потрібно мислити стереотипами голлівудських підліткових фільмів. В житті все набагато складніше.

Quote (M-i-k-o-n)
Що до слів "біла ворона", на яку у диско клубі буде інтересно глянуть...

Згоден

Quote (el_Chupacabra)
Ви скажете що я дивний, що не такий як всі, а я скажу що ви дивні, тому що одинакові

Фішка в тому, що всі різні, але більшість не проявляє свою індивідуальність

チョパカバラ

Повідомлення відредактовано el_Chupacabra - П'ятниця, 27.02.2009, 16:34

GabberДата: Середа, 04.03.2009, 03:11 | Повідомлення № 8
WATCHER
Група: Користувачі
х-статус:
At last, I'm free)))

Девочка просто не много путает иерархичиское построение социальных групп и "блатной устав")

MIASДата: Середа, 04.03.2009, 03:11 | Повідомлення № 9
Поважний мешканець
х-статус:
Статус-повідомлення

el_Chupacabra, ні, ні, ні, ні, ні, ні!!!!!!!!! Все не так!
Quote (el_Chupacabra)
Ну ти сама в це віриш? Я, наприклад, хочу дружити з Біллом Гейтсом

Будьмо реалістами, я говорила про більш земні речі. biggrin

Quote (el_Chupacabra)
Душа компанії - це евфемізм.

Ні законодавець і душа компанії - це оксиморон!
Quote (el_Chupacabra)
У нормальних людей, ІМХО, вік дитсадка якраз не минув. Вони керуються передусім своїми бажаннями, а уже по друге своїми потребами. Не потрібно дорослішати. Дитинство не повернеш.

Про дитячий садок сказано образно. Щодо цього випадку, якраз в тему...тому що іноді так заганяються люди (в смислі якщо з тим будеш дружити, то я з тобою не буду). Дит.садок старша група відпочиває!
Quote (el_Chupacabra)
В решті-решт не потрібно мислити стереотипами голлівудських підліткових фільмів. В житті все набагато складніше.

В мене була подружка, яка завжди ставила мені умови і вказувала, що робити. Але ж в мене є своя голова на плечах і свої бажання тому наша дружба довго не тривала! А про
Quote (el_Chupacabra)
Людину можна спонукати іншими способами, при цьому найчастіше підсвідомо. А якщо я втомленний з роботи попрошу товарища "Саня, брат, зганяй за пивом. Мені так впадло", то це не буде вказівкою і він не стане шісткою
я згодна! (тільки з цим biggrin )

Quote (el_Chupacabra)
хто йде проти загальних правил (однакових для всіх)

Наприклад, колектив вирішив (всі) щось зробити і комусь це не дуже зручно (він думає про себе) і починає підривати нормальне положення речей! Потрібно шукати компроміс і підстроюватись одне під одного, а не гребти все під себе!

Quote (el_Chupacabra)
Скільки раз ти чула фрази типу "хочу зачіску як у Дженіфер Лопес", "Вася покрасилася в зелений колір - треба собі так зробити". "Ща мода на пірсінг у носі"

А в цьому немає нічого поганого! Кожна людина шукає себе...Створює свій стиль, можливо та сама зачіска Дженіфер надихне зробити якусь оригінальну і нову собі... або ж мода на пірсінг: ми аналізуємо і робимо висновки потрібно нам це чи ні...!

el_ChupacabraДата: Середа, 04.03.2009, 03:12 | Повідомлення № 10
Супермодератор
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Quote (MIAS)
Будьмо реалістами, я говорила про більш земні речі.

В більш земному розумінні твої друзі - це зазвичай ті, хто тебе оточують. З ким, так сказати, тебе звела доля. І про вільний вибір мови не йде.

Quote (MIAS)
Ні законодавець і душа компанії - це оксиморон!

Підсвідомо ми всі хочемо бути "душею компанії", центром уваги на будь якій вечірці. Тому і стараємося перейняти певні риси поведінки цієї самої "душі". Звідси робиш собі кумира навіть сам цього не розуміючи. Так, що лідер і душа компанії - це якраз синоніми.

Quote (MIAS)
що іноді так заганяються люди (в смислі якщо з тим будеш дружити, то я з тобою не буду

Ну це, звичайно, більш властиве дітям та підліткам. Зазвичай в кожної людини є два - три друга та безліч знайомих. Головне не переплутати ці два поняття.

Quote (MIAS)
В мене була подружка, яка завжди ставила мені умови і вказувала, що робити. Але ж в мене є своя голова на плечах і свої бажання тому наша дружба довго не тривала!

Див. попередній абзац. А взагалі - слухай поради і роби по-своєму. (Підеш десь працювати - згадаєш мене незлим, тихим biggrin ). Колись нам радили: зробив роботу - дай перевірити другові, а краще - ворогові, ворог буде шукати помилки щоб зайвий раз доскіпатися, а друг закриє на них очі, щоб не засмучувати тебе. От як раз таких людей, як твоя подружка, потрібно берегти! Без них ти не отримаєш непредвзятої думки про свою особу.

Quote (MIAS)
Наприклад, колектив вирішив (всі) щось зробити і комусь це не дуже зручно (він думає про себе) і починає підривати нормальне положення речей! Потрібно шукати компроміс і підстроюватись одне під одного, а не гребти все під себе!

Якщо ти плюнеш на колектив - він утреться, але якщо колектив плюне на тебе - ти потонеш
В данному випадку я мав на увазі не колектив, а про соціум.

Quote (MIAS)
А в цьому немає нічого поганого! Кожна людина шукає себе...Створює свій стиль,

Quote (MIAS)
ми аналізуємо і робимо висновки потрібно нам це чи ні...!

Ага, а через десять років заробляємо шрами, виводячи тату на дупі, бо тоді це було модно, а зараз не солідно якось... І при цьому думаєш: "ото я придурком був колись!!!"

チョパカバラ

MIASДата: Середа, 04.03.2009, 03:12 | Повідомлення № 11
Поважний мешканець
х-статус:
Статус-повідомлення

Quote (el_Chupacabra)
В більш земному розумінні твої друзі - це зазвичай ті, хто тебе оточують. З ким, так сказати, тебе звела доля. І про вільний вибір мови не йде.

Доля зводить багато з ким, а вибираєш ти!
Quote (el_Chupacabra)
Зазвичай в кожної людини є два - три друга та безліч знайомих.
і це не я сказала! happy
Quote (el_Chupacabra)
Ну це, звичайно, більш властиве дітям та підліткам

Я ж кажу дит.садок, старша група відпочиває!
Quote (el_Chupacabra)
От як раз таких людей, як твоя подружка, потрібно берегти! Без них ти не отримаєш непредвзятої думки про свою особу.

Доля правди в цьому є,але можливо чув вираз "Мне наплевать, что вы обо мне думаете. Я о вас не думаю вообще".....і цим все сказано, різні є ситуації в житті. Хоча я, наприклад, стараюся свом друзям сказати обєктивну думку. Можна подати все так, що людина не образиться, а буде вдячна за допомогу і пораду!))

Quote (el_Chupacabra)
Ага, а через десять років заробляємо шрами, виводячи тату на дупі, бо тоді це було модно, а зараз не солідно якось... І при цьому думаєш: "ото я придурком був колись!!!"

biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin без коментарів!!!! biggrin
Р.S.
Всі ми навчаємося на помилках!

GabberДата: Середа, 04.03.2009, 09:44 | Повідомлення № 12
WATCHER
х-статус:
At last, I'm free)))

[off]Mias не злоупотребляй смайлами,пожалуйста)

MIASДата: Середа, 04.03.2009, 13:54 | Повідомлення № 13
Поважний мешканець
х-статус:
Статус-повідомлення

Quote (Gabber)
Mias не злоупотребляй смайлами,пожалуйста

Я передаю свої емоції ! В один смайл не вкладаюся!=)

GabberДата: Середа, 04.03.2009, 14:12 | Повідомлення № 14
WATCHER
х-статус:
At last, I'm free)))

[off]
Quote (MIAS)
Я передаю свої емоції ! В один смайл не вкладаюся!=)

Постарайся в следующий раз вкладываться)

MIASДата: Середа, 04.03.2009, 14:24 | Повідомлення № 15
Поважний мешканець
х-статус:
Статус-повідомлення

Quote (Gabber)
Постарайся в следующий раз вкладываться)

Ок! tongue

Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Про Червоне » Відпочинок » Відпочинок в компанії з друзями. Поняття дружби, колективу. (людські відносини - дружба)
Сторінка 1 з 41234»
Пошук:

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.80.60.91
Браузер:

Cайт живе: