rss · Середа, 18.10.2017, 08:40

Опитування

Дендрологічний парк
1. Відреставрувати парк
2. Мені байдуже
3. Парк і так гарний
4. Допоможу з реставрацією
5. Замість парку будинки
Всього відповідей: 39
Сторінка 2 з 4«1234»
Модератор форуму: DmitriyLEV, Shooler, el_Chupacabra 
Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Тематичні форуми » В здоровому тілі здоровий дух » Спортивна ходьба - у ногах правда є! (Оздоровлюватися можна по-різному)
Спортивна ходьба - у ногах правда є!
mr_smithДата: Середа, 18.02.2009, 04:12 | Повідомлення № 1
ADMIN
Група: Адміністратори
х-статус:
You know what I mean?

Оздоровлюватися можна по-різному: правильно харчуватися, займатися спортом, освоювати всілякі дихальні методики, залучатися до нетрадиційної медицини. Найпростіші способи оздоровлення частенько лежать на поверхні, але ми про них чогось забуваємо.

Жираф - це кінь, виконаний за всіма вимогами замовника.

MIASДата: Понеділок, 23.03.2009, 01:06 | Повідомлення № 16
Поважний мешканець
Група: Друзі
х-статус:
Статус-повідомлення

Quote (lusi)
і як на мою думку, то спортивна ходьба це і є прогулянка, тільки не з компанією, а з самим собою...

Ні спортивна ходьба - це НЕ прогулянка!!!
Quote (lusi)
А ти прочитай уважно весь зміст, а не лише заголовок...там ясно описано про яку саме прогулянку йде мова

так пишу по темі!

lusiДата: Понеділок, 23.03.2009, 01:06 | Повідомлення № 17
Шановний мешканець

А от і спортивна ходьба: Спортивная ходьба является чередованием шагов, которые должны выполняться так, чтобы ходок постоянно имел контакт с землёй. При этом не должен происходить одновременный отрыв обеих ног от земли, заметный человеческому глазу. Если же контакт с землёй нарушается, то считается, что ходок переходит на бег — в этом случае говорят «спортсмен подбегает»

Я - Ангел!.. Только крылья в стирке, нимб на подзарядке, а рожки и хвост - это у меня наследственное...))))

MIASДата: Понеділок, 23.03.2009, 01:08 | Повідомлення № 18
Поважний мешканець
х-статус:
Статус-повідомлення

Quote (lusi)
А от і спортивна ходьба: Спортивная ходьба является чередованием шагов, которые должны выполняться так, чтобы ходок постоянно имел контакт с землёй. При этом не должен происходить одновременный отрыв обеих ног от земли, заметный человеческому глазу. Если же контакт с землёй нарушается, то считается, что ходок переходит на бег — в этом случае говорят «спортсмен подбегает»

Просто коли людина просто прогулюється, то вона 100% так не буде йти, тому я й кажу, що це дві різні речі!=)

lusiДата: Понеділок, 23.03.2009, 01:14 | Повідомлення № 19
Шановний мешканець

:D :D :D цікаво, а ти що перебіжками ходиш.....та й з рештою, якщо навіть людина помилилася то потрібно спробувати зрозуміти сам зміст, а не вчепитися до одного слова і доказувати свою правоту....а в змісті було вказано про ходьбу, як прогулянку, так що можеш висловити свою думку з цього приводу....

Я - Ангел!.. Только крылья в стирке, нимб на подзарядке, а рожки и хвост - это у меня наследственное...))))

MIASДата: Понеділок, 23.03.2009, 01:19 | Повідомлення № 20
Поважний мешканець
х-статус:
Статус-повідомлення

Quote (lusi)
цікаво, а ти що перебіжками ходиш.....та й з рештою, якщо навіть людина помилилася то потрібно спробувати зрозуміти сам зміст, а не вчепитися до одного слова і доказувати свою правоту....а в змісті було вказано про ходьбу, як прогулянку, так що можеш висловити свою думку з цього приводу....

Справа в тому, що я не причепилася! Я також вирішила поговорити в темі - сказала свою думку!!!!!!!! Я ж не забороняю про прогулянку говорити! просто зі спорт. ходьбою вони різняться ось і все! і буду я це ще 1000..0 разів казати!

mr_smithДата: Понеділок, 23.03.2009, 01:33 | Повідомлення № 21
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Дівчатка, не сперечайтеся, ця тема просто про ходьбу для здоров"я, а як ви там будете ходити то вже ваше особисте діло, можете і "Лунную походку"(місячна хода smih ) використовувати, як Майкл Джексон, і просто прогулятися як ніндзя - перебіжками.
Може ще одну тему про техніку спорт.ходьби створити? :)

MIASДата: Понеділок, 23.03.2009, 01:39 | Повідомлення № 22
Поважний мешканець
х-статус:
Статус-повідомлення

Quote (mr_smith)
Дівчатка, не сперечайтеся, ця тема просто про ходьбу для здоров"я, а як ви там будете ходити то вже ваше особисте діло, можете і "Лунную походку"(місячна хода ) використовувати, як Майкл Джексон, і просто прогулятися як ніндзя - перебіжками. Може ще одну тему про техніку спорт.ходьби створити?

Ні ця тема була б лишня!=))) так я просто сказала, що вони різняться...я ж не забороняю і не кажу взагалі ні про що, окрім спортивної ходьби, спілкуватись!) Особисто я , коли була на обласних змаганнях, бачила дівчину, яка перемагала в Республіканських змаганнях по спорт.ходьбі! Вона така маленька, але витримка просто щось!!!

mr_smithДата: Понеділок, 23.03.2009, 01:52 | Повідомлення № 23
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Quote (MIAS)
Вона така маленька, але витримка просто щось!!!
5 зірок мабуть?

el_ChupacabraДата: Понеділок, 23.03.2009, 10:12 | Повідомлення № 24
Супермодератор
Група: Модератори
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Quote (MIAS)
Просто коли людина просто прогулюється, то вона 100% так не буде йти

Ну не факт, в кожного своя хода, яка унікальна як і відбитки пальців. А взагалі визначення доволі туманне, так що під нього підпадає навіть автопілот :D

Quote (MIAS)
Вона така маленька, але витримка просто щось!!!

Quote (mr_smith)
5 зірок мабуть?

Ні, думаю, Х.О. - не менше :D

Недаром самая страшная книга Стивена Кинга называется "IT"
チョパカバラ

Повідомлення відредактовано el_Chupacabra - Понеділок, 23.03.2009, 10:24

GabberДата: Понеділок, 23.03.2009, 10:27 | Повідомлення № 25
WATCHER
Група: Користувачі
х-статус:
At last, I'm free)))

Quote (el_Chupacabra)
визначення доволі туманне, так що під нього підпадає навіть автопілот

"Любі друзі"понятие спортивной ходьбыкак раз есть и оно далеко не туманное.Хотя я не совсем сам понимаю акцент данной темы.Толи тут надо обсуждать исключительно как спортивную дисциплину,толи утрировать и проектировать на повседневную жизнь.....

lusiДата: Понеділок, 23.03.2009, 10:51 | Повідомлення № 26
Шановний мешканець

Quote (Gabber)
Толи тут надо обсуждать исключительно как спортивную дисциплину,толи утрировать и проектировать на повседневную жизнь....

тем не менее до сих пор ты над этим не задумывался, а обсуждал тему, так...как и другие

GabberДата: Понеділок, 23.03.2009, 10:56 | Повідомлення № 27
WATCHER
х-статус:
At last, I'm free)))

Quote (lusi)
тем не менее до сих пор ты над этим не задумывался

Да просто слишком флуд/спор пошёл вот и пришлось поставить точки над "і".Ждём от автора вектора.

mr_smithДата: Понеділок, 23.03.2009, 11:13 | Повідомлення № 28
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Ниче не флуд, правильной дорогой идете, товарищи ;) , надо прочитать внимательно статейку в шапке, там все написано о чем тема, тема просто о оздоровлении, оздоровление прогулкой на свежем воздухе, не важно какую технику передвижения вы выберете, хоть ползите как червяки по асфальту, просто название такое - ведь ходьба это тоже своего рода спорт, особенно для тех кто из-за работы или лени проводит свои дни на стульях.

GabberДата: Понеділок, 23.03.2009, 11:21 | Повідомлення № 29
WATCHER
х-статус:
At last, I'm free)))

Ну всё,зачехляем топоры)

mr_smithДата: Понеділок, 23.03.2009, 11:29 | Повідомлення № 30
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Quote (Gabber)
Ну всё,зачехляем топоры)
Топоры? Ну махать топором тоже своего рода спорт, так что незачехляй. ;)

Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Тематичні форуми » В здоровому тілі здоровий дух » Спортивна ходьба - у ногах правда є! (Оздоровлюватися можна по-різному)
Сторінка 2 з 4«1234»
Пошук:

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.167.202.184
Браузер:

Cайт живе: