rss · Понеділок, 20.11.2017, 20:27

Опитування

Дендрологічний парк
1. Відреставрувати парк
2. Мені байдуже
3. Парк і так гарний
4. Допоможу з реставрацією
5. Замість парку будинки
Всього відповідей: 39
Сторінка 3 з 3«123
Модератор форуму: Shooler, el_Chupacabra 
Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Про Червоне » Моє рідне селище » Про розвиток сайту Червоне. Заплановане і дійсність. (актуально)
Про розвиток сайту Червоне. Заплановане і дійсність.
mr_smithДата: Неділя, 09.01.2011, 23:33 | Повідомлення № 31
ADMIN
Група: Адміністратори
х-статус:
You know what I mean?

Quote (dyak)
Там було дуже мало матеріалів і лише відомі мені. Дискусій не було і все було приторно позитивне.
Так, сайту тоді було два-три місяці, що там могло бути. З приводу приторно-позитивного то це до користувачів, якщо все так позитивно значить усіх все влаштовує. Я от тільки проти однобоких політичних новин чи статтей типу чорного піару, а щодо життя селища то писати можна все що влаштовує і не влаштовує.
А те, що здався проект тупиковим на початку, так я і сам на початку не міг зрозуміти чи потрібно це людям.

Quote (el_Chupacabra)
новости Червоного... А какие новости вы хотите слышать? Кто кому морду разбил на дискотеке в субботу? Это все таки село, и в основном ничего значительного здесь не происходит.

Quote (dyak)
Новин дійсно мало , але придумувати їх не потрібно.
вибачте, але я не погоджусь, тут мабуть потрібно просто творчо підійти і тоді все буде як на поверхні. Звичайно, для тих то живе в селі все що там коїться не буде новиною, але це теж не факт. Що я маю на увазі під творчим підходом до новин селища - можливо трішечик фантазії, щоб у звичайній події в селі побачити новину для сайту, трішечки бажання їх бачити, ну і цікавитися тим що відбувається поряд з вами, а якщо ви вже щось почули то дізнатися про якісь деталі для об'ємності новини і написати. Здається все... може щось і забув, додавайте до сказаного. Ну про бійки там зп"яну писати звичайно не слід, хоча це схоже на кримінальні новини, але у випадку якихось наслідків, та краще нехай все буде добре і спокійно в селі.

Так от, що може стати новиною?
Наприклад якісь важливі події на підприємствах, від початку сезону, до дня бухгалтера, який відсвяткували колективи підприємств, з поздоровленнями працівників, або інше свято, також можливо вихід на пенсію якогось гарного спеціаліста, чи ювілей гарного працівника, чи поважної людини в селі. Свята які там відбуваються з масовими гуляннями: проводи зими, 9 травня, Новий рік, навіть якусь окрему історію про те як ви ходили колядувати з переодяганням, навіть появлення ялинки біля сільради достойно новини, можна написати про відкриття купального сезону на кар"єрі, про 1 вересня в школі, про свята в школі які проводять для діточок малих і великих, канікули в школі, ремонт(гіпотетичний) в дитсадках, тин навколо заводу, нова вишка якогось оператора, поява інтернету чи його відсутність з детальним переліком підключених сусідніх сіл, весілля, народження дітей, релігійні свята, події в селищній раді від зборів депутатів до бюджету та його витрат, якісь новини з приводу нового законодавства яке безпосередньо стосується жителів селища чи просто громадян цієї країни ітак далі, так далі, так далі...... можу писати і писати приклади.

Quote (dyak)
Роби ляпи станеш президентом
це точно :D

Жираф - це кінь, виконаний за всіма вимогами замовника.

ShoolerДата: Понеділок, 10.01.2011, 22:10 | Повідомлення № 32
Супермодератор
Група: Модератори
х-статус:
Veni! Vidi! Vici!

Сайт потихеньку розвиваэться.
"Что хромает - то идет!"
Як не як, але ми рухаэмося вперед. Скільки ще не сказано? Да массу новин та цікавих історій можна ще зробити. Дитячі садки, музична школа - це тільки маленька частинка необ"ємних тем!

З часом буде цікавіше. Я сам мрію про відпустку в Червоному з компом та сканером. Весь час провів би в бібліотеках та музеях!
А новини селища ще будуть. Може якось зберемося на зустріч і проведемо інформаційно-популістський захід з розповідями про цікаві сторінки Червоного та про сайт в школі. Можливо хтось забажає спробувати себе в ролі кореспондента? Я принаймі на це надіюся. :)

Я - волк! И вожака хочу я трон.
Ведь жизнь имеет волчий нрав.
В ней справедливейший закон -
Кто всех сильнее тот и прав!

avatarДата: Вівторок, 11.01.2011, 00:22 | Повідомлення № 33
Шановний мешканець
Група: Друзі

Quote (Shooler)
Як не як, але ми рухаэмося вперед. Скільки ще не сказано? Да массу новин та цікавих історій можна ще зробити.

^_^ yahoo Вот это я понимаю, светлая голова в начале года. Дійсно, для добрих справ не може бути меж. Той, хто хоче шукає можливість.

А если ты землю всем сердцем ле любишь, любви настоящей достоен не Ты!

el_ChupacabraДата: Вівторок, 11.01.2011, 11:51 | Повідомлення № 34
Супермодератор
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Quote (Shooler)
Як не як, але ми рухаэмося вперед.

Особисто я вважаю, що "мєдлєнно, но увєрєнно" набагато краще ніж стрімко але недовго...
Quote (Shooler)
А новини селища ще будуть. Може якось зберемося на зустріч і проведемо інформаційно-популістський захід з розповідями про цікаві сторінки Червоного та про сайт в школі.

Тут потрібно активно взаємодіяти зі школою та селищною радою на офіційному рівні, ІМХО.

Недаром самая страшная книга Стивена Кинга называется "IT"
チョパカバラ

dyakДата: Вівторок, 11.01.2011, 17:51 | Повідомлення № 35
Авторитетний мешканець

Quote (el_Chupacabra)
Тут потрібно активно взаємодіяти зі школою та селищною радою на офіційному рівні, ІМХО.

Це булоб дуже добре . але офіціні особи. як правило бояться бути джерелами інформації, можливо наше село буде винятком

Все буде добре

el_ChupacabraДата: Середа, 12.01.2011, 15:18 | Повідомлення № 36
Супермодератор
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Quote (dyak)
Це булоб дуже добре . але офіціні особи. як правило бояться бути джерелами інформації, можливо наше село буде винятком

Добре хоч селищний голова в нас тут зареєстрований ;) Щоправда щось давнєнько не заходив.

Недаром самая страшная книга Стивена Кинга называется "IT"
チョパカバラ

mr_smithДата: Четвер, 20.01.2011, 09:06 | Повідомлення № 37
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

То що там відбувається в тому селі? У вас там планета ще крутиться? Чи взагалі все зупинилось?

dyakДата: Четвер, 20.01.2011, 11:13 | Повідомлення № 38
Авторитетний мешканець

Quote (mr_smith)
То що там відбувається в тому селі? У вас там планета ще крутиться? Чи взагалі все зупинилось?

Нічого не відбувається. У нас немає генпрокуратури і СБУ які сьгодні дають основні новини.Заводи стоять Зустрічав нового голову він заклопотаний проблемами. Ми демократично вибрали людину, яка буде винна за все у нього проблем багато, а шляхів рішення немає.

Все буде добре

mr_smithДата: П'ятниця, 21.01.2011, 15:28 | Повідомлення № 39
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Quote (dyak)
Нічого не відбувається. У нас немає генпрокуратури і СБУ які сьгодні дають основні новини.
а воно потрібно? Зате є, як мінімум, чутки, плітки, щось короче десь там діється навколо. У нас і форум відповідний є.

Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Про Червоне » Моє рідне селище » Про розвиток сайту Червоне. Заплановане і дійсність. (актуально)
Сторінка 3 з 3«123
Пошук:

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.198.134.32
Браузер:

Cайт живе: