rss · Понеділок, 23.10.2017, 22:02

Опитування

Покращення в смт Червоне.
1. Дуже необхідні!
2. Байдуже
3. Ні. Все і так добре
4. Це не можливо
5. Покращення вже є
Всього відповідей: 35
Сторінка 2 з 3«123»
Модератор форуму: Shooler, el_Chupacabra 
Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Про Червоне » Моє рідне селище » Про розвиток сайту Червоне. Заплановане і дійсність. (актуально)
Про розвиток сайту Червоне. Заплановане і дійсність.
dyakДата: Четвер, 07.01.2010, 13:10 | Повідомлення № 16
Авторитетний мешканець
Група: Модератори

Оператор Київстар 126 грн в місяць там є і дешевші пропозиції

Все буде добре

el_ChupacabraДата: Четвер, 07.01.2010, 16:07 | Повідомлення № 17
Супермодератор
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Quote (mr_smith)
вже його підшаманив, оптимізував, десь 2,5-3 рази легшим зробив.

Угу. Підтверджую.
Quote (mr_smith)
зараз комп"ютер можна купити за копійки, а зібрати самому ще дешевше, головне бажання.

Машини 5 - 7 річної давності можна взагалі знайти практично нахаляву. Я коли свій апгрейдив, то обійшовся він мені ~ 2.5 кгрн - міняв все крім корпуса і монітора.

Недаром самая страшная книга Стивена Кинга называется "IT"
チョパカバラ

mr_smithДата: Четвер, 07.01.2010, 17:13 | Повідомлення № 18
ADMIN
Група: Адміністратори
х-статус:
You know what I mean?

Quote (dyak)
там є і дешевші пропозиції
дешевші є, а от швидкість бажає кращого, а також стабільність з"єднання, пріоритет так само як і раніше голосовим з"єднанням.
Але в порівнянні з іншими операторами з жпрс, або едж, все ж найкращий по швидкості і стабільності.

Жираф - це кінь, виконаний за всіма вимогами замовника.

mr_smithДата: П'ятниця, 07.01.2011, 19:18 | Повідомлення № 19
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

За мотивами переписки в мінічаті спробую більш розширено розповісти що я мав на увазі коли сказав, що сайт не виправдав зусиль потрачених на нього.

Ще раз коротко напишу про мої плани при створенні сайту, про які я неодноразово писав.
Задумано було, що сайт буде розвиватися за активної участі користувачів, які мають якесь відношення до Черовного, наприклад:

*фотографії селища з сімейних архівів, типу як воно було в 19 році до нашої ери і ось, як тепер (це наприклад),
*цікаві статті з газет і журналів минулих років про Червоне, це теж можна знайти при бажанні, є бібліотеки і таке інше,
*статті, блоги, творчість - теж від користувачів,
*та багато іншого, головне фантазія.

Проект Shoolerа "Школопедія" так нікого з дописувачів не зацікавила. Зроблена його зусиллями, зусиллями Людмили, деякий час писала Sirena, та моїми зусиллями, десь може 50% і то це я з оптимізмом оцінюю. А проект дуже актуальний і необхідний людям, це дуже добре демонструє статистика відвідувань сайту.

По технічним питанням, питанням оптимізації, та деякої розкрутки сайту в пошуковиках системах, та інше повязане з роботою сайту, думаю виконано мною на ~99%.

Загальними зусиллями адміністрації нашого ресурсу сайт було наповнено цікавим контенотом пов"язаним з Червоним - історичні матеріали, багато про те, що відбувається сьогодні, але в фотографіях і темах форуму, новин з Червоного приблизно 0,000001%.

В підсумку маємо:
Все що залежало від мене особисто я зробив, все що залежало від команди ми зробили, а це може 50% задуманого. Розділ творчості наповнюють талановиті люди з Червоного своїми творами.
Маємо багато чудових відгуків і подяк від людей які давно втратили зв"язок зі своєю малою батьківщиною, або просто від людей які якось пов"язані з селищем.

Що не здійснилося:
Новин з Червоного 0, цікавого про історію селища 0, активних користувачів з селища (не обов"язково тих хто на даний момент в селі живе) знову ж таки 0,0001%.
Це і є інша половина задуманого, яка не здійснилася от і все.

Такий підсумок. Скоро вже стукне два роки сайту от я і підсумовую з можливістю цей підсумок обговорити.

avatarДата: П'ятниця, 07.01.2011, 21:41 | Повідомлення № 20
Шановний мешканець
Група: Друзі

Quote (mr_smith)
Такий підсумок. Скоро вже стукне два роки сайту от я і підсумовую з можливістю цей підсумок обговорити.

mr_smith, Юра ведь ты же знаеш, хреновый результат тоже результат :) .Это с одной стороны. С другой стороны, все кто посещает сайт им довольны, насколько я знаю.
То ,что местные бояться говорить правду, эта проблема "гиморойная" и весьма распространённая(тоесть повсеместно случается). Вот где собака порылась ;) , во всём виновно людское ровнодушие, не хватает солидарности.
Ещё я думаю виновен, как то, сельский менталитет, Хоть техника и до нас дошла, всё же для многих занимает далеко не первое место.
Допускаю, что в Червоном почти все знают про сайт, но видимо мало, что их на него толкает(шо знают-шо не знают)(виновно всё тоже ровнодушие).
Многое(г...но), что пришло к нам с запада, политика наших властей запудрило (зомбировало) людям мозги, истинное благо, видимо, не все уже умеют замечать.
Да и ешё, русские долго запрягают, ураинци то же(невижу разницы).

Граждане подключаемся! chervone , не стоим всторонке ;) . Не верю, что вам похрену житьтя Родной Земли, ровнодушие превратит вас в труху!
prapor

А если ты землю всем сердцем ле любишь, любви настоящей достоен не Ты!

Повідомлення відредактовано avatar - П'ятниця, 07.01.2011, 22:29

mr_smithДата: П'ятниця, 07.01.2011, 22:35 | Повідомлення № 21
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Quote (avatar)
хреновый результат тоже результат
ну не совсем то и хреновый, а выполнен на половину. Удалось достичь только половину намеченного, при этом я не уверен что это зависит от меня или команды сайта...
Quote (avatar)
То ,что местные бояться говорить правду, эта проблема "гиморойная" и весьма распространённая
такой цели тоже не ставил, тоесть это личное дело каждого гражданина, что говорить, а что нет. Расчитывал на помощь с интересной информацией о поселке на всевозможные темы.
А в остальном ты прав, спору нет.
Quote (avatar)
Да и ешё, русские долго запрягают, ураинци то же(невижу разницы).
согласен, истина где-то рядом...

Quote (avatar)
Граздане подключаемся!
ты видеоролик смотрел с Хью Лори? Если нет посмотри и не трать буквы на лозунги. ;)

avatarДата: П'ятниця, 07.01.2011, 23:20 | Повідомлення № 22
Шановний мешканець

Ролик не смотрел,(сожалею) возможности не имею sorom

Додано (07.01.2011, 22:20)
---------------------------------------------

Quote (mr_smith)
Новин з Червоного 0, цікавого про історію селища 0, активних користувачів з селища (не обов"язково тих хто на даний момент в селі живе) знову ж таки 0,0001%. Це і є інша половина задуманого, яка не здійснилася от і все.

ось це і мене турбує :(
Показатели конечно... неочень. Но я, почему то, верю в успех задуманого. Доброе семя обязательно прорастёт, божье дерево долго растёт, это бодяки быстро.
Очень хочу написать статью и темы есть интересные. Всё время что то мешает(как хорошему танцору(тока не то шо танцору :D )), а напишу я это обязательно.

mr_smithДата: Субота, 08.01.2011, 00:07 | Повідомлення № 23
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Quote (avatar)
тока не то шо танцору
главное что б помогало. :D

avatarДата: Субота, 08.01.2011, 13:11 | Повідомлення № 24
Шановний мешканець

Верно замечено, женщина (муза) стабильно вдохновляет творца ;) .Юра тебе, наверное нужно было на помнить об этом в статье про графоманию. Глядиш, дело и быстрее пошлоб :D

dyakДата: Субота, 08.01.2011, 21:24 | Повідомлення № 25
Авторитетний мешканець

Перший раз коли зайшов на сайт в квітні 2009 я подумав, що це тупіковий проект в січні 20010 сайт мені дуже сподобався і я кардинально змінив свою думку. Сайт сподобався і моїм друзям. На сьогодні на сайті зібрані багато історичних матеріалів їх менше чим хотілося , але їх дійсно мало. Якщо мені на очі попаде матеріал я знаю , що з ним можна робити потрібно помістити на сайт. То, що хотілос би від сайту більше це нормально, але якщо вдасця зберегти його на сьогоднішньому рівні це теж добре на мою думку.

Все буде добре

avatarДата: Субота, 08.01.2011, 22:51 | Повідомлення № 26
Шановний мешканець

Quote (dyak)
в січні 20010 сайт мені дуже сподобався і я кардинально змінив свою думку.

:D я тут вижу, люди в Червоном машину времени изобрели :o , а говорят
Quote (dyak)
На сьогодні на сайті зібрані багато історичних матеріалів їх менше чим хотілося , але їх дійсно мало.

Да, 18 тыс.лет сайту весьма доброе пожелание, присоединяюсь ^_^ .
Quote (dyak)
якщо вдасця зберегти його на сьогоднішньому рівні це теж добре на мою думку.
На мою думку теж :)
Хотелось бы, чтоб месных побольше на сайте тусовалось. Если сайт розвивать, в таком же темпе, всё будет . Иначе и не быть. Главное устойчива класическа форма, исторический об"ём, простота и радушие :) . Это всё, на мой погляд, имеется и развивается как надо.
Я вчера Виталию Лотоцкому, моему дядьке и з Бреста(уроженцу г.Бердичев), писал про сайт. Он сайтом очень доволен, выражает респект разработчикам. Надеюсь на сайт прийдёт ещё не раз, буду с ним калякать на эту тему.

el_ChupacabraДата: Субота, 08.01.2011, 23:26 | Повідомлення № 27
Супермодератор
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Господа, позвольте высказать свое мнение.
Сайт не оправдал надежд - это факт. Однако свое предназначение он выполняет полностью. Извините, однако сколько сёл в Украине может подобным похвастатся? Я соглашусь с админом - мы сделали практически все, что только могли - процентов на 85 (не кривя душей - могли бы и побольше). Однако, я уже говорил - ЦА сайта во всю сидит вКантактинах и не интересуется ничем кроме них. Некоторые считают, что со здоровыми дядьками (эт типа мы) не хрен о чем разговаривать. Некоторые просматривают пассивно. Некоторым неинтересно. Те, кто постарше интернет считают чем то слишком умным... Да и не все привыкли к общению на форумах.
ДАльше, новости Червоного... А какие новости вы хотите слышать? Кто кому морду разбил на дискотеке в субботу? Это все таки село, и в основном ничего значительного здесь не происходит. Все, что происходит по возможности выкладывается.
Короче, зря включили пессимизм. Работаем дальше, рук не опускаем, и чего-нибудь да будет. И точно не хуже.
З.Ы. Кста, если настраиваю кому нибудь компьютер, в панель оперы обовязательно ставлю на быстрый доступ chervone.com

Недаром самая страшная книга Стивена Кинга называется "IT"
チョパカバラ

avatarДата: Субота, 08.01.2011, 23:52 | Повідомлення № 28
Шановний мешканець

Quote (el_Chupacabra)
Сайт не оправдал надежд - это факт. Однако свое предназначение он выполняет полностью.

Обсалютно, сайт не для дегенератов!
Просветление в умах людей, всёже, мало -мальски да происходит. Свое сайт ещё сделает и должное возьмёт :) .
Quote (el_Chupacabra)
Короче, зря включили пессимизм. Работаем дальше, рук не опускаем
ныне и далее!
mr_smith, кратко подвёл этог за 2 года, я решил обособить, т.е. разобрать этот момент(самому интересно).Теперь ясно стало или типо того.

mr_smithДата: Неділя, 09.01.2011, 01:22 | Повідомлення № 29
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Quote (dyak)
Перший раз коли зайшов на сайт в квітні 2009 я подумав, що це тупіковий проект
Юра, дуже цікаво булоб мені більш детально почитати про твої думки на той час, для аналізу зробленого і що поторібно на майбутнє. Прошу.
Quote (dyak)
в січні 20010 сайт мені дуже сподобався і я кардинально змінив свою думку.
і це також цікаво насправді. Щоб я міг скласти якусь чітку картину про сайт і його потребі побільше ось таких думок і детально. Дякую.
Quote (el_Chupacabra)
Сайт не оправдал надежд - это факт.
Я виказав свою думку, свої очікування від цього проекту, вони виправдались напловину і тільки тому, що я покладав надію на користувачів у плані розвитку інформаційної насиченості сайту всим чим можливо про Червоне. І на це відводив половину справи. Цього не сталося тому така моя оцінка, ніякого песимізму, як каже Вячеслав, це підсумок. Тепер я бачу, що твоя думка збігається в принципі з моєю, тобто твої очікування теж невиправдані в якійсь мірі.
Quote (el_Chupacabra)
ЦА сайта во всю сидит вКантактинах и не интересуется ничем кроме них.
в моєму розумінні ЦА (цільова аудиторія) сайту нами вже охоплена, сайт читають, у нас тільки з закладок в браузерах переходять від 400 до 600 користувачів в день, сайт для тих людей, які його використовують в прямому розумінні, тобто читають, переглядають, шукають родичів, дивляться на рідні краєвиди знаходячись далеко від Батьківщини і тд і тд і тд. Тобто в цьому плані все зроблено на 100% і я не за те кажу. Ті хто в соціальних мережах сидять то є цільова аудиторія тих мереж, там не потрібно щось відповідально робити, думати, просто пиши на стіні у товариша 70pt червоним шрифтом, або закидуй оптом своїх фоток без мінімального пояснення - це легко, у нас же потрібно думати. Але порівнювати не доречно бо в основі закладено зовсім інші принципи, то СОЦМЕРЕЖА, а у нас звичайний сайт селища Червоне.

Quote (avatar)
mr_smith, кратко подвёл этог за 2 года, я решил обособить, т.е. разобрать этот момент(самому интересно).Теперь ясно стало или типо того.
так и есть, это следует обговорить, в дискуссии рождается истина. Или что-то там должно родится. :)

Quote (avatar)
женщина (муза) стабильно вдохновляет творца .Юра тебе, наверное нужно было на помнить об этом в статье про графоманию.
да ну, у нас же сайт совсем не про ЭТО. pioner :D

dyakДата: Неділя, 09.01.2011, 16:28 | Повідомлення № 30
Авторитетний мешканець

Quote (el_Chupacabra)
Сайт не оправдал надежд - это факт.

Хотіти більше чим є це нормально для живих людей
Quote (avatar)
я тут вижу, люди в Червоном машину времени изобрели , а говорят

Роби ляпи станеш президентом
Quote (mr_smith)
Юра, дуже цікаво булоб мені більш детально почитати про твої думки на той час, для аналізу зробленого і що поторібно на майбутнє. Прошу.

Там було дуже мало матеріалів і лише відомі мені. Дискусій не було і все було приторно позитивне. Відтворити більш детально думки я не зможу.
Quote (mr_smith)
і це також цікаво насправді. Щоб я міг скласти якусь чітку картину про сайт і його потребі побільше ось таких думок і детально. Дякую.

Сподобалось тим, що темах форуму була жива дискусія. Були факти про село які я не знав, наприклад зірка названа на честь села. Сьогодні мені подобається сайт , що основні новини про село я отримою тут із останніх про закриття лікарні, хід виборів. Новин дійсно мало , але придумувати їх не потрібно. Не подобається , що останнім часом на сайті немає дискусій. Було доведено , що сайт може бути інструментом для мобілізації людей на добрі діла. Моїм друзям сподобався сайт швидкістю і розділом юмора. Переконаний , що чим старіший буде сайт то він буде цікавіший.

Все буде добре

Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Про Червоне » Моє рідне селище » Про розвиток сайту Червоне. Заплановане і дійсність. (актуально)
Сторінка 2 з 3«123»
Пошук:

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.158.238.108
Браузер:

Cайт живе: