rss · Вівторок, 21.11.2017, 22:06

Опитування

Маєток Терещенка
1. Відреставрувати
2. Музей і монастир
3. Мені байдуже
4. Тільки музей селища
5. Тільки монастир
6. Нехай розвалиться
Всього відповідей: 67
Сторінка 1 з 3123»
Модератор форуму: Shooler, el_Chupacabra 
Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Про Червоне » Моє рідне селище » Про розвиток сайту Червоне. Заплановане і дійсність. (актуально)
Про розвиток сайту Червоне. Заплановане і дійсність.
mr_smithДата: Середа, 27.05.2009, 04:58 | Повідомлення № 1
ADMIN
Група: Адміністратори
х-статус:
You know what I mean?

1. Розвиток інтернет-ресурсу «Червоне - зробимо краще».
2. Мої плани при створенні. Як я бачу розвиток цього сайту.
3. Яким бачать розвиток користувачі.
4. Підсумки через якийсь період.

Жираф - це кінь, виконаний за всіма вимогами замовника.

el_ChupacabraДата: П'ятниця, 05.06.2009, 14:17 | Повідомлення № 2
Супермодератор
Група: Модератори
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Найперша і найголовніша проблема серед мешканців Червоного - повільний інтернет, та доволі важкий сайт. Крім того, деякі скептично ставляться до нашого сайту... А деяким воно просто не потрібно - вистачає однокласників та контакту...

Недаром самая страшная книга Стивена Кинга называется "IT"
チョパカバラ

mr_smithДата: П'ятниця, 05.06.2009, 15:45 | Повідомлення № 3
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Quote (el_Chupacabra)
та доволі важкий сайт.
ну де ж він важкий? Так головна трохи від фоток в новинах поважчала, бо більше новин виводиться, але там поважчало на декілька десятків кілобайт, я можу поспорити що ті сайти популярні, які ви відвідуєте щоденно набагато важчі + завантаження реклами яка займає в кращому випадку 1/3 розміру сайту. Крым того у нас є ПДА версія яка взагалі на пару десятків кілобайт.
Quote (el_Chupacabra)
деякі скептично ставляться до нашого сайту...
ну тут уже хто що для себе вирішив, ні - то ні, я про тих що зареєстровані, заходять, читають, але не приймають участь.
Quote (el_Chupacabra)
вистачає однокласників та контакту...
а це взагалі не з тієї опери, якби я скопіював принцип, направленність, ідею тих сайтів та парив всім тоді так, можна сказати що й тих вистачає, але ж це зовсім інший напрямок, зовсім ніяк не перекликається з тими сайтами, хоча можна й тут подібне зробити.

el_ChupacabraДата: П'ятниця, 05.06.2009, 17:07 | Повідомлення № 4
Супермодератор
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Quote (mr_smith)
а це взагалі не з тієї опери, якби я скопіював принцип, направленність, ідею тих сайтів та парив всім тоді так, можна сказати що й тих вистачає

Це я взагалі до того, що подавляюча більшість сучасної молоді вважає, що інтернет - це однокласники, контакт і аська. Деякі розумні дяді вміють ще з нього якось реферати качать, але для цього потрібно дуже довго вчитися...
Все таки сайт у нас соціальний а не комерційний чи інший. Незважаючи на Школопедію.

Quote (mr_smith)
ну де ж він важкий? Так головна трохи від фоток в новинах поважчала,

Ну незнаю - я дивлюся по траффіку на проксі, та швидкості завантаження сайту порівняно з іншими (навіть юкозовськими).
Наприклад за минулий тиждень (якщо врахувати те, що мене на сайті майже не було і на головну я заходжу рідко - в основному на форум), статистика по юзеру Одмін така (вхідний траффік):

• chervone.at.ua - 20.9 Mb
  • s25.ucoz.net - 4.4 Mb
  • google.com - 2.0 Mb
  • jobs.ua - 1.6 Mb
  • s.bash.org.ru - 1.1 Mb

Всі інші не дотягують до 1 Мб. Доволі разюча різниця.

チョパカバラ

mr_smithДата: П'ятниця, 05.06.2009, 17:33 | Повідомлення № 5
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Quote (el_Chupacabra)
Все таки сайт у нас соціальний а не комерційний чи інший. Незважаючи на Школопедію.
не зрозумів. чого на неї не зважати? Це теж не комерція. Тут взагалі нема комерції, тільки для юзерів реклама від юкоза висить зверху, але її відключення потрібно оплатити юкозу, а якщо безкоштовно їх хостинг користуєш, то й рекламу їхню читай.
Quote (el_Chupacabra)
google.com - 2.0 Mb jobs.ua - 1.6 Mb s.bash.org.ru - 1.1 Mb
э ну ці сайти не зовсім те, я v. на увазі подібні нашому, гугл - практично текст(якщо не користуватись пощуком картинок), баш - теж текст, джоб мабуть мало заходив. А час проведений тобою на цих ресурсах не фіксується, маю на увазі загальний час проведений на кожному сайті? Може ти найбільше відкривав саме наш САЙТ, тому так багато?

el_ChupacabraДата: П'ятниця, 05.06.2009, 18:31 | Повідомлення № 6
Супермодератор
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Quote (mr_smith)
не зрозумів. чого на неї не зважати? Це теж не комерція.

Я мав на увазі, що Школопедія - це все таки освітній а не соціальний проект. А щодо комерції - звичайно добре, що її в нас немає.

Quote (mr_smith)
э ну ці сайти не зовсім те, я v. на увазі подібні нашому, гугл, практично текст(якщо не користуватись пощуком картинок), баш теж текст

Ну це зрозуміло, але все одно - 20 мб за тиждень занадто. В реалі це за два дні: із 44 мб. за тиждень Понеділок - 10 мб, П"ятниця - 26 загального траффіку.

З минулого повідомлення вже набігло 3.5 мб з нашого сайту і близько метра з Юкозу. Двічі обновив форум і завантажив дві теми.

チョパカバラ

Повідомлення відредактовано el_Chupacabra - П'ятниця, 05.06.2009, 18:36

mr_smithДата: П'ятниця, 05.06.2009, 19:06 | Повідомлення № 7
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

А браузер який? Кеш ввімкнений? Працює через проксі?
Quote (el_Chupacabra)
і близько метра з Юкозу.
а це що значить? Ще якісь сайти відвідуєш?
Сьогодні буду міряти вдома.

Mr_HYDEДата: П'ятниця, 27.11.2009, 18:29 | Повідомлення № 8
ПОЧЕСНИЙ ГІСТЬ
Група: Перевірені
х-статус:
ОЛОЛО

Почитав тему, подивився внизу кількість активних учасників...
Стидно люде, то є ваш сайт і його розвиток на ваших плечах, а не тих людей які його для вас підтримують в робочому стані. Мені, наприклад, дуже сподобався цей сайт, хоча до вашого села не маю ніякого відношення. Цікаві люди, небайдужі до свого майбутнього. Але бачу що мало таких, почитав трохи цей форум і скажу одне: пийте далі, а інші житимуть цікавіше.

Dr. Jekyll

el_ChupacabraДата: П'ятниця, 27.11.2009, 18:41 | Повідомлення № 9
Супермодератор
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Quote (mr_HIDE)
Стидно люде

Воїстину. Має бути соромно. Людина, що не має ніякого відношення до Червоного, за перший день свого перебування на сайті запостила на форум більше ніж деякі навіть модератори за весь час існування сайту.
2mr_HIDE Цікаво, а звідки ти дізнався про цей сайт?

チョパカバラ

Mr_HYDEДата: П'ятниця, 27.11.2009, 18:48 | Повідомлення № 10
ПОЧЕСНИЙ ГІСТЬ
х-статус:
ОЛОЛО

Від одного мешканця, мабуть добре вам знайомого. каже що ваше селище настільки круте. що має власний сайт, от я й зайшов подивитися.

Dr. Jekyll

ShoolerДата: П'ятниця, 27.11.2009, 18:58 | Повідомлення № 11
Супермодератор
х-статус:
Veni! Vidi! Vici!

Quote (mr_HIDE)
настільки круте. що має власний сайт

Круте - то не те слово, а яке гарне!!! Одним словом приїжджай в гості, певен сподобається.
:)

Я - волк! И вожака хочу я трон.
Ведь жизнь имеет волчий нрав.
В ней справедливейший закон -
Кто всех сильнее тот и прав!

Mr_HYDEДата: П'ятниця, 27.11.2009, 19:03 | Повідомлення № 12
ПОЧЕСНИЙ ГІСТЬ
х-статус:
ОЛОЛО

Бачу. вже переконався, в інтернеті багато пишуть про Червоне та його замок. І у вас тут багато інформації. Підтримую вашу діяльність, поважаю таких людей.

Dr. Jekyll

mr_smithДата: П'ятниця, 27.11.2009, 23:50 | Повідомлення № 13
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Дякую за гарний відгук про сайт, стараємося не на жарт ;)
Доречі не думав що тему хтось підніме. Не вгадав на 50% - тему підняли, але не місцеві.

dyakДата: Четвер, 07.01.2010, 12:44 | Повідомлення № 14
Авторитетний мешканець

Сайт абсолютно не важкий і мені дуже подобається . Відносно відсутності інтернету не погоджуюсь знайдіть оператора стільникового звязку. Мені 5 Гб в місяць абсалютно достатньо і для роботи і для відпочинку. Старі дяді( це камінь в мій город) безумовно важкі на підьйом. Я не люблю без необхідності сидіти за компьютером і шукати не знати чого. Якби мені не дали адрес через однокласників мене тут не було б.Багато простих речей для Вас є проблемними для мене і навпаки, і думаю я не самий тупий із свого покоління. Класно що є місце де ми можем обговорити цю проблему.Сама велика проблема це низькі доходи мешканців села. Сьогодні ще не вкожній хаті є компьютер. Друга проблема люди бояться заявити щось , що не сподобається керівнику підприємства де працють.

Все буде добре

mr_smithДата: Четвер, 07.01.2010, 13:02 | Повідомлення № 15
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Quote (dyak)
Сайт абсолютно не важкий
з того часу як el_Chupacabra жалівся на важкість я вже його підшаманив, оптимізував, десь в 2,5-3 рази легшим зробив.

Quote (dyak)
знайдіть оператора стільникового звязку. Мені 5 Гб в місяць абсалютно достатньо
який оператор? Я так розумію що 5 гіг це за 120 грн?

Quote (dyak)
Класно що є місце де ми можем обговорити цю проблему
в репліці закладений весь сенс існування сайту. А якщо щось не зрозуміло з комп"ютером чи потрібно знайти в неті, то не потрібно шукати і витрачати свій час, достатньо задати питання у нас на сайті і інші користувачі відгукнуться.

Quote (dyak)
Сьогодні ще не вкожній хаті є компьютер.
дякувати Богу і розвитку технологій, зараз комп"ютер можна купити за копійки, а зібрати самому ще дешевше, головне бажання.
Quote (dyak)
бояться заявити щось , що не сподобається
істина, всі бояться, кредо 99% - моя хата з краю.

Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Про Червоне » Моє рідне селище » Про розвиток сайту Червоне. Заплановане і дійсність. (актуально)
Сторінка 1 з 3123»
Пошук:

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.80.60.91
Браузер:

Cайт живе: