rss · Середа, 14.11.2018, 14:25

Опитування

Покращення в смт Червоне.
1. Дуже необхідні!
2. Байдуже
3. Ні. Все і так добре
4. Це не можливо
5. Покращення вже є
Всього відповідей: 35
Модератор форуму: Shooler, el_Chupacabra  
Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Про Червоне » Моє рідне селище » Чи хотіли б ви повернутись в Червоне? (аргументи "За" і "Проти")
Чи хотіли б ви повернутись в Червоне?
mr_smithДата: Вівторок, 03.02.2009, 17:18 | Повідомлення № 1
ADMIN
Група: Адміністратори
х-статус:
You know what I mean?

Зараз багато людей з Червоного роз'їхались по всьому світу, хто на заробітки, а хто вже й назавжди.
Ось таке от питання: а чи не хотіли б Ви повернутися назад в селище? Може хто й не хоче повертатись на постійній основі, але ж мабуть є бажання відвідати рідні краї? А хтось вже повернувся і не шкодує, а хтось і не збирається нікуди виїжджати і має на це залізні аргументи...
Ось така от тема...
Прошу, хто поділиться своїми думками?

Жираф - це кінь, виконаний за всіма вимогами замовника.

mr_smithДата: Понеділок, 16.11.2009, 22:07 | Повідомлення № 61
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Quote (el_Chupacabra)
Мені цікаво, що ще має бути в Червоному для того, щоб тут було "цікаво і весело"?
трошки додам, що в місті все ж цікавіше, більше доступно всілякого цікавого, починаючи з безлічі культурних закладів і закінчуючи розважальними. А ригаловок скільки.... Так що не скажи. Але це все цікаво на початку, потім все це все більше і більше набридає і хочеться на природу в село. Але тільки на вихідних :)

vanoДата: Вівторок, 17.11.2009, 00:10 | Повідомлення № 62
Мешканець
Група: Друзі
х-статус:
Выйдешь в люди — заходи.

Як на мене я назавжди залишатись в селі не хотів би тому, що хочу після школи десь навчатися. Після навчання побувати в різних містах, країнах. Але завжди повертатися додому. Тут всі спогади про дитинство, мої рідні, мій будинок.

ShoolerДата: Вівторок, 17.11.2009, 00:29 | Повідомлення № 63
Супермодератор
Група: Модератори
х-статус:
Veni! Vidi! Vici!

Quote (vano)
Тут всі спогади про дитинство, мої рідні, мій будинок.

І я такої ж думки.
Я впевнений, що наше селище найкраще в світі! Але хотілося б побачити різні куточки світу і порівняти. :)

Я - волк! И вожака хочу я трон.
Ведь жизнь имеет волчий нрав.
В ней справедливейший закон -
Кто всех сильнее тот и прав!

el_ChupacabraДата: Вівторок, 17.11.2009, 12:56 | Повідомлення № 64
Супермодератор
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Quote (mr_smith)
культурних закладів і закінчуючи розважальними

Воно то звісно так, але мова в данному випадку йде не про культурні заклади, саме про, так зване, щоденне дозвілля (перекликаючись з темою про "скучність" в селі де "порядочной дєвушкє кромє как замуж і вийті нєкуда"). От я, тут на днях подумав, що в принципі, єдине чого мені бракує в Червоному - то спілкування зі своїм "житомирським кодлом". А так...
Дісно, народ роз"їзжається по "русифікованих містах" ©. Але не тому, що не може себе тут реалізувати (хоча молодь саме це ставить собі як виправдання) - взяти той самий "Р.С.К." - а в погоні за "довгим рубльом" та відсутності адекватних роботодавців тут на місці, хоча тут також куча казусів (люди, зазвичай не враховуючи вартість проживання, в результаті мають зарплату ще меншу ніж мали в селі). А в міські "Тіятри" можна вибиратись і періодично - так воно менше приїдається.
Подивіться фото минулих років от як можна відпочивати в селі! Хіба не можна відтворити подібного?
Незнаю хто як, але я закликаю: Народ, повертаємось на батьківщину! Піднімаймо село!

ЗІ. Пардон, забув - от ще аби інет хороший сюди...
ЗЗІ. Освіту, ясєн пєнь, треба здобувати в нашій школі, а не в "ліцеях бо престижно". Але то вже інша історія...

Недаром самая страшная книга Стивена Кинга называется "IT"
チョパカバラ

mr_smithДата: Вівторок, 17.11.2009, 20:59 | Повідомлення № 65
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Quote (el_Chupacabra)
Пардон, забув - от ще аби інет хороший сюди...
з цього мав би починати :)

ShoolerДата: Вівторок, 17.11.2009, 23:34 | Повідомлення № 66
Супермодератор
х-статус:
Veni! Vidi! Vici!

Quote (el_Chupacabra)
Народ, повертаємось на батьківщину! Піднімаймо село!

Переконливо говориш!

:D :D :D

mr_smithДата: Вівторок, 17.11.2009, 23:49 | Повідомлення № 67
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

agagaga Товагищи! пголетагии всех стган соединяйтесь!!!

ShoolerДата: Середа, 18.11.2009, 00:00 | Повідомлення № 68
Супермодератор
х-статус:
Veni! Vidi! Vici!

Quote (mr_smith)
Товагищи! пголетагии всех стган соединяйтесь!!!

Товагищи! пголетагии всех селигщ соединяйтесь!!!

kavkaz

el_ChupacabraДата: Середа, 18.11.2009, 11:01 | Повідомлення № 69
Супермодератор
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Жжоте, батеньки. agagaga

チョパカバラ

dyakДата: Четвер, 07.01.2010, 12:07 | Повідомлення № 70
Авторитетний мешканець

Я повернувся в Червоне 15 років назад. Причиною було розвал підприємства де я успішно працював і мав багато друзів. Вижити помогали ще років 10 минулі звязки, які підкидали оплачувану роботу. Потім нові звязки дали не погану роботу. Сьогодні знову зміна керівництва фірми, де я працював поставило під питання мій добробут. За 15 років для відносно нормального заробітку мені завжди потрібно були звязки за межами села. Я ніколи не шукав великі гроші , але дуже важко переходити з більших доходів на менші. Я в своєму житті пробував не один раз повернутись туди де мені було дуже добре, але так ніколи не було. Бажаючи вернутись в село ви згадуєте своє динтинство, де всім нам було дуже добре. Повернувшись в село розмієте, що найкращі з односельців покинули село, або займають посади. які ні на що не впливають. Ще страшніше проблема багато хороших людей не витримали проблем і просто спились. Відносно того, що ті хто залишився не можуть село зробити чистішим можливо варто обговорити окремо.

Все буде добре

mr_smithДата: Четвер, 07.01.2010, 12:25 | Повідомлення № 71
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Розвал це погано, я колись теж так обломався, але знайшов тоді іншу роботу, практично відразу і ще кращу. Але це було тоді коли ніяких криз не було, коли можна було зайти в любу компанію, відкрити ногою двері в кабінет директора і сказати що я у вас працюю з цієї хвилини, нажаль ті часи пройшли, тепер крізіс панімаєш.

dyakДата: Четвер, 07.01.2010, 12:54 | Повідомлення № 72
Авторитетний мешканець

Абсолютно згодний. Мені пока вдавалось завжди міняти роботи на кращі в матеральному плані, але колектив старий мені подобався завжди більше. Сьгодні я теж не без роботи. Я писав не про це. Я хотів довести ідею, що повернення в те Червоне яке дороге не можливо, а буде банальна заміна роботи і швидше за все робота за межами Червоного і менш цікава чим маєте зараз.

Все буде добре

mr_smithДата: Четвер, 07.01.2010, 13:17 | Повідомлення № 73
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Я зрозумів, просто додав трохи свої 5 копійок.
Quote (dyak)
Я хотів довести ідею,
так, ідея, чи то думка, або гірка правда, цілком вірна, мало того що роботи в селі навряд чи на всіх знайдеться, з достатньо високою матеріальною мотивацією, так і роботу за межами теж мабуть важкувато знайти, крім того поїздки на громадському транспорті це реальна каторга (але люди їздять і нічого), тому потрібно мати свій засіб пересування у вигляді авто. Ну це все не самі страшні проблеми. Сама страшна це відсутність новітніх технологій - інтернету :)

dyakДата: Четвер, 07.01.2010, 17:52 | Повідомлення № 74
Авторитетний мешканець

Якщо хочеш приїхати на роботу в робочому стані то від громадського транспорта потрібно відмовитись це може бути власний транспорт, попутний або найманий я кориюриуюсь двома останнімстсти видами. Швидкість інета мені достатня для виконання де-яких опрацій на віддалі.

Все буде добре

el_ChupacabraДата: Четвер, 07.01.2010, 18:16 | Повідомлення № 75
Супермодератор
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Quote (dyak)
від громадського транспорта потрібно відмовитись

Больна тема, блін... Живу в Червоному, щодня катаюся з попутними хлопцями - все одно треба мати щось власне...

チョパカバラ

Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Про Червоне » Моє рідне селище » Чи хотіли б ви повернутись в Червоне? (аргументи "За" і "Проти")
Пошук:

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.90.185.120
Браузер:

Cайт живе: