rss · Неділя, 17.12.2017, 01:32

Опитування

Дендрологічний парк
1. Відреставрувати парк
2. Мені байдуже
3. Парк і так гарний
4. Допоможу з реставрацією
5. Замість парку будинки
Всього відповідей: 39
Сторінка 2 з 2«12
Модератор форуму: Shooler, el_Chupacabra 
Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Про Червоне » Моє рідне селище » Перейменувати вулицю на честь родини Терещенків (Чи варто це робити? Яку вулицю?)
Перейменувати вулицю на честь родини Терещенків
Чи варто одну з вулиць Червоного перейменувати на честь родини Терещенків?
1.Так, перейменувати[ 7 ][77.78%]
2.Ні, я проти[ 1 ][11.11%]
3.Не знаю[ 0 ][0.00%]
4.Байдуже[ 1 ][11.11%]
Усього відповідей: 9
mr_smithДата: Четвер, 06.12.2012, 03:18 | Повідомлення № 1
ADMIN
Група: Адміністратори
х-статус:
You know what I mean?

Є ідея перейменувати одну з вулиць Червоного на честь родини Терещенків. Тому проводимо опитування чи варто це робити, які аргументи за, які проти. Крім того, яку вулицю варто було б перейменувати?

Жираф - це кінь, виконаний за всіма вимогами замовника.

stem_ua_doktorДата: Понеділок, 17.12.2012, 03:10 | Повідомлення № 16
Поважний мешканець
Група: Модератори

Тарасе, на даний час не маю якісної фототехніки - давай зідзвонемось! Карта є в лікарні!!!

Ми, українці, на СВОїй - БОгом ДАній землі!

stem_ua_doktorДата: Понеділок, 17.12.2012, 03:26 | Повідомлення № 17
Поважний мешканець

Друзі, допоможіть! Насамперед, давайте визначемось з вулицею і прихильниками!..

Ми, українці, на СВОїй - БОгом ДАній землі!

mr_smithДата: Понеділок, 17.12.2012, 22:15 | Повідомлення № 18
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Підтримую, я за. Яку вулицю не знаю, в ідеалі ту на якій ніхто не живе)), щоб не створювати проблем і протистоянь.
Цікава ідея була опублікована в коментарях на однокласниках, про те що було б чудово парк назвати в честь Терещенко. Мабуть для людей це взагалі ніяка не проблема (дати ім"я парку) тільки для місцевої влади, та всіх хто робив би це на всіх рівнях, тобто, наприклад тобі, Михайле Володимировичу. Це ж морока реально, погодити на всіх рівнях. Доречі, а як він офіційно цей парк називається? Є якась назва?

el_ChupacabraДата: Четвер, 20.12.2012, 15:32 | Повідомлення № 19
Супермодератор
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Quote (mr_smith)
Яку вулицю не знаю, в ідеалі ту на якій ніхто не живе)), щоб не створювати проблем і протистоянь.

Тут з другом обговорювали це питання - Паркова вулиця, наприклад, підходяща - там два чи три будинки (якщо не помиляюсь).
Quote (stem_ua_doktor)
Тарасе, на даний час не маю якісної фототехніки - давай зідзвонемось! Карта є в лікарні!!!

Та мені не треба якісну. Все однак переробляти. Головне, щоб були авторизовані (шайзе! клятий сленг!) вулиці і було хоча б приблизно пропорційно. Сфоткати будь-якою мильницею і все.
Мій номер телефону в тебе є?

Недаром самая страшная книга Стивена Кинга называется "IT"
チョパカバラ

BACSДата: П'ятниця, 21.12.2012, 12:10 | Повідомлення № 20
ХОРУНЖИЙ ПОЧЕСНОЇ СОТНІ
х-статус:
рабуємо і не нудьгуємо!!!

чудова Ідея! дійсно цікаво - Терещенський парк як називається? :D

Немає безсмертних на Землі. Кожен наш наступний крок, може бути останнім. Тому його потрібно робити, як останній, з повною відповідальністю і рішучістю, чітко бючи в ціль!

mr_smithДата: П'ятниця, 21.12.2012, 15:59 | Повідомлення № 21
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

BACS, trollface , добре, добре, парк терещенка ми його назива.

Ось туточки Михайло викладав фотку:

написано що "парк памятка садово-паркового місцевого значення садиба Терещенка" трохи набір слів на табличці.
Так от, увага запитання, як цей парк Терещенка проходить по паперам? На однокласниках деякі люди в коментарях до цієї теми написали, що було б непогано дати назву імені Терещенко саме парку, багато не знають як насправді парк називається в паперах, тому необхідно це виправити і написати там. Якщо парк має таку офіційну назву, або подібну, типу "садиба терещенка" то така ідея відпадає.

Quote (el_Chupacabra)
Паркова вулиця, наприклад, підходяща - там два чи три будинки
А так що б жодного нема? :)

el_ChupacabraДата: П'ятниця, 21.12.2012, 16:01 | Повідомлення № 22
Супермодератор
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Quote (mr_smith)
А так що б жодного нема?

Пардон, але в мене постає логічне, на мою думку питання: А нахрєна тоді така вулиця?

チョパカバラ

mr_smithДата: П'ятниця, 21.12.2012, 16:20 | Повідомлення № 23
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Розростеться, розбудується - "люксурі віледж" почне називатися! :) tantci

для мешкаців такої вулиці може розпочатися армагеддець в звязку з цими ініціативами, тому такі думки виникають, щоб нікому це не створювало проблем в ідеалі.

[hide=100]Уяви собі які проблеми почнуться на різних рівнях у людей, враховуючи, які перепони виникають по будь-яким питанням на всіх рівнях місцевої влади і без штучно створених умов. Якби все працювало в кабінетах, як має - тільки для людей і було б повне сприяння місцевих слуг народу людям у будь-яких питаннях, а не протистояння, то ніяких проблем не було б.[/hide]

ShoolerДата: Четвер, 17.01.2013, 02:39 | Повідомлення № 24
Супермодератор
х-статус:
Veni! Vidi! Vici!

Я підтримую ідею перейменування парку в "Парк Терещенка" - фактично воно так і є. 
А відносно вулиці - то цілком можна назвати вулицю, яка йде від дитсадка (воріт в парк) до замку. Там досить широка алея, яку можна назвати вулицею Терещенка! А якщо в майбутньому там поставити пару ліхтарів - то це буде улюблене місце для романтичних вечірніх прогулянок парком.

Я - волк! И вожака хочу я трон.
Ведь жизнь имеет волчий нрав.
В ней справедливейший закон -
Кто всех сильнее тот и прав!

el_ChupacabraДата: Четвер, 17.01.2013, 11:32 | Повідомлення № 25
Супермодератор
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Quote (Shooler)
то цілком можна назвати вулицю, яка йде від дитсадка (воріт в парк) до замку. Там досить широка алея,

А як вона нині зветься хтось в курсі?
Quote (Shooler)
парку в "Парк Терещенка" - фактично воно так і є. 

Хто має доступ до державного кадастру пам'яток парково-садибного мистецтва місцевого значення? Я виявив, що в житомирській області таких 24, але переліку ніде не знайшов. Як наш парк правильно зветься?

チョパカバラ

Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Про Червоне » Моє рідне селище » Перейменувати вулицю на честь родини Терещенків (Чи варто це робити? Яку вулицю?)
Сторінка 2 з 2«12
Пошук:

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.82.56.95
Браузер:

Cайт живе: