rss · Середа, 28.06.2017, 23:57

Опитування

Покращення в смт Червоне.
1. Дуже необхідні!
2. Байдуже
3. Ні. Все і так добре
4. Це не можливо
5. Покращення вже є
Всього відповідей: 35
Сторінка 1 з 212»
Модератор форуму: Shooler, el_Chupacabra 
Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Про Червоне » Моє рідне селище » Перейменувати вулицю на честь родини Терещенків (Чи варто це робити? Яку вулицю?)
Перейменувати вулицю на честь родини Терещенків
Чи варто одну з вулиць Червоного перейменувати на честь родини Терещенків?
1.Так, перейменувати[ 7 ][77.78%]
2.Ні, я проти[ 1 ][11.11%]
3.Не знаю[ 0 ][0.00%]
4.Байдуже[ 1 ][11.11%]
Усього відповідей: 9
mr_smithДата: Четвер, 06.12.2012, 03:18 | Повідомлення № 1
ADMIN
Група: Адміністратори
х-статус:
You know what I mean?

Є ідея перейменувати одну з вулиць Червоного на честь родини Терещенків. Тому проводимо опитування чи варто це робити, які аргументи за, які проти. Крім того, яку вулицю варто було б перейменувати?

Жираф - це кінь, виконаний за всіма вимогами замовника.

GabberДата: Четвер, 06.12.2012, 12:45 | Повідомлення № 2
WATCHER
Група: Користувачі
х-статус:
At last, I'm free)))

Тема достойна раздела "юмор")) На минуточку задумайтесь, сколько геморроя доставит этот "процесс")) Мало того, что всё глухо по более значимым задачам в селе, а тут бумажной волокиты море. Не знаю, как там в пгт и сёлах эти вопросы решаются, но представьте себе как будут "рады" люди, что им надо переоформлять документы на квартиру, прописку и прочее))

На примере моей дислокации, была такая тема года 3 назад - подписалось со всей улицы человека 3))) Всё и затихло.

Звыняйте, если что, всё ИМХО, просто не смог удержаться))

П.С. А откуда ноги растут?

el_ChupacabraДата: Четвер, 06.12.2012, 16:07 | Повідомлення № 3
Супермодератор
Група: Модератори
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Quote (Gabber)
П.С. А откуда ноги растут?

Корни растут отсюда.

Взагалі ідея хороша, але, як правильно помітив товарищ Gabber, буде дуже до біса паперової тяганини. Чи погодяться жителі? - хрєн його знає, особисто мене цілком влаштовує назва моєї вулиці (Шевченко), але ж в селі є і вулиці названі в честь коміністичних діячів, що не мають жодного відношення до селища (Шевченко теж не має, в принципі, але Шевченко - визначна людина для всієї України, і тому має місце бути).

Чому б не перейменувати вулиці на честь людей, які дійсно "відбулися" в житті селища - Нестерова, Сікорського, Галанчикової, Цимбаліста того ж...

Ідея (я ще раз наголошу) хороша, але населення, зазвичай, дивиться на "тут і зараз", а "тут і зараз" буде тяганина. От і спитає перший ліпший ґазда: "А нахрєна? Мені й так непогано, а тут ще бігай!". От і загнеться хороша ідея...

Недаром самая страшная книга Стивена Кинга называется "IT"
チョパカバラ

dyakДата: Четвер, 06.12.2012, 16:13 | Повідомлення № 4
Авторитетний мешканець

Безумовно Терещенко зробив для Червоного більше чим Ленін. На якомусь єтапі це зробити потрібно, але сьогодні в селі немає навіть невеличкої групи людей якіб обєдинились для спасіння лікарні або контроля витрат бюджету села або інших ідей. Тому дана пропозиція не на часі

Все буде добре

el_ChupacabraДата: Четвер, 06.12.2012, 17:36 | Повідомлення № 5
Супермодератор
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Так от, спробую розібратися з назвами вулиць. В честь кого названа. Перелік взяв з фотоальбому, тобто можуть бути не всі...

• Леніна вул. - Центральна вулиця селища. Названа в честь В.І. Ульянова. Школота недобита нехай луркає Вікіпєдію
  • Чкалова вул. - На честь льотчика-випробовувача 30-х років. Бреда Пітта сталінської епохи. Здійснив перший перельот з Москви до Ванкуверу. Відношення до селища має непряме через авіацію.
  • Кооперативна вул. з провулком - в честь кооперативів? Чи тут жили кооператори? Народна назва Стромилівка.
  • Свердлова вул. - Свердлов Я.М., більшовицький діяч нарівні з Леніним, Сталіним, Троцьким. Що характерно, один із тих, хто санкціонував розстріл царської сім'ї. Помер за офіційними даними, через епідемію свиняч іспанського грипу; за неофіційними даними - через передозування кулаків організму робочими-антисемітами. До Червоного відношення не має ніякого. Хоча, якщо завважити, що терещенківський палац окупували монахи і він тепер присвячений Колєнці-кровавому...
  • Набережна вул. - в народі "Кузіна фоса". По моєму пояснювати не треба. Знаходиться вздовж берега р. Горбатки, що впадає в р. Пустоху. Безпосереднє відношення до географії селища.
  • Шевченка вул. - Т.Г. Шевченко. Видатний український поет, художник і взагалі няшка. Всі міста мають таку вулицю, нехай і в нас буде.
  • Бердичівська вул. Бердичівський провулок - Названа на честь міста побратима :) місцевого єврейського населення. Та й направлена на нього. Також зв'язана з географією.
  • Польова вул. - логічно судячи, названа так через поля навкруги. Знаходиться в районі Грабарки. Відношення: Географія, трохи історії (тепер поля починаються далі)
  • Матросова вул. - На честь А.М. Матросова, що героїчно (або просто спотикнувся - версій багато) накрив дірку в німецькому дзоті і помер від отруєння важкими металами, тим самим дозволивши своїм однополчанам провести наступ на fashystskuiu gadinu. Відношення до селища не має жодного. Вулиця знаходиться майже там, де й Польова.
  • Нова вул. - Построїли вулицю, а назву дати не змогли. От і пішло... Знаходиться в районі Грабарки.
  • Дзержинського вул. - Названа на честь Ф.Е. Дзержинського. "Залізного Фєлікса". Цей дядько став першим радянським чекістом і іконою для сучасних міліційонєрів та СБУшніків. Відношення до селища не має. Вулиця знаходиться в районі Грабарки, та точніше на Цегельні. Там колись стояв цегельняний завод, з кирпіча якого і збудували замок Терещенка.
  • Садова вул. - Мабуть через сади, які колись там росли. Чесно - ХЗ. Знаходиться на Цегельні
  • Радгоспна вул. - На честь Радгоспу. Іскрєннє ваш, К.О. Знаходить в районі Грабарки (вродє)
  • Пархоменка вул. - На честь А.Я. Пархоменка - червоного командира, якого в 21-му розстріляли воїни Н.І. Махна. Відношення до селища не має. Вулиця починається з вул. Леніна (там ще така калюжа вєчна є) і шурує до Жомних Ямів
  • Польовий Тік - Те у що впирається вулиця Бердичівська. Мабуть там колись зерно молотили нє отриваясь от касси.
  • Гоголя вул. - На честь Н.В. Гоголя - дядька, який популяризував Українську культуру в Російській Імперії, і з якого познущався Бортко. Відношення до селища таке ж як і у Шевченка.
  • Клубна вул. - клуб тут... Колись... Був... Шкода...
  • Франко вул. - Я бачив дивний сон: немов переді мною безмірна та пуста, і дика площина... Ноу комент!
  • Лисенка вул. - на честь українського композитора М.В. ЛИсенка, який популяризував українську народну музику у всьому світі.
  • Крилова провулок - на честь російського письменника-байкаря. Теж всі мають знати, а школота нехай гуглить... В Червоному ніколи не був.
  • 1-Травня вул. - на честь свята міжнародної солідарності трудящих, яке в свою чергу започатковано після стрільби по чікагському майдану. До Червоного має відношення тільки один раз на рік, коли народ їде на майовку.
  • Чапаєва вул. - на честь героя роману В. Пєлєвіна "Чапаєв і Пустота" (щютка :D ). А якщо серйозно - мабуть самий розпіаренний герой громадянської війни та анекдотів, який втопився перепливаючи Урал. Відношення до селища не має.
  • Щорса вул. - На честь менш розпіаренного героя громадянської війни, який має ще менше відношення до селища.
  • Шкільна вул - Одним кінцем впирається у вул Шевченко, іншим - у церкву. Називається на честь синагоги, що тут колись знаходилась (старожили знають)
  • Залізнична вул. - на ній, або біля неї (я не маю при собі мапи) знаходилася (та й зараз ще вродє є ця будівля) залізнична станція червоненської залізниці. Мусить залишитися, ІМХО, щоб, сцуко, нащадки не забували!!!
  • Гагаріна вул. - На честь першої людини, яку запустили у космічний простір (ІЧСХ, повернули). Хоча цей дядько до червоного має досить опосередковане відношення (у селищі на даний момент проживає два онуки першої жінки, що поцілувала його після польоту :) ), але весь світ має відношення до нього!
  • Л.Українки вул. - на честь великої української поетеси, авторки поеми про мавпу й алкаша, яку всі, мабуть вчили в школі. Має відношення до Житомирської області взагалі (сама з Новограда).
  • 8-Березня вул. - на честь свята всіх жінок (яке має теж комуністичні корні). Свято святкують і в Червоному, отож відношення якесь має...
  • Котовського вул. - на честь одеського гопніка, героя громадянської війни та анекдотів про Чапаєва. Відмітився тим, що був скінхедом (Пєтька йо' часто з колобком плутає) і що його досі не поховали. В селищі не був.
  • Жовтнева вул. - на честь кривавих подій 7-го листопада (або як вважають церковники 25-го жовтня), завдяки яким утворилася "Імперія Зла" (як казав Роналд МакДона Рейган). Відношення до селища набуло вже після того, як розвалили УНР.
  • Будьонного вул. - дядько, що засвітився в історії як любитель коняк та дизайнер файних шапок. Мав файні вуса, три зірки героя, а також чотири хрести на стрічці, яку нині на антени цепляють. В Червоному не був.
  • Перемоги вул. - Названа на честь перемоги над клятими фашистами. Радянські війська тоді їм так вломили, що аж самим сподобалось. От вони й вирішили увєковєчіть. Має відношення до радянського союзу. Червоне звільнили раніше.
  • Пушкіна вул. - на честь російського поету. Також Пушкін - це такий дядько, якого завжди радий допомогти усім при будь-яких обставинах: "А хто за тебе все робитиме? Пушкін?". В народі цю вулицю називають "Злодіївка", чому - не знаю. Відношення до селища не має.
  • Паркова вул. - на честь парку, який колись посадив Терещенко, і який нині загаджується потихеньку... Відношення до селища поки ще має...
  • Базарний провулок - Провулок вздовж базару (знову К.О.). Географічна назва.

チョパカバラ

dyakДата: Четвер, 06.12.2012, 22:00 | Повідомлення № 6
Авторитетний мешканець

Для нормальної громади перейменування вулиць було б напевно актуально але громади немає.

Все буде добре

stem_ua_doktorДата: Понеділок, 10.12.2012, 23:47 | Повідомлення № 7
Поважний мешканець

Quote (el_Chupacabra)
Клубна вул. - клуб тут... Колись... Був... Шкода...

Не маю ні найменшого уявлення, чому вулиця Клубна, яка знаходиться далеченько від ДК Цукрового заводу, названа саме так?! На 20 будинків цієї вулиці жодного клюбу! Можливо хтось з корінних жителів Червоного прояснить!

Ми, українці, на СВОїй - БОгом ДАній землі!

stem_ua_doktorДата: Понеділок, 10.12.2012, 23:57 | Повідомлення № 8
Поважний мешканець

Шановне панство, ідея з перейменуванням вулиць - дійсно моя!
Певно, ні для кого з мешканців Червоного не є таємницею, що я приймав доволі активну участь в передвиборній кампанії до ВР 2012! Так от, спілкуючись з багатьма мешканцями Червоного, отримував лише схвальні відгуки про родину Терещенків (побудова і діяльність цукрового заводу, лікарні, багатьох будинків, парку... в Червоному), на відміну від нинішньої власниці п. Засухи (відгуки не пропустить цензура)!
Навіть, вже не пам'ятаю, чи моя, чи когось зі співрозмовників ідея, про вшанування родини Терещенків у назві однієї з вулиць селища!..

stem_ua_doktorДата: Вівторок, 11.12.2012, 00:00 | Повідомлення № 9
Поважний мешканець

Всю паперову волокиту (збір підписів та подання на сесію селищної ради) беру на себе! Тим паче, що маю однодумців з числа місцевих мешканців, які зголосилися допомогти!

stem_ua_doktorДата: Вівторок, 11.12.2012, 00:08 | Повідомлення № 10
Поважний мешканець

З приводу переоформлення паспортів та документів в БТІ на право власності на приватизовані будинки, земельні ділянки...
Певно, активні користувачі інтернету пам'ятають - близько року тому в Олевську з ініціативи районної організації ВО "Свобода" були перейменовані комуністичні назви вулиць на патріотичні!
Сьогодні мав розмову з головою Олевської "Свободи" - переоформлення документів в БТІ (зміна адреси у зв'язку з перейменуванням вулиці коштує 80 копійок, паспортний стіл ставить новий штамп про реєстрацію безкоштовно)!

stem_ua_doktorДата: Вівторок, 11.12.2012, 00:09 | Повідомлення № 11
Поважний мешканець

Тарасе, дякую за звіт про Червоненські вулиці!!!

stem_ua_doktorДата: Вівторок, 11.12.2012, 00:29 | Повідомлення № 12
Поважний мешканець

Якщо є дійсно адекватні пропозиції (ідеї) прошу долучитись! Дякую!
Дуже прикро було читати певних користувачів на ОК, які проти, тому, що так за...ця на місці і нічого робити не потрібно!

el_ChupacabraДата: Вівторок, 11.12.2012, 13:21 | Повідомлення № 13
Супермодератор
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Quote (stem_ua_doktor)
Тарасе, дякую за звіт про Червоненські вулиці!!!

BTW. Якось в лікарні бачив карту Червоного з підписаними вулицями. Чи є вона ще там, і не міг би ти її сфоткати і переслати мені - в мене вже давнєнько є одна ідейка...

チョパカバラ

el_ChupacabraДата: Вівторок, 11.12.2012, 13:26 | Повідомлення № 14
Супермодератор
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Quote (stem_ua_doktor)
Не маю ні найменшого уявлення, чому вулиця Клубна, яка знаходиться далеченько від ДК Цукрового заводу,

А де це вона знаходиться? Щось я забув...

チョパカバラ

stem_ua_doktorДата: Понеділок, 17.12.2012, 03:01 | Повідомлення № 15
Поважний мешканець

Вулиця Клубна - наступна після лікарні! В сторону Крилівки!
За логікою клюб знаходиться на перехресті вулиць Жовтневої, Котовського, Свердлова, Залізничної.
Приймаю зауваження! Оскільки я не місцевий!!!

Повідомлення відредактовано stem_ua_doktor - Понеділок, 17.12.2012, 03:04

Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Про Червоне » Моє рідне селище » Перейменувати вулицю на честь родини Терещенків (Чи варто це робити? Яку вулицю?)
Сторінка 1 з 212»
Пошук:

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.81.94.117
Браузер:

Cайт живе: