rss · Четвер, 17.08.2017, 20:18

Опитування

Покращення в смт Червоне.
1. Дуже необхідні!
2. Байдуже
3. Ні. Все і так добре
4. Це не можливо
5. Покращення вже є
Всього відповідей: 35
Сторінка 6 з 6«123456
Модератор форуму: Shooler, el_Chupacabra 
Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Про Червоне » Моє рідне селище » Чого не вистачає в Червоному? (на вашу думку)
Чого не вистачає в Червоному?
dyakДата: Вівторок, 29.03.2011, 10:05 | Повідомлення № 76
Авторитетний мешканець
Група: Модератори

Вчора вечором газ підключили. Хто винен , що газ відключали і кому потрібно дякувати за швидке підключення мені не відомо. В сільскій раді сказали що про це нічого не знають а голова на курсах. В відділи "По справах сімї молоді і спорту" райдержадміністраціі сказали що це справа відділу освіти. В ввідділі освіти сказали що це справа методиста по дитсадкам. Методист по дитсадкам сказала , що йому відому, що проблеми з газом в "Калинці" а не "Горобинці" і ними займається голова сільради. Методист всетаки згодилась зайнятись цією проблемою. Прохання допомогти по електронній почті я направив на адресу Фронта змін через 2 години мені перезвонили з обласного відділення ФЗ і уточнили обставини. Ще через пів години перезвонили і запевнили що газ буде підключено.

Все буде добре

el_ChupacabraДата: Вівторок, 29.03.2011, 10:13 | Повідомлення № 77
Супермодератор
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Quote (dyak)
. В сільскій раді сказали що про це нічого не знають а голова на курсах. В відділи "По справах сімї молоді і спорту" райдержадміністраціі сказали що це справа відділу освіти. В ввідділі освіти сказали що це справа методиста по дитсадкам. Методист по дитсадкам сказала , що йому відому, що проблеми з газом в "Калинці" а не "Горобинці" і ними займається голова сільради.

Щось нагадує дитячу казочку про Півника який мотузку шукав щоб повіситись...

Quote (dyak)
Ще через пів години перезвонили і запевнили що газ буде підключено.

Хоч щось та добре.

Недаром самая страшная книга Стивена Кинга называется "IT"
チョパカバラ

DmitriyLEVДата: Вівторок, 29.03.2011, 13:57 | Повідомлення № 78
Авторитетний мешканець
х-статус:
Будуюся Я!!!!

Quote (el_Chupacabra)
Щось нагадує дитячу казочку про Півника який мотузку шукав щоб повіситись...

Ти мого кума на суїцид не підбивай ;) :(

Перед тим як критикувати, зроби подібне, або повтори запропоноване!!!

СержДата: Середа, 30.03.2011, 10:40 | Повідомлення № 79
Поважний мешканець
х-статус:
Статус-повідомлення

Quote (DmitriyLEV)
суїцид

=Самогу́бство (суїцид) — свідоме самостійне позбавлення себе життя, спричинене своєю безпосередньою, умисною і бажаною дією. Медичний термін самогубства «суїцид» має коріння у латинській мові — лат. sui caedere вбивати себе.= ( вікіпедія )

НЕДОЖДЕТЕСЬ !!! :D Весна іде всю красу несе, травичка зеленіче разом і зеленіють коліна, пташички щебечуть - жити дуже хочеться!!!
:p :D

Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Про Червоне » Моє рідне селище » Чого не вистачає в Червоному? (на вашу думку)
Сторінка 6 з 6«123456
Пошук:

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 23.20.192.147
Браузер:

Cайт живе: