rss · Понеділок, 20.11.2017, 08:54

Опитування

Маєток Терещенка
1. Відреставрувати
2. Музей і монастир
3. Мені байдуже
4. Тільки музей селища
5. Тільки монастир
6. Нехай розвалиться
Всього відповідей: 67
Сторінка 3 з 6«123456»
Модератор форуму: Shooler, el_Chupacabra 
Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Про Червоне » Моє рідне селище » Чого не вистачає в Червоному? (на вашу думку)
Чого не вистачає в Червоному?
el_ChupacabraДата: Четвер, 11.03.2010, 14:20 | Повідомлення № 31
Супермодератор
Група: Модератори
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Quote (Серж)
потрібно платити, платити, платити.

При чому часто на лапу...

Недаром самая страшная книга Стивена Кинга называется "IT"
チョパカバラ

СержДата: П'ятниця, 12.03.2010, 17:47 | Повідомлення № 32
Поважний мешканець
Група: Друзі
х-статус:
Статус-повідомлення

Понажимавши клавіши на калькуляторі, та прикинувши скільки народу туди буде заходити... Даже якщо іногородні можновладці тай ще з своїми дівчатками " тоїсть по повній програмі відпочинок" так хоть якась прибиль буде в цього закладу десь після 3- 4 років. І то при умові що туди будем заходити і ми всі грішні... Хотя час пройшов і в кожного хозяїна на обісці е своя банька. А решта народу просто відучена від бані - парної. А щоб вижити в цьому світі пийдеться безкоштовно "купати в бані всіх і вся" - Міліція, прокуратура , податкова, і все що звязане за абривіатурою РАЙ, ОБЛ, ДЕРЖ, всіх рангів та всіх мастей ( аж стало протівно самому стало ).

BACSДата: Четвер, 18.03.2010, 11:00 | Повідомлення № 33
ХОРУНЖИЙ ПОЧЕСНОЇ СОТНІ
х-статус:
рабуємо і не нудьгуємо!!!

але все одно хочеться баньку страшно! :):):) буду поки що буду вати свою десь в селі маленьку.. .а потім перейдемо вже на сільську... губонька в мене не дурочка... B)

Немає безсмертних на Землі. Кожен наш наступний крок, може бути останнім. Тому його потрібно робити, як останній, з повною відповідальністю і рішучістю, чітко бючи в ціль!

Повідомлення відредактовано BACS - Четвер, 18.03.2010, 11:00

sonnenmadchenДата: Четвер, 18.03.2010, 22:19 | Повідомлення № 34
Не байдужий мешканець
х-статус:
на старт....

а можна ж побудувати нову баню. (бізнес-ідея для підприємців:) тільки не таку велику, як була раніше ,а щось на зразок сучасної сауни. Думаю прибуток має бути. Я б частіше в Червоне їздила:).

el_ChupacabraДата: Четвер, 18.03.2010, 23:46 | Повідомлення № 35
Супермодератор
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Quote (sonnenmadchen)
а щось на зразок сучасної сауни

Так таке вже роблять деякі місцеві підприємці, але то для себе і знайомих/друзів.

チョパカバラ

dyakДата: П'ятниця, 19.03.2010, 08:26 | Повідомлення № 36
Авторитетний мешканець

Доступні баня, лікарня , спортзал і стадіон це зажди затрати. Випадки коли на цих видах послуг мають дохід є , але слово доступність тут втрачається. Проблема села, що тут немає громади, яка може обєдинитись для рішнння проблем. Ми звикли рішати кожний власні проблеми особисто і менш за все надіємся на обєднання громадян.

Все буде добре

vanoДата: П'ятниця, 19.03.2010, 15:19 | Повідомлення № 37
Мешканець
х-статус:
Выйдешь в люди — заходи.

У парку на островку ніхто не може зробити нармального столика і лавочку.....(((((((

el_ChupacabraДата: П'ятниця, 19.03.2010, 15:47 | Повідомлення № 38
Супермодератор
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Quote (vano)
ніхто не може зробити нармального столика і лавочку...

Ну тут як раз все не так важко, але...
Ви впевнені, що той столик збудований зараз доживе хоча б до літа? Ви на цей подивіться - весь подовбаний та пописаний корявими віршиками від горе-емо-кідів, тіпо-аццьких-сотоністів (Перевернута пентаграма (бафомет) з трьома дев"ятками, або правильна з трьома шістками) і пх...
І це ще більш-менш. В мене за городом група ентузіастів-рибалок поставили якраз столик та дві лавочки. Всім зручно, всі довольні, але якась недолуга школота вирішила справити посеред нього свої природні потреби, і столик було знищено особисто тими, хто його там ставив.
Тепер питання: Так, можна поставити столик, лавочки. Можна навіть мангал залізний зварити та вкопати там - я думаю, що якщо домовитися з працівниками заводу, то це не стане великою проблемою. Але чи довго воно все те простоїть? Чи не захоче хтось потішити своє почуття дорослості та пофігізму до оточуючих зламавши те, що було збудовано?

チョパカバラ

sonnenmadchenДата: Субота, 20.03.2010, 02:49 | Повідомлення № 39
Не байдужий мешканець
х-статус:
на старт....

"робити чи не робити...ось у чому питання..." :( мабуть краще все таки щось зробити, і на лавочці написати "хто зламає (нагадить і тп) той під...рас" ;)

mr_smithДата: Субота, 20.03.2010, 03:18 | Повідомлення № 40
ADMIN
Група: Адміністратори
х-статус:
You know what I mean?

:D Класний напис буде. То все є вандалізм, за це передбачено покарання, декілька таких товарішів штрафонуть і тоді може щось зміниться.
У випадку з нашим селищем, деякими жителями, які підпадають під запропонований напис, краще вже кожному приходити в парк зі своїми лавочками.

Жираф - це кінь, виконаний за всіма вимогами замовника.

vanoДата: Субота, 20.03.2010, 10:48 | Повідомлення № 41
Мешканець
х-статус:
Выйдешь в люди — заходи.

Поставити всетаки потрібно але він довго не простоїть ось в чому проблема, а хто зламає то на його совісті!!!!!!!

mr_smithДата: Субота, 20.03.2010, 11:33 | Повідомлення № 42
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Quote (vano)
а хто зламає то на його совісті!
як в тебе все просто.

sonnenmadchenДата: Неділя, 21.03.2010, 17:37 | Повідомлення № 43
Не байдужий мешканець
х-статус:
на старт....

то коли робимо столик і лавочки? chervone

mr_smithДата: Неділя, 21.03.2010, 17:49 | Повідомлення № 44
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Мабуть краще робити коли земля підсохне. Ближче до літа. Там тільки дошки необхідні і болти якісь, щоб прикрутити толково, труби там гарно закопані.

sonnenmadchenДата: Неділя, 21.03.2010, 23:36 | Повідомлення № 45
Не байдужий мешканець
х-статус:
на старт....

хто може дістати дошки і болти? у мене є молоток tuktuk до проводів треба зробити, щоб було де пива попити russ

Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Про Червоне » Моє рідне селище » Чого не вистачає в Червоному? (на вашу думку)
Сторінка 3 з 6«123456»
Пошук:

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.81.139.56
Браузер:

Cайт живе: