rss · П'ятниця, 20.10.2017, 13:33

Опитування

Будинок Культури
1. Необхідний в Червоному
2. Мені це не цікаво
3. Замість БК - магазин
4. Є інші заклади, там краще
5. Надам фінансову допомогу
6. Не потрібен Червоному
7. Маю спонсора на ремонт
Всього відповідей: 41
Сторінка 2 з 6«123456»
Модератор форуму: Shooler, el_Chupacabra 
Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Про Червоне » Моє рідне селище » Чого не вистачає в Червоному? (на вашу думку)
Чого не вистачає в Червоному?
mr_smithДата: Вівторок, 02.03.2010, 23:38 | Повідомлення № 16
ADMIN
Група: Адміністратори
х-статус:
You know what I mean?

Quote (dyak)
Ставати головою.
:D А що це за наука така? Суть в тому що достатньо щоб проголосували за іншу людину і всі вміння ставати кудись головою до гепи.

Жираф - це кінь, виконаний за всіма вимогами замовника.

el_ChupacabraДата: Середа, 03.03.2010, 01:11 | Повідомлення № 17
Супермодератор
Група: Модератори
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Quote (dyak)
вводі є зайвий азот і органіка від наших підприємств

Якщо не помиляюсь, то вже доведено, що азот не спричиняє цвітіння води. Спричиняють фосфати... А от органіка від підприємств... Що ж, то лише органіка і все, що вона зможе зробити - то заболочування ставків, але це лікується за допомогою здоровецьких таких екскаваторів і рибою, що пожирає планктон, що виростає на цих добривах.
Quote (dyak)
не обовязково приміняти кримінал

Тепер в нашій країні це обов"язково. Навіть більш обов"язково ніж служба в армії...
Що вибрали, то і маємо...
Але ладно, тему закрито, чіпати не будемо.

Quote (dyak)
Ставати головою.

Нормальній людині у нас, на даний час, це не потрібно. Влада завжди, у всі часи, була прерогативою жадібних до багатства і влади особин (ну не піднімається в мене рука назвати їх людьми). Тих же, вийнятків, що турбувалися передусім про суспільство, завжди вважали або тиранами, або божевільними.

Недаром самая страшная книга Стивена Кинга называется "IT"
チョパカバラ

mr_smithДата: Середа, 03.03.2010, 01:24 | Повідомлення № 18
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

[off]
Quote (el_Chupacabra)
Але ладно, тему закрито, чіпати не будемо.
відкривайте нові цікаві теми, вибори закінчились.[/off]
Що там там ще селу потрібно крім чистих джерел та кришталево прозорих озер з річками :) ?

el_ChupacabraДата: Середа, 03.03.2010, 01:53 | Повідомлення № 19
Супермодератор
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Quote (mr_smith)
чистих джерел та кришталево прозорих озер з річками

Ну з екологією в нас, поки що, дякувати Тескатліпоці все гуд.
Ще треба в Червоному інтернет-клуб. Щоб інет був і по сєтці можна було побігати. Во!
А ще, мабуть, найголовніше, найпростіше і найреальніше: в Червоному КОНЧЕ НЕОБХІДНИЙ цілодобовий ларьок. Врешті-решт після опівночі ніде вже й пива (цигарок, хліба тощо потрібне підкреслити) купити!!!

チョパカバラ

mr_smithДата: Середа, 03.03.2010, 02:13 | Повідомлення № 20
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Quote (el_Chupacabra)
Тескатліпоці
це куди дякувати???
Про цілодобовий магазин цікава думка, але мабуть то не вигідно в селі.

el_ChupacabraДата: Середа, 03.03.2010, 03:00 | Повідомлення № 21
Супермодератор
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Quote (mr_smith)
то не вигідно в селі.

Не думаю. Прибуток полюбому буде, хоч і невеликий але суттєвий. Фішка в тому, що саме цього не вистачає населенню.

チョパカバラ

mr_smithДата: Середа, 03.03.2010, 03:08 | Повідомлення № 22
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

el_Chupacabra, згоден, дуже зручно в місті, коли надумав тоді пішов і все купив.
З іншого боку потрібно людину наймати на таку роботу, оплачувати відповідно, а за ніч може бути дуже мало виторгу.

BACSДата: Середа, 03.03.2010, 12:06 | Повідомлення № 23
ХОРУНЖИЙ ПОЧЕСНОЇ СОТНІ
х-статус:
рабуємо і не нудьгуємо!!!

Quote (dyak)
4 Бані цукрового заводу.

банька в нас була супер!!!
цікаво скільки коштує поставити нового котла який проржавів... і владнати питання з пожарними...
наскільки я знаю із-за цього її закрили...

про музей - це на даний момент, на мою думку, з жанру наукової фантастики... але, звичайно хочеться... дуже... був би дуже чудовий музей національного маштабу...

Немає безсмертних на Землі. Кожен наш наступний крок, може бути останнім. Тому його потрібно робити, як останній, з повною відповідальністю і рішучістю, чітко бючи в ціль!

mr_smithДата: Середа, 03.03.2010, 12:22 | Повідомлення № 24
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Quote (BACS)
був би дуже чудовий музей національного маштабу...
не доросли чинуші...

dyakДата: Четвер, 04.03.2010, 00:55 | Повідомлення № 25
Авторитетний мешканець

Quote (el_Chupacabra)
Нормальній людині у нас, на даний час, це не потрібно. Влада завжди, у всі часи, була прерогативою жадібних до багатства і влади особин

При такому підході влада на людей працювати не буде, ця аксіома прийшла до нас із часів КПРС, потрібно від неї відовлятись.
Quote (el_Chupacabra)
після опівночі ніде вже й пива (цигарок, хліба тощо потрібне підкреслити) купити!!!

Після опівночі вредно їсти не думаю , що в селі виторг компенсує зарплату нічного продавця.
Quote (BACS)
цікаво скільки коштує поставити нового котла який проржавів... і владнати питання з пожарними...
наскільки я знаю із-за цього її закрили...

Думаю проблема в її збитковості. Вона не потрібна ні заводу ні сільраді а котел та пожарні це привід.

Додано (03.03.2010, 23:55)
---------------------------------------------

Quote (mr_smith)
Суть в тому що достатньо щоб проголосували за іншу людину і всі вміння ставати кудись головою до гепи.

Безумовно, але виборець сьогодні часто керується стадним інстинктом і уміння керувати цим інстинктом і приводить людей до влади. Якщо памятаєте нинишній голова зумів організувати мододь . яка ходила в спортзал, сьогодні в нього теж є команда і я не віру , що зявиться людина і без команди зможе перемогти. Врахуйте особливості нашого закону вибори в один тур. Голоса людей , які хочуть змін розділяться між двома трьма кандидатами, а в нинишнього голови стабільні виборці. Врахуйте, що і нові кандидати будут не ідеальні і потрібно лише вміло показати їхні недоліки, щоб частина людей сказала за таких голосувати не буду. Взагалі ситуація в селі дуже подібна на ситуацію в країні тільки політтехнологи за свої послуги беруть меньші гроші.

Все буде добре

mr_smithДата: Четвер, 04.03.2010, 01:22 | Повідомлення № 26
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Quote (dyak)
а котел та пожарні це привід.
котел зі слів Тараса спалили, він прогорів. Пожежники теж не привід, там в тому будинку люди живуть, там декілька квартир здається і таке сусідство, кочегарка і жилі приміщення через стіну, ніяку перевірку не пройдуть, це справді небезпечно для жителів того будинку. Тут варіант тільки будувати нову лазню.

Quote (mr_smith)
Безумовно, але виборець сьогодні часто керується стадним інстинктом
згоден цілком, правда, скажу одне, що багатьох тих хто хедкрабу допомагав на перший термін і на другий він кинув, просто і тупо кинув, бажання йому допомагати у багатьох відпало. Хто його зна, можливо вже є нові "політтехнологи" :D .

dyakДата: Четвер, 04.03.2010, 16:42 | Повідомлення № 27
Авторитетний мешканець

Quote (mr_smith)
Тут варіант тільки будувати нову лазню.

Або відселити людей. Нова лазня такою не буде по селі і в окрузі є лазні які рішають проблему але вони не такі як стара.

Все буде добре

mr_smithДата: Четвер, 04.03.2010, 17:00 | Повідомлення № 28
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Quote (dyak)
Або відселити людей.
якщо тільки взамін людям запропонувати таке саме житло, або краще, а просто відселяти заради лазні це не правильно.

СержДата: Четвер, 11.03.2010, 13:59 | Повідомлення № 29
Поважний мешканець
Група: Друзі
х-статус:
Статус-повідомлення

Так і Захарко сам не проти того щоб висилитись з лазні, і пересилитися в нормальне житло. Але на даний час житло що пропонували йому не підійшло. І жоден інвестор не хоче вкладати в лазню кошти тому що там проживають люди яких потрібно пересилити тай щей з компенсаціею.

СержДата: Четвер, 11.03.2010, 14:03 | Повідомлення № 30
Поважний мешканець
Група: Друзі
х-статус:
Статус-повідомлення

А вообще там багато проблем по поводу запуску в роботу. 1- каналізація. 2 - електроенергія 3 - водопостачання. А потім ще цілий візок всякої документації, дозволів, і так далі... І за кожну бумажку потрібно платити, платити, платити.

Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Про Червоне » Моє рідне селище » Чого не вистачає в Червоному? (на вашу думку)
Сторінка 2 з 6«123456»
Пошук:

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.81.110.114
Браузер:

Cайт живе: