rss · Четвер, 25.05.2017, 02:31

Опитування

Будинок Культури
1. Необхідний в Червоному
2. Мені це не цікаво
3. Замість БК - магазин
4. Є інші заклади, там краще
5. Надам фінансову допомогу
6. Не потрібен Червоному
7. Маю спонсора на ремонт
Всього відповідей: 41
Сторінка 1 з 6123456»
Модератор форуму: Shooler, el_Chupacabra 
Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Про Червоне » Моє рідне селище » Чого не вистачає в Червоному? (на вашу думку)
Чого не вистачає в Червоному?
mr_smithДата: Субота, 27.02.2010, 18:44 | Повідомлення № 1
ADMIN
Група: Адміністратори
х-статус:
You know what I mean?

Чого, на вашу думку, не вистачає в Червоному? Що було б необхідно для людей, нормального розвитку та існування селища, червоненської спільноти?

(не флудити повідомленнями типу - "не вистачає "зоряних воріт" або "порталу в паралельні світи"")

Жираф - це кінь, виконаний за всіма вимогами замовника.

dyakДата: Неділя, 28.02.2010, 06:45 | Повідомлення № 2
Авторитетний мешканець
Група: Модератори

На мою думку не вистачає
1 Чистих водойм
2 Робочих місць з доброю зарплатою
3 Актавних людей обєднаних в організацію для рішення проблем села.
4 Бані цукрового заводу.
5 Обмеження вирубки лісу біля села

Все буде добре

mr_smithДата: Неділя, 28.02.2010, 13:47 | Повідомлення № 3
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Quote (mr_smith)
Чистих водойм
якщо в плані водоростей та очерету то згоден, потрібно було б почистити, а в сенсі інших забруднеь то вони ще мабуть чисті.
Quote (dyak)
Актавних людей обєднаних в організацію для рішення проблем села.
мені здається що такою має буди сільрада та команда депутатів з хедкрабом. З іншого боку можна зареєструвати неприбуткову громадську організацію і стимулювати місцеві органи влади своєю діяльністю.
В інших питаннях згоден цілком. Доречі в баньку свого часу дуже полюбляв ходити, так що за баню ТАК10!

Селищу, на мою думку, необхідно:

• Кінотеатр
  • Інтернет!

dyakДата: Неділя, 28.02.2010, 14:59 | Повідомлення № 4
Авторитетний мешканець

Quote (mr_smith)
в сенсі інших забруднеь то вони ще мабуть чисті.

На мій погляд ні. Зелена вода перший признак проблеми.
Quote (mr_smith)
мені здається що такою має буди сільрада та команда депутатів з хедкрабом

В ідеалі да. Але на мій погляд сьогодні не так і найближчі вибори це не змінять.
Quote (mr_smith)
З іншого боку можна зареєструвати неприбуткову громадську організацію і

Можливо, але назбирати людей які реально хотять змін і обєднані одною ціллю сьогодні не реально виходячи із "бурних" дебатів по цьому питанню
Quote (mr_smith)
Інтернет

Думаю питання часу. Впевнений що рік два і звязок не буде проблема
Quote (mr_smith)
Кінотеатр

Якісний кінотеатр дорого і майже не реально. Який небудь напевно є але чи зацікавить він мешканців велике питання

Все буде добре

el_ChupacabraДата: Понеділок, 01.03.2010, 14:05 | Повідомлення № 5
Супермодератор
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Quote (dyak)
Зелена вода перший признак проблеми.

Навпаки це добре - водорості собі живуть... Ніякої хімії немає.
Quote (mr_smith)
Інтернет!

Нормальний Інтернет в Червоному є. Але лише на заводі. Не думаю, що найближчим часом з"явиться щось подібне для населення... Тут варіант лише один - сусідам скидатися на вишку та оплачувати її разом.
Quote (dyak)
Але на мій погляд сьогодні не так і найближчі вибори це не змінять.

Поживемо - побачимо. Якщо не буде нового керівництва - все залишиться так як і раніше.
Quote (dyak)
Якісний кінотеатр дорого і майже не реально.

Згоден. Тим більше в наш час, коли дешевше здерти в сусіда новий фільм, чим їти платити до каси тих три рубля, за яких краще пива купити.
Quote (dyak)
Бані цукрового заводу.

А от баня то да - болюче питання.
Про робочі місця та вирубку лісу навіть коментувати не буду - геморрой державного масштабу.

Недаром самая страшная книга Стивена Кинга называется "IT"
チョパカバラ

mr_smithДата: Понеділок, 01.03.2010, 15:27 | Повідомлення № 6
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Quote (dyak)
Зелена вода перший признак проблеми.
здається ще з уроків біології в школі пам"ятаю, що то якісь синьо-зелені водорості, а от порівняно з містами та великими річками наші озера та річки ще не такій забруднені. З другого боку йде просте засмічення наших водойм сміттям, та заростання очеретом та різними водоростями типу кропивок, замулення, тобто потрібно чистити.
Quote (dyak)
Впевнений що рік два і звязок не буде проблема
не впевнений. Судячи з деяких теперішніх обставин нікому то не потрібно, маю на увазі 95% населення, а який провайдер буде зацікавлений таким потенціалом?
Quote (dyak)
Якісний кінотеатр дорого і майже не реально.
дорого - так, але в культурному плані це набагато цінніше. Чудовий кінотеатр нікому не завадив би, з усіма сучасними наворотами звуку та інше. Раніше були кінотеатри у нас, зала на всі сеанси була забита людьми, впевнений що зараз теж люди відвідували б. Ціна думаю була б не менше 10 грн, але то вже інше питання.
Quote (el_Chupacabra)
сусідам скидатися на вишку та оплачувати її разом.
яку вишку? Супутник чи такий самий пров як у заводу?
Quote (el_Chupacabra)
навіть коментувати не буду
а як щодо своїх варіантів того, що необхідно селищу?

Взагалі тема більше про те що необхідно було б селищу на вашу думку, не залежно від економічної чи фінансової вигоди чи можливості втілення у життя, але від того не менш важливе у культурному чи ще якомусь сенсі, звичайно на вашу думку. А якщо маєте якісь думки щодо реальності того що написано то пишіть звичайно.
Коротше - мріємо!

el_ChupacabraДата: Понеділок, 01.03.2010, 16:00 | Повідомлення № 7
Супермодератор
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Quote (mr_smith)
що то якісь синьо-зелені водорості

Зелені. Які фотосинтезуючи виробляють кисень. Так, що тут все нормально - для людини не шкідливо. Колись, якщо мені не зраджує пам"ять, їх (а саме хлореллу) навмисне запускали у ставки для очистки води. А то, що стави замулюються та заростають - то таки проблема. Зарослі можна знищити за допомогою толстолоба (свого часу так і зробили з запрєткою, хто пам"ятає - перший рік вона була вся в очереті), але тут постає проблема з браконьєрами. А замулення лікується екскаваторами (читай паливо, обслуговування і пх), що пані Зачухі якось не з руки.
Quote (mr_smith)
Супутник чи такий самий пров як у заводу?

Такий же. Десь в темі про АДСЛ це вже обговорювалось - там і розцінки.
Quote (mr_smith)
а як щодо своїх варіантів того, що необхідно селищу?

По перше толкове керівництво. Я розумію, що громадська організація то є непогано, але практично вона зможе займатися лише "мєлкім пакостнічєством" місцевій владі. Великі махінації пройдуть повз них. Це загалом проблема всієї держави, що звикла і давно живе на откатах, хабарях і пх, оскільки ті, хто їх теоретично повинен контролювати користується тими ж принципами і всі довольні.
Далі. Проблема з інтернетом. Теоретично потрібно спробувати натиснути зверху. Задовбати дирекцію Укртелекома листами аля "Підключіть інтернет, йомайо!" і рано чи пізно вони або занесуть нас до банного листа спамфільтра, або почнуть ворушитися. Хоча "під лежачу каменюку жодна річка не тече" © ерозію ще ніхто не відміняв.
Третє. Ну най знайдеться меценат, що викупить (обміняє?!) палац Терещенка у москальської церкви. Або хоча би най держава зарахує йо до пам"яток архітектури, щоб не могли його перекроювать як завгодно. Учасники зимового зльоту не дадуть збрехати про стан цього маєтку і відношення до нього теперішніх мешканців - моНАХів:
Quote (Зльот № 4)
монашка: Ви розумієте, що це все монастир?!?
mr_smith: Але ж це ще й пам"ятка архітектури? Ми хотіли б оглянути саме палац з середини.
монашка: Не знаю, не знаю... (закриває двері перед носом делегації)

ЗІ. Якщо не точно передав діалог - поправте

Врешті решт, поставити їм общагу з дзвіницею (фінансово це можливо навіть для пересічного громадянина - агов, православні, відгукніться! Чого ваші духовні пастирі кубляться в здоровому, холодному, аварійному замку!!! Збудуймо їм новий дім!!! Всі на будівництво!!!) для їхніх релігійних ритуалів...

Пішов курити, далі буде...

チョパカバラ

mr_smithДата: Понеділок, 01.03.2010, 16:18 | Повідомлення № 8
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

[off]Так, спроба відвідати палац з метою "екскурсія" виявилася невдалою. Жінка-монашка запропонувала дочекатися настоятеля з відрядження в село з приводу осв"ячення помешкань і в нього запитати, але за збігом обставин він якраз повернувся і починав службу в церкві, тому було б мабуть верхом цинізму припертися з такими питаннями в той момент. Тому ми палац оглянули трошки зі сторони гуртожитку, точніше того, що від нього залишилось, там ще можна зайти і оглянути розвалини, де не відгороджено монахами. Жалюгідно там все. Трохи подивились, похитали головами і пішли.[/off]

mr_smithДата: Понеділок, 01.03.2010, 18:06 | Повідомлення № 9
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

el_Chupacabra, щоб не відволікатись від теми розмовами про палац, я роблю висновок з твоїх слів: ти вважаєш що селищу дуже необхідно мати свій краєзнавчий музей і він, на твою думку, має бути саме в приміщенні палацу?
Дійсно, якби з того палацу та зробити краєзнавчий музей, не тільки про історію палацу та його власників, а і про історію селища, заводів, людей які тут жили, сусідніх сіл. Запропонований тобою обмін, або викуп кимось, це добре, але мені здається, що було б не погано домовитись з монахами та церквою, якій належить тепер цей будинок, про співіснування подібного проекту в одних стінах з монахами. Наприклад монастир - це перший поверх, а музей - це другий поверх, впевнений що другого поверху вистачило б з головою. Потім винайняти (оформити офіційно працівниками музею з достойною матеріальною компенсацією) толкових істориків, які б займалися пошуком історичних фактів про селище, артефактів минулих часів та інш.

Тобто, ти мрієш про музей в селищі Червоне!

el_ChupacabraДата: Понеділок, 01.03.2010, 18:42 | Повідомлення № 10
Супермодератор
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Quote (mr_smith)
було б не погано домовитись з монахами

Ні синку, це - фантастика ©. На жаль, домовитись з представниками церкви навряд чи вдасться - занадто вони вже себе ізбранними вважають і на поступки не підуть. Твердолобийи народ.
Quote (mr_smith)
Тобто, ти мрієш про музей в селищі Червоне!

Взагалі хотілося б якось об"єднати матеріали шкільного та заводського музею в такому собі МЕГА-музеї на основі замку... Але на даному етапі, при теперішньому керівництві школи, заводу, та палацу - це нереально. На жаль, блін...

チョパカバラ

dyakДата: Понеділок, 01.03.2010, 21:50 | Повідомлення № 11
Авторитетний мешканець

Quote (el_Chupacabra)
Зелені. Які фотосинтезуючи виробляють кисень. Так, що тут все нормально - для людини не шкідливо.

Ви абсолютно впевнені? Я чув зовсім інше, що вони спричиняють отруєння і алергію. Крім того коли зранку піти на ставок то зможете побачити плівку на воді і заходити в таку воду зовсім не хочеться.

Додано (01.03.2010, 20:50)
---------------------------------------------

Quote (el_Chupacabra)
Взагалі хотілося б якось об"єднати матеріали шкільного та заводського музею в такому собі МЕГА-музеї на основі замку... Але на даному етапі, при теперішньому керівництві школи, заводу, та палацу - це нереально. На жаль, блін...

Згоден.
Quote (el_Chupacabra)
толкове керівництво

Воно не може зявитись просто так. Якщо тепереішне керівництво не зробить , якусь велику помилку то воно залишиться надовго.

Все буде добре

el_ChupacabraДата: Вівторок, 02.03.2010, 10:27 | Повідомлення № 12
Супермодератор
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Quote (dyak)
Ви абсолютно впевнені? Я чув зовсім інше, що вони спричиняють отруєння і алергію.

Алергію взагалі спричиняє все, що можна придумати. Правда не у всіх ця алергія присутня. Так поява водоростей це наслідок перенасичення води різними поживними для них речовинами, і таки вони можуть виділяти деякі токсини. Але для людини (не алергетика) вони дійсно не шкідливі, і в Червоному це не настільки велика проблема.
Лікується розведенням риби і роздачі тюлєй (не в сенсі занавісок, а в сенсі кулаками) браконьєрам.
Quote (dyak)
Якщо тепереішне керівництво не зробить , якусь велику помилку то воно залишиться надовго.

Так дивлюся на настрої в Червоному, таки вже встигло задовбати народ. Так що чекаємо нових виборів. Якщо буде достойний кандидат, за нього проголосують.

チョパカバラ

dyakДата: Вівторок, 02.03.2010, 23:20 | Повідомлення № 13
Авторитетний мешканець

Quote (el_Chupacabra)
Якщо буде достойний кандидат, за нього проголосують.

Якщо буде один достойний то да, але виходячи з настроїв їх буде багато і тому залишиться старий, який вміє це робити.

Все буде добре

mr_smithДата: Вівторок, 02.03.2010, 23:23 | Повідомлення № 14
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Quote (dyak)
який вміє це робити.
що робити?

dyakДата: Вівторок, 02.03.2010, 23:27 | Повідомлення № 15
Авторитетний мешканець

Quote (el_Chupacabra)
Лікується розведенням риби і роздачі тюлєй (не в сенсі занавісок, а в сенсі кулаками) браконьєрам

Не розділяю оптимізм думаю, що вводі є зайвий азот і органіка від наших підприємств і потрібний час плюс заборона на викиди.

Додано (02.03.2010, 22:25)

Quote (mr_smith)
що робити?

Ставати головою.

Додано (02.03.2010, 22:27)
Вибори це робота і не підготовлей людині мало що світить не обовязково приміняти кримінал

Все буде добре

Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Про Червоне » Моє рідне селище » Чого не вистачає в Червоному? (на вашу думку)
Сторінка 1 з 6123456»
Пошук:

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.166.216.223
Браузер:

Cайт живе: