rss · Неділя, 16.01.2022, 13:20

Опитування

Дендрологічний парк
1. Відреставрувати парк
2. Мені байдуже
3. Парк і так гарний
4. Допоможу з реставрацією
5. Замість парку будинки
Всього відповідей: 39
 • Сторінка 18 з 18
 • «
 • 1
 • 2
 • 16
 • 17
 • 18
Модератор форуму: Shooler, el_Chupacabra  
Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Тематичні форуми » Гумор » КомпУтерный юмор (Программисты, сисадмины, юзвери и прочие обитатели...)
КомпУтерный юмор
mr_smithДата: Вівторок, 03.04.2012, 02:29 | Повідомлення № 256
ADMIN
Група: Адміністратори
Повідомлень: 5112
х-статус:
You know what I mean?

Нє, Тарас, я за шо купив за те продав. З такими запитаннями ти звертайся в офіційні сервісні центри Розробника, вибери будь-який - рп, уп. Дивись тільки щоб не форматнули, а то заллють який небудь Apple, а ти ж знаєш шо було останнього разу з тим Apple і першими гаджетами з роз"ємами мамка-папка.


Жираф - це кінь, виконаний за всіма вимогами замовника.
 
el_ChupacabraДата: Вівторок, 03.04.2012, 03:04 | Повідомлення № 257
Супермодератор
Група: Модератори
Повідомлень: 2933
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Quote (mr_smith)
вибери будь-який - рп, уп

Та то ж франчайзери, і звязку з розробником вони не мають в принципі... Так що новина таки фейк, а жаль...


Недаром самая страшная книга Стивена Кинга называется "IT"
チョパカバラ
 
mr_smithДата: Вівторок, 03.04.2012, 03:55 | Повідомлення № 258
ADMIN
Група: Адміністратори
Повідомлень: 5112
х-статус:
You know what I mean?

Quote (el_Chupacabra)
франчайзери

:D таки жаль.


Жираф - це кінь, виконаний за всіма вимогами замовника.
 
mr_smithДата: Понеділок, 21.05.2012, 22:50 | Повідомлення № 259
ADMIN
Група: Адміністратори
Повідомлень: 5112
х-статус:
You know what I mean?

Доброго дня. Мене звуть В'ячеслав, мені 22 роки і я PHP програміст. Я сиджу на PHP з 18 років.

Перший раз я спробував PHP з товаришем. Ми сиділи, обговорювали веб-технології і тут він сказав, що недавно пробував PHP. Він запропонував спробувати мені. Спочатку я не погодився, адже це PHP, я чув багато поганих чуток про нього, чув, що він викликає залежність. Але друг наполягав, говорив, що в житті потрібно спробувати все і я здався. Він запропонував безкоштовний скрипт, що виводить «Hello world!». Він здавався зовсім нешкідливим, але як потім виявилося, я вже не міг зупинитися. Вже дуже скоро завдяки PHP я спробував свою першу CMS. Це зараз я розумію, наскільки небезпечним був цей крок, але тоді я нічого не розумів, і мені це подобалося. Я не помітив, як після першої випробуваної cms, мені вже захотілося написати свою. Далі було тільки гірше. Я вже ризикнув спробувати дещо важче. Я вирішив спробувати свій перший фреймворк. Це було прекрасно. Але це була дорога в нікуди. На той момент родичі вже зневірилися мені допомогти, а моя дівчина дізнавшись, що я використовую PHP кинула мене. Я все більше віддалявся від своїх друзів і рідних, моє оточення складали такі ж PHP-програмісти як і я. Ми збиралися у одного в квартирі, підключалися до сервера і спільно програмували, використовуючи PHP і фреймворки. Я потрапив у цей капкан PHP і тепер не можу самостійно позбутися цього, моє життя зламане. Якби міг повернутися в той час, я б все виправив, і ніколи не купився на цей прийом.


Жираф - це кінь, виконаний за всіма вимогами замовника.
 
el_ChupacabraДата: Середа, 31.10.2012, 18:17 | Повідомлення № 260
Супермодератор
Група: Модератори
Повідомлень: 2933
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Законы программирования


Закон программирования № 01. Ничто не работает так, как планировалось запрограммировать.

Закон программирования № 02. Ничто не программируется так, как должно работать.

Закон программирования № 03. Хороший программист характеризуется умением доказать почему задачу невозможно выполнить, когда ему просто лень её выполнять.

Закон программирования № 04. На решение проблемы уходит в три раза меньше времени, чем на обсуждение всех "за" и "против" её решения.

Закон программирования № 05. Обещанный срок сдачи - это аккуратно рассчитанная дата окончания проекта плюс шесть месяцев.

Закон программирования № 06. Программисту всегда известна последовательность действий, которыми пользователь может повесить его программу, но он никогда не чинит эту проблему, надеясь на то, что никому никогда не придёт в голову эту последовательность исполнять.

Закон программирования № 07. Настоящие программисты любят Windоws - все ошибки, сделанные по собственной тупости, можно свалить на Micrоsоft.

Закон программирования № 10. В случае голодовки настоящий программист ещё месяц сможет питаться едой, выковырянной из-под кнопок клавиатуры.

Закон программирования № 11. Настоящий программист уже как минимум поменял три залитых пивом клавиатуры.

Закон программирования № 12. Все, кто испытывает проблемы с настройкой кодировки, автоматически считаются неандертальцами.

Закон программирования № 13. Дилетантские разговоры о компьютерах вызывают резкую тошноту вплоть до приступов рвоты. Вопрос о том, как поменять "обои" в Windоws вызывает желание перерезать горло вопрошающему.

Закон программирования № 14. У большинства людей, нуждающихся в твоей помощи, причина ошибки в работе программы чисто генетическая.

Закон программирования № 15. HTML, HTTP, FTP, SMTP, TCP/IP, RTFM и т.д. - это слова, а не аббревиатуры.

Закон программирования № 16. Словосочетание "мышка-норушка" не несёт никакого смысла.

Закон программирования № 17. Самые мистические проблемы, широко раздуваемые и афишируемые, в конце концов оказываются твоими глупейшими ошибками.

Закон программирования № 20. Следствие закона № 16 - если твоя программа выполняет мистические действия, значит, ты сделал что-то невероятно тупое.

Закон программирования № 21. Самое плохое ощущение для программиста - когда вокруг тебя стоят десять человек и все пытаются найти причину проблемы в твоей программе, а ты уже понял, в чём проблема, но боишься сказать, потому что это что-то вопиюще глупое...

Закон программирования № 22. Решение всех жизненных проблем находится в Интернете. Надо только уметь хорошо искать.

Закон программирования № 23. Конфликт логических указаний в жизни вызывает фатальную ошибку в работе мозга программиста - возможно повышение температуры и сильное головокружение вплоть до рвоты или потери сознания.

Закон программирования № 24. Тех, кто презирает программистов, программисты презирают сильнее, чем те, кто презирает программистов, презирают программистов, которые презирают тех, кто их презирает.


Недаром самая страшная книга Стивена Кинга называется "IT"
チョパカバラ
 
Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Тематичні форуми » Гумор » КомпУтерный юмор (Программисты, сисадмины, юзвери и прочие обитатели...)
 • Сторінка 18 з 18
 • «
 • 1
 • 2
 • 16
 • 17
 • 18
Пошук:


Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.83.119.159
Браузер:

Cайт живе: