rss · Понеділок, 19.11.2018, 14:38

Опитування

Дендрологічний парк
1. Відреставрувати парк
2. Мені байдуже
3. Парк і так гарний
4. Допоможу з реставрацією
5. Замість парку будинки
Всього відповідей: 39
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Модератор форуму: Shooler, el_Chupacabra, DmitriyLEV  
Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Тематичні форуми » Політика/Економіка/Суспільство » Мова спілкування (мова, якою ми спілкуємося)
Мова спілкування
Якою мовою ви зазвичай спілкуєтесь
1.Українською[ 6 ][35.29%]
2.Російською[ 2 ][11.76%]
3.Суржиком[ 4 ][23.53%]
4.Англійською[ 0 ][0.00%]
5.Албанською[ 0 ][0.00%]
6.Китайською[ 0 ][0.00%]
7.Якою хочу - такою і спілкуюсь[ 5 ][29.41%]
Усього відповідей: 17
el_ChupacabraДата: Понеділок, 09.02.2009, 22:02 | Повідомлення № 1
Супермодератор
Група: Модератори
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Мовне питання. Ваша мова спілкування? Яку мову на Україні потрібно захищати? Чи потрібна нам друга державна мова? І т.д...

Недаром самая страшная книга Стивена Кинга называется "IT"
チョパカバラ

Повідомлення відредактовано el_Chupacabra - Понеділок, 09.02.2009, 22:02

el_ChupacabraДата: Понеділок, 09.02.2009, 22:34 | Повідомлення № 2
Супермодератор
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Куме, я нічого не маю проти цієї дискусії, і ніхто Вас не заганяв ні в яку коробочку, але та тема присвячувалась КОМП"ЮТЕРНОМУ ЗАЛІЗУ. Логічно припустити, що розмова там ішла на тему саме цього заліза (ну і юзерів які це залізо юзають), і мовне питання там якось не до місця (це називається оффтоп - не по темі).
Крім того (щодо мовного питання), я вже писав, що більшість технічної документації написана на англійській або російській мовах і тому зручніше спілкуватися російською мовою, з використанням специфічних термінів.
Відповідь на твій закид, що нібито я не знаю мови співбесідника - знаю, подивися форум - відповіді ЗАВЖДИ мовою того, кому я відповідаю.

ЗІ. До речі, міг би проголосувати, для годиться sad

チョパカバラ

Повідомлення відредактовано el_Chupacabra - Понеділок, 09.02.2009, 22:35

RoostamДата: Понеділок, 09.02.2009, 22:47 | Повідомлення № 3
Поважний мешканець
Група: Друзі
х-статус:
Roostam style

Я вважаю що кожен має право спілкуватися на такій мовы, на якій хоче.. dry

el_ChupacabraДата: Понеділок, 09.02.2009, 22:54 | Повідомлення № 4
Супермодератор
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Quote (Roostam)
Я вважаю що кожен має право спілкуватися на такій мовы, на якій хоче..

КОЖЕН Українець вільно спілкується, як мінімум, двома мовами. Крайнощі забороняти російську, і відноситися до російськомовних українців як до парій. Так само відношення до україномовних - як до селюків (на щастя, це вже проходить)... Не потрібно сприймати людину виключно по тому як вона розмовляє.

チョパカバラ

el_ChupacabraДата: Понеділок, 09.02.2009, 22:55 | Повідомлення № 5
Супермодератор
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Quote (M-i-k-o-n)
Як це зробити так, щоб не бачити тупо здертих з форумів цитат...

Ти про що?
Quote (M-i-k-o-n)
І прохання - СПІЛКУЄМОСЬ УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ

Офіційна мова нашого сайту: Їх дві - українська та російська, на сайті та форумі заборонено використовувати так звану "албанську" мову, в крайньому випадку, якщо хтось має бажання написати щось важливе, але без албанізмів не може, то пишіть так, щоб це ніяк не заважало іншим користувачам(чим менше тим краще).
Я, взагалі, ЗАВЖДИ спілкуюсь мовою співрозмовника (якщо я її, звичайно, знаю), і мені не важливо якою саме мовою спілкуватися. І взагалі, це - оффтоп. Якщо хочеш - створи тему в гілці Політика/Економіка/Суспільство і там подискутуємо

チョパカバラ

mr_smithДата: Понеділок, 09.02.2009, 22:55 | Повідомлення № 6
ADMIN
Група: Адміністратори
х-статус:
You know what I mean?

Міш, ну ти загнув звичайно, я не просто так написав на головній сторінці, в самій верхній привітальній статті, що офіційні мови сайту це Україньська та російська. На сайті та форумі заборонена албанська(языг падонкафф). Так що всі користувачі форуму можуть висловлюватись на обох мовах, хоч через раз пишіть то однією то іншою, навіть англійською пишіть, але будьте готові що вас не всі зрозуміють.

Жираф - це кінь, виконаний за всіма вимогами замовника.

mr_smithДата: Понеділок, 09.02.2009, 22:55 | Повідомлення № 7
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Quote (M-i-k-o-n)
Як це зробити так, щоб не бачити тупо здертих з форумів цитат

Так а що поганого в копіюванні чогось важливого, цікавого, необхідного, інформативного, смішного і т.д.? Думаю нічого поганого, головне щоб на користь. Я наприклад так і закликаю робити, якщо не самостіно написана стаття, то нехай буде тупо скопійована, але цікава,необхідна....і т.д.
Quote (el_Chupacabra)
Якщо хочеш - створи тему в гілці Політика/Економіка/Суспільство і там подискутуємо

Згоден! На політичні, революційні та інші суспільно-корисні теми в відповідний форум. А там вже про все на світі, та на всіх на світі, але без різних форм дискрімінацій. Та коректно один до одного. Дякую.
Quote (M-i-k-o-n)
Щось я ще не зустрічав в твоїх зверненях щоб ти спитав, на якій з мов людині легше спілкуватись... Є нагода спробувати... Юра, тебе теж це стосується...

Ну навіщо вона тобі ось ця суперечка? Це навіть не та тема де про таке сперечатися, ну все ж настільки просто. Потрібно створити тему в відповідному форумі, наприклад: "Чи потрібно спілкуватися на сайті двома мовами" в форумі про підтримку роботи сайту та форуму, або "Меганекоректна дискримінація української мови в Україні" в форумі про політику, або ще якось назвіть тему, тут вже робота фантазії має проявитись і все.

el_ChupacabraДата: Понеділок, 09.02.2009, 22:56 | Повідомлення № 8
Супермодератор
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Quote (M-i-k-o-n)
тобі і створювать, а де ми народились треба помнить!!!

Тобі сюди

Крім того, дана гілка форуму про комп"ютерне залізо, а БІЛЬШІСТЬ всієї інформації по цьому питанню (окрім підручників інформатики за 10 - 11 кл. для Україномовних шкіл) написана на англійській або російській мовах...

ЗІ. - Куме, ви знаєте як ці кляті москалі називають наш КДПЗП?
- Як?
- Сі-Ді Ро-о-ом!

チョパカバラ

Повідомлення відредактовано el_Chupacabra - Понеділок, 09.02.2009, 22:20

mr_smithДата: Четвер, 19.02.2009, 05:28 | Повідомлення № 9
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Quote (M-i-k-o-n)
"Не існує різних мов, є лише одна - взаєморозуміння"
ти своїм підписом відповів на всі можливі питання, які могли б виникнути по даній темі! +1

DmitriyLEVДата: Четвер, 19.02.2009, 11:59 | Повідомлення № 10
Авторитетний мешканець
х-статус:
Будуюся Я!!!!

Мені здається, що після обговорення таких тем і починаються війни.... "А мені не подобається твоя мова, а мені твоя. Ну то пішли ПОГОВОРИМО". Не розумію я людей, які намагаються змінити чиєсь ставлення до мови чи ще чогось такого до чого до чого звикаш за життя. У кожного своє відношення до звичних для нього речей. Чому ті що живуть у центральній Україні повинні бути для східних бендерами, а для західних москалями!??? Парадокс!

Перед тим як критикувати, зроби подібне, або повтори запропоноване!!!

GabberДата: Четвер, 19.02.2009, 12:13 | Повідомлення № 11
WATCHER
Група: Користувачі
х-статус:
At last, I'm free)))

Розумний той,хто орієнтується по обставинам,використовуючи власний досвід та знання.

mr_smithДата: П'ятниця, 20.02.2009, 02:27 | Повідомлення № 12
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Quote (DmitriyLEV)
Чому ті що живуть у центральній Україні повинні бути для східних бендерами, а для західних москалями!??? Парадокс!
Ніякого парадоксу, це політика: "Розділяй і володій". Якщо слідкуєш за політичним життям України та навколо неї, то мабуть сам бачиш яким сусіднім країнам та внутрішнім політичним(читати олігархічним) силам вигідна та необхідна саме така тактика щоб заволодіти ненькою Україною. А люди тут нідочого...хібащо самі винні в тому що піддаються зомбуванню.

el_ChupacabraДата: П'ятниця, 20.02.2009, 11:32 | Повідомлення № 13
Супермодератор
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Quote (mr_smith)
Якщо слідкуєш за політичним життям України та навколо неї, то мабуть сам бачиш яким сусіднім країнам та внутрішнім політичним(читати олігархічним) силам вигідна та необхідна саме така тактика щоб заволодіти ненькою Україною.

Повністю згоден. Цю війну розпочали і підтримують представники радикально налаштованих політичних партій. Згадайте останні події в Криму, самоуправство деяких регіональних рад з введенням другої державної. Всі мої російськомовні знайомі з східних областей на питання - "чи потрібна нам друга державна?", дивляться на тебе як ідіота.
Коли в Рівному (часто буваю) купуєш щось в магазині і звертаєшся російською мовою - тобі і відповідають російською.
Я вже говорив, що КОЖЕН пересічний українець вільно володіє двома мовами і не робить між ними принципової різниці. А української не знають колишні партійні чиновники, яких бідненьких заставили вивчати чужий для них "язік" (збирався без особистостей, але згадайте як Азарова підняли на сміх, коли він спробував говорити українською).
А так звані "патріоти", в яких російська мова викликає нудоту! Є в мене знайомі в патріотичних організаціях a la "Тризуб" - так скінхеди, так "москалі - козли", але вони також не роблять принципової різниці між російською та українською мовами і фраза про москалів відноситься ЛИШЕ до політики Російської Федерації у відношенні до України. Потрібно знайомити наших горе-патріотів з цими скінами, це руйнує стереотипи.

ЗІ.
И будь я евреем преклонных годов,
И будь я тинейджером - чукчей.
Украинский выучил б только за то,
что смог его выучить Кучма.
(с) КВН

チョパカバラ

ShoolerДата: П'ятниця, 20.02.2009, 23:29 | Повідомлення № 14
Супермодератор
х-статус:
Veni! Vidi! Vici!

Да блін, що взагалі за питання? Я, наприклад не розумію. Для мене є одна мова -мова взаемопорозуміння. Мене людина розуміє - я її також. Так нах розвивати далі тему. Основне завдання мови виконуеться!!!
А те що російська, українська, англійська, бусурманська мови навязуються - то це все політика.
Будь-яка поважаюча себе держава і народ має зрозуміти таке (мої власні думки):
1: Держава - Україна, офіційна мова спілкування - українська.
2. А якою вам особисто спілкуватися зручніше - такою і спілкуйтеся.

От я спілкуюся суржиком, то що я "бандеромоскаль" получаюся... А хто взагалі знае чисту українську. І взагалі критеріїї оцінювання є? Не певен.

А якощо ще додати мою скупу англійську, то получуся і взагалі настоящий шпійон!!!

Давайте так - на якій мові вам зручніше, на такій і спілкуйтеся. Поважайте вибір інших.

І ще одне - хто хоче зробити щось корисне (і в плані мови також) - почніть з себе!
І не потрібно бачити заскалку в оці брата свого, коли колоду в оці власному не чуеш!!! (Цитата з Біблії).

От така моя думка до цього питання. Все окрім цього - грязна політика і просто причина для провокації. Іншого обясненія не знаходжу. Хто знайшов - доведіть мені!

Я - волк! И вожака хочу я трон.
Ведь жизнь имеет волчий нрав.
В ней справедливейший закон -
Кто всех сильнее тот и прав!

mr_smithДата: Субота, 21.02.2009, 09:49 | Повідомлення № 15
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Ні, видаляти не буду.

Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Тематичні форуми » Політика/Економіка/Суспільство » Мова спілкування (мова, якою ми спілкуємося)
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.144.82.216