rss · Середа, 21.11.2018, 05:34

Опитування

Покращення в смт Червоне.
1. Дуже необхідні!
2. Байдуже
3. Ні. Все і так добре
4. Це не можливо
5. Покращення вже є
Всього відповідей: 35
Модератор форуму: Shooler, el_Chupacabra, DmitriyLEV  
Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Тематичні форуми » Політика/Економіка/Суспільство » Україна. Асоціація з ЄС (Вектор напрямку зовнішньополітичного розвитку нашої держави)
Україна. Асоціація з ЄС
el_ChupacabraДата: Четвер, 21.11.2013, 15:18 | Повідомлення № 1
Супермодератор
Група: Модератори
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

В світлі останніх подій, коли Європа пропонує Україні зробити ще один крок до Євросоюзу, а Російська Федерація погрожує санкціями, куди податися нашій державі? Захід чи Схід? Обговорюємо.

Недаром самая страшная книга Стивена Кинга называется "IT"
チョパカバラ

DmitriyLEVДата: Субота, 23.11.2013, 12:24 | Повідомлення № 16
Авторитетний мешканець
х-статус:
Будуюся Я!!!!

Цитата dyak ()
якщо завтра не сподобаюсь комусь я чи ти в нас не буде шансу захистити себе
На мою думку ситуація ще й в тому, щоб показати простому народові типа... Не рипайтесь, бо бачили, що ми з Юлею зробили, у якої бабла не міряно, а з Вами, це в сто разів простіше.... Тихенький такий натяк...

Перед тим як критикувати, зроби подібне, або повтори запропоноване!!!

dyakДата: Неділя, 24.11.2013, 11:12 | Повідомлення № 17
Авторитетний мешканець

Не знайшов людей в селі, які хотіли б участвувати в мітингу за Евроітеграцію їду сам. Можливо виглядаю самим дурним , або незайнятим , але не знаю іншого шляху змінити країну.

Все буде добре

DmitriyLEVДата: Понеділок, 25.11.2013, 09:43 | Повідомлення № 18
Авторитетний мешканець
х-статус:
Будуюся Я!!!!

Цитата dyak ()
Можливо виглядаю самим дурним , або незайнятим , але не знаю іншого шляху змінити країну.
Я навіть при величезному бажані не можу поїхати, виробництво штука серйозна... Осталось приблизно тиждень працювати, не охта все запороть...

dyakДата: Понеділок, 25.11.2013, 16:29 | Повідомлення № 19
Авторитетний мешканець

Отримав величезний потік позитивних емоцій і затрати які поніс вважаю варті того. Спілкуватись з людьми , які хочуть змінити країну це велика радість. Бурю емоцій викликало коли находися біля пам’ятника Леніну з одного боку колона займала весь Хрещатик до Європейської площі , а з другого бульвар Шевченка  скільки було видно. Дуже нещасні були беркутові ,які  двома кільцями обступили пам’ятник Леніна. Це була єдина купка беркута на шляху .  На Єропейській площі на зустріли співом Марічка Бурмака , пізніше її замінив Тарас Чубар. 
Почався мітинг незвично мало було політиків на сцені Тягнибок, Яценюк і Геращенко пізніше піднялись кандидати  в депутати Левченко та Булатецький. Не сподівано, для мене, були журналісти  Наєм , Портников, Рахманінов.  Виступи були прогнозовані , запальні  і дуже добре сприймались аудиторією. В районі двух годин майдан почали покидати проплачені мітингувальники, на мій погляд, але кількість людей практично не зменшилась.
Особливо радували зроблені самостійно транспаранти, які представляли різні міста або організації. Самий веселий був Одеса за євроінтеграцїю . Запам’ятав люди , які  несли лозунг «Спілка репресованих і політв’язнів за Євросоюз» люди змучені життям, але очі були дуже живі. Саме щасливі  обличчя відрізняли учасників Майдана від пасажирів метро.  Запамятався транспарант де Петро 1 закликав бояр України брити бороди на ньому домальовані бороди були у членів кабміна . Участь в переміщенні великого прапору ЄС по майдану додала позитиву
Потім на заклик Турчинова пройшлись біля кабміну , ВР і адміністрації Президента , Приємно було просто йти в колоні початок і кінець якої не було видно. Біля кабміну бачив , як  в провулок побігли молоді люди  темних спортивних костюмах після де-кільких вибухів. Біля адміністрації Президента уже стояв з ними і навіть спробував спілкувався до того як вони кинули першу димову шашку, потім я пішов звідти . Тітушків відрізняє  особливе вбрання, і зовсім інший вираз обличчя. Хто оплатив їхні послуги, могла б вияснити влада, але напевно ми це не дізнаємося, як і тих героїв хто зірвав вибори 2012 р.
Безумовно цей, мітинг це лише початок, враховуючи реакцію Азарова і легкої перемоги не буде, тому що влада нарахувала лише 29 тис мітингувальників , яких вважає    проплаченними . Лицемір Азаров заявляє , що рішення суду 2004 р( в правильності рішення суду по Тимошенко він не сумнівається)  незаконне і вибори 2 туру були чесними, тому надіятись на чесні вибори 2015 не приходиться. Питання стоїть , або люди змінять цю брехливо владу, або у нас на довгі роки буде єдиний лідер нації , як у всіх державах ТС. Чим більше людей сьогодні буде виходити , тим більше шансів змінити країну. Безумовно всі ми на роботі , тому кожний , сам вирішує скільки часу може віддати державі, щоб діти жили не в СРСР , а так як в Європі.

Все буде добре

el_ChupacabraДата: Вівторок, 26.11.2013, 02:16 | Повідомлення № 20
Супермодератор
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Ситуація на телебаченні. Замітки.
Перший націАнальний канал "по-отєчєскі" заспокіює пенсіонерів, що його дивляться. Мовляв, в Європу ми прийдемо колись, нинішня асоціація - це ще не членство в ЄС, Росія нам друг брат і вобщє успакойтєсь. В новинах про євромайдан згадується "між іншим", наголошується "на думку політологів", що до 2004 року нинішньому майдану срать і срать (пардонтє), кількість людей на майданах суммарно не перевищувала 20 000 людей за всі дні. При цитуванні Тимошенко дівчина, що читала текст безбожно акала, думаючи що мабуть має бути смішно... Особливо порадувала вчорашня трансляція майдану "Зробимо Європу в Україні". Цікаво, що навіть я хвилин десять намагався зрозуміти де мене наї надурили: Розтікаючись мисью по дрєву виступаючі говорили про те як добре бути з Європою, але тоді, коли ми самі її тут зробимо з підтримкою дяді Вови. Трансляція цього цирку для 2 - 3 куплених кілоюзерів йшла саме в той час, як на європейській площі відбувався "euromaidan". Інші канали загадково мовчали. Шкода, що не маю супутникову тарілку, або швидкий інтернет, щоб порівняти... Треба й собі їхати...
Поряд з тим інші канали, що є стандартними для більшості України, давали обережно зрозуміти, що влабі б прислухатись до думки її юзерів. Навіть канал "Україна", що належить пану Ахматову (я часом не омовився?) давав зрозуміти свою солідарну позицію вимогам євромайдану.
Цитата
Хто оплатив їхні послуги, могла б вияснити влада, але напевно ми це не дізнаємося

Влада і оплатила. Хто конкретно - не принципово. Цікава етимологія слова "Тітушки", тепер всіх гопніків так називатимуть чи тільки тих, хто працює на державу?

Сьогодні, судячи з новин, на Майдані Незалежності почали ставити новорічну................................................................................................................................... ...........................................................................йолку і розбивати каток. Наш Любий Президент (Нехай Він Потрапить На Тому Світі В Рай З Пивним Вулканом І Фабрикою Стриптизу Але Пиво Буде Житомирським-Вчорашнім А Стриптиз Танцює Його Люба Дружина Яка Ні Разу Не Змінилася) видно робить деякі висновки і сподівається, що те що проканало колись - проканає зараз. Цікаво, якби майдан відбувся влітку там теж почали б ставити хвойне-дерево-з-важкозапоминаючою назвою?

Юра. Виражаю свою повагу за твою участь в долі держави.

Недаром самая страшная книга Стивена Кинга называется "IT"
チョパカバラ

avatarДата: Середа, 27.11.2013, 20:36 | Повідомлення № 21
Шановний мешканець
Група: Друзі

Если в стране большинство, за евросоюз, знать та и будет..
Если не видит, это большинство иного пути улучшения, дело и правда хреново...
От вступления бедный беднее не станет... гроши и честь ведь и так отобрали facepalm
Если что не так, можно и выйти. Народ мудрее станет и оборотистей, тот что останется.

А если ты землю всем сердцем ле любишь, любви настоящей достоен не Ты!

Повідомлення відредактовано avatar - Середа, 27.11.2013, 20:39

DmitriyLEVДата: Четвер, 28.11.2013, 14:38 | Повідомлення № 22
Авторитетний мешканець
х-статус:
Будуюся Я!!!!

Ось що знайшов. Випадково

avatarДата: Четвер, 28.11.2013, 21:34 | Повідомлення № 23
Шановний мешканець

Только показали по "России"  майдан, с купленными за ассоциацию и прочую белеберду. Выходит Украине европезация сейчас не по карману. "Евро-ремонт" повлечёт, кроме того множество новых проблем...и без того дырявая, экономика не выдержит новых затрат.
Всё выглядит, словно страна стоит перед новой революцией. Искусственной, как всегда это бывает в человеческой среде.(?????????????????????)
Стать Украине Европой, это вполне нормально(я считаю), не утратив своих национальных достояний. Сознательность, цивилизованность, порядочность...это то чего желает своей стране каждый украинец. Все устали от бардака на всех уровнях. Многие давно в истерике, от безысходности...жизнь лучше не становится. Конечно лучше хоть что-то, чем такая жизнь B) .

Не стоит, в такой ситуации спешить с ЕС. Как думаете? Мот честнее было бы навести самим, порядок на своём подворье? Самим подгонять свои стандарты под евро, эволюционно, а не ломать всё херое, не построив новое? Пусть уйдут десятилетия. Зато это будут десятилетия созидательной жизни.

КПССа уже давно нет, нет строительства Ленинского коммунизма во всём мире, путём соревнования(фалометрии) с Западом. В РФ демократия, сотрудничество с Западом, во многих областях. Ан нетс(?). Напряги продолжаются, за мировое господарство, влияние и ресурсы.
Есть великие панты с одной и другой стороны.  Гармонь для рванья, ныне, многострадальная Украина :o
Может не стоит позволять рвать её? Сколько можно? Наверняка есть путь между двух огней?
К сожалению, новый путь на Верх, начинается всегда с сокрушительного падения facepalm (тужу)

dyakДата: Субота, 30.11.2013, 00:46 | Повідомлення № 24
Авторитетний мешканець

Інший шлях наш вітя вже знайшов це брати китайці, вони нам допоможуть, а візьмуть лише частину наших чорноземів. У братів словян грошей , щоб латати дірки в бюджеті 15 млр немає(самі вміють красти), а вороги європейці не дадуть грошей ,щоб сімя вкрала і збільшила статки в рази за рік.
Що стосується пропачених мітингів брехня повна. Російські канали знімають на мітингах ПР ,а видають що це майдан за Євроінтеграцію. Я був на мітингу 24 листопада і поїду 1 грудня там 90 % за ідею точно.
Смерть економіки балтійських країн предрікали, але дай боже нам так жити , як вони вмирають. Сьогодні ринок Європи рівний ринку Росії для України . Європа в своїх діях предсказуєма санкцій може ввести лише за порушення прав людини, а Росіії то сир то цукерки то труби не подобаються. Не залежно від підписання угоди з ЕС товарообіг з Росією буде зменшуватись на суму зменшення сум за газ так було останні півтора року і напено буде і дальше. Інший варіант митний союз , але це пряма загроза власності сімї. Бідний вітя на захід піде владу втратить на схід піде добро втратить в китай піде землю продасть.
І на кінець невеликий екскурс в історію голодомор був лише в тій частині України яка була з братами словянами , в галичині , яка була в Австроугорщині його не було.
Відносно 160 мрд розрахунки висосані із пальця, появились лише в останній час, і якщо допустити що вони потрібні , то хто їх нам дасть , для того щоб довести нашу країну до Європейського рівня. Асоціація відкривала шлях до інвестицій і можливо це булоб і більше.
І останнє дуже багато Українських підприємств сьгодні належить російському капіталу, тому що в Україні недостатньо коштів і західний капітал сюди не йде , бо держава не предсказуєма і північний сусід просто боїться конкренції на цьому ринку, а не хвилюється за своїх братів. Якби в нас були братерські відносини то не було б самого дорогого газу.

Все буде добре

Повідомлення відредактовано dyak - Субота, 30.11.2013, 01:07

avatarДата: Субота, 30.11.2013, 07:40 | Повідомлення № 25
Шановний мешканець

Благодарю Юрий! Очень надеялся на Ваш комментарий :)

Останнэ впечатляет. Но всё же 40% за союз с Европой почему так мало? Неужели остальные совсем ничего не понимают(как я ) или часть куплена(из них)? Если бы европейская поддержка сулила реальный подъём, наверняка ЗА было бы процентов 80, не меньше.
Договоры с Китаем - ничего о них не знаем... Что там за аферу задумали?

dyakДата: Субота, 30.11.2013, 11:19 | Повідомлення № 26
Авторитетний мешканець

Последние соцопросы показывают, что за Евросоюз 68 % . Наличие 30 % за таможенный союз объясняется историческими связями с Россией . Жизнь такая , что лучше устанавливать связи , а не рвать их. Россия собирается также укладывать договора с Евросоюзом, поэтому истерика совсем не понятны. Дружеские связи между людьми трудно разорвать . Украина много раз уступала России в 2008 г подписала под давлением контракт, иначе пришлось бы мерзнуть и нам и Европе. В 2010 избрали пророссийского президента. В 2010 Харьковское соглашение отдав Севастополь.  В 2011 в законе "О засадах зовнішньої політики "  был исключен пункт о  намерении вступать в НАТО.  Но увеличения товарооборота нет, а есть уменьшение и новые условия. Сегодня стоит вопрос ликвидировать такое образования как Украина и стать окраиной России или искать защиту в Европе.
 Что касается Китая , то запланирован визит в на следующей неделе. И ходят слухи , что представитель Китая уже полгода живет  в Киеве и подбирает земли под аренду  на 50 лет. Сново слухи , что китайцы научились выращивать сверхурожаи даже в тайге , но после двух лет аренды там не растут даже сорняки.  
 В бюджет Украины на 2015 заложен кредит 15  млр Валютного фонда и нет источником чем его перекрыть. Прежде чем давать кредит валютный фонд предлагает стране предложить программу экономии  наши профессионалы в правительстве выбрали увеличение тарифов ЖКХ и уменьшение бюджетных затрат за счет зарплат бюджетников учителей врачей и т д. Естественно уменьшить затраты на президента на которого идет 1 млн грн в день и убрать корупционную  составляющую в тендерных закупках они не могли. Когда пришло время выполнить обещенное они испугались людей и не выполнили, а фонд денег не дал.

Все буде добре

dyakДата: Субота, 30.11.2013, 12:57 | Повідомлення № 27
Авторитетний мешканець

Майдан розігнали. Перед кожним із нас вибір сьогодні повалимо режим разом , або завтра з нами зроблять все що захотять. В державі недостатньо коштів купити виборців тому будуть їх залякувати.

Все буде добре

mr_smithДата: Понеділок, 02.12.2013, 17:45 | Повідомлення № 28
ADMIN
Група: Адміністратори
х-статус:
You know what I mean?

Є така пропозиція:
Колись, дуже давно, наші предки вирішували державні питання в поєдинку. Хто переміг на мечах чи там на кулаках за тим і правда. Так от, нехай Кличко з Януковичем зійдуться на рингу і вирішать всі питання, без побиття людей та інших негараздів.
Хто переможе той отримує "царство", коня, і принцесу в темниці.
older

Жираф - це кінь, виконаний за всіма вимогами замовника.

DmitriyLEVДата: Понеділок, 02.12.2013, 18:18 | Повідомлення № 29
Авторитетний мешканець
х-статус:
Будуюся Я!!!!

Чому кнопка "цитувати" не працює.???

Цитата:

Колись, дуже давно, наші предки вирішували державні питання в поєдинку. Хто переміг на мечах чи там на кулаках за тим і правда. Так от, нехай Кличко з Януковичем зійдуться на рингу і вирішать всі питання, без побиття людей та інших негараздів.

На даний момент боротьба не кулаків, а грошей і можливостей.... Кличко програє... При всій повазі до нього...

І як політик він ще не созрєл... Ним керують, як маріонеткою... Придивіться...

dyakДата: Понеділок, 02.12.2013, 21:17 | Повідомлення № 30
Авторитетний мешканець

Кличко дійсно не навчився говорити, але для мене це не головне. Ніхто із його команди не став тушкою і я не знаю ні однієї людини в команді які б мені не подобались. Не погано виглядає сьогодні Порошенко і Яценюк. Відносно поєдинку то овоч на на нього не піде бо трус, лише на 3 день він зявився на телеекрані перед відсієними журналістами.

Все буде добре

Повідомлення відредактовано dyak - Вівторок, 03.12.2013, 11:50

Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Тематичні форуми » Політика/Економіка/Суспільство » Україна. Асоціація з ЄС (Вектор напрямку зовнішньополітичного розвитку нашої держави)
Пошук:

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.82.7.231
Браузер:

Cайт живе: