rss · Середа, 21.11.2018, 05:01

Опитування

Будинок Культури
1. Необхідний в Червоному
2. Мені це не цікаво
3. Замість БК - магазин
4. Є інші заклади, там краще
5. Не потрібен Червоному
6. Надам фінансову допомогу
7. Маю спонсора на ремонт
Всього відповідей: 41
  • Сторінка 1 з 10
  • 1
  • 2
  • 3
  • 9
  • 10
  • »
Модератор форуму: Shooler, el_Chupacabra, DmitriyLEV  
Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Тематичні форуми » Політика/Економіка/Суспільство » Україна. Асоціація з ЄС (Вектор напрямку зовнішньополітичного розвитку нашої держави)
Україна. Асоціація з ЄС
el_ChupacabraДата: Четвер, 21.11.2013, 15:18 | Повідомлення № 1
Супермодератор
Група: Модератори
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

В світлі останніх подій, коли Європа пропонує Україні зробити ще один крок до Євросоюзу, а Російська Федерація погрожує санкціями, куди податися нашій державі? Захід чи Схід? Обговорюємо.

Недаром самая страшная книга Стивена Кинга называется "IT"
チョパカバラ

DmitriyLEVДата: Четвер, 21.11.2013, 15:19 | Повідомлення № 2
Авторитетний мешканець
х-статус:
Будуюся Я!!!!

Цитата dyak ()
Це пошагове закриття районних лікарнів.
І поступове вимираня народу на селі... І так все запущено до сказу, доктора не вчаться, а купляють дипломи, а тепер ще й таких не буде... Куди котимся???
Таке відчуття, що влада України не українська, а якась чужа замаскована під українську.... Чим же ж тоді евросоюз допоможе, коли своїм ні...на не потрібно.. >(

Перед тим як критикувати, зроби подібне, або повтори запропоноване!!!

dyakДата: Четвер, 21.11.2013, 15:19 | Повідомлення № 3
Авторитетний мешканець

Напрям на Евросоюз значить , що вибори будуть чесними , і суди будуть захищати закон, а це означає , що влада, яку не цікавить думка людей, буде існувати не більше 5 років. Протилежний напрямок означає консервацію диктатури, для якої хворі і без грошей люди не потрібні.

Все буде добре

DmitriyLEVДата: Четвер, 21.11.2013, 15:19 | Повідомлення № 4
Авторитетний мешканець
х-статус:
Будуюся Я!!!!

Цитата dyak ()
Напрям на Евросоюз значить , що вибори будуть чесними , і суди будуть захищати закон, а це означає , що влада, яку не цікавить думка людей, буде існувати не більше 5 років. Протилежний напрямок означає консервацію диктатури, для якої хворі і без грошей люди не потрібні.
В приципі я  не маю нічого проти, але для того, щоб кудись приєднуватись треба мати чим, або з чим приєднуватись... Я до того, що кому треба голодранці? Тут є два моменти: Якщо нас хотять під'єднати до европи, то нашу владу змусять навести хоч якийсь порядок в країні, або якщо під'єднають голими і босими, то це тільки для того, щоб завалити нас своїм непотрібом типу секонхенду і всякими там ГМОшними продуктами, які самі жерти не хотять... При цьому конєшно, поставлять штампи без ГМО і для продажу тільки на території України. Самі будуть знати, що то какахи, а ми будемо щасливі від европейського впливу на наше життя. І перед цим не дозволять працювати нашим фабрикам і заводам, бо стандарти у нас ніфіга не европейські. І тоді повна труба.... 
 Із википедії: "...Союз был юридически закреплён Маастрихтским договором в 1992 году (вступившим в силу 1 ноября 1993 года) на принципах Европейских сообществ"... До чого я? Та до того,  що їм всього 10 років, а через 15-ть, вони можуть так само розбігтися по своям норам, як і радянський союз. Який до речі проіснував 69 років
 Із википедії: "...(СССР, Советский Союз) — многонациональное социалистическое государство-сверхдержава в Европе и Азии, основанное в 1922 и расформированное в 1991 году...."
  Чим евросоюз віддмінний від радянського? Там Москва диктувала політику, а тут Брусель, алеж від диктату ніхто не пазбавився... Добре та м де нас нема... Тому треба берегти і збагачувати своє рідне, дозріти до цього треба... ГОЛОВОЮ, а не кишенею....

І мені здається, що коли я в себе на подвір'ї хочу навести лад, то крім мене самого мені ніхто цього не зробить, ні сусід ні кум, ніхто, або за це треба заплатити.... Так це одне подвір'я, а тут в маштабах країни платити доведеться... І що це буде? Людські житя, чи наше рабство приховане під роботу на европу, чи ще якась цікава річ нашого звами організму... 
ВОТ В ЧЕМ ВОПРОС???

dyakДата: Четвер, 21.11.2013, 15:19 | Повідомлення № 5
Авторитетний мешканець

Цитата DmitriyLEV
мені здається, що коли я в себе на подвір'ї хочу навести лад, то крім мене самого мені ніхто цього не зробить, ні сусід ні кум, ніхто, або за це треба заплатити

На подвір'ї не потрібні суди , виборчі комісії і т д. А сьогодні склалася ситуація, що судами , правоохороними органами керують хлопці з одного регіону і близькі друзі однієї сім"ї .На лікарні грошей немає а статки окремих членів сімї збілшуються в рази за рік. В виборчих  комісіях всіх рівнів , за рахунок диваних партій і технічніх кадидатів більшість мають представники однієї партії і вони можуть заблокувати будь яке рішення виборців , що продемонстрували в 2012.  Без арбітрів  з Еропи з цієї ситуації не вийдеш.  Надіюсь, що для европейця , який готовий захищати   права мишей , права людини в Україні не менш важливі.

Все буде добре

el_ChupacabraДата: Четвер, 21.11.2013, 15:19 | Повідомлення № 6
Супермодератор
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

ПОчали за лікарню, закінчили за Європу...
Цитата
треба мати чим, або з чим приєднуватись...

Так в нас вродє промисловість доволі нормально розвинута, щоправда орієнтована здебільшого на Московію, але то поправімо.
Цитата
щоб завалити нас своїм непотрібом типу секонхенду

А що поганого в секондхенді?
Цитата
сякими там ГМОшними продуктами, які самі жерти не хотять... При цьому конєшно, поставлять штампи без ГМО і для продажу тільки на території України

Відверто кажучи, я і в ГМО-продукції нічого поганого не бачу (навпаки), а ще насправді не ГМО продукції вже майже не залишилося. Завдяки деяким журналюгам, що люблять налякати, ми шуруємо до регресу і зявляються такі перли як мінеральна вода без ГМО, сода без ГМО, червона ікра без ГМО і модифікований крохмаль стає генетично модифікованим. А в виробництві цукру (що являється доволі шкідливою харчовою добавкою) взагалі вапно використовується, а вапно якщо з"їсти, то можна попекти собі все пузо зсередини.
Цитата
І перед цим не дозволять працювати нашим фабрикам і заводам, бо стандарти у нас ніфіга не европейські. І тоді повна труба....

А що поганого в євростандартах? Нині вже ХХІ століття, і виробництво повинно вже бути якимось людянішим чи що? Я розумію, що більшості "собствєнніків" пофіг як і на чому працюють їхні негри, аби прибуток давали. А наші державні контролюючі органи вже давно стали зброєю для "прижучення" "нєугодних". Європа теж має свою коррупцію, але не настільки наглу як у нас. Крім того наші ж прекрасно розуміють що в єдину мить Україну на євростандарти не переженеш і вибиватимуть додаткові дотації, як свого часу це зробили поляки.
Цитата
Чим евросоюз віддмінний від радянського?

Радянський Союз - фактично єдина держава з головуючою позицією Росії. Як би там не крутили Україна завжди буде в очах Росії "меншим братом" і Москві завжди буде видніше як Україні краще жити. Останні події на кордоні цьому свідоцтвом. В ЄС-же всі країни учасники, незалежно від тривалості знаходження в лавах ЄС завжди залишаються повноправними учасниками групової політики.

Що потрібно ЄС від нас? Діма правильно сказав - ринки збуту, наша промисловість (Україна, наприклад, входить до світових лідерів виробництва програмного забезпечення), робоча сила, транзит до Росії. Що ми отримаємо від них? Насамперед контролюючий орган, що зможе злегка притиснути наших любих можновладців і змусити їх хоча б трохи дотримуватись прав людини. Соціалістичний устрій (фактично нині в Європі соціалізм, навіть в Великобританії :) ), що являється все таки краще за "дикий" капіталізм та наскрізь корумповану вертикаль влади. Нині в Україні немає ЖОДНОГО підприємства, яке працює цілком і повністю згідно букви закону та і не може бути - закони часто протирічать одне одному...
Знаєте яка програма найчастіше потребує оновлення окрім антивіруса? Програма для подання податкової звітності. І не тому, що криво написана (хоча вона дійсно криво написана), а тому, що постійно міняється законодавство.
В ЄС звісно є свої таракани (права тварин, одностатеві шлюби і проча фігня, що не налазить на голову середньостатистичному українцеві), але ці таргани сліди одного здоровецького таргана, що має назву "Права Людини". І на цьому таргані в них народ і помішаний (на відміну від янкі, у тих права не настільки важливі як "політкорректність") так що поганого в тому, щоб приєднатися до спільноти з якою в України буде майбутнє як в держави, а не як в сировинного придатку та молодшого брата Вєлікороссії?

А щодо аналогії з подвір"ям: Уявіть, що ви в себе на подвір"ї, але вам 10 років, у вас ще з десяток братів/сестер і кожен хоче розташувати об"єкти по своєму. Якщо ви почнете прибирати подвір"я так як вам здається доцільним, то не всім родичам це стане до вподоби та і не всюди доцільно буде (пісочниця посеред кімнати, наприклад, вам дуже до вподоби). А якщо допустити, що батько (що має координувати прибирання) спить, або десь подався - тобто хрєново виконує свої обов"язки, то за вами в любому випадку повинен приглянути сусід (кум, сват) бо дітей купа ще хату підпалять і вулиця може вигоріти.

З.І. Треба тему кудись переносити..

チョパカバラ

avatarДата: Четвер, 21.11.2013, 15:19 | Повідомлення № 7
Шановний мешканець
Група: Друзі

Цитата el_Chupacabra ()
:)
Гарна тема. Коли нема, зроби!

А если ты землю всем сердцем ле любишь, любви настоящей достоен не Ты!

DmitriyLEVДата: Четвер, 21.11.2013, 15:20 | Повідомлення № 8
Авторитетний мешканець
х-статус:
Будуюся Я!!!!

Цитата el_Chupacabra ()
Знаєте яка програма найчастіше потребує оновлення окрім антивіруса? Програма для подання податкової звітності.
О ! Да! Це я точно знаю доводиться цастенько гратися...
Цитата el_Chupacabra
В ЄС звісно є свої таракани (права тварин, одностатеві шлюби і проча фігня, що не налазить на голову

То вже вних ніяких проблем просто нема... Вони з жиру бісяться...

Цитата el_Chupacabra ()
А щодо аналогії з подвір"ям: Уявіть, що ви в себе на подвір"ї, але вам 10 років, у вас ще з десяток братів/сестер і кожен хоче розташувати об"єкти по своєму.

Тут знову все просто Ви - це Україна
10-ток братів - це держави евросоюзу
Цитата el_Chupacabra ()
А якщо допустити, що батько (що має координувати прибирання) спить, або десь подався - тобто хрєново виконує свої обов"язки, то за вами в любому випадку повинен приглянути сусід (кум, сват) бо дітей купа ще хату підпалять і вулиця може вигоріти.
 А батько - то є Брусель Який заправляє евросуюзом. 

(доречі пишу не Євро, а Евро, тому,що так в новинах кажуть, у білорусів підхопили--- українофоби, які зараз мову роблять)

Цитата el_Chupacabra ()
Ти не правий... Про те що болить якраз у темі про лікарню і говорити....
Головне, щоб лікарня не для чокнутих була :D

dyakДата: Четвер, 21.11.2013, 15:20 | Повідомлення № 9
Авторитетний мешканець

Цитата DmitriyLEV
Тут знову все просто Ви - це Україна  10-ток братів - це держави евросоюзу

Не вдале порівняння будівництва країни з сімейним прибиранням оселі привело до не правильних висновків. Проблема в тому , як прибирати знає навіть моя шестирічна дочка, а будувати країну вона точно не вміє. Те що в в ВР вона могла б бути депутат від ПР( в залежності від того , як дядя махне ручкою нажати певну кнопку) я не вважаю будівництвом держави. Якщо потрібні аналогії давайте порівняємо державу з заводом. На завод привезли нове обладнання (Демократія) , а працювало там старе залишене від СРСР (тоталітаризм) . Старе обладнання  почало шуміти(в пресі багато негативної інформації про керівників держави) перед спеціалистами заводу стало питання їхати на захід(а там гомосексуалісти, захисники тварин і т д) і вчитись запустити нове обладнання чи їхати на схід(там брати словяни і все нам знайоме і зрозуміле) і вчитись , як подавити зайвий шум.  Який вибір зробиш?

Все буде добре

el_ChupacabraДата: Четвер, 21.11.2013, 15:20 | Повідомлення № 10
Супермодератор
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Цитата
Проблема в тому , як прибирати знає навіть моя шестирічна дочка, а будувати країну вона точно не вміє

Ну то, звісно, аналогії. І не дуже вдалі. Але ладно, створюю нову тему і переношу цю гілку туди. Ібо тема в світлі останніх подій актуальна, а лікарня - то доволі важлива річ, щоб її захаращувати оффтопом.

チョパカバラ

dyakДата: Четвер, 21.11.2013, 19:46 | Повідомлення № 11
Авторитетний мешканець

Уряд прийняв рішення призупинити підготовку  до підписання угоди з ЕС
http://www.kmu.gov.ua/control....4276429
Більше року йшли на підписання , було прийнято куча рішень за угоду є Закон який зобовязує всіх працювати на евроінтеграцію і сьогодні із за того що Вітя боїться Юлю ми в Европу не ідем. Змінити це рішення може лише де кілька сот тисяч людей на майдані 24 листопада. Хто не совок виходим на майдан. 
Проблема не в Юлі, а в тому що неможна садити людину із за того , що так хоче Вітя.  Були переконані , що не може бути відміненна   угода із за однієї людини, а виявляється не може Евросоюз підписувати угоду з країною , де є політвязні.  В цьому принципіальна різниця між совками і Европою- права людини.

Все буде добре

mr_smithДата: Четвер, 21.11.2013, 20:26 | Повідомлення № 12
ADMIN
Група: Адміністратори
х-статус:
You know what I mean?

просто залишу це тут...

Найбідніший у світі президент

Хосе Альберто Мухіка Кордан - президент Уругваю, чий стиль життя мало схожий на те, як зазвичай живуть сильні світу цього. 78-річний Ель Пепе (так звуть президента місцеві жителі) жертвує на благодійність майже всю свою президентську зарплату, що робить його найбіднішим (або найщедрішим) президентом у світі. Президент заробляє 263 000 уругвайських песо (400 000 рублів або ~ 100 000грн) на місяць. Собі він залишає тільки 26300 песо (40 000 рублів або ~ 10 000грн).

Жираф - це кінь, виконаний за всіма вимогами замовника.

el_ChupacabraДата: Четвер, 21.11.2013, 20:26 | Повідомлення № 13
Супермодератор
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Цитата
де є політвязні

Тут трохи підміна понять: Якби партія "Батьківщина" в Україні була заборонена, то Юля була б політв"язнем, а так вона засуджена через політичні інтереси Віті (блін, Юля, Вітя - все одно що книжка про хоробрих жовтенят в дитсадку). Я цілком впевнений, що у Юлі совість нихрєна не чиста і сидить вона не просто так. Але є одне але, процитую классика: "Або розв"яжіть мене, або зв"яжіть усіх". Посадивши Юльчика, Вітьок розв"язав руки своїм наступникам - садити політичних опонентів МОЖНА, Янукович розрішив. Юрчик відсидів в тюрмі хрєн за що (а хотів бути справжнім міліціонером - іронія долі!), але цього хоча б випустили - ясно що вже перегиб. Виграє вибори наступні, наприклад Віталік (має непогані шанси) і посадить Кілю і Вітю - чи може їх нема за що саджати? Всіх їх є за що саджати (ну майже) то Европа і ярипениться ніразу не через Юльцю - проти вироку ніхто ніц не має - а через те, що Юльок не з нами то її закриємо, а Кілька з нами і (хоча він практично подарував поганому дяді Володі шматок пісочниці біля калюжки, щоб той міг там корабликами гратися) його ніхто в куток не поставить поки що.
Ладно харе сюсюкати.
Основна ідея Європи зрозуміла - вибіркове, а не політичне правосуддя. Он Тягнибока ніхто ж не садить, хоча деякі його гасла навіть мені - патріоту-націоналісту огидні. А політичні в"язні можуть бути навіть в Германії - країні-учасниці ЄС - війдіть на вулицю Берліну в костюмі Штірліца з шнапсом, харпом, співаючи файну пісню про те як на площі перед Фюрером марширують славні золдатен СС унд ді СА, швидко відгребете в політкорректній Дойчляндії цілком солідний політичний строк.

チョパカバラ

dyakДата: П'ятниця, 22.11.2013, 15:06 | Повідомлення № 14
Авторитетний мешканець

Тут трохи підміна понять: Якби партія "Батьківщина" в Україні була заборонена, то Юля була б політв"язнем, а так вона засуджена через політичні інтереси
Засуджена через  політичні інтереси на мій погляд коротко -політвязен пропонуй інше одне слово

Все буде добре

dyakДата: П'ятниця, 22.11.2013, 15:30 | Повідомлення № 15
Авторитетний мешканець

Цитата el_Chupacabra
блін, Юля, Вітя - все одно що книжка про хоробрих жовтенят в дитсадку

Якщо подивитись на дії влади то вони ведуть себе як діти . Кожний день коли забираю дочку з садочка вона мені повідомляє новини сьогодні дружила з Леною . На слідуючий день "Дружила з Владиком" а Лена розсердилась на мене на це і тд.  А в новинах дружим Сашою , а Вовочка проти і ми не боїмся , через де кілька днів з Сашою не дружим дружим з Вовою бо в нього є квас. Діти не розраховують свої дії це для них нормально а для уряда яки викидає міліони на аналітиків , спеціалістів і на себе так змінювати свої вподобання це вже шизофренія.  Проблема не в тому винна Юля чи ні , хороша вона людина чи ні,  а в тому що не було суда якому можна довіряти і якщо завтра не сподобаюсь комусь я чи ти в нас не буде шансу захистити себе. Переконаний що всетаки Вітя боїться Юлю і до останнього надіявся , що його впустять в Европу, а Юлю дозволять залишити в вязниці, так не трапилось тому побіг до Вовочки.
 Сьогодні стоїть питання з яким  союзом буде Україна з тим де президенти не переобираються а вмирають на посаді або  в союзі де влада обирається на вибоах, і тому влада прислуховується до людей. Вплинути на вибір влади можуть  великі митінги або Евросоюз який заблокує рахунки влади і обмежить їхні поїздки  в Европу пока є вибіркове правосуддя.

Все буде добре

Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Тематичні форуми » Політика/Економіка/Суспільство » Україна. Асоціація з ЄС (Вектор напрямку зовнішньополітичного розвитку нашої держави)
  • Сторінка 1 з 10
  • 1
  • 2
  • 3
  • 9
  • 10
  • »
Пошук:

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль: