rss · Середа, 21.11.2018, 05:36

Опитування

Маєток Терещенка
1. Відреставрувати
2. Музей і монастир
3. Мені байдуже
4. Тільки музей селища
5. Тільки монастир
6. Нехай розвалиться
Всього відповідей: 67
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Shooler, el_Chupacabra, DmitriyLEV  
Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Тематичні форуми » Політика/Економіка/Суспільство » Кандидати на посаду селищного голови пгт Червоне. 2010рік. (біографії, програми, обіцянки-цяцянки, опитування)
Кандидати на посаду селищного голови пгт Червоне. 2010рік.
Результати волевиявлення.
1.Надуда Олександр Петрович[ 198 ][16.98%]
2.Науменко Анатолій Григорович[ 263 ][22.56%]
3.Шишкіна Валентина Петрівна[ 50 ][4.29%]
4.Марусич Надія Володимирівна[ 174 ][14.92%]
5.Ящук Юрій Валентинович[ 404 ][34.65%]
6.Чубур Владислав Генадійович[ 43 ][3.69%]
7.Дайнеко Сергій Тимофійович[ 14 ][1.20%]
8.не підтримують жодного[ 10 ][0.86%]
9.не дійсні[ 10 ][0.86%]
Опитування завершено - Середа, 03.11.2010, 00:11
Усього відповідей: 1166
mr_smithДата: Понеділок, 04.10.2010, 13:37 | Повідомлення № 1
ADMIN
Група: Адміністратори
х-статус:
You know what I mean?

На посаду селищного голови пгт Червоне на виборах до місцевих рад 2010 року було висунуто декілька кандидатів.
В цій темі біографії кандидатів, передвиборчі програми, обіцянки-цяцянки, а також можливість проголосувати за конкретного кандидата.

Обговорення кандидатів у відповідній темі Вибори до місцевих рад 2010. Червоне.

Обов"язки та права сільського голови на посаді:

Жираф - це кінь, виконаний за всіма вимогами замовника.

VladДата: Понеділок, 04.10.2010, 13:37 | Повідомлення № 2
Не байдужий мешканець
Група: Перевірені

Так.. ну добре побалакали і треба вже автобіографію і сюди мені викласти і трохи більш розгорнуту ніж суха офіційна.
Отже

Чубур Владислав Геннадійович
Народився 09 жовтня 1972 року у м. Радомишль Житомирської області у сім'ї інженерів-конструкторів. По материнській гілці ( прізвище матері у дівоцтві Карпенко) весь рід з Радомишля принаймні на скількі вистачало спогадів у дідуся та бабусі.
По батьківській гілці - рід з Сумської області, із сумських козаків. До речі, Чубур - це козацьке прізвище, що означає кінську збрую.
" Дед ЧУБУР ФЕДОР ПАВЛОВИЧ 9.10.1912, с. Анновка Сумской обл. – 31.01.1992, г. Белая Церковь Киевской обл. Гвардии полковник Кантемировской дивизии. Прадед (отец Федора Павловича) - ПАВЕЛ ФЕДОРОВИЧ, родился и умер в с. Анновка Сумской обл. Деревенский кузнец, потомственный казак, служил матросом на броненосце «Князь Потемкин Таврический» еще до событий 1905 года."
Це невеликий витяг з реставрації родового дерева зроблено моїм двоюрідним братом, доктором історичних наук, професором археології Брянського державного університету Чубур Артуром (якого так назвали на честь Порт Артура - дід хотів, щоб це портове місто повернулося до СРСР)
Повертаючись особисто до мене :)
до 3х років жив у місті Радомишль
з 3х до 10ти жив на півночі СРСР на березі Білого моря у місті Сєверодвінську Архангельської області да батьки займались будуванням атомних підводних човнів.
У 1982 році повернувся разом із батьками в Україну у м. Біла Церква де дід отримав квартиру після закінчення військової служби та виведення з Німеччини
Навчався у середній школі №5 у 4-5му та 7-8 класах, а 6й клас навчався у м Радомишль тому що мати вирішила що мою сестру Інну(1984 р.н.) теж буде народжувати у рідному місті. Просто бабуся працювала комірником у районній лікарні а при СРСР гарні відносини з лікарями значили часом більше ніж гроші
До речі саме у 6му класі виграв обласну Житомирську олімпіаду з математики.
У 1987 році зайняв 5те місце на обласній олімпіаді з математики по Київській області і був запрошений здавати вступні іспити до Республіканської спеціалізованої школи-інтернату фізико-математичного профілю ( РСШІФМП - зараз Фізико-математичний ліцей) при Київському державному університеті(КДУ - зараз Київській національний університет) ім Т.Г. Шевченко
у 1989 році вступив до КДУ на механіко-математичний факультет, який закінчив у 1994 році.
В армії не служив бо закінчив військову кафедру в університеті. Зараз старшій лейтенант запасу військ ППО.
Під час навчання приймав участь восени 1990 р у так званій "гранітній революції" на Майдані та студентському голодуванні ( у якості охорони) та навесні 1991 року у страйку студентів та шахтарів , що переріс пізніше в фактично загально національній страйк та привів до відставки уряду В.Масола(брав участь у блокуванні та утримуванні Червоного корпусу). Був заступником голови київського осередку Української студентської спілки (УСС). Приймав активну участь у політичному житті країни у 1991-1993 роках.
Але після одруження у липні 1993 року від політики практично повністю відійшов бо потрібно було годувати сім'ю. Особливо після народження у липні 1995 року сина Павла.
у 1994-1995 роках працював заступником з юридичних питань директора ТОВ "Моноліт-Юкрейн" - реєстрація фірм на продаж, супроводження експортно-імпортних операцій, спілкування з податковою та митною службами.
у 1995 незважаючи на те що зареєстрував першу власну фірму ТОВ "Джет" пішов працювати двірником у КП УЖГ Дарницького р-ну м Києва для того аби стати у чергу на отримання службового житла(яке так і не отримав :( ) хоча з грошима теж було тоді сутужно тому брав часом для прибирання аж до 3х ділянок (мало хто хотів йти робити на ставку у 13 доларів), після того їхав на ще одну роботу за сумісництвом де теж займався приблизно тими самими питаннями що й на самій першій роботі а у вечорі працював ще на одній фірмі ( де обслуговував техніку та збирав дані з валютних кіосків і обробляв ці дані для подачі у Нацбанк - якраз ввели обов'язковість комп'ютерного обліку та друк квитанцій на принтері). Рахуючи власну фірму яка щоправда займалася здебільшого посередницькою діяльністю у мене фактично було 4 роботи одночасно і робочий день зазвичай починався о 6й ранку і раніше 21ї а то й 22ї години вечора до дому не повертався.
Це я до того розказую аби дехто не подумав що той хто жив у місті не вміє працювати так як зазвичай працюють у селі.
якраз до кризи 1998 року мені вдалося назбирати на половину квартири (ще на половину квартиру гроші дали мої батьки)
у 1999 році продав свою частину фірми "Джет" та відкрив комп'ютерний клуб
і знову праця до 18 годин на добу- навіть більшість ночей ночував прямо у власному клубі.
Пізніше у 2002 році відкрив комп'ютерну фірму ТОВ "Ксантен" де й працював до 2009 року практично до само розлучення 20 березня 2009 року і навіть допомагав ще й після того колишній із бізнесом якщо прохала, а прохала вона часто...
Взагалі приблизно років зо 3 назад в мене почав змінюватися світогляд. Я почав розуміти що гонитва за грошима не притаманна Людині, яка хоче називати себе Людиною з великої літери. Звичайно справжній чоловік повинен забезпечувати свою родину але не потрібно робити з грошей та матеріальних благ якійсь фетіш і хоча в мене ще такого не було але хто знає як було б надалі якби я не зрозумів цього.
Правда трішки в цьому мені "допомогли" доблесні співробітники органів 2 рази ледь не знищівши повністю бізнес - перший раз як раз у 2002 році незаконно конфіскувавши 20 системних блоків з клубу і все довелося починати майже спочатку і 2й раз навесні 2007 року коли виявилось що ОБЄП Київського залізничного вокзалу відверто кришує крадіїв провідників і не відкриває кримінальних справ по заявах потерпілих а особливо полегливих залякують відкриттям кримінальних справ за наклеп :(
Ось тоді я зрозумів що для того аби робити бізнес у цій країні потрібно бути брехливим, нечесним, підступним та таке інше.
Зрозумів що це все не для мене. Спочатку були думки зайнятися політикою але поспілкувавшись у тому ж 2007 році(якраз коли Ющенко оголосив про перевибори до Верховної ради) зі старими знайомими по студентському руху зрозумів що велика політика то теж доволі брудна справа і навіть не тільки великій політиці. Наприклад мені стала відома практично зсередини ситуація у одному відносно невеликому націоналістично-народному русі. І це було на той самий час не набагато краще ніж те що всі бачили по телевізору у парламенті- сварки і поливання брудом за спинами, а також перетягування ковдри на себе потенційними лідерами і це все за відсутності майже будь-якого фінансування і повної відсутності якої-небудь влади( хіба що деяких ознак влади у самому русі) можна тільки уявити що почалось якби вдалося цим людям потрапити у владу чи у парламент.
Тоді я знову почав багато читати аби розібратися у проблемі, захопився історією та культурою Київської Русі, читав філософію та психологію. Потроху виникла ідея зміни устрою свого життя і в ідеалі устрою життя оточуючих бо йти у монастир або бути відлюдником бажання немає :)
Посада міського голови просто зможе значно прискорити це і якраз не в матеріальному плані хоча звичайно класно коли робиш те що подобається і до чого відчуваєш покликання тобто допомагаєш іншим "зробити вудку та навчити ловити рибу", а за це ще й пристойно платять.
Що ще додати?
Резюмуючи можу сказати що загалом я звичайна людина у чомусь гірший за інший а у чомусь кращий.
Просто вважаю що особистий досвід дозволить мені бути хорошим головою селищної ради, а у тому що я не маю рідні у Червоному і поки що майже нікого не знаю у селищі є неабиякий плюс принаймні у очах виборців - у мене не буде навіть думок допомагати ріднім та друзям які живуть поруч яким-небудь чином та мене буду набагато простіше контролювати як депутатам сільради так і звичайним мешканцям.
Може будуть якісь запитання то задавайте (завтра ще буде доступ до інтернету) тільки не по програмі поки що бо її я напишу на протязі тижня- спочатку коротеньку офіційну версію а потім можливо трішки і обговоримо якщо буде час та доступ до інтернету.

"Я люблю быть популярным: это счастье; но я хочу быть полезным: это долг." Віктор Гюго

NadiyaДата: Понеділок, 04.10.2010, 13:37 | Повідомлення № 3
Гість

Добрий день!
Коротенько свою автобіографію.
Я, Марусич Надія Володимирівна, народилась 11 січня 1971 року в селі Іванків Андрушівського району Житомирської області.
З 1978 по 1988 навчалась в Червоненській середній школі.
В 1988 вступила до Житомирського кооперативного училища, де здобула професію продавця.
З 1989 по 1995 навчалась У Львівській комерційній академії по спеціальності товарозавець.
З 1996 року працюю у ВАТ " Червонський цукровик", на даний час на посаді бухгалтера.
Одружена.
Чоловік, Марусич Олександр Вікторович, 1969 року народження працює на посаді інженера -будівельника ТОВ " Продсервіс".
Дочка, Марусич Лєна Олександрівна, 1991 року народження, студентка 2 курсу Київського національного економічного університету.
Дочка, Марусич Ірина Олександрівна 1997 року народження, учениця 8 класу Червоненської ЗОШ.
Несудима.
Проживаю за адресою:
с.м.т.Червоне вул. Леніна, 19

Повідомлення відредактовано DmitriyLEV - Вівторок, 12.10.2010, 10:10

TeacherДата: П'ятниця, 08.10.2010, 00:32 | Повідомлення № 4
Гість
Група: Друзі

Автобіографія кандидата на посаду селищного голови смт Червоне.

Я, Ящук Юрій Валентинович, народився 11 квітня 1975 року в с. Крилівка Андрушівського району Житомирської області.
З 1982 по 1990 рік навчався в Крилівській неповній середній школі.
З 1990 по 1992 рік навчався в Червоненській середній школі, яку закінчив із золотою медаллю.
У 1992 році вступив до Житомирського державного педагогічного інституту ім. І. Франка на фізико-математичний факультет денної форми навчання.
Одружившись у 1996 році, навчаючись на 5-у курсі, перевівся на індивідуальне навчання і працював вчителем математики Крилівської ЗОШ І-ІІ ступенів.
Після закінчення інституту, у 1997 році був призначений вчителем математики і фізики Червоненської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
З вересня 2006 по вересень 2008 року працював заступником директора з навчально-виховної роботи Червоненської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
З вересня 2008 року, по даний час, працюю вчителем математики та інформатики в даній школі.
З жовтня 2008 року - голова профспілкового комітету Червоненської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
Депутат Червоненської селищної ради.
Одружений.
Дружина, Ящук Гелена Антонівна, 1974 року народження, вчитель, працює в Червоненській ЗОШ І-ІІІ ступенів.
Син, Ящук Владислав Юрійович, 2000 року народження, навчається у 5-А класі Червоненської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
Несудимий.

Проживаю за адресою:
13434
Житомирська область
Андрушівський район
смт Червоне
пров. Бердичівський, 7

Повідомлення відредактовано Shooler - П'ятниця, 08.10.2010, 01:00

NadiyaДата: Вівторок, 12.10.2010, 10:05 | Повідомлення № 5
Гість

Коротенько - виборча програма

1. Надавати рівні права політичним партіям, релігійним громадам на території смт Червоне.

2. Піклуватися про людей похилого віку, ветеранів війни та праці, малозабезпечених дітей-сиріт та напівсиріт.

3. Забезпечувати нормальне функціонування дитячих дошкільних закладів, лікарні, реалізації молодіжних програм.

4. Вирішувати питання благоустрою селища: налагодження водопостачання та освітлення
вулиць, ремонт доріг, озеленення селища , облаштування місць загального відпочинку.

5. Впорядкувати сміттєзвалища,налагодити систему надання послуг по вивезенню побутових відходів.

6. Створити сприятливі умови для розвитку малого та середнього підприємництва з зайнятості населення та розширення сфери надання послуг нального обслуговування населення.

7. Підтримувати та розвивати фізкультуру та спорт, художню самодіяльність .

8. Забезпечувати громадський порядок

Шановні односельчани !
Я реалістка, тому обіцяю те, що можливо реалізувати у своїй програмі.
Добра і щастя вам і вашим родинам.
З повагою Надія Марусич

VladДата: Неділя, 17.10.2010, 23:15 | Повідомлення № 6
Не байдужий мешканець

Шановні виборці!

Звертаюсь до Вас з проханням обрати мене головою селищної ради смт. Червоне.

Якщо Вам не байдужа доля рідного селища,

Якщо Вам не байдуже особисте життя

Якщо Вам не байдуже чи будуть жити Ваші діти та онуки поруч з Вами, або ж будуть вештатись по країні у пошуках кращої долі

Пропоную об’єднатися та побудувати таке село і таке майбутнє, якого, впевнений, Ви всі заслуговуєте!

По великому рахунку зараз є всього 2 шляхи – або залишити все так як є, або кардинально змінити систему громадського самоврядування у селищі на основі Програми розвитку Організації Об'єднаних Націй «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».

До речі, ця програма діє вже з 2007 року і надання коштів у рамках цього проекту закінчується 30 червня 2011 року.

Чи чули Ви хоч щось про цю програму чи просто владі була непотрібна прозорість у витрачанні коштів під контролем представників ООН?

Звісно Ви запитаєте чому Ви повинні обрати саме мене?

Переваги обрання

1. Немає родичів та знайомих у селищі Червоне: тому усі мешканці селища отримають однакове ставлення,
    а відсутність впливу на депутатів дозволить селищній раді здійснювати контроль
  2. Досвідчений у питаннях управління, права та економіки тому що мав досвід роботи, яка була пов’язана з усіма цими сферами.
  3. Бажаю змінити село на краще по тій простій причині, що хочу жити саме тут та щоб мої майбутні діти відвідували гарний дитсадок та сучасну школу, отримували якісний медичний догляд, мали місце для культурного відпочинку (відремонтований спорткомплекс, впорядкований парк, клуб де підліткам не будуть продавати спиртне та цигарки, можливо навіть відкриття кінотеатру)
  4. Молодий та енергійний для того, щоб суттєво збільшити надходження до бюджету селища, долучити інвестиції, які дозволять створити нові робочі місця та втілити у життя програму поліпшення інфраструктури селища (транспортні шляхи, водогін, впорядкування сміттєзвалищ та утилізація відходів)

Подивіться на статистику – населення Червоного скорочується з кожним роком і за останні 50 років вже скоротилося майже вдвічі. Молодь покидає село.

А може Ви хочете аби те, що є зараз так і продовжувалось надалі? Невже хочете залишитися у старості на самоті якщо Ваші діти чи онуки не зможуть забрати Вас у місто?

Чи може разом зробимо кращим Червоне?

Що потрібно для цього?

У першу чергу потрібно обрати голову селищної ради, який не буде залежати від партійних обіцянок, або не буде підконтрольний бізнесменам чи чиновникам, а лише і тільки лише одній селищній громаді.

Я відкритий для спілкування з кожним і готовий зайти в будь-який дім до того хто не буде проти особистої розмови. Телефонуйте запрошуйте аби Ви впевнилися в тому що я кажу
096-405-60-45.

Головна проблема влади у відсутності відповідальності та внутрішньої моральності.

Запевняю, що на посаді голови селищної Ради смт. Червоне, так само як і зараз, буду прикладом для інших та справжнім лідером селищної громади - в першу чергу моральним перед Богом та відповідальним перед всіма мешканцями селища.

Прийміть рішення яке нарешті змінить Червоне на краще!

Зробіть правильний вибір!

Cherv prapor

"Я люблю быть популярным: это счастье; но я хочу быть полезным: это долг." Віктор Гюго

stem_ua_doktorДата: Середа, 20.10.2010, 01:10 | Повідомлення № 7
Поважний мешканець
Група: Модератори

Обіцяна листівка Дайнеко

Ми, українці, на СВОїй - БОгом ДАній землі!

VladДата: Неділя, 24.10.2010, 11:38 | Повідомлення № 8
Не байдужий мешканець

ось...
всю ніч писав
читайте що вийшло :)

31 жовтня 2010 року сама слушна нагода – прийдіть та оберіть
найкращого управлінця для рідного села! Так, Ви все правильно прочитали – 31 жовтня Ви оберете не владу, а оберете найкращого менеджера-керівника. Уявіть що селище то є акціонерне товариство, а всі Ви-акціонери, голова селищної ради тоді буде просто звичайним найманим директором у цьому товаристві і якщо Ви уважно прочитаєте Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні» то зрозумієте що порівнювати можна і навіть потрібно. Отже голова селищної ради то є фактично найманий мешканцями селища директор, а депутати селищної ради – ревізійна комісія. Якщо Ви хочете аби селище розвивалось, то Ви повинні особливо відповідально віднестися до обрання головного керманича селища.
Уявіть собі директора заводу, який скаже власникам що не знає нічого про доходи, що їх отримує підприємство, або просто не назве точних цифр чи взагалі відмовиться звітуватися перед власниками!
Вам цікаво що зроблять з таким горе-керівником? Гадаю що як мінімум звільнять.
Отже виникає питання: кому ж саме з претендентів можна довірити це робоче місце?
Так саме робоче місце в першу чергу, а не просто посаду. Потрібно визначитись як при прийомі на роботу хто з кандидатів більше підходить для виконання обов’язків голови селищної ради.
Для того аби полегшити Вам вибір викладаю автобіографію і відповіді на найпоширеніші питання, а ще спростування пліток та небувальщин, які про мене розповідають.

Чубур Владислав Геннадійович
Позапартійний, освіта вища, несудимий.
Народився 09 жовтня 1972 року у м. Радомишль Житомир-ської області. Батьки за фахом інженери-конструктори, зараз на пенсії і проживають у м. Біла Церква Київської області.
Закінчив механіко-математичний ф-т КНУ ім.Т.Г. Шевченка.
Маю звання старшого лейтенанту запасу.
Розлучений, маю сина 15 років (проживає з матір’ю у Києві)
Трудовий стаж розпочав фактично з 1993 р майже одразу після одруження незважаючи на те що проходив у ВУЗі на останньому курсі спочатку педагогічну практику у школі, а потім і виробничу практику на фірмі ТОВ «Моноліт-Юкрейн», куди пішов працювати одразу після випуску на посаду заступника директора з юридичних питань.
У 1995 році одразу після народження сина незважаючи на те що вже зареєстрував першу власну фірму ТОВ "Джет" пішов працювати двірником у КП УЖГ Дарницького р-ну м Києва для того аби стати у чергу на отримання службового житла. Також за сумісництвом працював помічником співвласника фірм АТЗТ «АгроУкраїна» (фірма займалась імпортом сільхозобладнання та експортом зернових) та ЗАТ «Укрелектромаш» (займалися переважно імпортом автовантажного транспорту та запчастин для них), працював з митницею та іноземними партнерами, а також був представником цих фірм у державних, податкових та судових органах
У 1999 році продав свою частину фірми ТОВ "Джет" та відкрив комп'ютерний клуб, а пізніше у 2002 році відкрив комп'ютерну фірму ТОВ "Ксантен", де й працював директором майже до самого розлучення 20.03.2009 року.
Отже, підсумовуючи, вважаю що маю достатній досвід роботи та фаховість, а також відповідаю вимогам до професійно-кваліфікаційних характеристик сільських та селищних голів згідно Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Відповіді на найпоширені запитання щодо кандидата на посаду голови селищної ради смт.Червоне

Чубура Владислава Геннадійовича

1) Чи Ви часом не бомж бо повзуть такі чутки що у Вашій декларації про доходи не вписано майно?
Взагалі цікаво яким чином з ТВК вийшла інформація без будь-яких офіційних запитів тому що згідно чинного законодавства відомості, що містяться в деклараціях, є конфіденційними. Особи, винні у неправомірному використанні цих відомостей, несуть відповідальність згідно з чинним законодавством
Наприклад, про жодного іншого кандидата подібних відомостей Ви отримати в ТВК не зможете.
Але мені особисто скривати нічого - так дійсно у мене у власності немає ні нерухомості, ні автомобіля тому що це майно було оформлене на колишню дружину і після розлучення я не став починати судову тяжбу про розподіл майна спільно нажитого у шлюбі, а участі у приватизації житла не брав бо хоча і отримав службове приміщення для проживання, але не мав права там ні прописуватися і ні приватизувати і чекав на повноцінну квартиру, яку мені повинні були надати як працівнику КП УЖГ Дарницькому р-ну.
Отже я маю і повноцінну прописку у Києві і службове житло тому той хто називає мене бомжем – бреше.
2) Чи Ви не бандерівець?
Ні, я просто українець (нагадаю що майже земляк тільки з сусіднього району, хоча мене тут назвали Київським кандидатом і я не сперечаюсь ). Я – українець, який любить і шанує українську мову. Тому намагаюся розмовляти українською якомога більш чистіше хоча мова мислення у мене російська (володію російською навіть трішечки краще ніж рідною), бо з 3х до 10 років я жив на півночі СРСР, а після повернення в Україну навчався в російськомовній школі
3) Чи Ви не кандидат від якоїсь партії і чи не висуванець Ви когось з місцевих бізнесменів?
Ні, я самовисуванець не тільки по заяві у ТВК, але й насправді і жодним чином не залежу від будь-якої партії і взагалі вважаю що на рівні селища і навіть району непотрібно займатися політичними питаннями а лице соціальними та економічними. Тим більше я не залежу від будь-якого бізнесмена як місцевого та якогось іншого бо вважаю ганебним подібну практику коли бізнес змішується з державною посадою до речі це ще й заборонено законодавством
4) Чому було обране саме Червоне, а не якесь інше село?
Справа в тому що мені подобається саме Житомирщина – це моя Мала Батьківщина, я родом з Радомишля але це все таки вже місто з населенням більше ніж 15 тис чоловік. До того ж я не вважаю обов’язковою прив’язку до одного єдиного міста чи навіть району. От я і підібрав місце де мені хотілося б жити самому, а також створювати нову сім’ю та виховувати своїх дітей у майбутньому.
5) Які гарантії що після обрання Вас на посаду голови буде краще?
Зазначу що той хто дає якісь гарантії не знаючі хоча б приблизно скільки грошей є у бюджеті селища або дуже наївний або просто бреше виборцям. Можу лише гарантувати відкрити доступ до будь-якої інформації згідно законодавства, чесне і відверте спілкування з мешканцями. Я вихований як віруюча у Бога і моральна людина і тому я не можу дозволити у іншого щось без дозволу взяти (вкрасти), а взяти щось із спільного бюджету навіть уявити собі не можу бо це буде означати вкрасти копійку у КОЖНОГО мешканця, просто не знаю як потім можна ходити по селищу і дивитися людям у вічі.
Що стосується того чи буду я займатися проблемами села, то можу запевнити що якщо я збираюся жити у Червоному то мені зовсім не байдуже як воно буде виглядати, чи буде воно освітлюватися і які будуть у дороги бо я так само буду ходити по Червоному як і всі інші. Не кажучи вже про те що це все входить у посадові обов’язки голови. Так само я зацікавлений особисто у гарних дитсадках та школі, у продовженні функціонуванні стаціонару у лікарні, у відкритті бані, у ремонті та відкритті спорткомплексу і клубу, у впорядкуванні парку для відпочинку і ще багато-багато іншому по тій простій причині що всім цим буду користуватися я сам (або мої діти) – так само як і всі інші мешканці. І так само службовою машиною голови зможе у разі необхідності (наприклад відвезти хвору чи поганоходячу людину до міста) користуватися будь-який мешканець (звичайно компенсувавши витрати пального).
Так має бути і так буде! А перший крок до цього ми можемо разом зробити вже 31 жовтня!

TeacherДата: Четвер, 28.10.2010, 21:21 | Повідомлення № 9
Гість
Група: Друзі

Передвиборча програма кандидата на посаду Червоненського селищного голови Ящука Ю. В.

1. Повернення довіри людей до влади та участь кожного жителя селища у місцевому самоврядуванні.
2. Турбота про людей похилого віку та підростаюче покоління:
- своєчасно вирішувати питання людей похилого віку та інвалідів, які відносяться до повноважень селищної ради;
- забезпечити безперебійне функціонування дитячих садків, дільничної лікарні, поповнювати їх матеріальну базу;
- забезпечити роботу сільської бібліотеки та будинку культури.
3. Профілактика захворюваності населення.
4. Розвиток спортивно-масової роботи в селищі та пропаганда здорового способу життя:
- забезпечити роботу спортивного комплексу;
- організувати спортивні секції при спорткомплексі;
- проводити змагання з різних видів спорту.
5. Виховання підростаючого покоління в національних традиціях:
- збільшити кількість гуртків при сільському будинку культури;
- залучати дітей та їх батьків до участі у художній самодіяльності;
- проводити традиційні українські свята.
6. Боротьба з тютюнопалінням та вживанням алкогольних виробів неповнолітніми.
7. Підтримка та розвиток малого бізнесу на території селища.
8. Благоустрій та окультурення території селища:
- облаштувати сміттєзвалища та організувати своєчасне вивезення сміття;
- продовжити освітлення вулиць і провулків для безпечного пересування нашим селищем;
- ремонтувати вулиці та провулки, а також очищувати їх від снігу в зимовий період.
9. Проводити роботу по забезпеченню населення питною водою (створення водогону).
10. Створити кооператив для надання ритуальних послуг.
11. Забезпечувати громадський порядок на території селища.
12. Контролювати якість надання послуг населенню в межах компетенцій органів місцевого самоврядування.

mr_smithДата: Понеділок, 01.11.2010, 08:34 | Повідомлення № 10
ADMIN
Група: Адміністратори
х-статус:
You know what I mean?

За результатами виборів селищним головою став:

Ящук Юрій Валентинович
tantci yahoo ^_^ auuuu
Вітаємо!!!

Жираф - це кінь, виконаний за всіма вимогами замовника.

Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Тематичні форуми » Політика/Економіка/Суспільство » Кандидати на посаду селищного голови пгт Червоне. 2010рік. (біографії, програми, обіцянки-цяцянки, опитування)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.82.7.231
Браузер:

Cайт живе: