rss · Середа, 21.11.2018, 04:59

Опитування

Маєток Терещенка
1. Відреставрувати
2. Музей і монастир
3. Мені байдуже
4. Тільки музей селища
5. Тільки монастир
6. Нехай розвалиться
Всього відповідей: 67
Модератор форуму: Shooler, el_Chupacabra, DmitriyLEV  
Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Тематичні форуми » Політика/Економіка/Суспільство » Вибори до місцевих рад 2010. Червоне. (обговорення виборів до місцевих рад)
Вибори до місцевих рад 2010. Червоне.
mr_smithДата: Субота, 11.09.2010, 09:16 | Повідомлення № 1
ADMIN
Група: Адміністратори
х-статус:
You know what I mean?

Скоро мають відбутися вибори до місцевих рад. В тому числі і в Червоному. Пропоную обговорювати це питання. Хто є кандидатом, які в кого шанси.
Ваші думки з цього приводу.

Попередньо підтримати кандидата (проголосувати в опитуванні) можна в темі Кандидати на посаду селищного голови пгт Червоне. 2010рік

Обов"язки та права сільського голови на посаді:

Жираф - це кінь, виконаний за всіма вимогами замовника.

dyakДата: Четвер, 23.09.2010, 11:01 | Повідомлення № 121
Авторитетний мешканець
Група: Модератори

Дискусія здається пішла трішки не в тому напрямі. Позиція Влада мені зрозуміла людина хоче почати політичну кар''єру. То що він хоче почати з роботи в селі, а не з посильного хлочика це плюс. Думаю , що в Україні появилась сила, яка своєю роботою в місцевих радах хоче продемонструвати можливість керувати державою її представник це Влад. Великий плюс Влада що він готовий заявити про свою позицію на відміну від тих кандидатів які тихенько думають пролізти в голови боячись відкритої дискусії. Я пропоную критикуючу Влада пропонувати кандидата який краще за нього рішить конкретні проблеми села або пропонувати конкретний пункт в програму Влада. Пока дискусія виглядає так , що нам подобається все так як є і ми нічого не бажаємо змінити і краще нинишнього голови проблем села ніхто не знає і не рішить.

Все буде добре

DmitriyLEVДата: Четвер, 23.09.2010, 11:30 | Повідомлення № 122
Авторитетний мешканець
х-статус:
Будуюся Я!!!!

Quote (dyak)
Я пропоную критикуючу Влада пропонувати кандидата який краще за нього рішить конкретні проблеми села або пропонувати конкретний пункт в програму Влада.

Для того, щоб пропонувати кандидата який краще за нього рішить конкретні проблеми села, треба знати всіх кандидатів... А так просто тикати пальцями в небо не бачу резону....

Думка в мене така... Владу дістається від нас, бо він перший, хто про себе заявив, а перший періг.... Самі знаєте... Не всім подобається. І не завжди від того, що він поганий, а просто з першого очінюють всю партію пирогів...
Щось конкретне можна пропонувати тільки після того, як він намалює своє бачення покращення нашого життя... І свого також в майбутньому....

Quote (dyak)
Думаю , що в Україні появилась сила, яка своєю роботою в місцевих радах хоче продемонструвати можливість керувати державою її представник це Влад.

Ось це я і казав трохи раніше, тільки не такими словами... Але те що він не самовисуванець, це точно....
Чого Миньківці не вибрав, або Никонівку, та інші такі сільця... Хтось надоумив на Червоне, тож який після цього самовисуванець.....
І ще... Ми люди нормальні просто не треба нас пробувати надурити.... Сказав би зразу...
Хлопці тут таке діло, мені запропонували добрі люди в вашому Червоному головою стати, що про це думаєте і чи допоможете.... Ну і всяке таке.. Не може бути що він до того , як сюди перший раз приїхав навіть не чув про Червоне....
Якісь круги круги круги..... Не серйозно то все....

Перед тим як критикувати, зроби подібне, або повтори запропоноване!!!

el_ChupacabraДата: Четвер, 23.09.2010, 12:06 | Повідомлення № 123
Супермодератор
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

[off]
Quote (Krasa)
Костя, требе лабати а не лажати..

БЛДЖАЖ!!!!!!!!!!1111111111 Який Костя?!?!?!?!! Я звичайно розумію, що сезон почався, але ж треба ділитися - всі хотять такий приход! ukurok [/off]
Quote (DmitriyLEV)
Щось конкретне можна пропонувати тільки після того, як він намалює своє бачення покращення нашого життя... І свого також в майбутньому....

Згоден. Додам ще почне розуміти існуючі Червоненські проблеми.

Недаром самая страшная книга Стивена Кинга называется "IT"
チョパカバラ

VladДата: Четвер, 23.09.2010, 12:28 | Повідомлення № 124
Не байдужий мешканець
Група: Перевірені

Quote (dyak)
Дискусія здається пішла трішки не в тому напрямі. Позиція Влада мені зрозуміла людина хоче почати політичну кар''єру. То що він хоче почати з роботи в селі, а не з посильного хлочика це плюс. Думаю , що в Україні появилась сила, яка своєю роботою в місцевих радах хоче продемонструвати можливість керувати державою її представник це Влад. Великий плюс Влада що він готовий заявити про свою позицію на відміну від тих кандидатів які тихенько думають пролізти в голови боячись відкритої дискусії. Я пропоную критикуючу Влада пропонувати кандидата який краще за нього рішить конкретні проблеми села або пропонувати конкретний пункт в програму Влада. Пока дискусія виглядає так , що нам подобається все так як є і ми нічого не бажаємо змінити і краще нинишнього голови проблем села ніхто не знає і не рішить.

Не зовсім так.. Тобто якщо у мене все вийде на всі 100% то можливо я дійсно почну політичну кар'єру і піду вище але це ПОКИ ЩО тільки МОЖЛИВО.
Хочете вірте хочете ні але я втомився від столичної атмосфери як фізично так і морально і ще мені набридла штучна їжа чи то з хімікатами чи то з ГМО ( а купувати на базарі невідомо в кого і невідомо у яких умовах приготоване це теж не варіант)
У мене є думки забрати пізніше сюди сина коли він після ліцею закінчить університет а піде швидше за все у Київський університет туризму економіки і права на правознавство бо зараз у ліцеї при КУТЕПі і навчається якраз.
До того ж окрім сільського господарства у мене є плани як розвити туризм ( у першу чергу щоб приїздили із-за кордону - у них і грошей побільше і поводять себе більш чемно ніж туристи з Києва ) тобто син теж зможе тут працювати (якщо захоче)
А що стосується подальшої кар'єри то у мене ще дуже великі сумніви що через 5 років у країні все буде так як зараз причому не в політичному плані а саме в побутовому- ось чому є ідея про вітряки і головне що ця ідея знайшла позитивний відгук у інвесторів ( ще раз наголошую що на подібні проекти гроши з бюджету села витрачатися НЕ будуть - ТІЛЬКИ кошти інвесторів- тобто ставлять наче для себе але село користується надлишками і в разі потреби - аварія на основній лінії чи ще щось)
аналогічно із інтернетом та тим же ж спорткомплексом ( теж є плани вкласти кошти і зробити нормальні умови для заняття своїм здоров'ям).
А з виділеним цілком згоден.
Звинувачуючи мене у тому що я не зможу за місяць зрозуміти проблем Червоного і запропонувати шляхи їх вирішення це як раз і підставити під сумнів мої знання та розум, ось це і означає що місцеві дуже розумні а людина зі сторони менше ніж за 5 років не розбереться ( хоча можа й не розбереться якщо НІХТО НІЧОГО не розкаже- але ж я й зайшов про проблеми села взнати).
Ось така поведінка і означає що мовляв ми тут розумні а ти бовдур.
Це як раз до того до чого я приводив думку психологів :)
Quote (DmitriyLEV)
Ось це я і казав трохи раніше, тільки не такими словами... Але те що він не самовисуванець, це точно.... Чого Миньківці не вибрав, або Никонівку, та інші такі сільця... Хтось надоумив на Червоне, тож який після цього самовисуванець..... І ще... Ми люди нормальні просто не треба нас пробувати надурити.... Сказав би зразу... Хлопці тут таке діло, мені запропонували добрі люди в вашому Червоному головою стати, що про це думаєте і чи допоможете.... Ну і всяке таке.. Не може бути що він до того , як сюди перший раз приїхав навіть не чув про Червоне.... Якісь круги круги круги..... Не серйозно то все....

Знову те саме...
Ну ось підкажіть ну ЯК мені довести что я НЕ верблюд?
піти взяти довідки у ВСІХ верблюдів ( чи то партій) що я не балотуюся від їх імені?
Не це вже просто несерйозно- чесне слово.
Ніякої сили немає- принаймні із фінансами та офіційно зареєстрованої.
Є думки таку силу створити, точніше були а зараз вважаю що найближчі роки буде просто НЕ до того- буквально 1-2 зими покажуть чи правий я- повертаються 90ти роки але у гіршому варіанті :( тобто тоді ще були ставленики КПРС і вони ще не почали красти у таких масшатабах як нинішні і інфраструктура була набагато ліпшою одразу після розвалу СРСР) тому проблеми будуть- питання лише у масштабах цих проблем.
Я не знаю як запобігти пролемам у масштабах страни але меня здається що знаю як зробити у одному конкретно узятому селі щоб пережити ці роки з мінімальних погіршенням а в ідеалі навіть покращити рівень життя- особливо на фоні інших міст та сіл.
і от знову "не може бути" - ну і як мені доводити що може? :)
Тобто подивитися Червоне мені дійсно підказали знаючи що я шукаю місце але людина сама до того там була лише раз і сказала що цікаве містечко поїдь подивись сам. Але він не з партії ні з якої і навіть взагалі не займається політикою.
Часу на роздуми і вибір залишалось не так і багато і конкуренцію по відомість у інтернеті Червоному із сіл Житомирскої області ніхто не составить, а особисто для мене це ДУЖЕ важливо бо і для інвесторів і для просто меценатів ( а є і такі) потрібно буде робити сопроводження КУДИ вони вкладають кошти.
Але головне мене вразила ввічливість місцевих мешканців- тобто може це звичайна річ не тільки у Червоному але в місті я вже майже забув що це таке - усі злі і шиплять одне на одного (хоча тут теж на форумі трохи є :D )
До того ж брали картоплю напроти базару ( ну щоб хоч трохи з'єкономити і не дарма спалити 20л палива) і розбалакалися с бабцею з Красилівки здається а вона бачить що ми не місцеві я каже то Ви з Києва а по якій мовляв справі- ну і відповідаємо що от я збираюсь балотуватися а вона одразу - ой то балотуйтеся краще у нас ... та таке інше.. наче і напівжартома але це не просто балачки
і взагалі - захожу у сільраду- люди що виходять вітаються- я розумію що для села це нормально бо майже всі всіх знають і звикли вітатися але все одно приємно...
Ось так одне до одного і зрозумів що рішення вірне
Добре що форум знайшов вже пізніше а то раптом передумав би :)
а так позитивне враження від живого спілкування не перебити анонімним негативом :p
до того ж все ще маю надію що при зустрічі та особистому спілкуванні думку зміните
я звичайна нормальна людина звісно далеко не ідеальна і не дуже така собі компанійська як то кажуть "душа компанії" але без будь-якоъ пихатості, або зарозумілості, або зверхньої поведінки - насправді нічого подібного немає і близько
От чесне слово просто диву дюся звідки Ви зробили такі висновки?
Маю надію що насправді це щось на зразок тесту на витрівку ;)

"Я люблю быть популярным: это счастье; но я хочу быть полезным: это долг." Віктор Гюго

mr_smithДата: Четвер, 23.09.2010, 12:29 | Повідомлення № 125
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Quote (dyak)
Великий плюс Влада що він готовий заявити про свою позицію на відміну від тих кандидатів які тихенько думають пролізти в голови боячись відкритої дискусії. Я пропоную критикуючи Влада пропонувати кандидата який краще за нього рішить конкретні проблеми села, або пропонувати конкретний пункт в програму Влада.

Юру я підтримую на 100%, замість того щоб копатися в його особистих справах давайте займемося справжнім обговоренням виборів, кандидатів, та прблем селища які вони мають вирішити за 5 років.
Quote (el_Chupacabra)
Додам ще почне розуміти існуючі Червоненські проблеми.
дик пропоную ці проблеми озвучівати, а він нехай пише свою думку зодо їх вирішення, а то вже все перейшло на переливання з пустого в порожнє.

[off]

Quote (Krasa)
Доброї ночі Костянтин. Розвод та дівоче прізвище.

Quote (Krasa)
Це Олійник Костянтин.

Quote (Krasa)
Слово "лажати" згубило. Костя, требе лабати а не лажати...

Міша, не морочи голову. Тобі премія "Троль року".[/off]

mr_smithДата: Четвер, 23.09.2010, 12:46 | Повідомлення № 126
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Quote (Vlad)
Хочете вірте хочете ні але я втомився від столичної атмосфери як фізично так і морально і ще мені набридла штучна їжа чи то з хімікатами чи то з ГМО ( а купувати на базарі невідомо в кого і невідомо у яких умовах приготоване це теж не варіант)
такий собі дауншифтинг. Цікаво. Пораджу наперед, якщо станеться так, що Ви не станете мером, то пропоную залишитись на 5 років і показати, що саме Вас потрібно вибирати через 5 років.

VladДата: Четвер, 23.09.2010, 12:57 | Повідомлення № 127
Не байдужий мешканець

Quote (DmitriyLEV)
Нервово - це не те слово.... Я просто приколююсь.... Мені цікаво яка буде наступна побрехенька.... Країна: Україна Область: Житомирська Це дані з профілю.... Яка може бути Житомирська коли живу в Києві... І ще... всього 5-ть днів на сайті а така увага.... ....Точно виберуть... Ха... Ха...

Я вже писав що народився у Житомирскій області місто Радомишь і провів фактично найкращі роки і місяці у дитинстві і вважаю всю Житомирщину рідним краєм.
До речі самі у Житомірський області я виграв у 6му класі обласну математичну олімпіаду
Наприклад у 8му класі на олімпіаді у Київській області зайняв лише 5те місце хоча і звернув на себе увагу і запропонувати спробувати здати іспити до Ліцею при КНУ

Quote (DmitriyLEV)
О.... А тепер точно цирк починається.... Требав цій темі зав'язувати, а то пан Влад нас точно в психушку оприділить... (якщо вірити психологам)

От не написав вчора що не треба перекручувати що я щось маю до здібностей місцевих (як розумових так і психічних) так одразу почалася тема розкручуватися :o
:D
ще раз повторюю- в основному тут на рахунок моїх здібностей сумніваються :(
тобто в принципі це нормально бо мене ще не знають але от тільки не треба звинуватися мене- або давайте з читатами і я навіть обіцює вибачитися якщо були хоча б маленьки натяки на те що я у комусь у чомусь сумнівався ( в тому що тут пишуть)
До речі цікавий факт - поки що більше за всіх критикує людина із підписом
"Перед тим як критикувати, зроби подібне, або повтори запропоноване!!!"
о і не вір потім психологам :D ^_^

P.S. Фото дійсно моє. Правда 3х чи навіть 4 річної давнини але я не сильно змінився- трохи менше волосся ( стрижуся коротко зазвичай останній рік) і інші окуляри, але невзати по фотці буде важко.
Якщо хтось пояснить як залити фотки у альбом то заллю кілька штук а то авка дещо сплющує - а часу немає гратися з редактором і корегувати- фото просто повісив щоб не було неприємно з анонімом спілкуватися.
Але дехто все одно знайошов до чого доколупатися agagaga

Додано (23.09.2010, 11:57)
---------------------------------------------

Quote (mr_smith)
такий собі дауншифтинг. Цікаво. Пораджу наперед, якщо станеться так, що Ви не станете мером, то пропоную залишитись на 5 років і показати, що саме Вас потрібно вибирати через 5 років.

Останнє вирішено фактично на 99.99% - просто раптом під час передвиборчої компанії мені "пику наб'ють або увечорі стукнуть ззаду по башці дубиною і конкрурент покинув перевиборчу гонку B) " (с) ( слова однієї моєї дуже старої знайомої якій я позавчора пробовтався - оча не дуже й скривав- просто розповідати поки немає справи то наче хвастатися)
Сподіваюсь то більше з її необізнаності але читаючи форум впевненості все менше :D

P.S. Чекаю на появу допису на кшалт - "якщо дубиною отримаєш значить заслужив" або "якщо буде потрібно то отримаєш і дубиною" або щось подібне :D

"Я люблю быть популярным: это счастье; но я хочу быть полезным: это долг." Віктор Гюго

mr_smithДата: Четвер, 23.09.2010, 13:10 | Повідомлення № 128
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Quote (Vlad)
Якщо хтось пояснить як залити фотки у альбом то заллю кілька штук а то авка дещо сплющує
не правда, оновіть кеш, або натисніть F5.
Щоб додати фото можете скористатися альбомом Люди, мешканці Червоного або можу створити для Вас персональний альбом, як ось тут, але в тому випадку, якщо ви ним будете користуватись і надалі, але якщо ні то публікуйте в альбом "люди".

Quote (Vlad)
P.S. Чекаю на появу допису на кшалт - "якщо дубиною отримаєш значить заслужив" або "якщо буде потрібно то отримаєш і дубиною" або щось подібне

agagaga

VladДата: Четвер, 23.09.2010, 15:21 | Повідомлення № 129
Не байдужий мешканець

Quote (mr_smith)
не правда, оновіть кеш, або натисніть F5. Щоб додати фото можете скористатися альбомом Люди, мешканці Червоного або можу створити для Вас персональний альбом, як ось тут, але в тому випадку, якщо ви ним будете користуватись і надалі, але якщо ні то публікуйте в альбом "люди".

точно... авка здається зараз нормальна а коли залив на сайт відображалась як сплющена
залив фотку у альбом люди
ось сфотографуюся для подання заяви, відсканю та її заллю
взагалі планую альбомом користуватися але давайте вже якось потім з альбомом - часу і так не багато вільного :(
може хоч по великій фотці ніхто не скаже що я чийсь родич чи брат
невже дійсно так схожий? :o
хоча в принципі це непогано- значить я генетично свій yahoo
правда зовнішньо я більше в іншого діда а він із Сумщини, но рід тієї гілки взагалі від козаків ведеться тобто я 100% українець ;)

Повідомлення відредактовано Vlad - Четвер, 23.09.2010, 15:23

stem_ua_doktorДата: Четвер, 23.09.2010, 15:48 | Повідомлення № 130
Поважний мешканець

Vladе, хто Ви за нацiональнiстю i чи були членом полiтичних партiй?

Ми, українці, на СВОїй - БОгом ДАній землі!

mr_smithДата: Четвер, 23.09.2010, 15:48 | Повідомлення № 131
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Quote (Vlad)
правда зовнішньо я більше в іншого діда а він із Сумщини, но рід тієї гілки взагалі від козаків ведеться тобто я 100% українець

[hide=30]не турбуйся, дядьку, я й так бачу, що не москаль!© :D [/hide]

DmitriyLEVДата: Четвер, 23.09.2010, 17:02 | Повідомлення № 132
Авторитетний мешканець
х-статус:
Будуюся Я!!!!

ЧЕКАЮ 27-го!

Перед тим як критикувати, зроби подібне, або повтори запропоноване!!!

mr_smithДата: Четвер, 23.09.2010, 17:26 | Повідомлення № 133
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Владиславе, запитаю прямо, ви маєте якесь віднощення до альянсу "Майдан"?
Чи знаєте що таке "Ксантен"(Xanten)?

ЗІ я теж дуже полюбляю depeche mode. Хоча взагалі і в душі́ поціновувач репу :)

VladДата: Четвер, 23.09.2010, 17:43 | Повідомлення № 134
Не байдужий мешканець

Quote (stem_ua_doktor)
Vladе, хто Ви за нацiональнiстю i чи були членом полiтичних партiй?

Українець по крові, паспорту та головне у душі.
Хоча мені особисто до душі така назва як русіч.
Бо це саме тут була Русь і всі наші предки були русічами.
Мабуть і слово Січ звідти пішло і українська мова до древнеруської більше наближена ніж російська.
"Не был, не имел, не привлекался" (с)
Якось пам'ятаю видавали посвідчення "громадського помічника" від БЮТ чи щось таке і запомнював анкету- гадаю могли використати і зареєструвати як члена партії, але офіційно не вступав хоча на той і співчував- зараз не дуже якщо чесно.
Не бачу я такої партії до якої хотілося б саме вступити а не просто співпраціювати - хоча можливо я чогось просто не знаю

Додано (23.09.2010, 16:43)
---------------------------------------------

Quote (mr_smith)
Владиславе, запитаю прямо, ви маєте якесь віднощення до альянсу "Майдан"? Чи знаєте що таке "Ксантен"(Xanten)? ЗІ я теж дуже полюбляю depeche mode. Хоча взагалі і в душі́ поціновувач репу

До альянсу Майдан відношення не маю - під час оранжевої революції і може рік-два по тому сайт maidanua часто відвідував і якісь петеції там підписував.
"Ксантен" то моя була комп'ютерна фірма - зараз наскільки мені відомо не працює. З весни цього року взагалі не маю ніякого відношення до цієї фірми, а документально та фактично після розлучення 2.5 половиною роки не маю хоча з'являвлся і допомогав коли просила, а просила часто.
Депеш Мод то більше підліткове захоплення- зараз не часто слухаю і навіть на концерт не пішов. Так само не знаю чи піду на Скорпионс- хоча на цю групу дійсно хочеться.
А Ви, молодець, багато накопали smih

mr_smithДата: Четвер, 23.09.2010, 17:50 | Повідомлення № 135
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

та що я там копав, задав ім"я та фамілію в гуглі і от воно все видало, і фейсбук і однокласники і вконтахтики, і контакт, і ще там щось. :)

Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Тематичні форуми » Політика/Економіка/Суспільство » Вибори до місцевих рад 2010. Червоне. (обговорення виборів до місцевих рад)
Пошук:

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.82.7.231
Браузер:

Cайт живе: