rss · Понеділок, 19.11.2018, 06:32

Опитування

Покращення в смт Червоне.
1. Дуже необхідні!
2. Байдуже
3. Ні. Все і так добре
4. Це не можливо
5. Покращення вже є
Всього відповідей: 35
Модератор форуму: Shooler, el_Chupacabra, DmitriyLEV  
Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Тематичні форуми » Політика/Економіка/Суспільство » Вибори до місцевих рад 2010. Червоне. (обговорення виборів до місцевих рад)
Вибори до місцевих рад 2010. Червоне.
mr_smithДата: Субота, 11.09.2010, 09:16 | Повідомлення № 1
ADMIN
Група: Адміністратори
х-статус:
You know what I mean?

Скоро мають відбутися вибори до місцевих рад. В тому числі і в Червоному. Пропоную обговорювати це питання. Хто є кандидатом, які в кого шанси.
Ваші думки з цього приводу.

Попередньо підтримати кандидата (проголосувати в опитуванні) можна в темі Кандидати на посаду селищного голови пгт Червоне. 2010рік

Обов"язки та права сільського голови на посаді:

Жираф - це кінь, виконаний за всіма вимогами замовника.

mr_smithДата: Середа, 22.09.2010, 22:04 | Повідомлення № 106
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Quote (Vlad)
Урядовий кур'єр за 07 серпня 2010 року з новим законом
чесно кажучи я відкрив декілька сторінок з відповідями юристів на запитання про прописку і на основі того що там написано виклав ту інформацію. Не мав підстав сумніватися, зараз перевірю ще раз.

Якщо вам показували щось типу:
В ньому натомість чітко не прописано прямо, що таки мають право балотуватися особи, які не проживають на відповідній території.

То ось тут прочитайте:
Проте, стаття 4 «Рівне виборче право», у п.3.1. дає однозначне трактування: «Рівність прав і можливостей участі у виборчому процесі забезпечується забороною привілеїв чи обмежень для кандидатів у депутати, кандидатів на посаду сільського, селищного, міського голови за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного і соціального походження, майнового стану, місця проживання, за мовними та іншими ознаками». Тобто, місце реєстрації громадянина не має значення при його балотуванні на виборах.

Любий юрист доведе, що маєте право балотуватися. Що було неодноразово доведено, як у прикладах в статті.

mr_smithДата: Середа, 22.09.2010, 22:21 | Повідомлення № 107
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Ось -> З А К О Н У К Р А Ї Н И Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної, Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів

там все чітко прописано, саме так як я написав в статті. і зовсім я не знайшов жодного пункту, який би забороняв, або обмежував право балотуватися не залежно від місця проживання. Нехай уважно читають.

DmitriyLEVДата: Середа, 22.09.2010, 22:52 | Повідомлення № 108
Авторитетний мешканець
Група: Модератори
х-статус:
Будуюся Я!!!!

Quote (Vlad)
1) визначтесь чи я троль чи я таки буду балотуватися

На сам перед це Вам шановний треба визначитись, якщо Ви запитуєте...

Quote (Vlad)
бажано також визначитися від якої я партії ( якщо Ви так в цьому впевнені) від правлячої чи від Нашої України бо при владі зараз Партія регіоннів наскільки мені відомо

Бєс попутал...Мались на увазі Регіонали...

Quote (Vlad)
просто цікаво чи вистачить у Вас мужності вибачитись коли виявиться що Ви просто понапридумували та оббрехали мене- хоча б тут на форумі вибачитись не кажучи вже особисто

А що тут вибачатись, коли ми не оббріхуємо, а просто дискутуємо на підкинуту нам темку....
Не подобається?... Потрібно було б не починати...
А піддримувати будь кого з переляку НЕ БУДЕМО...

Quote (Vlad)
і наостанне на рахунок хутора і того що я єдиний хто може допомогти селу піднятися( не кажучи вже про "врятувати") або що без мене "Червоне ПАГІБНЄТ" можна з цитатами ДЕ я щось подібне казав або хоча б були "намёки") або просто з якого речення Ви зробили такий висновок і я поясню що я мав на увазі.

Та це між стрічок не озброєним оком видно... Пишу одне, а думаю зовсім інше.... Дай Боже, щоб я помилявся...

Quote (Vlad)
Мені прожити набагато легше- деякі невеличкі заощадження є - на життя вистачить до того ж роботу теж зможу знайти. Абсолютно не знаю чи є у голови якась зарплата бо зможу прожити і без неї особливо у селі, хоча звісно якщо ще й платять то це добре бо якщо переможу то буде краще виконувати свої обов'язки.

Знову нісенітниці..... В якому аулі треба жити, щоб не знати, що у ГОЛОВИ є ЯКАСЬ там зарплата....
Якщо у голови нема, то в селі зовсім ніхто не знає що таке гроші і зарплата... ПРИКОЛ чи що...
Ви вже нас дурите, про що далі говорити???????

Quote (Vlad)
Ось тільки схоже що як мінімум Ви, шановний, неуважно читали те що я писав про те що людина схильна оцінювати інших по собі і навіть приписувати іншій людині свої вади і навіть комплекси.

Ну а це вже якась параноя... Надцятий раз одне і теж... Не глупий сам знаю... Відмазуватись чужими твердженнями не красиво.... Психологи... та ще хтось.....

Quote (Vlad)
до Вас особисто у мене немає а от у Вас на жаль є ( якщо вірити психологам)

І знову те ж саме.. Ви не доктор случайно.. До чого тут психологи???

Quote (mr_smith)
Що до 27 числа та місцевих кандидатів... не думаю, що буде чимось цікавіше обговорювати їх, навряд чи хтось з них тут хоч словом обізветься. Але обговорювати будемо звичайно, дайте список тільки... дайте два!

Список, то якраз і буде 27-го.... Почнеться реєстрація... І ще... Хоч одного кандидата НАШОГО я ВАМ гарантую

Що до Влада.... То нехай не переймається, що до наших психічних рівноваг.... та відхилень...
ПОБОЛТАТЬ любому можно.... Проти нього особисто нічого не маю, бо не знаю ні капельки.
Хоча дивлячись на фотку, мені здається я його десь бачив, і кум мій це підтвердив... Може на когось із НАШИХ просто схожий...

Перед тим як критикувати, зроби подібне, або повтори запропоноване!!!

mr_smithДата: Середа, 22.09.2010, 23:04 | Повідомлення № 109
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Quote (DmitriyLEV)
В якому аулі треба жити, щоб не знати, що у ГОЛОВИ є ЯКАСЬ там зарплата
та годі :) , це такий жарт бородатий.

Quote (DmitriyLEV)
Що до Влада.... То нехай не переймається, що до наших психічних рівноваг.... та відхилень...
а тут дійсно, влад в кожному пості апелює до психологів та наших відхилень :D .
Владе не боїтеся "пересолити кашку"? Ви сумніваєтесь , між іншим, у розумових та психічних здібностях своїх потенційних виборців, так можна всіх розлякати. :D

КrаsаДата: Середа, 22.09.2010, 23:11 | Повідомлення № 110
Група: Видалені

Quote (DmitriyLEV)
Знову нісенітниці..... В якому аулі треба жити, щоб не знати, що у ГОЛОВИ є ЯКАСЬ там зарплата.... Якщо у голови нема, то в селі зовсім ніхто не знає що таке гроші і зарплата... ПРИКОЛ чи що... Ви вже нас дурите, про що далі говорити???????

На скільки мені відомо у голови зарплата 2000 не враховуючи премії, а премію голова собі малює сам і голосують за неї депутати на засіданні.

VladДата: Середа, 22.09.2010, 23:48 | Повідомлення № 111
Не байдужий мешканець
Група: Перевірені

Quote (DmitriyLEV)
На сам перед це Вам шановний треба визначитись, якщо Ви запитуєте...

Мені не потрібно визначатися- я ВЖЕ був у Червоному і вже взанава які документи потрібні і зараз їх збираю.
Десь загубилась декларація за 2009 рік а за 2й квартал не здавав бо хворів - теперь без штрафу та підпису інспектора дублікат не дають :(
Добре що 27го вона вийде з відпустки.

Quote (DmitriyLEV)
А що тут вибачатись, коли ми не оббріхуємо, а просто дискутуємо на підкинуту нам темку.... Не подобається?... Потрібно було б не починати...

Коли дискутують то кажуть "на мою думку" або "мені так здається" а не..
коротше перечитайте самі ЯК Ви дискутуєте :)

Quote (DmitriyLEV)
Та це між стрічок не озброєним оком видно... Пишу одне, а думаю зовсім інше.... Дай Боже, щоб я помилявся...

От бачити.. "неозброєним оком" Вам видно.. то визнаєте що помилялись якщо вийде що помилялись? ;) те що вибичатися для Вас занадто мужньо я вже зрозумів :D

Quote (DmitriyLEV)
Знову нісенітниці..... В якому аулі треба жити, щоб не знати, що у ГОЛОВИ є ЯКАСЬ там зарплата.... Якщо у голови нема, то в селі зовсім ніхто не знає що таке гроші і зарплата... ПРИКОЛ чи що... Ви вже нас дурите, про що далі говорити???????

Я ДІЙСНО не знав що голові платять офіційно зарплату та ще досить велику. Зазвичай на виборних посадах дають гроші на деякі витрати пов'язані із діяльністю як наприклад мені казали про депутатів у райрадах Києва.
А зарплату платять тим кого призначають - наприклад голові райдержадміністрації.
Якщо є зарплата то звісно добре - більшу частину грошей можна буде витратити на потреби села особливо коли ще інвестицій не буде одразу за місяць-два а проблем вистачає - мені на життя справді небагато потрібно та й продукти у Червоному значно дешевше ніж у Києві.
За 1 грн працювати не буду піаритися бо і так вже з Льонею Черновецький тут порівнювали :D

Quote (DmitriyLEV)
Ну а це вже якась параноя... Надцятий раз одне і теж... Не глупий сам знаю... Відмазуватись чужими твердженнями не красиво.... Психологи... та ще хтось.....

Просто я підтримую це твердження і вже розказував на чому це базується- на особистому досвіді (в тому числі і відносно себе) та на Біблії.

Quote (DmitriyLEV)
І знову те ж саме.. Ви не доктор случайно.. До чого тут психологи???

До того ж що Ви дуже нервово реагуєте- ось подумайте- якщо я троль то на мене взагалі не потрібно звертати увагу- так на усіх сайтах кажуть (наберіть Тролль у гуглі та почитайти як себе потрібно вести із троллями) але мені здається така реація у Вас більше тому що Вас чомусь лякає перспектива що оберуть того кого Ви не знаєте особисто. Сподіваюсь це лише тому що Ви подумали що я з Партії регіонів.
Можливо я занадто м'яко про них висловився, але просто якраз тут я дотримуюсь думки Сержа що потрібно буде знаходити спільну мову. Він мав на увазі Засуху але не забувайте що вона 138 у списку ПР. Отже нести пургу на ПР я поки що не буду- пробачте. До того ж маю таку звичку намагатися знайти хороше у всьому.
Будь-які інвестиції будуть узгоджуватися через владу і якщо стати у активну конфронтацію то буде БОЛТ, вибачаюсь, а не інвестиції. Хоча б тому щоб через 5 років виграти вибори, а зараз цей регіон ПР і так контролює через Засуху і гадаю їм не дуже потрібно мати тут свого голову- принаймні сподіваюсь на це бо якщо потрібно то голоси так порахують що окрім їх ставленика нічого нікому не світить.
А я таки не їх ставленик до того ж якби я був від якось партії то хіба їх юристи не надали мені копію закону і я б не приїхав 27го з усім пакетом і не зареєструвався б за раз.
Навіщо мені було б взагалі з'являтися у селы за 2 тижні і розпитувати секретаря Ради і питати про Науменка- хіба я не знав би що він у відпустці.
А на форум навіщо заходити якщо все вирішено?
Чи все таки НЕ вирішено, а?
Аааа... зрозумів.. мабуть то я у Штірліца грався.. насправді я і про зарплату все знаю (скільки десятків тисяч кажете?) і документи у мені всі вже готові...
а ні я ж тролль... ось тільки навіщо тролю особисто їхати майже за 200 км і до того ж тролі анонімні..
заплутали Ви мене вже зовсім хто ж я такий по Вашому :o
agagaga

"Я люблю быть популярным: это счастье; но я хочу быть полезным: это долг." Віктор Гюго

КrаsаДата: Четвер, 23.09.2010, 04:41 | Повідомлення № 112

[off]Доброї ночі Костянтин. Розвод та дівоче прізвище.

Додано (23.09.2010, 03:41)
---------------------------------------------
Я поплатився своєю цікавістю.
Дякую всім за цирк на сайті...[/off]

Повідомлення відредактовано Krasa - Четвер, 23.09.2010, 04:42

СержДата: Четвер, 23.09.2010, 10:00 | Повідомлення № 113
Поважний мешканець
Група: Друзі
х-статус:
Статус-повідомлення

Quote (Krasa)
Я поплатився своєю цікавістю. Дякую всім за цирк на сайті...

А як це розуміти ?

КrаsаДата: Четвер, 23.09.2010, 10:26 | Повідомлення № 114

Це Олійник Костянтин.

Повідомлення відредактовано Krasa - Четвер, 23.09.2010, 10:26

el_ChupacabraДата: Четвер, 23.09.2010, 10:30 | Повідомлення № 115
Супермодератор
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

[off]
Quote (Krasa)
Це Олійник Костянтин.

Де?[/off]

Недаром самая страшная книга Стивена Кинга называется "IT"
チョパカバラ

КrаsаДата: Четвер, 23.09.2010, 10:33 | Повідомлення № 116

[off]На фото влада. [/off]

DmitriyLEVДата: Четвер, 23.09.2010, 10:36 | Повідомлення № 117
Авторитетний мешканець
х-статус:
Будуюся Я!!!!

Quote (Vlad)
До того ж що Ви дуже нервово реагуєте

Нервово - це не те слово.... Я просто приколююсь....
Мені цікаво яка буде наступна побрехенька....

Країна: Україна
Область: Житомирська
Це дані з профілю.... Яка може бути Житомирська коли живу в Києві...

І ще... всього 5-ть днів на сайті а така увага....
....Точно виберуть... Ха... Ха...

el_ChupacabraДата: Четвер, 23.09.2010, 10:38 | Повідомлення № 118
Супермодератор
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

[off]
Quote (Krasa)
На фото влада.

Ги, що ти куриш? Чи може ти скажеш, що я брата свого не взнаю?[/off]

Недаром самая страшная книга Стивена Кинга называется "IT"
チョパカバラ

DmitriyLEVДата: Четвер, 23.09.2010, 10:47 | Повідомлення № 119
Авторитетний мешканець
х-статус:
Будуюся Я!!!!

Quote (el_Chupacabra)
На фото влада. Ги, що ти куриш? Чи може ти скажеш, що я брата свого не взнаю?

О.... А тепер точно цирк починається....
Требав цій темі зав'язувати, а то пан Влад нас точно в психушку оприділить... (якщо вірити психологам) :D agagaga bajan pid_stolom

DmitriyLEVДата: Четвер, 23.09.2010, 10:49 | Повідомлення № 120
Авторитетний мешканець
х-статус:
Будуюся Я!!!!

В мене ідея... А давайте цю тему всю у флудодром перенесемо fan girl_crazy

Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Тематичні форуми » Політика/Економіка/Суспільство » Вибори до місцевих рад 2010. Червоне. (обговорення виборів до місцевих рад)
Пошук:

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.235.48.106
Браузер:

Cайт живе: